niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Ktoś jeszcz wątpi, że wśród Czeczenów jest sporo morderców? Jeśłi tak mogę podać link do brutalnego filmu (tylko dla ludzi o mocnych nerwach).

Czy naprawdę "nie dotyczy" "Thomas" i inne bystrzaki chcą dawać kasę i schronienie mordercom???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Oczywiście Rosjanie w Czeczenii są u siebie, grzeczni, pokojowo nastawieni, no wypisz wymaluj Armia Zbawienia. Chcesz parę linków, jak traktowani są Czeczeni przez Rosjan? Nikt ich tam Rosjan nie zapraszał, tak jak my Niemców i Rosjan w 1939 r. A może i Polacy w latach 1939 - 45 byli mordercami i mordowali Niemieckich poborowych? No niestety też brutalnie (chyba, że ktoś zna "łagodne" sposoby zabijania). To jest panie realisto (hm) wojna. Dotarło?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Zazdrości, że czeczen ma nową komórę.
I jeszcze raz powtórzę: W dupie mam czeczenów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

A pewnie to każdy powinnien oprawce witać z otwartymi rękoma. To ja z chęcią poznam twój adres. Przyjdę powiem ,że to moje mieszkanie i zabiorę twój dobytek. No ale przecież ty nic nie zrobisz polaczku bo to by byla przemoc nie bedziesz taki jak czeczeni prawda ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

anarchy_man...jakiś Czeczen zabrał Ci dom"polaczku"???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

To podaj link, jak ktoś wejdzie to na własną odpowiedzialność.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Chyba wszyscy mają już odruch zwrotny...czegóż to ci Islamscy Mudżahedini nie wyprawiają z ruskami,polakami i sam Bóg wie z kim jeszcze.
Tylko dlaczego to Czeczeni siedzą na wygnaniu a nie ruski czy inni,których ci rzekomo tak mordują,grabią,gwałcą i napadają???
Wojna niesie ze sobą wiele zła,ale czy to Czeczeni na Rosję napadli???
Zakładacie bzdurne fora aby opluwać ludzi,których miejsca nikt z nas nie chciałby podzielić ani zamienić na własne.
Jeśli ktoś w tym kraju popełnia przestępstwo podlega polskiemu prawu,więc jak ktoś ma problem może pójść z tym na policje czy do sądu a nie wymyślać niestworzone rzeczy i opowieści o rzekomej przestępczości czeczeńskiej,gdy w tym samym czasie ani na policji ani w sądzie nie toczy się żadne postępowanie przeciwko tym"przestępcom" i "bandytom",za to cała Polska miała "przyjemność"usłyszeć i przeczytać o rasistach i ksenofobach z Łomży.
""Mądrość wszędzie ma daleko, głupota wszędzie ma blisko; mądrość - tylko czasem dociera, głupota - zawsze.""-Władysław Grzeszczyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

http://www.youtube.com/watch?v=j1kQyeEwcfI

http://www.youtube.com/watch?v=JSUqNqjonv0&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=VyBEfeOyZBI&feature=related



Realista....pooglądaj sobie a później urągaj jeśli Twoje sumienie Ci na to pozwoli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

",za to cała Polska miała "przyjemność"usłyszeć i przeczytać o rasistach i ksenofobach z Łomży." i oto ci chyba IwaSara chyba chodzi , z tego masz niesamowitą satysfakcję, przez przypadek dałaś się sprowokować i po prostu zwyczajnie się odsłoniłaś. Nie ma o czym po prostu z tobą rozmawiać.

Dina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Dina...Ty masz chyba problem ze zrozumieniem czytanego tekstu...
Nie pochlebiaj sobie,że jesteś tak inteligentna,bo gdyby tak było to zauważyłabyś cudzysłów przy słowie"przyjemność".
Uważasz w swoim ciasnym rozumku,że mi jako mieszkance Łomży podoba się,że ktoś słysząc skąd jestem skojarzy mnie z tymi artykułami o rasistach czy ksenofobach???Otóż nie!!!Nie bawi mnie ani nie cieszy,że coś takiego pisze się i pokazuje w TV o mieszkańcach Łomży i chodź nie podzielam zdania co niektórych dyskutantów tego forum,nie znaczy to,że podoba mi się nagonka na łomżyniaków i przypisywanie im wszystkim rasizmu czy ksenofobii.
Osobiście nie mam uprzedzeń rasowych ani religijnych i wcale nie podoba mi się etykietka"łomżyńskiego ksenofoba",a ludzie,którzy łamią prawo powinni być karani bez względu na to czy to Polak czy Czeczen.Piętnowani powinni być ci,którzy dopuszczają się przestępstwa,którzy są rasistami czy ksenofobami a nie wszyscy jak lecą,bo akurat mieszkają w Łomży czy pochodzą z Czeczenii.
I masz rację,nie masz o czym ze mną rozmawiać,bo najpierw musiałabyś zrozumieć o czym jest rozmowa:)))
Pozdrawiam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

IwaSara - dlaczego tu siedzą? Czy tak trudno czasem pomyśleć? Dlatego, że tu dostają kilka tysięcy miesięcznie.

ziomex- nikt nie twierdzi, że Czeczeni nie byli mordowani. Natomiast nasze media skrzętnie ukrywają fakt, że wśród Czeczenów są mordercy i gwałciciele.

nie dotyczy - a ten znów swoje - coś o komórce pierdoli bałwan.

iwasara, ziomex, nie dotyczy - stajecie po stronie Czeczenów, walcząc na forum z Polakami. Pierwsza sprawa - mieliście do czynienia kiedykolwiek z Czeczenem? Założę się, że na żywo żadnego nie spotkaliście.
2. - myślisz, że w razie potrzeby będziesz mógł liczyć na pomoc Czeczena? W żadnym razie, oni akceptują tylko swoich - muzułmańców. Po co sracie we własne gniazdo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

realista ....uchodźcy w każdym kraju dostają pomoc materialną,nie tylko w Polsce.
Gdyby to u nas była wojna i musiałbyś uciekać,co byś zrobił bez udzielonej Ci pomocy i schronienia???
Nikt,mówiąc o ludziach potrzebujących pomocy nie broni przestępców czy gwałcicieli,ale nie możesz powiedzieć,że wszyscy są gwałcicielami i przestępcami,bo wśród nich są i normalni ludzie pomimo tego,że nie są naszego wyznania.
Dla Twojej informacji znam rodziny czeczeńskie osobiście,byłam gościem w ich domach a nawet pracowałam z nimi,więc znam ich też z tej dobrej strony.
Są to ludzie bardzo otwarci i gościnni.
Pytałam ich dlaczego nie mają polskich znajomych,wiesz co mi odpowiadali???-bo Polacy ich nie lubią,zakazują swoim dzieciom bawić się z
ich dziećmi,nie znają ich kultury i przez to mają jakiś dziwny lęk lub wrogość w stosunku do nich.
Moja siostra leżała w szpitalu z synkiem na sali razem z Czeczenką,która była tam z dwójką swoich chorych dzieci...wiesz jaka była reakcja innych polek,kiedy brałyśmy czeczeńskie dzieci na ręce gdy płakały pod nieobecność
ich matki???-"czego bierzecie te brudasy na ręce,jeszcze się czymś zarazicie".
Nikt nie sra w swoje gniazdo,ale tyle tu mówicie,że oni sie nie asymilują z naszym społeczeństwem,ale tak naprawdę czy to społeczeństwo daje im szansę????
Realista...nikt tu nie walczy z Polakami ale z niewiedzą i nagonką spowodowaną tymi przeklętymi zasiłkami,które są solą w oku wielu tu się wypowiadających.
Zapytam jeszcze raz,czy ktoś z was chciałby żyć na wygnaniu wśród ludzi,którzy was nie znają a jednocześnie nie akceptują???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

IwaSara - teraz w Czeczenii jest bezpiecznie - wyjeżdżają tylko ci co chcą mieć łątwe życie.
Gdybym ja dostawał zasiłki gdzieś na świecie na pewno nie straszyłbym tubylców i nie pokazywał swojej buty.
Nie znamy ich kultury? A może to oni powinni się przystosowac do naszej?
Polacy ich nie lubią? - Jak można lubić kogoś kto nazywa cie pierdolonym Polakiem, kto domaga się od ciebie uległości, kto nie daje tubylcom żyć bezpiecznie.

Pracowałaś z Czeczenami? Nie wierzę. Z Czeczenkami to może i możliwe - ich kobiety są uległe i zastraszone, więc nie myśl, że faceci są tacy jak ich kobiety.
A ty pozwoliłabyś swemu dziecku bawić się w obcinanie głowy? W brutalne bijatyki? Może oni bijatyki (aż do krwi) traktują jako zabawę, dla Polaka to już takie zabawne nie jest. Poza tym Czeczeni, nawet podczas gry w piłkę są w miarę normalni dopóki wygrywają - jak zaczną przegrywać często kończy się bójką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

w 1943 r. w Polsce też było bezpiecznie, tylko liczne oddziały terrorystów złożonych z Polaków dokonywały bezprawnych zamachów na legalnie okupujących nasz kraj Niemców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

ziomex - trochę nie znasz historii. W 1943 w Polsce trawała wojna i raczej bezpiecznie nie było.
Poza tym wątpię, żeby Polacy ze śmiechem obcinale głowy cywilom, do tego kobietom. Takiego okrucieństwa wśród Polaków nie było.

Zamiast wagarować i wypisywać bzdury na forum czasem przejdź się do tej swojej podstawówki na historię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

poważnie? w 1943 r. w Polsce była wojna? Możesz mi wskazać walczące armie? Jakiś front? Może znasz jakieś bitwy pancerne, albo powietrzne? Chętnie bym o tym poczytał. Wiem natomiast, że w 1943 r. nasz kraj był pod okupacją tak jak Czeczenia teraz. Czy Polacy nie mordowali tak jak Czeczeni, nie wiem, nie było wtedy telefonów komórkowych. Wiem tylko, że Niemcy byli wobec Polaków okrutni i śmiem twierdzić, że Polacy niebyli im dłużni. Tak jak Rosjanie postępują z Czeczenami, tak Czeczeni z nimi. Każda wojna jest brudna. Nie idealizuj Polaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

realista....pracowałam z Czeczenami a nie Czeczenkami,byli to jedyni moi pracownicy,którzy w pracy pracowali a nie biegali do sklepu za rogiem nabyć piwo gdy tylko się oddaliłam....
Przykre dla Polaków czytać coś takiego,ale niestety prawdziwe!!!
O dziwo,ci brutalni Czeczeni traktujący kobietę gorzej niż szczura (według niektórych opinii dyskutantów),wykonywali moje polecenia bez mrugnięcia okiem,gdzie z Polakami niejednokrotnie dochodziło do utarczek słownych,bo pseudo-majster wiedział lepiej niż ja,co ja chce.
Dlatego będę twierdzić uparcie,że Czeczeni to nie tylko złodzieje,bandyci i gwałciciele,bo sama osobiście znam normalnych i wartościowych przedstawicieli tego narodu.
I tak jak napisał mój przedmówca-"Nie idealizuj Polaków.",bo w każdym narodzie są źli i dobrzy ludzie.
"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Ja wcale nie idealizuje Polaków. Nie znam (już) żadnego Polaka, który by walczył w II WŚ. Dziadek, gdy żył opowiadał nieco o wojnie - nie był świadkiem jakichś okrutnych zbrodni, nikt się niepotrzebnie nie znęcał nad wrogiem, gdy trzeba było zabić to zabijali, ale beż śmiechów.
O Niemcach wypowiadał się dobrze - w niewoli dawali dobrze jeść. Podobnie babcia - Niemców darzyła większą sympatią niż Rosjan. Niemcy nigdy nie zabierali całej żywnoiści - zabierali tyle, żeby coś zostało, w przeciwieństwie do Rosjan, któzy łupili doszczętnie. ALe to zupełnie inny temat.

Nie rozumiem po co przywołujesz tak dawne czasy - mnie obchodzi moje obecne bezpieczeństwo a nie historie sprzed 70 lat. Może jeszcze o krucjatach wspomnisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Mówicie już o stanie obecnym. Dlaczego nikt nie mówi dlaczego Ci ludzie się tu znaleźli? Jaka była geneza tego exodusu?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

W latach 90 (gdy w Czeczeni nie było zbyt wesoło) wolontariusze (pewnie z PAH) zachęcali Czeczeńców do przyjazdu do Polski (nie wiem - z głupoty, czy z litości). Obiecali Czeczeńcom, że dostaną tu schronienie, zasiłki i mieszkania. Wielu Czeczeńców potem było bardzo wkurzonych, że nie dostali mieszkań (tak jak im obiecano) tylko pokoje w ośrodkach. Jednak z tamtych czasów już niewielu Czeczeńców zostało w Polsce - jak się pokończyły zasiłki prawie wszyscy wyjechali na zachód, gdzie pomoc socjalna jest dużo większa. To opowiadał mi Czeczen, ale nie sądzę, żeby kłamał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Do Iwa Sara/
....uchodźcy w każdym kraju dostają pomoc materialną,nie tylko w Polsce-Zgadza się dostają , jest jedno małe "ale"nie dostają więcej niż rodowy obywatel danego kraju(nie twierdzę że powinni dostawać mniej tylko tyle samo,żebyście nie posądzili mnie Bóg wie o co)
IwaSara:Pytałam ich dlaczego nie mają polskich znajomych,wiesz co mi odpowiadali???-bo Polacy ich nie lubią,zakazują swoim dzieciom bawić się z
ich dziećmi,nie znają ich kultury i przez to mają jakiś dziwny lęk lub wrogość w stosunku do nich.-wiele osób twierdzi wprost odwrotnie,że to Czeczeńskie dzieci odizolowują się,tworzą własne grupki,zaczepiają inne dzieci,czytaj na tym forum,Po za tym to my jesteśmy tzw przez nich "niewiernymi"A co to słowo oznacza w ich religii to zapewne wiesz.
IwaSara:..nikt tu nie walczy z Polakami ale z niewiedzą i nagonką spowodowaną tymi przeklętymi zasiłkami,które są solą w oku wielu tu się wypowiadających.
Zapytam jeszcze raz,czy ktoś z was chciałby żyć na wygnaniu wśród ludzi,którzy was nie znają a jednocześnie nie akceptują???-co do nie wiedzy zgadzam śie za te zasiłki winni są RZĄDZĄCY tym krajem.Wypowiem się za siebie,nie nie chciałbym żyć w takim kraju ale zastanowiłbym się dlaczego ludzie mnie nie akceptują(a właśnie dlaczego?)przykładów jest mnóstwo ,Zauwaz że nikt nie robi nagonki na inne narodowości ..........Nie wiesz dlaczego,a ja wiem.

hbhlok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

IwaSara Jak myśliśz(uczciwie)Ilu z uchodzców zostanie po tym jak im się skoncżą te wysoke zasiłki i będą otrzymywać takie same jak Polacy?????????
Bo ja myślę że nie wielu,wyjadą szukać lepszego miejsca(to jest błędne koło)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Czemu ich się ciągle głaszcze po główce?? Chcą siedzieć prosze bardzo, niech zapier*alają do roboty, placą takie same podatki i po sprawie, a nie dostają żreć za damski h*j i jescze sie rzucają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Realista dziękuje ,że umieściłeś mój nick w poscie.Jestem bardzo zaszczycony.
Tematu nie podejme bo chyba już wszystko zostało napisane.Wielu myślących śmieje się pod nosem z Ciebie błaźnie no ,ale cóż z bałwanami się nie dyskutuje.
Boicie się wszystkiego co obce.Słabi z was ludzie.To ,że nie dajecie sobie rady w życiu to chyba nie wina czeczenów?Wychylcie swoje ryjki czasami poza Łomże i poznajcie "obcych" może w końcu coś w was pęknie i zmienicie nastawienie do nie których spraw.

Dalej prowadźcie krucjate przeciwko czeczenom.Błaźnicie się tylko na forum.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

realista=adamos żal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Autor: czekist (---.lom.netster.pl)
Data: 10-10-09 18:39

IwaSara Jak myśliśz(uczciwie)Ilu z uchodzców zostanie po tym jak im się skoncżą te wysoke zasiłki i będą otrzymywać takie same jak Polacy?????????
Bo ja myślę że nie wielu,wyjadą szukać lepszego miejsca(to jest błędne koło)
------Szczerze???
Myślę,że zostanie niewielu,bo albo wrócą do siebie albo wyniosą się gdzieś wgłąb Europy,gdzie będą mogli znaleźć lepszy byt.
Myślę Czekist,że to pytanie odpowiedzi nie wymagało,bo każdy z nas szuka lepszego życia,a szczególnie jeśli nie może żyć we własnym kraju,to szuka alternatywy na stworzenie sobie i swoim bliskim bezpiecznego i dostatniego miejsca do życia.
Nie łudź się jednak,że po ich wyjeździe nasze zasiłki wzrosną,bo to nie oni o tym decydują a to,że dostają ich więcej niż nasi obywatele,to też nie ich zasługa ani wina!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Ja nie twierdze że to ich wina,tylko trzeba pomagać w jakis racjonalny sposób nie samymi zasiłkami ,bo to do niczego nie prowadzi,robi się błędne koło .........i nie chodzi mi wył.o uchodzców ale i o naszych obywateli,tylko jak pisałem wcześniej zasiłki powinny być dzielone po równo jeżeli państwo nie może znależc ludziom pracy,innych rozwiązań itp..............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

czekist ....właśnie to próbuje wszystkim wytłumaczyć...Wina leży po stronie naszych ustawodawców i decydentów..To oni nie robią nic dla przeciętnego Kowalskiego,bo są zajęci napychaniem własnych kieszeni i mało ich obchodzi,że ktoś siedzi w tym kraju bez pracy czy bez chleba.
Nie mamy dobrze zorganizowanej polityki socjalnej ani dbałości naszej władzy o rynek pracy i stąd wszystkie problemy...Większość agresji w naszym społeczeństwie spowodowana jest rozgoryczeniem i brakiem perspektyw rozwoju w tym kraju,ale musimy z sobie zdawać sprawę,że za ten stan rzeczy odpowiada Rząd i prowadzona przez niego polityka a nie jakiś szary"polaczek"czy "czeczeniec"...
To przykre kiedy człowiek we własnym kraju nie ma na chleb i godziwe życie...to przykre,jeśli ktoś przez lata pracował a później ma 500zl...to przykre,kiedy matka musi patrzeć na głodne dzieci,bo nie ma gdzie się udać po pomoc...to przykre,że pomimo wielkich jak na nasze zarobki składek na ZUS ludzie umierają nie doczekawszy się leczenia,że wielu chorych nie stać na wykupienie recepty...to przykre,że nawet jeśli uda ci się znaleźć pracę to pracujesz za głodową rację...mogę tak wyliczać w nieskończoność-ale czy to wina Czeczenów czy naszego pseudo-rządu,który nie dba o interesy swoich obywateli???
Ja też bym chciała aby w moim kraju i w mojej ojczyźnie każdy mógł żyć godnie i dostatnio,aby każdy miał pracę i dom...ale cóż,rzeczywistość jest jaka jest :(((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

We Francji , Szwecji, Anglii - panuje socjalizm pełną gębą - nieroby dostają dużą kasę a mimo to Muzułmańce ciągle robią dym.

Jedyna słuszna polityka wobec imigrantów - wyrugować z nich ideologię nienawiści, złamać te ich parszywe charakterki, żeby nie czuli się panami w Polsce. Zmusić ich do integracji i do zaakceptowania naszej kultury.

Ja osobiście nie wierzę, że da się zmienić Muzułmanina, więc deportowałbym ich jak najszybciej, póki się nie rozmnożyli za nadto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

"Ktoś jeszcz wątpi, że wśród ludzi na Ziemi jest sporo morderców? Jeśłi tak mogę podać link do brutalnego filmu..."
Tak też mogłeś napisać...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

realisto - prawisz dokładnie jak niegdyś gestapowcy albo NKWD



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Malachit - prawisz dokładnie jak lewacy, którzy doprowadzili do upadku Szwecji, do zamieszek we Francji itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

realisto - Dziadek Ci nie opowiadał to może to http://www.onet.tv/w-imieniu-polski-ludowej,5566248,10,klip.html#



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Twoje słowa - wyrugować, zmusić, złamać. No i to podejście do człowieka - "...parszywe charakterki"
Zupełnie jak o nas za granicami.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Malachit - myślisz, że prawo szariatu będzie dla ciebie bardziej litościwe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

realista ....co Ty z tym szariatem??? Chyba musisz mieć sporo na sumieniu...hhhhhhhhh
Ukradniesz-utną Ci rękę,zdradzisz-ukamienują Cię,zabijesz-pójdziesz na stryczek,itd...a nie,ukradniesz-kradnij dalej bo zawiasy to nie kara,zdradzisz-będziesz miał się czym chwalić kolesiom przy piwku,zabijesz-po kilku latach wyjdziesz za dobre sprawowanie i masz szansę zabić jeszcze kogoś...A tak domagasz się sprawiedliwości:)))
Realista,nie panikuj bo daleko nam do Muzułmańskiej Rzeczpospolitej Czeczeńskiej...wrzuć na luz chłopie bo się wykończysz własną wyobraźnią!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Nie nałożysz burki - obleją kwasem. Prześpisz się z kimś bez ślubu - ukamienują. Nałożysz na szyję krzyżyk - zadźgają nożem. Będziesz zatwardziałym Chrześcijaninem/ateistą - utną głowę.
Narysujesz karykaturę Mahometa - zabiją cie, żonę, wszystkie dzieci, braci, siostry i psa. Tak - szariat jest bardzo sprawiedliwy.

Kilkadziesiąt lat to dla niektórych daleko dla innych blisko.
W Anglii już są dzielnice, do których Anglicy nie wchodzą i gdzie rządzi szariat. W Niemczech jedna sędzina powołała się na KOran wydając wyrok. Czy tak trudno zauważyć, że Muzułmanie są jak rak? Jeśli tego nie widzisz poszukają na youtube filmów z brodaczami krzyczącymi, że Islam opanuje świat i pokona inne religie. Muzułmanie przyznają, że dąrzą do podbicia Europy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

realista...każdej religii zależy na jak największej ilości wiernych.Chrześcijaństwo też miało swoje krucjaty,zresztą na swój sposób trwa to do dziś.
Chrześcijanie są pewni o własnej nieomylności a muzułmanie o ich nieomylności.Nasza religia i ich religia jednak pochodzi z tego samego źródła.Obie pochodzą z Afryki,obie mówią o wierze w jednego Boga i obie mają tych samych proroków...różni je tylko interpretacja.Moim zdaniem lepszym wyjściem od nieustannej walki byłoby znalezienie wspólnych cech obu religii i kompromis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Mnie nie obchodzi co było 500 lat temu. Mnie interesuje to co mnie dotyczy.

Może jeszcze wypomnisz mi, że mieszkające na terenie Europy Tyraozaury mordowały bezlitośnie arabskie Brontozaury i dlatego Muslimy mają prawo się mścić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Islamizacja Europy
Dodał: polscott 2009-05-01 20:41


No wlasnie co to jest islamizacja ?



Nowa taktyka podboju swiata przez islam to zasiedlanie poszczegolnych krajow przez wyznawcow islamu.Od dziesiatek lat muzulmanie osiedlaja sie we wszystkich krajach swiata ,ale szczegolnie upodobali sie europe ! Ten kontynent od wiekow Chrzescijanski wielkimi krokami staje sie MUZULMANSKI ...zagrozenia idace za tymi dzialaniami sa wielkie i daleko idace w skutkach .Po Francji najwiekszym siedliskiem muzulmanow jest wielka brytania a szczegolnie anglia ! ..Takie miasta jak Birmingham gdzie 70% populacji miasta to arabowie ,pakistancy czy hinduscy wyznawcy islamu a takich miast w UK jest wiecej ! ...Amerykanie uznali wielka brytanie ( zaraz po francji) najwieksza wylegarnia islamskich ekstrymistow i terorystow ! Jest cos na rzeczy w tych wnioskach amerykanow .Zagrozenia teroryzmem w wielkiej brytani sa wielkie jak pokazaly raporty za ostanie 10 lat ,raporty rzadu wielkiej brytani pokazuja ,ze istnieje wielkie zagrozenie ze strony ''spolecznosci islamskiej'' wymieszanie islamu pod wzgledem pochodzenia ich wyznawcow -pakistancy,hindusi ( bardzo agresywni )arabowie itd ..powoduje ,ze jest to mieszanka wybuchowa i to bardzo powaznie wybuchowa ! Ostatnie zamachy ( udane) londyn i rozerwany na strzepy autobus komunikacji miejskiej , Glasgow Air Port gdzie wypelnione po brzegi jeep`y wjechaly w terminal ! zniweczone ataki islamskich ekstrymistow ich liczba siegnela 24 opracowanych atakow na ludnosc cywilna !!!! a ile nie wiemy ! ile jest utrzymane w tajemnicy ?



Ale zagrozenia ze strony islamu w europie to nie tylko ataki terorystyczne ! ...coraz czesciej to ataki na kulture europejska na kosciol ! ... wymuszanie zgody na wprowadzanie praw islamskich ! ..i tak oto anglia a teraz juz i szkocja ..zgodzili sie na wprowadznie sadow szarjackich !!! w kraju gdzie obowiazuje prawo swieckie ! w kraju ktory jest krajem chrzescijanskim ! ...pozwolono na prawo szarjatu !



Sady isamskie na poczatku mialy miec prawo do procesow rozwodowych w tradycji islamu ...dzis juz sady szariajckie moga wydawac postanowienia o karaniu ! ...o chloscie !!! dzis juz sady szarjackie moga wydawac wyroki ''potepiajace'' na wyznawcow innych religii ...co sie dzieje ? a no dano palec ...a teraz juz wzieto reke ...a i przyjdzie czas na glowe !



Krok po kroku



Systematycznie dzialaja ! pokazuja ,ze oni tu rzadza ...znane sa przypadki ''protestow'' przed szkolami gdzie muzulmanie domagali sie aby dzieci w szkole nie mieli przy sobie zadnych symboli religijnych ( ktore ICH obrazaja ) dzieci w/g nich nie moga miec nawet lancuszka z krzyzykiem ! W zeszlym roku grupa muzulmanow w New Castle pikietowala polskie sklepy gdzie w/g nich byla sprzedawana ''swinska kielbasa'' co ICH obrazalo ! kilka protestow ( gresywnych protestow) przed ASDA czy TESCO ...gdzie to rzekomo zmuszano ''wyznawcow islamu'' do dotykania nieczystego miesa :))) .



Muzulmanie to tchurze?



Pamietamy jak bardzo sie kajali przed kamerami ze strachu przed odwetem ludzi po zamachach w londynie czy glasgow ...jak pokazywali jacy oni sa pokojowi ! byla to gra ...gra na ''przyschniecie'' dzis juz malo kto pamieta kto za tym stal !



Francja

Kazdy tam mieszkajacy ma w pamieci zamieszki bojowek wyrostkow islamskich ...spalone auta ,zniszczone sklepy ..francja plonela przez 2 miesiace ...z powodu nie ZADOWOLENIA muzulmanow ! Chec wprowadzenia islamu w europie nie oslabla a wrecz sie nasilila ! Muzulmanie potrafia sie ukrywac ze swymi zamiarami pod oslona swego pokojowego nastawienia , prawda jest jednak inna ...wystarczy z nimi ''otwarcie'' porozmawiac pokazac ,ze jestesmy po ich stronie a wtedy sie okazuje co naprawde chodzi im po glowie ...ta nienawisc ...ten jad saczacy sie z umyslu ! jest tak wielki ,ze az ciezki do ogarniecia go umyslem zdrowego czlowieka ! Podstawowa metoda islamu jest bezpardonowy atak na kosciol ... bez ogrodek ..wyszydzanie zasad chrzescijan ..osmieszanie i oskarzanie kosciola o zdrade Boga ! ...Oni jaki ci jedyni wybrani maja prawo i obowiazek strzec zasad Bozych ! ...i tak jedna z ich zasad jest chlosta , oraz kara smierci za byle jakie wykrocznie ! 3 tyg temu sad islamski skazal na smierc dziewczyne ktora zostala zgwalcona - zostala ona winna aktu nierzadu ! i zostala ukamieniowana ! .. chlosta wymierzana przez meza -zonie to cos co w tym swiecie Bogo bojnych ludzi ,rzecz codzienna ! Maz moze z zona zrobic co mu sie tylko zechce ! bo ona jest jego wlasnoscia ! zabicie '' niewiernego'' powoduje ''awans w spolecznosci'' jest to powod do dumy ! czy taka europa nas czeka ? ...rzad hiszpani ..po bandyckich atakach na pociag ... postanowil WYDALIC KAZDEGO MZULMANINA z hiszpani ,ktory nie byl obywatelem hiszpani ...a nawet wydali i pozbawic obywatelstwa kazdego kto mial swoj ''udzial'' w zamachach ! Przyjeta zasade rosjan ... kazdy z rodziny zamachowca byl z rosji wydalany , majatek konfiskowany ,wystarczylo podejrzenie o dzialalnosc terorystyczna ! to dalo efekty ...zamachy sie skonczyly a Moskwa odetchnela ... kilka samolotow ,ktore wywiozly tych ''uczciwych'' ludzi dalego od terytorium rosji ! ..a ich majatki zostaly skonfiskowane ...oni zas dostali '' podarek od rzadu '' reklamowka z woda ,kanapkami'' i bilecik w jedna strone ! ...dlaczego tak ? aby wiedziec jak sie bornic przed tymi zwierzetami ,trzeba poznac ich zasady ... zaden muzulmanin nie zorobi niczego co spowoduje w swym efekcie zagrozenie jego rodziny ! wiec kazdy zamach w ktorym wezmnie udzial ..spowoduje ,ze jego zona ,dzieci,ojciec ,matka ,wojek ,ciotka ,stryj i reszta famili odczuje na swej skorze to co ona sam zrobi ! i to jest wielki hamulec ! ..tak tez uczyniono w hiszpani ...szkoda ,ze tylko raz !



Malzenstwa mieszane .



To jest temat rzeka ..ale ciagle sprowadza sie to do ...planu zasiedlania ... i islamizacji . Muzulmanin moze miec kilka zon ( co jest praktykowane w UK !! ) na co rzad przymyka oczy !??

Ile znamy historii o polkach ,ktore wyszly za wyznawcow islamu ! ile lez to przynioslo ! ile tragedii ? polki nie rozumieja czym jest malzenstwo z muzulmaninem .... nie zdaja se sprawy CZYM beda dla niego po slubie ! CZYM beda dla jego rodzinki ...nie zdaja se sprawy jakie ''PRAWA'' bedzie mial do nich ich przyszly maz ! ...tragedia sie zaczyna pozniej ! bicie ,katowanie ..glodzenie ...odbieranie dzieci ..a nawet zabojstwa ! '' wyrywanie '' kobiet z grona chrzescijan ..ma swoj glebszy cel i znaczenie ! dla muzulmanina kobieta to ''przyzad'' do rodzenia i do zaspakajania swego pana ( MEZA) ...przyzad odebrany tym ktorym chce sie zniszczyc powoduje ,ze przyzad nie bedzie rodzil wrogom ! a tym samym wrogow bedzie mniej ! ISTNIEJE TEZ MOZLIWOSC ,ZE BYLA CHRZESCIJANKA PRZECIAGNIE NA ''WLASCIWA'' STRONE RESZTE RODZINY I PRZYJACIOL ..nie jest to wiec dzialanie pozbawione sensu !



Kim jestes dla muzulmanina ?



Nikim ...niewiernym psem ..wrogiem ..jesli masz szefa muzulmanina pamietaj o jednym dla niego nie masz znaczenia -czlowiek- podobnie jak zydzi ..tak i muzulmanie moga w/g ich praw ---oszukiwac niewiernych ...dla nich to nie grzech ! moga cie oszukac ,oklamywac ...pobic ..dla nich to nie grzech ! Jak ''zniszczyc '' muzulmanina ? na to najwiecej pomyslow maja zydzi ! ...oni najbardziej odczuli ich ''wiare'' do tego stopnia ,ze stali sie specjalistami w pozbawianiu muzulmanow ''NIEBA'' w autobusach zainstalowano maty nasaczone swinskim tluszczem ..kazde zetkniecie z ta substancja powoduje ,ze muzulmanin staje sie nieczysty - ''odzucony'' smierc z reki kobiety ''istoty nieczystej'' powoduje ze niebo jest zamkniete dla muzulmanina ! :)) ... izraelskie policjantki sa wyposazone w sikawki z roztworem swinskiego tluszczu ... muzulmanie unikaja ich jak ognia ! :))



Ideologai islamu jest tak pokretna i chora ..ze ciagle znajduje sie w czasach sredniowiecznycb sposobow przesladowania za wiare ! czesto mowia pelna geba o wolnosci i tolerancji religijnej ..ale sami nie chca sie stosowac do tych zasad ! ..chca swiata islamskiego i beda do tego dazyc wszelkimi mozliwymi sposobami ! ..beda zasiedlac kazdy kraj na swiecie i beda go islamizowac ! Taki plan przyjety przez nich jest realizowany z wielka zaciekloscia i systematyka .Jaki bylby swiat pod ich rzadami juz wiemy ! bylby nie do wytrzymania ..bylby swiatem terroru i fatwy ! kazdy kto twierdzi ,ze islam jest religia milosci - myli sie ! ...kazdy mulla bedzie uczyl o tym ,ze zabicie niewiernego jest przysluga oddana Bogu ! Islam nie jest religia milosci ..chodz Koran mowi inaczej ...ale co innego Koran a co innego jego wyznawcy ! .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Teraz to już nie wiem co myślec,IwaSara odniesesz się do tego powyzej??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

: czekist...co innego Biblia a co innego jej wyznawcy.
Przeczytaj Biblie i Koran,porównaj co one mówią a co robią wyznawcy bądź pseudo-wyznawcy a później wyciągnij wnioski.
Jak już spojrzysz na świat nie jako chrześcijanin czy muzułmanin te utarczki religijne samemu Tobie wydadzą się co najmniej głupie.
Znamy już bardzo dobrze z historii naszego człowieczeństwa,że najwięcej ofiar pochłonęły wojny w "imię Boga" i jak widać nie tylko muzułmanie nie wyciągnęli z tego żadnej nauki.
A BÓG WIDZI I SŁYSZY WSZYSTKICH I TYLKO ON JEST SĘDZIĄ SPRAWIEDLIWYM...więc nie osądzaj,bo sam też będziesz sądzony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

IwaSara - czyżbyś była wierną słuchaczką RM FM? Ciągle ta religia ci tak głowę zajmuje. Chyba ważniejsze jest to co się dzieje obecnie a nie to co działo się 500 lat temu? Nie uważasz?
A może dla Ciebie liczy się czekająca Cie nagroda po śmierci? Dlatego chciałabyś zginąć z rąk islamskiego bojownika?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

IwaSara:Nie osądzam nikogo,przytoczyłem fragment powyzej i nic sensownego od ciebie sie nie dowiedzialem.A z tego co się dowiedziałem cyt"Przeczytaj Biblie i Koran,porównaj co one mówią a co robią wyznawcy bądź pseudo-wyznawcy a później wyciągnij wnioski.
Jak już spojrzysz na świat nie jako chrześcijanin czy muzułmanin te utarczki religijne samemu Tobie wydadzą się co najmniej głupie.
Znamy już bardzo dobrze z historii naszego człowieczeństwa,że najwięcej ofiar pochłonęły wojny w "imię Boga" i jak widać nie tylko muzułmanie nie wyciągnęli z tego żadnej nauki.
---mnie i zapewne większości ludzi interesuje postawa dziśjejsza a nie jakies odległe czasy,a z tego art.zam.powyżej wynika że dzieją sie straszne rzeczy w Europie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Ostatnio coraz głośniej słyszalne są lamenty na temat rzekomego "podbijania" Europy przez muzułmanów. Jak zwykle w przypadku mitów, rodzą się one z lęków, przyćmiewających rozumowanie, często podbudowanych zupełną ignorancją matematyczną.
Zacznijmy od intensywności tego rzekomego zjawiska islamizacji UE. UE zamieszkuje 15 mln muzułmanów, co na 500 mln mieszkańców stanowi równiutkie 3%. Dla porównania, jest to odsetek podobny do tego z Chin, gdzie muzułmanie stanowią 2% społeczeństwa, i wielokrotnie mniejszy od tego z Indii, gdzie stanowią oni 13% mieszkańców, oraz tego z Rosji, gdzie stanowią prawie 20% obywateli (w Związku Radzieckim jeszcze więcej). Nikt nie postrzega jednak żadnego z tych krajów jako islamizującego się.
A niesłusznie, bo w każdym z tych krajów islam rozwija się dużo szybciej niż w Europie. W Chinach zresztą podobnie jest z chrześcijaństwem, religią wyznawaną również przez 2% obywateli tego państwa. Nikt nie krzyczy jednak o chrystianizacji Chin a już na pewno nie pomstuje na to zjawisko.
Widzimy więc, że islamu w Europie jest mało jak na lekarstwo, znacznie mniej niż chrześcijaństwa na Bliskim Wschodzie. Chociażby w Egipcie chrześcijan jest 11%. Islam nie rozwija się też w Europie szybciej niż gdziekolwiek indziej. Aby przyjrzeć się bliżej tej "zawrotnej" prędkości zastanówmy się nad przyrostem liczby muzułmanów, którzy podobno mnożą się jak króliki.
Osoba przyzwyczajona do choćby szczątkowego używania matematyki na co dzień zauważy, że alarmy ostrzegające przez przejęciem kontroli nad kontynentem europejskim przez muzułmanów są ściągnięte z księżyca. Ostrzeżenia te zazwyczaj mówią o okrągłej dacie 2050. Jednak kiedy nie mówią o żadnej dacie, również możemy przyjąć, że mowa jest o przejęciu kontroli do połowy stulecia, gdyż wybieganie w przyszłość dalej niż do tego momentu nie miałoby najmniejszego sensu i żadnego uzasadnienia. Do 2050 przyrost naturalny na świecie zmieni się nie mniej niż zmienił się od 1960, kierunki migracji po przeobrażeniach gospodarczych w Azji zupełnie się odwrócą a wojny czy epidemie są nie do przewidzenia. Wyrokowanie na podstawie obecnych trendów demograficznych o trendach po 2050 jest niczym nie uzasadnione. Chyba żeby o przyszłych długookresowych trendach wnioskować na podstawie równie długich trendów przeszłych. Jednak w ciągu ostatnich 200 lat jak króliki mnożyli się nie muzułmanie lecz europejczycy, nasze przewidywania na podstawie dłuższego trendu doprowadziłyby więc wręcz do zupełnie odwrotnego wniosku niż ten, z powodu którego na alarm biją panikarze, mianowicie, że rozmnażaliśmy się jak króliki dawniej i nadal tak się będziemy rozmnażać.
Sprawdźmy więc, jak szybko musieliby się rozmnażać nasi rodzimi muzułmanie, aby przeważyć nad "nami" liczebnie w roku 2050. Zgodnie z raportem Wprost, nr 1 z 2008, str. 47 (bodajże), francuskim emigrantom przyszło na świat w 2007 roku jedynie 7% francuskich dzieci. Tymczasem sami muzułmanie we Francji stanowią 10% ludności. Ci francuscy muzułmanie stanowią połowę muzułmanów UE, zatem aby zrównoważyć niekorzystny dla muzułmanów trend francuski, reszta muzułmanów Europejskich musiałaby nie tylko wykazywać trend odmienny ale też być pod tym względem bardzo ekstremalna. Czy jest?
Oczywiście nie. Dla przykładu dzietność niemieckich muzułmanek jest jedynie o 0,5 wyższa niż dla pozostałych Niemek, dla których wynosi 1,41. Dzieje się tak ponieważ dzietność emigrantów w pokoleniach ich dzieci i wnuków wyrównuje się z dzietnością otoczenia (cóż za wspaniały przykład asymilacji kulturowej w jakże ważnej kwestii!). W ciągu 15 lat dzietność obywatelek Holandii pochodzących z Maroka spadła z 4,9 do 2,9 a pochodzących z Turcji z 3,2 do 1,9. To jedynie po raz kolejny pokazuje, że wybieganie z prognozami dalej niż jedno pokolenie w przód (a nawet i tyle) jest bezzasadne.
Faktycznie muzułmanie w Europie posiadają więcej dzieci niż ogół społeczeństwa, jest to jednak przerost o zaledwie 1/4 i dysproporcja ta wciąż się zmniejsza. Tymczasem aby zwiększyć w ciągu jednego pokolenia, czyli mniej więcej do 2035 roku, swój odsetek dwukrotnie, czyli z 3 do 6%, muzułmanie musieliby mieć współczynnik dzietności dwukrotnie wyższy od reszty społeczeństwa. Żeby w ciągu jednego pokolenia zyskać przewagę nad europejczykami musieliby więc mieć współczynnik dzietności 16-krotnie wyższy od reszty społeczeństwa. Zatem dla przeciętnej 1,51 w UE europejskie muzułmanki powinny posiadać średnio 24-25 dzieci. Tym którzy kiedykolwiek wyjeżdżali z polskiej wsi i widzieli zachodnich muzułmanów chociażby na dyskotekach nie muszę chyba dodawać, że nie zamierzają mieć oni więcej niż 2-ki dzieci.
Może więc starzejąca się muzułmańsko-chrześcijańska Europa zostanie zalana przez muzułmanów z zagranicy? Tylko przez jakich? Dzietność w całym nieafrykańskim świecie spada. Obecnie w takim chociażby Iranie jest dużo niższa niż we Francji, Wielkiej Brytanii czy krajach Skandynawskich. A nawet gdyby miała być wyższa, a emigranci mieliby nadal kierować się do Europy a nie na Daleki Wschód, to polityka emigracyjna jest tylko i wyłącznie w naszej gestii i nie musimy nikogo wpuszczać.
Inaczej ma się sprawa z wypędzaniem. Coraz częściej pojawiają się nierozsądne głosy, które nawołują do wypędzania naszych obywateli. Sytuacja zaczyna się robić niebezpieczna, bo odsetek muzułmanów w Europie zaczyna zbliżać się do przedwojennego odsetka Żydów, a ten najbardziej jednolity ze wszystkich regionów świata nigdy nie grzeszył tolerancją. Na szczęście jednak krzykacze nawołujący do czystek sami nie do końca wiedzą o co im chodzi.
Kogo bowiem chcą wyrzucać, muzułmanów czy kolorowych? Jeżeli tych pierwszych, to wkrótce okaże się, że takich w Europie nie ma a islam zejdzie do podziemia. Jeżeli tych drugich, to co z białymi muzułmanami z Albanii, Bośni czy Kaukazu, dziećmi z mieszanych małżeństw i konwertytami? Jeżeli oni też pójdą na wygnanie (a może nawet gdy im się „upiecze”), to wraz z nimi z pewnością również Cyganie, Bałkańczycy a zaraz za nimi Polacy i inni słowiańscy emigranci zarobkowi pójdą na zsyłkę. Tak oto w imię nie istniejącego w Polsce problemu polscy narodowcy pracują na przekreślenie życia 2 mln rodaków.
Ostatecznie można by jeszcze po prostu wyrzucić emigrantów. W tym jednak wypadku wygnani zostaliby prawie wyłącznie Polacy.
Przeciętny wypisywacz krzykliwych komentarzy rozumuje prostymi kategoriami swój-obcy, przy czym do grup tych według niego zaliczają się zawsze osoby, które on do każdej z nich zaliczy, a co więcej według niego wszyscy obcy są dla siebie swoimi. W ten sposób chorobliwy antyislamista umieszcza muzułmanów w jednym zgranym mechanizmie a wszystkich „swoich” Europejczyków uznaje za opozycję wobec tego mechanizmu. Nie przyjdzie mu nawet do głowy, że muzułmanie są bardzo podzieleni, podobnie jak europejscy autochtoni, natomiast członkowie obu tych grup tworzą wiele wspólnych dużo ważniejszych dla nich grup (są obywatelami tych samych państw, tworzą wspólne rodziny, mają ten sam zawód, głosują na te same partie, są członkami fanklubów tych samych kultowych gier, książek, filmów itd.). Dlatego uznaje on wszystkich europejskich muzułmanów za obywateli innych państw, a za obywateli „naszych” państw uznaje wyłącznie autochtonów. Nie przyjdzie mu nawet do głowy, że europejscy muzułmanie, jeżeli nie są konwertytami i obywatelami Europy w 50-tym pokoleniu, to są obywatelami tego kontynentu najczęściej już w trzecim pokoleniu i nie są przy tym obywatelami żadnego innego państwa.
Gdzie więc mielibyśmy wygonić naszych obywateli? Kto przyjmie u siebie naszych obywateli, w dodatku obywateli, których wyganialibyśmy z powodu rzekomej kłopotliwości dla nas? Nawoływanie do wysłania muzułmanów do siebie i zapewnienie o opłaceniu im biletu jest absurdalne, oznaczałoby jedynie wydanie przez danego islamofoba pieniędzy na przelot z Paryża do… Paryża.
Identycznie ma się sprawa z nawoływaniem do traktowania muzułmanów tak, jak oni nas traktują. Jakoś nie widziałem do tej pory, aby zabraniano komuś we Francji wyznawać katolicyzm, kalwinizm czy być ateistą. Zatem traktowanie muzułmanów tak jak oni nas traktują musiałoby oznaczać pełną tolerancję dla nich. Nie o to jednak islamofobom chodzi. Oni chcielibyśmy, abyśmy traktowali pewnych naszych obywateli tak jak jacyś obywatele innego państwa traktują innych obywateli tego państwa (przy czym islamofoby najczęściej nie wiedzą, w których państwach jak kto kogo traktuje). Gdzie w tym sens? Czemu miałbym traktować jakiegoś francuskiego muzułmanina tak jak jakiś pakistański muzułmanin traktuje pakistańskiego chrześcijanina? W jakim stopniu na to, co robi pakistański muzułmanin, ma wpływ wola czy działania muzułmanina francuskiego?
Przejdźmy wreszcie do ostatniego czynnika, który mógłby sprawić, że muzułmanie by nad nami zapanowali, mianowicie do konwersji. Faktem jest, że zarówno w Afryce, jak i w Indiach, Chinach, Rosji, Europie, USA czy nawet Brazylii islam notuje wzrost liczebny dzięki konwersjom odsuniętych na margines społeczeństwa masom. W Indiach są to niedotykalni (którzy równie często przechodzą na buddyzm i janizm), w Rosji dzieci komunizmu, w Chinach rolnicy z biednych wschodnich prowincji, w USA i Brazylii murzyni „porzucający swe niewolnicze korzenie”. W Europie najczęściej są to kobiety zniechęcone współczesnym modelem społecznym, ekonomicznym (muszą na siebie zarabiać), kulturowym (seks, seks i seks) oraz rodzinnym (promowane singlostwo).
Faktycznie więc konwersje zjednują islamowi niektórych lepiej wykształconych Europejczyków. Czy jednak jest wokół czego robić szum? Z dwóch powodów nie. Po pierwsze są to liczby nikłe na tle ogółu społeczeństwa. Po drugie, jeżeli Europejczycy chcą, to kto ( i jak?!) im na miłość boską zabroni zmieniać swoje poglądy…?! Przecież nie tkwimy w poglądach rzymskich, zmienialiśmy nasze obyczaje już wielokrotnie od momentu powstania naszej kultury. Kto się obecnie przejmuje tym, że Rzymianie byliby niezadowoleni z tego, co by obecnie u nas zobaczyli? Jeżeli kiedyś wybierzemy islam, a szariat jest dużo lepszym porządkiem (zdecydowanie dalekim od racjonalnego ideału) niż ten, który nam obecnie fundują nasi „oświeceni” przewodnicy, to po raz kolejny zmienimy Europę zgodnie ze swoją wolą.
Jak więc przekonuje nas analiza trzech potencjalnych czynników islamizacji UE, nic nie stanie się wbrew nam. Łamanie naszych zwyczajów przez przybyszów też można między bajki włożyć. Kto z krytyków europejskich muzułmanów jest w stanie przytoczyć faktyczne liczby zabójstw ateistów, zabójstw gejów, morderstw honorowych czy poligamii w UE. Jak znaczące byłyby to liczby. Każdy tego typu przypadek jest nie tylko ujawniany ale za każdym razem szeroko opisywany i ściąga na siebie nieracjonalnie wielkie środki zapobiegawcze. Jeżeli więc mamy z czymś do czynienia, to nie z islamizmem ale z panicznym zapobieganiem islamizmowi.
Podobnie jest z terroryzmem. W ciągu roku z rąk terrorystów islamskich ginie 1 Europejczyk na 10 000 000. W ciągu tego samego roku w wypadkach drogowych ginie 1 Europejczyk na 10 000 a z powodu chorób serca 1 Europejczyk na 100. Panikują po raz kolejny ignoranci matematyczni.
Większym problemem jest przestępczość wśród imigrantów (nie tylko tych wyznających islam). Na to jednak bierni odbiorcy medialnej papki rzadko zwracają uwagę. Podobnie jest zresztą ze statystykami prowadzenia pojazdów. Kto z nas ocenia ryzyko kontaktów z obcokrajowcem na podstawie statystyk wypadków powodowanych przez jego rodaków?
Kończąc,mam dziwne i smutne przeczucie, że mało kogo nim uspokoję. Ludzie, którzy podobno chcą się chronić przed islamem, staną zaraz na głowie, aby pokazać mi, że zagrożenie oczywiście istnieje i że trzeba się tylko bać i lękać, lękać i bać i tak w kółko na przemian. Ale cóż, tak to już jest z fobiami…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Znowu skopiowałaś artykuł?

Idź na wesołą i policz ile procent Czeczenek jest w ciązy. Następnie policz ile procent Polek jest w ciązy. I zweryfikuj te brednie z góry.

Podpowiem - prawie każda Czeczenka jest w ciąży. Ciężarnych Polek jest mało.

Polska rodzina - 2+1, czasem 2+2 coraż częściej 1+1
czeczeńska rodzina 2+5 , 2+8 i wzwyż

Liczą się fakty, nie Twoje fantazje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Pozdrawiam realistę - nieświadomego następce Hitlera propagującego rasizm, faszyzm i ksenofobię!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

lunatyk - wiem, że masz dopiero 6 latek, ale nie pisz tego samego na każdym temacie - wychodzisz na kretyna, bo twoja wypowiedź nijak się ma do tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Może trochę nie w temacie ale mówi tu się o islamie, o przemocy.
Wieći tu trochę wiary i przemocy http://wiadomosci.onet.pl/2060205,11,zakonnice_laly_dzieci_po_twarzy_i_szarpaly_wlosy,item.html



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Malachit - co chciałeś udowodnić? Że gdyby rządzili tam Muzułmanie to dzieci by nie cierpiały? Bo Muzułmanie poucinaliby wszystkim głowy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

realista - Ty od dzieciństwa tak masz ?
Jakieś szariaty, ucinanie głów.
Pokaż chociaż jeden przykład tego w naszym kraju.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

Malachit - Nie od dzieciństwa - Czeczenów nie lubię odkąd ich poznałem (od jakichś 3 lat). Świadom niebezpieczeństwa muzułmańskiego jestem mniej więcej od 4 lat.

Chcesz czekać aż zaczną mordować w Polsce? Nie sądzisz, że wtedy będzie za późńo? Jestm przekonany, że za kilka lat pojawią się i unas honorowe zabójstwa. Europa jest mała. W Niemczech są zabójstwa na tle islamskim, w Angli też - do Polski też przyjdą.
Jakbym rok temu pisał o rytualanych porwaniach też pewnie byś się bulwersował, że u nas nikogo nie porwali i nie porwą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org