wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pralnia w lomzy na dawnym placu Niepodleglosci

zaniosłem garnitur do prania z normalnymi śladami użytkowania a zwrócono mi garnitur z plamami z atramentu a na dodatek pognieciony wiec uważajcie i noście swoje ubrania gdzieś do innej pralni ..... pozdrawiam jeszcze raz uwaga na swoje ciuszki ;p;p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralnia w lomzy na dawnym placu Niepodleglosci

najlepsza pralnia jest na Niemcewicza, obok banku PKO BP

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralnia w lomzy na dawnym placu Niepodleglosci

a może to nie był już Twój garnitur:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralnia w lomzy na dawnym placu Niepodleglosci

a ta pralnia na niemcewicza nie została zlikwidowana? co do pralni na placu niepodległości to nie mam zastrzeżeń lecz te panie co tam pracują mogłyby być milsze ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralnia w lomzy na dawnym placu Niepodleglosci

Korzystałem z tej pralni nie mam żadnych zastrzeżeń , jest najlepsza w Łomży
reszta chałturzy poleca usługi tej pralni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralnia w lomzy na dawnym placu Niepodleglosci

Jeślibys w takim stężeniu chemii w powietrzu popracował jak one to i ty byś nie był taki miły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralnia w lomzy na dawnym placu Niepodleglosci

też nosiłem płaszzcz do czyszczenia i bez zastrzeżeń ale wiadomo przypadki chodzą po ludziach mogło się zdażyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralnia w lomzy na dawnym placu Niepodleglosci

Pralnia na Niemcewicza najlepsza chyba żartujesz sobie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralnia w lomzy na dawnym placu Niepodleglosci

a jaki jest koszt czyszczenia garnituru wie ktoś??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralnia w lomzy na dawnym placu Niepodleglosci

było wyciągnąć długopis z garniaka to byś plam nie miał, w łomży nie ma dobrej pralni chemicznej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralnia w lomzy na dawnym placu Niepodleglosci

tez tam prałem zastrzeżeń brak oprócz wspomnianej już obsługi. Gdyby nie była po drodze to drugi raz już bym tam nie poszedł. Ja rozumiem, że chemia i że praca nudna, ale z pretensjami nie wyskakuje się do klienta...

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralnia w lomzy na dawnym placu Niepodleglosci

ja z tej pralni też nie byłam zadowolona mój żakiet wyglądał źle po praniu był nie wyczyszczony z sierści psiej i miał plamy , a guziki z czarnych zrobiły się szare , co do obsługi to ja bym wymieniła panie tam pracujące bo są nie przyjemne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralnia w lomzy na dawnym placu Niepodleglosci

Miałam nieprzyjemność byc kiedys obsługiwana przez taka niska pania, poziom jej zachowania wobec klienta jest poprostu żenujacy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pralnia w lomzy na dawnym placu Niepodleglosci

Czy w mieście powstała w ostatnim czasie jakakolwiek pralnia z dowozem? W sensie - odbierają ciuchy i zwracają czyste do domu? I jeszcze optymalnie z płatnością od kilograma, a nie od pojedynczego ciucha?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org