poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Platforma cyfrowa N

Jestem abonentem platformy N .Okazało się że w Łomży nie ma punktu serwisowego gdzie można zamienić niesprawny n-box ,rozwiązać umowe lub zamienić na najnowszy n-box TURBO.Są tylko punkty sprzedarzy np;Mediaexpert Punkt serwisowy znajduje się w Grajewie
Elektronik ul.Wojska Polskiego 72/17 tel. 0510101051.Tam należy jechać na własny koszt nie będe tego komętował bo nie ma sensu .Mimo wszystko uważam że ma najlepszą oferte kanałów HD za konkuręcyjną cene .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma cyfrowa N

Pragnę sprostować że wypowiedzenie umowy w formie pisemnej można złożyć w każdym punkcie sprzedaży .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma cyfrowa N

Za 2 miesiące ma być.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma cyfrowa N

Mam rozumieć że za dwa miesiące ma być punkt serwisowy N .To bardzo dobra wiadomość bo ogólnie w obie strony 120 km jechać dla mnie nie należy do przyjemności .Trzeba rezerwować na tą operacje cały dzień .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma cyfrowa N

nie wiem czym podrozujesz wynika z twojej wypowiedzi ze rowerem hulajnaga badz z buta autkiem sie leci niecala godzine w jedna strone wiec raczej calego dnia rezerwowac nie trzeba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma cyfrowa N

Absolutnie nie zgadzam sie z postem .Drogi Ernescie 24 września zamówiłem online dekoder n box . Przywiezion mi go kilka dni pózniej przez 4 dni od telefonu aktywacyjnego nic sie niedziało kanały nie odbierały itd. Zadzwoniłem do biura obsługi bez problemowo podano mi adres gdzie mam zaniesc n boxa . Poszedłem tego samego dnia . W punkcie tymże mój nbox został sprawdzony faktcznie nie działał zostałem skierowany do punktu gdzie podpisuje sie umowe i dostałem nowego nboxa wraz z aneksem do umowy o zmianie numeru dekodera oraz karty abonenckiej. Bez żadnych opłat i zbednego gadania. Wróciłem do domu i okazało sie ze po 2 minutach od włączenia wszystko było w porządku.

Co do wymian to wiem że w tym punkcie również wymieniają ze zwykłego n boxa na recorder o turbo nic nie wiem zatem sie nie wypowiem.

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma cyfrowa N

Dlatego ja polecam rozwiązać umowę Platformą cyfrowy N bo oni potrafią podnieść abonament miesięczny w trakcie umowy bez podania przyczyny.

Polecam Cyfrowy polsat ilość programów w stosunku do ceny oceniam na 5

CYFROWY POLSAT: Polmar ul. Skłodowskiej 2 obok łosia/telepizzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma cyfrowa N

teraz mamy 2009-10- 26 miną miesiac i się niestety zmieniło nie można zdać n-boxa nigdzie w Łomży .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma cyfrowa N

cyfrowy polsat to chyba najsłabsza platworma cyfrowa, sieci kablowe mają 2X więcej kanałów HD niż ten pseudo C.P.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma cyfrowa N

"Dlatego ja polecam rozwiązać umowę Platformą cyfrowy N bo oni potrafią podnieść abonament miesięczny w trakcie umowy bez podania przyczyny."

Ja zastanawiam się nad zakupem n-ki i zapytałem znajomego który ma tę platformę praktycznie od początku jej istnienia. Nic takiego nigdy nie miało miejsca. Także Panu kondziorowi za reklamę Polsatu podziękujemy. Jeśli chcesz reklamować się na 4lomza to ich biuro jest na dwornej.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma cyfrowa N

Z tego co wiem to obecnie w Grajewie można korzystać z telewizji cyfrowej dostarczanej przez światłowód. Tutaj http://grajewo.net.pl/internet/oferta-phu-pc-et.html jest więcej info. Myślę, że warto sprawdzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma cyfrowa N

Oczywiście, już pędzę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org