sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezent dla dziecka

Ma może ktoś pomysł co można byłoby kupić 6-letniemu dziecku
na prezent gwiazdkowy. Święta za niecałe dwa miesiące ale już trzeba się zastanawiać nad upominkiem.
Prezent ma być dla dziewczynki.
Z góry dzieki a podpowiedzi.

Nie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziecka

Najlepszym prezentem dla dziecka, to jest otrzymać to o czym marzy. Wystarczy z dzieckiem przeprowadzić dyplomatycznie rozmowę a uzyskasz odpowiedź na zadane pytanie. Na pewno sprawisz dziecku wielką radość dając w prezencie to, czego najbardziej pragnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziecka

Dziecko samo poda Ci listę zakupów. Wystarczy napisać z nim list do św. Mikołaja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziecka

A może taka lampka na biurko : http://www.poled.eu/pl/c/Lampy-LED-dzieciece/19 ?
Sama ostatnio sprawiłam taki prezent swojej siostrzenicy i była bardzo zadowolona. Myślę, że to bardzo dobry pomysł na prezent dla dziecka ;)
Lampka nie jest tania ale dzięki technologii led nie męczy oczu oraz wygląda bardzo atrakcyjnie. Jest przenośna tak więc bez problemu można ją przenieść w dowolne miejsce w domu ;)
Pozdrawiam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziecka

Prezent dla dziecka
Autor: ktoś15 (---.elomza.pl)
Data: 31-10-09 09:15


...... na prezent gwiazdkowy. Data: 31-10-09 09:15

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla dziecka

6 lat to jeszcze jakąś lalkę można kupić. Problem zaczyna się jak dziecko ma 10 lat, bo wtedy prezenty typu lalka, misio itp. odpadają.

lokata - podstawowe informacje - oprocentowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org