wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie najlepszy angielski dla dzieci

Chciałbym zapisać córkę na język angielski dla dzieci . Córka ma 6lat. prosze o wskazówki gdzie najlepsza szkoła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy angielski dla dzieci

Hmm... powiem tak: jesli chcesz, aby corka nauczyla sie jezyka tak po lebkach, to zapisz ja na jakis kurs dla dzieci (np. British Academy). Jesli chcesz, aby naprawde dobrze sie nauczyla tego jezyka, to znajdz native speakera na prywatne lekcje w domu, przez przynajmniej 5 godzin w tygodniu. Poza tym, kup jej duzo ksiazeczek, bajek do ogladania, czy sluchania po angielsku itp. W tym wieku ma jeszcze szanse nauczyc sie jezyka bardzo dobrze (wychwycic dzwieki itd.), wiec jesli zalezy Ci bardzo na tym, aby dobrze kiedys mowila po angielsku, to zrob tak jak mowie;]
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy angielski dla dzieci

dla takiego dziecka najlepsza jest nauka przez zabawę, taką metodą jest np.Helen Doron. a jeżeli chodzi o native speaker'a to nie wiem czy podejmie się pracy z małym dzieckiem i jak wogóle miałaby taka lekcja wyglądać. a angielski 5 godzin tygodniowa dla takiego dziecka to przesada, tylko się zniechęci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy angielski dla dzieci

Chyba takie najlepsze metody dla dziecka jak np. Helen Doron są w EDUCO... Moim zdaniem najlepiej takie dziecko uczyc poprzez zabawe, gry i różne książeczki anglojęzyczne i z czasem podnosic poziom nauki dziecka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy angielski dla dzieci

Jesli native speaker bedzie z wyksztalcenia nauczycielem, to bedzie wiedzial jak pracowac z dzieckiem. I oczywistym jest to, ze chodzi o nauke przez zabawe, a nie o 5 godzin wkuwania teorii. A jesli uwazasz, ze 5 godzin to za duzo, to rob jak uwazasz, ale im wiecej, tym lepiej (wiem cos o tym). A poza tym, nie chodzilo mi o 5 godzin pod rzad, tylko np. piec dni po godzinie, czy jak tam Ci pasuje. A jesli wolisz wyslac dziecko do jakiejs szkoly jezykowej, to tak tez mozna. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy angielski dla dzieci

Jeszcze tylko dodam, ze jesli dziecko bedzie uczone przez Polakow, to najprawdopodobniej nigdy nie nauczy sie jezyka tak, jak mogloby przy native speakerze. Ale to tylko moje zdanie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy angielski dla dzieci

tak się składa, że znam kilku native speaker'ów i żaden nie podjął by się nauki tak małego dziecko, wolą konwersacje ze starszymi i mniejszy problem na głowie. ile musiałaby kosztować lekcja indywidualna żeby komuś chciało się skakać i brykać z maluchem? zresztą dziecko przebywając w grupie czuje się lepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy angielski dla dzieci

http://szort.pl/polskainfo

El cóndor pasa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy angielski dla dzieci

Polecam szkole jezykowa EEC na Legionow42 ktora specjalizuje sie wlasnie w nauczaniu dzieci jezyka angielskiego wieku od lat 3 wzwyż. Pracuja tam z dziecmi w malych grupkach 3-6 osob w przeciwienstwie do innych szkol jezykowych ktore nastawione sa na ilosc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org