sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lekcje gry na gitarze

Witam, chciałbym zapytać czy ktoś może ma namiary na osoby które udzielają lekcji gry na gitarze. Moze orientujecie się ile takie lekcje kosztują? pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekcje gry na gitarze

mozna sie np zapisac do ogniska muzycznego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekcje gry na gitarze

Też chętnie bym się nauczył...
Zawsze brakowało dobrej nauczycielki co by potrafiła zmobilizować do systematyczności :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekcje gry na gitarze

Studium muzyczne przy szkole muzycznej tam się możesz wszystkiego dowiedzieć,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekcje gry na gitarze

dzieki za odpowiedzi, ale bardziej mi chodzi o prywatne lekcje, pracuję w róznych godzinach i nie mam mozliwości uczęszczać na cotygodniowe lekcje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekcje gry na gitarze

odświeżam... ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekcje gry na gitarze

sam sie ucz bedzie taniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekcje gry na gitarze

w studium muzycznym godziny i czas lekcji ustalasz indywidualnie kiedy Ci pasuje tam też się dowiesz kto z nauczycieli udziela lekcji w domu, Na ul Pięknej mieszka pan Bączek jest obecnie na emeryturze poproś o kontakt w szkole i może on Ci coś pomoże, Dobry fachowiec i pedagog.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekcje gry na gitarze

Dziwne, że nikt nie wspomniał o Boguskim spod którego wyszła największa część dobrych łomżyńskich gitarzystów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekcje gry na gitarze

dzięki, a w jaki sposób dotrzeć do Pana Boguskiego? również przez studium muzyczne? a orientujecie się jaki jest koszt za godzine lekcji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org