niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czeczeńskie złodziejaszki

http://pokazywarka.pl/yihejf/

Proszę forumowych bystrzaków spod znaku multi-kulti o ustosunkowanie się do artykułu.
Dlaczego sądzicie, że 40 pożądnych obywateli, naszych rodaków kłamie?
Bardziej wierzycie czeczeńskiemu rozbójnikowi niż obywatelom Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Sory za błąd - "porządnych"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

a dlaczego ty wierzxysz takim artykulom??od dawna wiadomo ze napisza wszystko oby tylko zwiekszyc naklad.

poza tym moge uwierzyc czeczencom.teraz przypomnij sobie historie z jednego z krajow europejskich.
identycznie pisali o polakach tzn ze kradna w sklepach itp.
i co milo jest czytac i sluchac takie rzeczy??

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Miło czy nie miło. Byłem za granicą i na własne oczy widziałem, jak polacy ukradli agregat z wozu straży pożarnej!
Politpoprawność nakazuje, żeby było miło. Prawda nie zawsze jest miła.

Uważasz, że skoro Polacy kradną za granicą to Czeczeni mogą kraść w Polsce?
W ogóle co ty masz do tych Polaków za granicą? Co cie obchodzi co oni tam robią?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

bron Boze nie uwazam tak.ale nie obrazaj i nie pisz jak kogos za reke nie zlapales.a do polakow za granica ma troche.zarabiaja nedzne pieniadze(troche lepsze niz w pol)i panow rzna.kradna itp.siedzialam pare lat w jednym z najbardziej tolerancyjnych krajow i widzialam duzo.

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

To już wiem dlaczego tak bronisz złodzieji - swój swojego broni.
Z Czeczenami jest taki problem, że jak go złapiesz go za rękę to on ci tę rękę obetnie nożem, który ma zawsze w kieszeni.

No tego zrozumieć nie mogę - 40 ludzi o nieposzlakowanej opinii, większość ludzi na tym forum twierdzi, że Czeczeni kradną a ty wierzysz brudnemu, brodatemu cwaniaczkowi o latających oczkach (którego zapewnie nie widziałaś w realu, bo jak spotkasz Czeczenów to zrozumiesz, że się mylisz).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

A gdzie jest cały artykuł ? Po przeczytaniu tego fragmentu to co mnie urzekło, to głupota 40 sprzedawców, którzy nie wierząc w działania policji nie zgłaszają kradzieży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

ty pajacu zlodziejka nie bylam i nie jestem i nie bronie zlodzieji.tylko teraz latwo zwalac wszystko na czeczenow od kiedy sie o nich w lomzy glosna zrobilo.a tak to cicho wszyscy siedzieli.ja widze ich na ulicach i jakos nie ma zastrzezen.

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

lol, jakos dziwny ten zrzut ekranu ;P

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

martuchna - jesteś typową polska alkoholiczką. Przez takich pajaców jak ty wstyd się przyznać za granicą , że jest się Polakiem.
Tacy jak ty już tak mają - klną i wyzywają uczciwych Polaków a sami kumają się z lumpami (meksykańcami, czeczenami itp).
Że jak ciężko pracujesz to masz prawo okradać swojego pracodawcę? Weź przykład z Wietnamczyków - ciężko pracują i potem zakładają własny biznes. Nie przepijaj całej wypłaty to może coś zaoszczędzisz.

Też uważam, że to niemądre nie wzywać Policji. Miejmy nadzieję, że dotrzymają słowa i będą wzywać policjantów nawet do skradzionego batonika - mimo,że właściciel straci mnóstwo czasu, trochę klientów, narazi się na zemstę brodaczy, ale nie można dać muslimom poczucia bezkarności.
A artykuł ze współczesnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

No i inna sprawa, gdy pracownik okrada pracodawcę, bo czuje się oszukany (za mało dostał za swoją pracę) a co innego, gdy Czeczen z kradzierzy czyni sobie źródło dochodów - nie szuka w ogóle pracy, woli ukraść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

1. Skoro nie zgłaszali na policję znaczy nie ma dowodów a to znaczy że kradzierzy nie było.
2. Tylko współczesna mogła napisać taki artykuł nie mając żadnych dowodów.
3. Skoro tak sie boją ci biedni handlarze tzn że jakby teraz się po nich przejść i popytać czy rozmawiali z wyżej wymienioną gazetą zaden by się nie przyznał. Czyli można też powiedzieć że współczesna wszystko zmyśliła.
4. Wielki krzyk podnosicie jacy to oni są źli ale jak się coś dzieje to każdy ogon podkula i słowa nie piśnie. Ilu z was już tu pisało że widzieli jak kogoś zaczepiali albo kradli. Żaden nie zareagował tylko biegiem leciał do domu włączał kompa aby znów na forum 4lomza napisać jacy to oni są.
Nie rozumiem dlaczego wszystkich dziwi że robią co chcą skoro nikt im nie zabrania? Gdyby wam na wszystko pozwalano też byście z tego korzystali. A wystarczy wziąć telefon w łapę i zadzwonić po policję jak widzisz że cos odstawiają. Wtedy jak będą dowody to i problem będzie istniał. Bo póki co żadnego problemu nie ma. Wszystko to pogłoski przekazywane szeptem na ucho sąsiadowi.
5. realista mam nadzieje że kiedyś pójdziesz siedzieć lub przynajmniej dostaniesz karę grzywny za to nawoływanie do nienawiści. Mam nadzieje że obrońcy czeczenów zaglądają na to forum i przy kolejnym pobiciu jakiś niewinnych obywatelek czeczeni przez jakiegoś polskiego smarkacza sprawdzą czy nie podbuntował go w jakiś sposób pewien myślący że jest anonimowym krzykacz z tego forum....

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

akasha - mam nadzieję, że jak pobiją jakiegoś Polaka sprawdzą czy to nie ty. Nawołujsze do zabijania Polaków.
Ty rzucasz kretyńskie oskarżenia wobec mnie - ja rzucam równie kretyńskie oskarżenia wobec ciebie. Kolejny przykład polaczkowatości.
To, że zdarzenie nie było zgłoszone na Policję nie znaczy, że go nie było. To, że ktoś boi się oficjalnie oskarżyć o kradzież nie znaczy, że tej kradzierzy nie było.

Ja nie widziałem typowego przestępstwa popełnianego przez Czeczenów. Widząc przestępstwo zawiadomiłbym Policję. Jestm jednak przekonany, że Muzułmanie będą u nas robić to co we Francji (dlaczego mieliby zachowywać się inaczej?).

Zachowania Czeczenów jakich byłem świadkiem:
- nienawistne spojrzenia
- demonstrowanie noże
- hałaśliwe zachowanie
- zaczepianie kobiet
- chamstwo (wpychanie się w drzwi, plucie na ulicy)
- urządzanie walk dzieci
- obsiadywanie ławeczek w parku
Mimo, że te zachowania są irytujące nie są złamaniem prawa i wezwanie Policji spowoduje jedynie dalsze rozbestwienie brodaczy (upewnią się, że nic im nie można zrobi i że nasz Policja jest bezsilna.

Mówienie o problemie bardzo dużo daje - media się tym zainteresowały. Niektórzy mogli wpaść w pułapkę rasizmu - mogli uwierzyć w to, że są rasistami - dzieki forum wiemy, że wielu myśli podobnie iniechęć do agresywnych pasożytów nie ma z rasizmem nic wspólnego.

To może wg ciebie lepiej nie mówić o tym, zamieść pod dywan i czekać na to co dzieje się we Francji? Skoro tak uważasz to pewnie jesteś z tych fundacyjek, które kręcą lody na Czeczenach. Wiesz ile oni kasy dostają na programy integracyjne? I gdzie te pieniądze sa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Obsiadywanie ławeczek w parku - nie popadajmy w śmieszność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Urządzanie walk dzieci to nie przestępstwo?? Zareagowałeś czy biegłeś pochwalić się na forum co widziałeś?!
A z tymi ławeczkami masz rację! Przecież one nie są do siedzenia! Co za bezczelni czeczeni!

P.S. Nowe słowo realisty: polaczkowatość (cokolwiek by nie znaczyło)

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Polaczkowatość - zachowanie twoje i martychy. Już wiesz co to?
Przyzwalanie na kradzierz - bo ktoś tam gdzieś tam też kradnie to i ja mogę. Wyzywanie ludzi (szczególnie własnej narodowości) i wywyższanie chamów (jak pluje ci w twarz - kulturalnie wyciągasz chusteczkę, wycierasz się i mówisz "dziękuję"). Poczytaj Zapiski Oficera AC - tak mi się skojarzyła twoja postawa i postawa tego oficera (szczególnie w konfrontacji z polskimi szewcami).

Śmieszna jesteś - co mam zadzwonić na Policję i powiadomić o tym, ze Czeczeni uczą swoje dzieci się bić? To może mam jeszcze poinformować o nielegalnym posiadaniu broni gdy małe czeczeniaki strzelają do przechodniów z kija?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

akasha - zamknąć to powinni ciebie, ale w szpitalu w Choroszczy... przez takich jak ty Łomża może się stać islamskim miastem. Algierczycy we Francji są jeszcze dość spokojni.
A co do tych noży, to za noszenie noża większego niż 9cm po ulicy, grozi grzywna, więc niech nikt nie pierd....i o tym, że jest to jedynie różnica kulturowa...
W ciągu 5 lat liczba muzułmanów w Europie zwiększyła się z 20 do prawie 40 MILIONÓW ludzi...
A i niech nikt nie porównuje Polskich tatarów do czeczenów, bo jest to zupełnie inna kultura.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

pawel93 te cyfry w nicku to twoj rocznik?Podrośnij i wtedy będziesz na nie które sprawy inaczej patrzył.

Realista z tobą nie chce mi się znowu dyskutować ,ale to jak wyglądają te twoje wypociny i jakie argumenty przedstawiasz to nie jednego śmieszy.
Bezczelnie wyzywasz ludzi od alkoholików,mend i złodziei.Dla mnie jesteś poniżej poziomu.

Byłeś za granicą?Chyba województwa "osiołku".

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Thomas - wyzywam tylko tych, którzy pierwsi użyli wobec mnie obraźliwego określenia. Dlatego Ciebie z czystym sumienim mogę wyzwać. Dla mnie jesteś na poziomie - szamba w moim ogródku.
Twoje argumenty są natomiast mocne jak beton. Co Cie obchodzi gówniarzu ile ktoś ma lat? Nie twój interes.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Najwięcej w naszych sklepach to kradną łomżyniacy i przestań oszukiwać samego siebie i innych forumowiczów, że jest inaczej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

realisto alkoholikiem to moze ty jestes.nie obrazaj mnie.ja mam rodzine od ponad 10 lat.wiec nie ******* takich glupot.dla mnie jestes palantem pozbawionym rozumu ktory to na czeczencow itp zwala wszystkie winy tego swiata.
swieta nie jestem ale mam swoj honor i dume.pracuje uczciwie i nikt mi nic nie moze zarzucic.a juz napewno nie taki palant jak ty ktory nic o mnie nie wie.
bronie takich ludzi bo tacy jak ty prowokuja takie sytuacje.czepiaja sie w sklepach patrza im na rece a do swoich dzieci mowia "nie podchodz to czeczen.to zlodziej itp".
***** lecz sie jestes debilem

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Martuchna - lecz się jesteś zwykłą dziwką.

Tomek - Polaków w Łomży jest ok 50000 Czeczenów jest 1000 - jak myślisz w którym środowisku jest więcej lumpów i złodzieji?
Przyjmijmy, że co 10 Polak to lump i każdy Czeczen to lump.
Polskich lumpów mamy 5000 i 1000 czeczeńskich lumpów. Faktycznie jest to trochę bardziej skomplikowane - jeżeli o kobiety to Czeczenki są zdecydowanie bardziej potulne (Polki w lumpowstwie dorównują Polakom) zatem spośród 1000 Czeczenów uciążliwych lumpów jest - powiedzmy - 600.
5000 polskich lumpów i 600 lumpów czeczeńskich. A sprzedawcy na kogo narzekają? A kobiety przez kogo są zaczepiane? Lump czeczeński jest 10 razy bardziej szkodliwy niż lump polski.

Po co nam lumpy czeczeńskie skoro mamy 5000 swoich?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Tomek napisał-Najwięcej w naszych sklepach to kradną łomżyniacy i przestań oszukiwać samego siebie i innych forumowiczów, że jest inaczej.
--może to i prawda,nie pochwalam kradzieży ale warto zastanowić się również z jakich przyczyn do nich dochodzi,z różnych ale na pewno jedną z tych przyczyn jest również bieda(zaznaczam że nie usprawiedliwiam kradzieży biedą)-Tylko pomyślcie a może by dać takiemu biednemu "polaczkowi"który ma rodzinę takie same środki finansowe jak uchodzcom,to może choć częśc tych kradzieży by się zmiejszyła,moze?Z jednej strony się "biednym" nie dziwię że posuwają sie do kradzieży skoro panstwo ma ich za gó..........,skoro w Mops Łomża na dzień dziśjejszy w ogóle nie ma funduszy na zasiłki dla "polaczków"A każdy chce jeśc i życ,codziennie widzę ludzi jak buszują po śmietnikach za puszkami,za starym chlebem i szlak mnie trafia że Polak jest we własnym kraju gorzej traktowany niż nasi goście,dziękuję-pomyślcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

realisto dziwka jestes ty!!!nie obrazaj normalnych ludzi.

"nie,tak" co do tego co napisales ze naszym"biedakom"mozna dac tyle co uchodzcom to sie z toba zgadzam.oni naprawde maja tu dobrze.socjal wysoki chata zaplacona ale sa tez tacy ktorzy rowniez pracuja<nie mowie tu o przekretach>..
ale powiem ci jedno ze nie kazdy polak chce zeby mu pomoc.wiesz ile bylo takich przypadkow ze nasi rodacy wysylai dzieci na zebry a jak dzieciak przyniosl za malo kasy to dostawal porzadnie.i powiedz wtedy jaki ma sens taka pomoc.

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Tak nie każdy ale ja myślę o tych którzy chcą i potrzebują tej pomocy oni naprawdę są pozostawieni na lodzie,zauważ że po dupie dostaję zawsze najbiedniejszy ,chociażby z wydawaniem darów w Kownatach(śmiech),shorowani tam nie dojdą,a dojdzie raczej dojedzie kto ?naciągacze nikt inny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

A z drugiej mańki myślę że trzeba by było być prawdziwym deklem żeby odrzucać pomoc powiedzmy na czteroosobową polską rodzinę w wys. ok 2000 zł(jeżeli by ten zasiłek wyn.tyle co otrzymują uchodzcy)raczej by tylko skonczony idiota wysyłal dziecko na żebry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

"nie,tak" tak samo jest w lomzy.spojrz tylko kto chodzi do opieki i dostaje.sa to ludzie ktorzy i tak maja kase a dostaja jeszcze wiecej.a normalny czlowiek pojdzie dostanie 10ozl na rodzine miesiecznie lub tone wegla na cala zime.

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

realista sorry, ale jak tak na szybko przeczytalem ten watek, to juz chyba pojechales po calosci... Najpierw nazwales kogos zlodziejem, pozniej jeszcze zwyzywales... A juz jedna rzecz mnie calkiem rozbroila:

"Polaczkowatość - zachowanie twoje i martychy. Już wiesz co to?
Przyzwalanie na kradzierz - bo ktoś tam gdzieś tam też kradnie to i ja mogę" ("kradzież", ale to juz tak na marginesie)

a chwile wczesniej taki kwiatek z Twojej strony:

"No i inna sprawa, gdy pracownik okrada pracodawcę, bo czuje się oszukany (za mało dostał za swoją pracę) a co innego, gdy (...)"

Ze jak? No wybacz, ale dla mnie kradziez jest kradzieza. Dlaczego usprawiedliwiasz okradnanie pracodawcy, a chwile pozniej jeszcze zarzucasz komus "polaczkowatosc" z tytulu przyzwalania na kradziez?

Malo kiedy sie zgadzamy w jakims temacie, ale daruj, ten fragment o okradaniu pracodawcy byl bezsprzecznie jedna z najglupszych rzeczy jakie napisales...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Nic nie dostaną bo Mops Łomza juz nie ma kasy na zasiłki dla Polaków,trzeba czekac do nowego roku.Kto nie wierzy niech sprawdzi w Mops.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

realista za ten post o martuchnie podpadasz już pod paragraf.Mam nadzieje ,że wyciągniesz wnioski i nie ujdzie Tobie na sucho.
Chamstwo powinniśmy najpierw wyplewić z takich ludzi jak realista.
Nie nie nie to nie wina czeczenów to wina Polaków.Mam nadzieje ,że każdy przeciwnik czeczenów to przemyśli.W końcu realista wam przewodzi.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Nie nie nie to nie wina czeczenów to wina Polaków.
nie rozumiem ,czy winą Polaków jest to że czeczeni kradną ??Nie jestem przeciwnikiem czeczenów jestem przeciwnikiem dyskryminowania Polaków,jestem przeciwnikiem tego żeby uchodzcy dostawali tyle samo co My.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

nie jestem przeciwnikiem tego żeby uchodzcy dostawali tyle co MY-sprostuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Dlaczego ludzie nie zgłaszają na policję takich zdarzeń?Dlaczego?Brak jakiejkolwiek reakcji równa się z przyzwoleniem na takie sytuacje.
Realista pisze ,że przeszkadza mu ,że czeczeni siedzą na ławkach,zaczepiają przechodniów.Jeśli zaczepiają to się zgłasza na policję a nie pieje na forum.
Ludzie aż tacy są ułomni ,żeby nie umieć wykręcić 997 czy 112?
Gadanie ,że u nas będzie tak samo jak we Francji czy Szwecji?Bzdura.

Nikt tu nie dyskryminuje biednych Polaków.Nikt tu nie pisze ,że wolałby aby czeczeni dostawali więcej.Ja też bym chciał i chce ,żeby to polskie rodziny dostawały pieniądze.Tylko nie którzy tutaj zamieniają kota ogonem.
Realista nie ma odwagi wziąć sprawy w swoje ręce i coś zrobić w kierunku biednych polskich ludzi.Za to pieje nie miłosiernie na forum jacy to czeczeni są odpowiedzialni za polską biede.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

dzieki Thomas.ja caly czas probuje go przekonac ale to nic z tego.to juz taki typ.chyba za malo dopieszczony w mlodosci.
poza tym kradziez jest byla i bedzie zla czy to polak czy czeczen czy jakis inny.
ja tylko mowilam ze gadaja o innych i na innych a o sobie i na siebie nic.

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

realista ogólnie rozumiem twoje obawy,może masz dużo racji -lepiej dla nas WSZYSTKICH żeby nie stało sie to co się dzieje w Europie zach. ale obrażanie i wmawianie ludziom na siłę ze ONi są tacy a nie inni nie ma sensu .Myślę ze każdy kto jeszcze się z nimi blizej nie poznał nie długo się pozna i sam oceni.Na razie mam tylko nikłą nadzieję że bedzie to poznanie w pozytywnym sensie.Tylko żeby nie było za póżno bo niestety przykłady innych panstw pokazują co się może wydarzyc a my zamiast próbowac jakoś rozwiązać ten problem milczymy.Niestety mądry Polak po szkodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

tu sie Thomas z toba zgodze.jestem ciekawa czy realista zrobilby solidne zakupy dla jakiejs biednej polskiej rodziny lub kilku rodzin.ja z mezem tak robilam dopoki mi finanse pozwalaly.
teraz niestety nie moge ale jestem pewna ze znowu tak bedzie.ci ludzie naprawde potzrebujacy ciesza sie z tego co dostana.
realisto moze zrob tak i popraw swoje uczucia do innych osob a nie jedziesz po wszystkich jak po swini.

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

nie.tak i tu się z Tobą zgodze.Tylko nawoływanie do nienawiści i agresji na innych nie jest tym rozwiązaniem.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Nikt Tu nie musi pisać o dyskryminacji Polaków ,ponieważ tak już jest(podać przykłady?).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

przykładow nie musisz podawac.sami dobrze wiemy jak tu jest.
ale tak jak napisal moj ktorys z kolei przedmowca podzeganie do nienawisci jest karalne.poza tym to jest chore!!!
lepiej realisto wejdz na stronke www.pajacyk.pl i kliknij w brzuszek pajaca.moze ci sie humor poprawi

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Tylko nasze krzyki gó...............panstwo ma nas za gó...................,traktuje nas jak gó...............I REALISTO SWOJA WROGOSC SKIERYJ W STRONE RZADZACYCH NASZYM KRAJEM bo"przemoc"itp naprawdę nic tutaj nie pomoże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Wiesz ktoś czeczenom przyznał takie a nie inne fundusze.To nie jest ich wina ,a tym bardziej określanie ich od brudasów i złodziei.My Polacy nie jesteśmy święci bo też mamy swoje dobre kwiatki za granicą czy też w Polsce.Wcale lepsi od innych nie jesteśmy więc po kiego zrzucać winę za całe zło na czeczenów?Chyba tylko dlatego ,żeby poczuć się kimś lepszym.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Thomas o tym samym pisałam i na tym forum na "porozbijane szyby na dworcu...."i do niego nic nie dociera bo twierdzi ze ja bronie zlodzieji a "normalnych polakow" oskarzam.a pisalam identycznie jak ty teraz.

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Wine za cały ten bajzel ponosi panstwo,komuś w rządzie jest na rękę że jest tak a nie inaczej.Przecież wszystko da sie jakos pogodzic ale widać nasze władze nie dorosly do tego by rządzic tym krajem.Pozdrawiam wszystkich Polaków,Czeczenów,Anty polaków,anty czeczenów,zobaczmy w sobie "tylko"człowieka WSZYSCY.Dobranoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

sweet dreams :):):):):):):):):)

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

martucha – ja ty mnie obrażasz to ok, jak ja ciebie to już źle?
Drań – wyzywam tylko tych, którzy z braku argumentów obrażają mnie (Thomas, akasha, martuchna i jeszcze kilku bystrzaków) sam, pierwszy nigsy nie używam inwektyw.
nie usprawiedliwiam kradzieży, ale zauważ, że jak pracodawca zatrudni na pół etatu za 600 zł i każe pracowac po 10 godzin dziennie (również w soboty) to to jest okradanie pracownika. I wówczas rozumiem, że pracownik może czuć się pokrzywdzony. Nie zawsze jest świat czarno-biały. Tak samo jak z morderstwem – co innego zabić dla zabawy (jak niedawno w Augustowie) a co innego z zemsty (jak na Litwie).

Thomas – sam jesteś chamem – pierwszy mnie obraziłeś, dlatego jadę po tobie. Z takimi jak ty nie da się dyskutować na argumenty, bo zaraz wyjeżdżasz z obrażaniem i atakowaniem osoby (że jest za młoda itp). Paragraf to wiesz gdzie możesz se wsadzić. Najpierw sam dobrowolnie (razem z martuchną poddaj się karze).
Co do zgłaszania na Policję to jak to sobie wyobrażasz? „Panie aspirancie Czeczen nie zszedł z chodnika i musiałem iść po trawie, Czeczen zapytał mnie gdzie mieszkam i czy mam męża i ile mam lat i czy szukam chłopaka, widziałem nóż u Czeczena, Czeczen coś krzyczał do mnie po swojemu , ale nie wiem co” Bądź poważny chłopie. Oni narazie nie popełniają poważnych przestępstw tylko się panoszą a panoszenie się nie jest karalne.
Nie nawołuję do nienawiści – raczej zachęcam do bliższego poznani Czeczenów, żebyś sam mógł wyrobić sobie o nich zdanie. A hasło „precz z agresywnymi pasożytami” w żadnej mierze nie jest rasistowskie, ksenofobiczne, homofobiczne, czy nawołujące do dyskryminacji zoofilów – jest politpoprawne.

nie tak – jestem pewien, że i martuchna i Thomas poznają tych słodkich brodaczy i przekonają się jak jest z nimi naprawdę, tyle, że wtedy może być już za późno.


I skończcie z tym kompleksem Polaka za granicą – my nie jsteśmy za granicą , nikomu nic nie kradniemy i nie możemy odpowiadać za kradzieże, których dokonują Polacy za granicą. Nie jesteśmy Czeczenom nic winni dlatego, że nasz sąsiad okrada Helmuta, to sąsiad powinien spłacić Helmuta a nie ja Czeczena.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Realisto, a w jaki to sposób naród czeczeński ukrzywdził Ciebie, że ziejesz do Nich nienawiścią i plujesz jadem ?
Oczywiście jest to Twoja sprawa i nie musisz się nikomu opowiadać.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

realisto toc to ty zaczales obrazac i sypac inwektywami.i to na kilku forach wiec o co teraz masz pretensje???o to ze niektorzy chca cie uswiadomic??
napisalam ci wczesniej kliknij w brzuszek pajacyka i zrob dobry uczynek albo pomoz jakies rodzienie biednej polskiej skoro tak cie czeczeni denerwuja.
moze dopiero wtedy przejrzysz na oczy

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

a wogle to mam pyatnie???GDZIE JEST ADMIN???i czemu normalne posty sa niekiedy usuwane a takie badziewie zostaje

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki






realista napisał:Nie nawołuję do nienawiści – raczej zachęcam do bliższego poznani Czeczenów, żebyś sam mógł wyrobić sobie o nich zdanie. A hasło „precz z agresywnymi pasożytami” w żadnej mierze nie jest rasistowskie, ksenofobiczne, homofobiczne, czy nawołujące do dyskryminacji zoofilów – jest politpoprawne.

nie tak – jestem pewien, że i martuchna i Thomas poznają tych słodkich brodaczy i przekonają się jak jest z nimi naprawdę, tyle, że wtedy może być już za późno.


I skończcie z tym kompleksem Polaka za granicą – my nie jsteśmy za granicą , nikomu nic nie kradniemy i nie możemy odpowiadać za kradzieże, których dokonują Polacy za granicą. Nie jesteśmy Czeczenom nic winni dlatego, że nasz sąsiad okrada Helmuta, to sąsiad powinien spłacić Helmuta a nie ja Czeczena.
Z tym to akurat się zgadzam.....................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Tylko po cóż tyle ironji w tym wsystkim?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Tylko po co tyle ironii w tym wszystkim???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Malachit - w jaki sposób naród polski cie ukrzywdził, że ziejesz do nas nienawiścią i agresywnych pasożytów chcesz nam sprowadzać?

martuchna - przyppomnij sobie, że pierwsz nazwałas mnie pajacem. Rozumnie, że ludzie tacy jak ty nie mają za grosz kultury i z wami trzeba rozmawiać waszym językiem.
Może popróbuj nie obrażać innych a zobaczysz, ze i sama mniej inwektyw usłyszysz.

Jeśli chcesz, żeby admin usuwał twoje badziewne posty to po co je w ogóle piszesz? Kobieca logika?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

martucha - zauważ, że w każdym poście to ty pierwsza mnie obrażałaś - sama założyłaś post, w którym ja się nie wypowiadałem a ty już w pierwszym wpisie piszesz "realista to pajac" nie masz argumentów i zaczynasz atakować osobę - kompromitujesz się tym. To może ja założe temat "Ilu facetów zaliczyło martuchne?".
Naucz się, że ludzie w miarę kulturalni w dyskusji używają argumentów a nie inwektyw. Jak się postarasz, to może wyzbędziesz się etykietki zaściankowej idiotki.

nie, tak - ironią jest, że politpoprawne bystrzaki bronią tych, którzy za kilkadziesiąt lat będą gnębić ich dzieci i wnuki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

http://religiapokoju.blox.pl/2009/10/Ku-pamieci-Lidii-Motylskiej-zbrodnie-honoru.html - w starej UE zbrodnie honoru już są na porządku dziennym. Dlaczego za parę lat nie miałoby być tak w Polsce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Autor: realista (---.elpos.net)
Data: 26-10-09 10:53

Malachit - w jaki sposób naród polski cie ukrzywdził, że ziejesz do nas nienawiścią i agresywnych pasożytów chcesz nam sprowadzać?


A jakiś konkretny przykład mojego "ziania" oraz gdzie napisałem iż chcę kogokolwiek sprowadzać ?

Twoje słowa:
"Martuchna - lecz się jesteś zwykłą dziwką."
"martuchna - jesteś typową polska alkoholiczką"
"martuchna - przygłupasie"
"ALe co mnie obchodzą Polacy?"

I kto tu zieje do nas, Polaków ? Zachowujesz się właśnie tak jak Ci Czeczeni których opisujesz.

"Byłem za granicą i na własne oczy widziałem, jak polacy ukradli agregat z wozu straży pożarnej!" - chwalisz się czy żalisz ? Zrobiłeś coś w tej sprawie ?
Czy może jak Ci Czeczeni kryłeś swoich ?

Nie jest moim zamiarem obrazić Ciebie, ale może powinieneś napisać swoją wersję "Mein Kampf", bo jak widzę masz zadatki...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Napiszę krótko. Większość polaków, która wyjechała do innego kraju pracuje, są na pewno wśród nich złodzieje, pasożyty i nieroby. Ile Czeczenów chociażby w samej Łomży pracuje? Większość z nich to niestety złodzieje i pasożyty, i niestety pospolici bandyci, których fundacje zamiast głównie wspomóc ich np w znalezieniu pracy, szukają więcej pieniędzy, które ma im dać nasze państwo. Sam ten fakt świadczy o ich nieróbstwie, braku chęci do pracy i pasożytnictwie.
Tym wszystkim którzy tak zacięcie ich bronią, proponuję zamieszkać blisko ich hotelu, posłać dzieci do szkoły, która jest niedaleko. Oczy szybko się otworzą, tylko po co prawda?

Kobiety są po to by je kochać, nie rozumieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Moje stanowisko dla jasności:

Przestępcy powinni być karani, obojętnie jakiej są narodowości i wyznania.
Warunki dla godziwego życia powinny być zapewnione w pierwszej kolejności Polakom, to nasz kraj.
Wszelkiej 'maści' przybysze powinni być traktowani z szacunkiem, ale i z całą surowością w przypadku łamania prawa i norm społecznych.

Ogólnie mówiąc, traktujmy innych tak jak sami chcemy być traktowani. Ale też nie możemy pozwolić wejść sobie na głowę !



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Malachit - dlaczego nie cytujesz inwektyw napisanych przez martuche a skierowanych do mnie? Każdy epitet użyty przeze mnie był odpowiedzią na inwektywy które ona wcześniej napisała.

Co mnie obchodzą Polacy pracujący za granicą? - to ich sprawa co robią i co kradną. Każdy pracuje na własną opinię. Ja w przeciwieństwie do ciebie nie jestem wścibski nie nie obchodzi mnie moralność innych ludzi. Liczę jedynie własne grzechy.

W przeciwieństwie do ciebie ani się nie chwalę a ni żalę - informuję. Tak trudno to załapać?

Brak sprzeciwu wobec okradania Polaków, wobec islamizacji to faktycznie przyzwolenie na to.

moniq - właśńie o to chodzi. Czeczeny to ponad 90% uchodźców w Polsce, natomist najwięcej cudzoziemców pracujących u nas to Ukraińcy, Białorusini i Wietnamczycy. Jak to jest - dla nich jest praca a dla agresywnych pasożytów nie ma? To znaczy, że z Czeczenami jest coś nie tak a nie z Polakami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Malachit - i napisz w którym momencie nawołuję do nienawiści wobec Czeczenów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Realista - z całym szacunkiem nie pisz, że liczysz jedynie własne grzechy, bo z dziesięć postów wyżej wymieniłeś całą litanie grzechów popełnianych przez Czeczenów.

A swoją drogą ja to mam niebywałe szczęście chyba - mieszkam w tym mieście, chodzę po ulicach, i nie spotkałem się jeszcze z żadnym przypadkiem nienawiści Czeczenów wobec Polaków. Ani ja, ani nikt z mojej rodziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

melosmiacz - mylisz pojęcia. Jeżeli mówię "Kowalski to znów do kościoła nie poszedł", "a malinowski znów zdradza żonę" - jestem wścibski.
Jeżeli mówię: "Khamzan znów zaczepiał moją dziewczynę", "Magomet znów wlazł do mojego ogródka" - bronię własnej wartości.

To podstawowy błąd popełniany przez multikulturowców - złe jest wytykanie cudzego postępowania, które nie godzi we mnie, natomiast każdy ma brawo do tego , by jego prawa były szanowane. Jeżeli Czeczeny panoszą się - pokazują swoją agresję i ja im to wytykam to nie liczę ich grzechóww - tylko wymieniam ich zachowania, które godzą w moje poczucie bezpieczeństwa.

Nie wytykam im, że się nie myją, że leją swoje żony, że nie edukują swoich dzieci - to ich sprawa, bo mnie to nie dotyczy.

Niech robią co chcą, byleby mi nie zagrażali i bylem nie musiał płacić za ich życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

I dla jasności, też jestem za tym, że każdy niezależnie od narodowości powinien ponosić konsekwencje swojego postępowania.

No i się nie oszukujmy, chodzi nam przede wszystkim o bezpieczeństwo nasze i naszych rodzin .

Kobiety są po to by je kochać, nie rozumieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

realista ....co o Czeczenach jeszcze???
Może czas na zmianę klimatu?
Zaśmieciłeś całe forum swoją fobią i nienawiścią,a może tak czas zajrzeć do lustra i spytać samego siebie-dlaczego myślę,że jestem lepszy od innych?
Pozdrawiam i życzę zdrowego podejścia do życia.
Kryminalistów do kryminałów a psycholi do psychiatryków i to bez względu Czeczen to czy Polak...
Realista,wiesz ja nawet Cię lubię,bo potrafisz rozładować każdy stres i napięcie...czytając Ciebie nie można się nie śmiać.
Tylko Ty i więcej nikt nie potrafi cytować samego siebie,ubliżając innym za własne słowa.
Jesteś The Best....!!!!!!



"Głupcy są genialni w niedorzecznościach. Żaden mędrzec nie przewidzi swym rozumem, co ich głupota wymyśli."




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Pochlebiasz mi. Może Ty mi napisz dlaczego uważasz, że jestem lepszy od innych, bo jak tak nie uważam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Realista poczytałem kilka twoich postów.Oczywiście nie będe się odnosił bo i tak prawie wszystko napisałem.
Realista weś sprawy w swoje ręce.Zbierz grupę ludzi którym to czeczeni przeszkadzają i za przyzwoleniem władz miasta umówcie się na spotkanie z grupą czeczeńską.Wyjaśnijcie sobie co się wam nie podoba i być może nie będą już "przesiadywać na ławkach" ,"kopać kogoś po kostkach" czy też "okradać".Zrób coś na prawde pożytecznego.Wstaw się za wszystkimi mieszkańcami gnębionymi przez czeczenów.
Taka dyskusja na prawde by się przydała.Tylko z ludnością czeczeńską oczywiście pod okiem władz i fundacji.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Thomas - o to właśnie chodzi, że z Czeczenem nie da się dogadać. Z nimi takie spotkanie przerodziłoby się w krwawą jatkę. Obecnie jedynie sztab prawników, psychologów i ogromne zasiłki powstrzymują ich przed popełnianiem poważniejszych przestępstw. Jak fundacje przestaną się nimi zajmować (bo już nie będą mogli pod tym pretekstem ciągnąć kasy) jak skończą się wysoki zasiłki Czczeni pokażą co potrafią.

Tak jak we Francji - na początku względny spokój, multi-kulti, delikante ustępstwa na ich rzecz, nazywanie ludzi świadomych problemu ksenofobami. A potem - jak Muzułmanie poczuli, że mogą rozwinąć skrzydła - rozpoczęły się zamieszki. Dlaczego u nas miałoby być inaczej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

co ty porownujesz francje z polska???moze ja ci dam porownanie Dania Polska??czlowieku na jakim ty swiecie zyjesz??
ja powiedzialam wyjedz gdzies za bardzie tolerancyjna granice a nie na obrzeza miasta.obrazilam cie pierwsza w swoim poscie "cos normalnego" bo ty normalny nie jestes.ciagle tylko czeczeni to czeczeni tamto.
najlepiej to ich powybijaj i bedziesz mial spokoj.
****a ten temat juz dawno powinien sie zakonczyc.
ZROB COS POZYTECZNEGO W KONCU!!!!!!!!!

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Skąd wiesz ,że nie da się dogadać?Próbowałeś?Czy tylko bazujesz na wycinkach z gazet ,lub opowieści "znajomych"??Czeczen też człowiek.Też ma swoją kulturę ,ojczyznę, język.Tak samo Polacy trzymają się razem w Stanach.Tak samo meksykanie ,portoryki ,azjaci ,ruskie czy murzyni.Czy w USA świecą przykładem?Czy Polacy też nie ciągną z innych państw zasiłków?

Kiedy to w końcu zrozumiesz?Piszesz na forum tak i tak,a nawet nie chcesz tego problemu rozwiązać mając za argument "o to właśnie chodzi, że z Czeczenem nie da się dogadać".Co jeśli się mylisz?Co jeśli właśnie z Tobą nie da się dogadać?Czyli co jedyne rozwiązanie jest ich stąd "wypędzić"?Założe się z Tobą ,że nawet jeśli uda ci się przekręcić ludzi na swoją rację nic tym nie zdziałasz.Biedni nie będą dostawać więcej ,dzieci dalej będą głodne ,a ci co nie mają pracy nadal jej nie będą mieć.Wtedy zaczniesz zwalać na cyganów.I tak w kółko.Jeśli nie cyganie to ludzie ze wsi zabierają pracę ,zasiłki itp.

Powinieneś uderzyć na wiejskiej nie tu na forum.Ewentualnie w Białymstoku.
Pozdrawiam.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

realisto nie odpowiedziałeś na prawie żadne z moich pytań zadanych Tobie.
Piszę prawie bo na jedno zacząłeś odpowiadać, ale skrzętnie pominąłeś to co ważne.

Może przypomnę :
"Byłem za granicą i na własne oczy widziałem, jak polacy ukradli agregat z wozu straży pożarnej!" - chwalisz się czy żalisz ? Zrobiłeś coś w tej sprawie ? Czy może jak Ci Czeczeni kryłeś swoich ?

Twoja odpowiedź:
...W przeciwieństwie do ciebie ani się nie chwalę a ni żalę - informuję. Tak trudno to załapać?...

Śledzę Twoje posty z uwagą i stwierdzam że pomijasz fakty które są niewygodne oraz przeczysz sam sobie. Przykładowo kilka wątków temu napisałeś że 'Cz' się nie myją i biją swoje żony (przy okazji szariatu) by dzisiaj napisać Nie wytykam im, że się nie myją, że leją swoje żony, że nie edukują swoich dzieci - to ich sprawa, bo mnie to nie dotyczy.

Co do edukacji to kilkoro (jak to się ma do całości - nie wiem) czeczeńskich dzieci chodzi np. do szkoły nr. 9
Nawiasem mówiąc są tam szykanowane przez kolegów i koleżanki, no ale jaki rodzic... Potem mali 'Cz' pewnie żalą się swoim rodzicom, a Ci pałają nienawiścią do Polaków i krąg się zamyka.

Malachit - w jaki sposób naród polski cie ukrzywdził, że ziejesz do nas nienawiścią i agresywnych pasożytów chcesz nam sprowadzać?
Malachit - i napisz w którym momencie nawołuję do nienawiści wobec Czeczenów.
Jeszcze raz się zapytam. Gdzie napisałem że chcę kogokolwiek sprowadzać ? Gdzie napisałem że nawołujesz do nienawiści ?

Konkretne pytania to i odpowiedzi powinny być...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Zbierz wszystkich ,którym się jakaś krzywda stała ze strony czeczenów(prawdziwych poszkodowanych).Zanieś pismo o wyrażenie zgody na takie spotkanie i ruszajcie,może coś zdziałacie,wywalczycie.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Pamiętacie, kiedyś, lata temu, bardzo podobna sytuacja była w Łomży z Cyganami.
Były opowiastki a to że porywają dzieci, że kradną, napadają, gwałcą młode dziewczyny. Ogólnie nieroby i przestępcy.
Wrośli w łomżyńskie społeczeństwo i nikt już o Nich nie pamięta.
W przypadku Cz barierą jest inna wiara i raczej nie wróżę Cz świetlanej przyszłości w naszym mieście.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

moze i masz racje łomza to sie ostatnio zrobila miastem wielbicieli ojca rydzyka.chyba tu tylko tacy zostali.
poza tym o cyganach tez tak mowili tylko ze tak jak i teraz nikt im tego w oczy nie powiedzial.tak samo chowajac sie za pseudonimami gadaja o generale itp.
powiedz ze znasz wiesie kozlowska<bez obrazy dla noszacej takie nazwisko>a ci cala litanie powiedza i zaraz bedziesz wiedzial kto co jak gdzie i dlaczego

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Malachit – już skrupulatnie odpowiadam: Nic nie zrobiłem – popatrzyłem i pomyślałem, że czasem wstyd być Polakiem.

Nie myją się – to fakt, jednak mi to nie przeszkadza i tego im nie wytykam, ale chyba zacznę, bo brudnymi łapami ponoć dotykają chleba (ja nie widziałem). To, że piszę, że np hindusi czczą krowy nie znaczy, że im to wytykam – informuję, że mają taki zwyczaj a ja mam do tego stosunek obojętny. Już ci pisałem, że nie każda informacja to żalenie się lub chwalenie. Tak trudno to załapać?

Chodzą do szkoły pewnie dlatego, że dostają kasę pod warunkiem, że dzieci są w szkole (chyba 10 zł dziennie). W szkole są gnębieni ty;ko jeśli jest tych dzieci mniej niż 4 – jak są w grupie – leją Polaków z byle pretekstu. Nauczycielek się w ogóle nie słuchają. Dla takiego 13 letniego muslima to hańba, że kobieta wydaje mu polecenia. Są gorsi niż polskie przygłupy.

Napisz mi gdzie ja nawołuję do nienawiści wobec Czeczenów.
I odpowiedz na pytanie dlaczego nie zauważasz inwektyw kierowanych do mnie, widząc każdy epitet rzucony przeze mnie.

Co do Cyganów to w Łomży chyba aż tak wielu ich nie ma? Jednak tam gdzie są też nie chcą się integrować – tworzą własne getta. Do pracy niechętni, za to chyba nikt nie zaprzeczy, że kraść lubią.
Gdzieś czytałem, że otworzono specjalne przedszkole TYLKO DLA CYGANÓW, gdzie zatrudnienie znajdą TYLKO CYGAŃSKIE opiekunki. Jawna dyskryminacja – za polskie pieniądze buduje się przedszkole, do którego Polak nie może dziecka oddać. Jest jakiś projekt, żeby Cyganom laptopy fundować, ale chyba nic z tego nie wyszło.
Z Cyganami jest łatwiejsza sprawa, bo nie mają tak ogromnych zasiłków, są bardziej pokojowo nastawieni (dla nich liczy się zabawa).

Czy nie stanowią problemu? Czesi Słowacy mogliby coś na ten temat powiedzieć – są dzielnice w tych krajach zamieszkane przez Cyganów, do których rodowity Czech nie może wejść, bo zaraz zostanie pobity.
Ponoć południe polski przeżywa najazd Rumunów i Cyganów, którzy bardzo natrętnie domagają się kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Dawaj wszystkich pod sciane LOL LOL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Wiesz co ?! Po tym co wypisujesz ja też myślę że ktoś Ci płaci za wypisywanie takich bredni na forum.
I to nie mało płaci ...chyba 10 zł dziennie....

Tak się składa że rok temu byłem w miejscowości Vyborna (Słowacja). Miejscowośc niemal w 100% zamieszkana przez Romów.
Może się zdziwisz ale jakoś nie było oznak wrogości, a wręcz odwrotnie, uzyskałem pewną pomoc.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Nie mam czasu na większego posta więc napisze w skrócie.
Realista nie masz racji co do cyganów.Cygani nie pracowali z powodu stereotypów.Polak nie chciał zatrudnić cygana.Znam wrocławskich cyganów z drugiego i trzeciego pokolenia(a może już nie cyganów) i musze powiedzieć ,że to są na prawde w porządku ludzie.Choć kwiatki się zdarzają i też kilka nie miłych sytuacji mnie spotkało.Między innymi chcieli mi dziesionę zrobić.Kumpel miał dziewczynę i jedyną pracą jaką stać było PUP to sprzątanie w bankach po godzinach.Starczyło jej na przedszkole dla dziecka i jedzenie.I też jakoś nie kradła.

Gdy wracałem ze Szwecji także poznałem kilku cyganów.Pochodzili z Oświęcimia.Wbrew pozorom nic nikomu nie zniknęło ,więc akurat "złodzieje" omijają mnie szerokim łukiem.

Realista nie myl Cygana z Rumunem.Co do dzielnic gdzie nie można wejść tak jest i u nas.Przykład Nowa Huta choć już teraz podobno nie jest tam tak źle jak kiedyś.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

A nie tak dawno przecie, ale sporo jeszcze przed 'erą Czeczeńską', na forum było głośno jak to niebezpiecznie jest w pewnych rejonach Łomży...
Nooo ale teraz mamy prawdziwych "zabójców muzułmańskich".
Tylko dziwne że wszelkie rozboje o których głośno są wyczynem 'naszych' na 'naszych'.
Pewnie ich rozboje i zabójstwa na tle religijnym są tuszowane przez ratusz i policję razem wzięte ! ;)



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Malachit - ja odpowiedziałem. Teraz Ty odpowiedz na moje pytania:
Napisz mi gdzie ja nawołuję do nienawiści wobec Czeczenów.
I odpowiedz na pytanie dlaczego nie zauważasz inwektyw kierowanych do mnie, widząc każdy epitet rzucony przeze mnie.

Nie wierzysz w te 10 zł za naukę dziecka? Mogę poszukać w Lexie paragrafu.
Rozporządzenie w sprawie cudzoziemcom ubiegająćym się o status uchodźcy czy coś takiego.
Na 100% jest dopłata, jeżeli dziecko się uczy, nie jestem pewien ile.
Również dorośli dostają ok 120zł miesięcznie pod warunkiem, że chodzą na zajęcia z j. polskiego.

Kiedyś jak pisałem, że Czeczeny dostają 500-700 zł na głowę to też jakiś bystrzak mnie wyzwał, stwierdził, że wypisują głupoty po to , żeby wzbudzić w Polakach zazdrość, był pewien, że Polski nie stać na kilkutysięczne zasiłki.

Z Cyganami nie miałem zbyt wiele do czynienia - raz chcieli mi sprzedać "złoty" pierścionek, bo im się samochó zepsuł, raz dwóch śniadych chciało mnie zatrzymać na peryferiach miasta (zwolniłem, jak zobaczyłem śnieade ryje to przyśpieszyłem - jeden wybiegł na ulicę i chciał kopnąć samochód) wiele razy Cyganiucha chciała mi powróżyć, lub chociaż z piątaka dostać.
Utarło się Cygan = Rumun. Wiem, że są normalni, pracowici Rumuni (nie Cyganie) oni nie żebrzą - dowód na to, że problem tkwi w Cyganach a nie w państwie w którym się żyje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Czytanie ze zrozumieniem, ot co.
Zacytuję więc jeszcze raz:

Malachit - w jaki sposób naród polski cie ukrzywdził, że ziejesz do nas nienawiścią i agresywnych pasożytów chcesz nam sprowadzać?
Malachit - i napisz w którym momencie nawołuję do nienawiści wobec Czeczenów.

I moja odpowiedź Tobie:
Jeszcze raz się zapytam. Gdzie napisałem że chcę kogokolwiek sprowadzać ? Gdzie napisałem że nawołujesz do nienawiści ?


Nigdzie nie napisałem że nie wierzę w 10zł - to Twoja interpretacja.
Nam miasto zwraca za naukę dzieci od 100 do ok. 200 zł

Bardzo źle się dzieje że dostają te 500-700 za nicnierobienie. To rodzi patologię.
Gdyby polskie rodziny też tak dostawały, byłoby tak samo jak z 'Cz'.

Co do sposobu życia Romów poczytaj o "romanipen"



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Malachit - jako pierwszy zarzuciłeś mi nienawiść do Czeczenów, więc napisz na jakiej podstawie. Skoro sam stawiasz zarzuty wzięta z kosmosu to ja chyba też mogę inputować ci nawet to, że lubisz nieletnich chłopców, prawda?

Nikt ci nic nie daje - to co ci - jak słusznie zauważyłeś - zwracają to są Twoje (i moje) pieniądze. Płacimy podatki, więc mamy prawo od państwa wymagać. Agresywne pasożyty nic nie robią dla dobra wspólnego, dlatego moim zdaniem nie powinni mieć żadnych przywilejów.

Czytanie ze zrozumieniem ot co: I odpowiedz na pytanie dlaczego nie zauważasz inwektyw kierowanych do mnie, widząc każdy epitet rzucony przeze mnie.
Napisz w którym miejscu nawołuję do nienawiści wobec Czeczenów - nie odpowiadaj pytaniem na pytanie.

Rodziny Czeczeńskie są o wiele gorsze od polskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Acha jeszcze te inwektywy.
Ale to już jutro... a w zasadzie dzisiaj.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Do Malachit WLASNIE OGLADALEM SAMI SWOI i sie nie doszukuj jakiejs glebi i przestan pierdolic twoje wypowiedzi sa dlugie i nie kompetentne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Realisto na takiej podstawie że szczodrze obdarzasz Ich wysoce negatywnymi epitetami. Zarzuty nie z kosmosu, a z Twoich postów.
Ciekawe że akurat masz na myśli nieletnich chłopców...

Zwrot podatku wypłaca Urząd Skarbowy. Pieniążki "za szkołę" dostanie nawet ten kto nie odprowadza podatku ale ma dzieci chodzące do szkoły.
Więc jak to już Drań napisał - nie przekręcaj faktów.

Żeby nie szukać daleko inwektyw wystarczy że zerkniesz na początek tego wątku. To Ty pierwszy zrównałeś kogoś ze złodziejem, więc...

Nigdy nie napisałem że nawołujesz do nienawiści. Znowu przekręcasz fakty.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

czepiasz sie realisto ze czeczeni maja socjal dostaja dofinansowanie za nauke.ale dam ci przyklad.Dania panstwo prawa.tam uczacy sie polacy jez dunskiego i inni obcokrajowcy rowniez dostaja dotacje za nauke.poza tym w anglii wiekszosc polakow zyje z socjalu a ty sie czepiasz bogu ducha winnych czeczencow,cyganow i cholera wie kogo jeszcze.
pisalam ci wczesniej najpierw zwroc uwage na siebie i swoje otoczenie a potem gadaj o innych

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Tylko zapomniałas/eś dodać ze te zasiłki dla Polaków nie są wyższe niż rodowych mieszkanców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Posłuchaj się moich rad Realisto i do boju.Włącz w to gazetę i TV może jakoś dojdziecie do porozumienia.

Razem z Panem posłem zbieracie powoli nie przychylne komentarze ,czego wcale się nie dziwię.Ciebie jeszcze rozumiem ,ale Pana posła ,który zna realia (a przynajmniej powinien) zrozumieć już nie mogę.

Zachowujecie się tak jak Peja na koncercie w Zielonej górze.
Krzyczycie "wiecie co z nimi zrobić" i "wszystko na nasz koszt".

Kończę dyskusję bo do niczego nie prowadzi.Nie da się takim ludziom wytłumaczyć ,że powinni ze swoimi żalami zgłosić się do władz na wiejskiej ,a nie na forum.
Przykre jest to ,że każdy post pisany przez Realistę jest w "jakimś stopniu" skierowany przeciwko ludności czeczeńskiej.

Pozdrawiam.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Ja też kończę temat.
Do niczego konstruktywnego czcza gadka nie prowadzi.
Czy wartym jest by polacy kłócili się między sobą (że o epitetach nie wspomnę) o inne narody ?



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Realisto zajmij sie czyms pozytecznym.spojrz na temat "dom na krancu swiata" i pomoz tym samotnym matko i ich dzieciom.
"bombasek" mial dobry pomysl zeby zorganizowac jakas zbiorke.wlacz sie moze ci nienawisc minie

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Malachit – z Tobą jak z dzieckiem – sam łapiesz za słówka i wypierasz się własnych intencji.

„Realisto, a w jaki to sposób naród czeczeński ukrzywdził Ciebie, że ziejesz do Nich nienawiścią i plujesz jadem ?” – kto to napisał? Ja? Gdzie zieję nienawiścią do Czeczenów? Zawsze powtarzam, że to przesympatyczni ludzie a ci chamscy, wredni i aroganccy to jedynie odsetek – ok 99% przybywających do Polski. To znaczy, że gdzieś tam daleko, za górami są normalni, uczciwi, łagodni Czeczeni, szkoda, że ci nie przyjeżdżają do Polski.
Pluję na agresywnych pasożytów. Nie moja wina, że 99% Czeczenów to właśnie agresywni pasożyci.
Tak samo nie lubię innych agresywnych pasożytów – niezależnie od ich narodowości.

martucha - „zwroc uwage na siebie” – ja z żadnego socjalu nie żyję, nie dostaję i nie dostawałem żadnych dofinansowań, więc nie wmawiaj mi, że jakąś kasę dostaję za darmo.
Co mnie obchodzi Dania???????????
Coś się tak uczepiła tych Polaków za granicą ??? Masz coś do nich? To im to powiedz, nie mnie!
Napisz mi dlaczego mam płacić za czeczeńskie dzieciaki płodzone bez opamiętania. Dlaczego mam płacić za jakiegoś obrzezanego ruchacza?
Thomas napisał – wszystko na nasz koszt – no właśnie – te lenie pasożytują na nasz koszt!!!

Nie warto, żeby Polacy kłócili się o inne narody. Pora, żeby niektórzy zrozumieli, że to jest starcie dwóch cywilizacji – Islamu i Europy – tego nie da się pogodzić. Wszystko wskazuje na to, że jednak Islam zwycięża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

mowie non stop.i nie mowilam ze zyjesz z socjalu.czytaj uwaznie!!!!!!!!
poza tym podaje tylko przyklad jak inne narodowosci zyja za granica <naszego kraju> i to jest to samo co czeczeni tutaj.i mnie to wku*****a bo gadacie na innych a nie patrzycie sie na siebie.

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

realista....cytuję Ciebie"""
Nie warto, żeby Polacy kłócili się o inne narody. Pora, żeby niektórzy zrozumieli, że to jest starcie dwóch cywilizacji – Islamu i Europy – tego nie da się pogodzić. Wszystko wskazuje na to, że jednak Islam zwycięża."""""
Europa zna Islam od zawsze,tak samo jak chrześcijaństwo i Europa jest wolna,tu każdy może wybrać w co chce wierzyć i jak chce żyć........ale jak widzę to nie Islam zwycięża a głupota co niektórych ludzi,którzy boją się czegoś czego nie znają i nie zadają sobie nawet trudu aby poznać,poczytać...
Realista...i tak Cię lubię:))))



"Głupcy są genialni w niedorzecznościach. Żaden mędrzec nie przewidzi swym rozumem, co ich głupota wymyśli."




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Masz rację :). Ze mną jak z dzieckiem, za rękę i do pubu :)



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

czy mozna juz zamknac ten temat????to juz w d....e nie lezie.
w kolko o tym samym.czy was to jeszcze nie znudzilo???
bo wlasnie stwierdzilam ze mnie tak.

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

martucha – nie wypieraj się własnych słów: „wczesniej najpierw zwroc uwage na siebie” – powtarzam – ja z socjalu nie żyję i nie widzę powodu, żeby płacić za Czeczeńców. Przyznaj w końcu, że nie masz argumentów.

Realistka – zaśmiecasz temat. Masz rację – to głupota dopuściła to tego, że Muslimy panoszą się w Europie. To przez politpoprawnych idiotów będziemy mieli zamieszki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Autor: martuchnam (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 27-10-09 19:21

Realisto zajmij sie czyms pozytecznym.spojrz na temat "dom na krancu swiata" i pomoz tym samotnym matko i ich dzieciom.
"bombasek" mial dobry pomysl zeby zorganizowac jakas zbiorke.wlacz sie moze ci nienawisc minie

No właśnie trzeba pomóc tym ludziom,tylko ciągle mnie zastanawia jedno dlaczego rząd im nie chce pomóc,dlaczego Ci i INNI obywatele naszego kraju muszą żyć w gorszych warunkach niż uchodzcy?wytłumaczcie tym biednym ludziom dlaczego tak jest że oni są DYSKRYMINOWANI.Ci biedacy nie mają na nic a uchodzcy mają się super to jest SPRAWIEDLIWE???????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

Oczywiście że nie jest !
Pisz petycję do rządu.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeńskie złodziejaszki

http://darmowe-doladowania.com/user/946f4fbd6bd762952fd007e37c09230e



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org