niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

Ponizej zacytuje wypowiedz Pani Malika Abdoulvakhabova, wiceprezes Fundacji „Ocalenie”:

- Zamknięcie Ośrodka od tak nie jest rozwiązaniem sprawy - mówiła wiceprezes Abdoulvakhabova, podkreślając przy tym, że uchodźcy także woleliby aby państwo polskie tego typu ośrodki lokowało w regionach gdzie szanse na znalezienie pracy przez uchodźców są większe niż tu.


Hym Pani Prezes zadajmy sobie jedno pytanie kto z nich chce szukac pracy jak na start dostaja 10 tys zlotych po 2,5 tys zlotych na kazdego czlonka rodziny na miesiac wyzywienie srodki chemiczne i miejsce zamieszkania... hym a dla porownanai polska rodzina musi starac sie o rodzinne i dostaje "az" 70 zlotych na dzieciaka... gdzie tu kur** jest sprawiedliwosc??

Panie pośle Kołakowskoi niech Pan pokaze ze jest Pan Polakiem i wypier*** na zbity pysk tych "biednych" uchodzcow. A zapewne w przyszlych wyborach bedzie pan mial duzo glosow popierajacych.


Łomżyniacy jak chcecie to nazwijcie mnie rasista czy jak tam chcecie ale wiedzcie ze powinnismy dbac o to co anasze, o to co polskei bo zaden brudas nei bedzie wyznawal naszej reliugi naszych obyczjow i szanowal naszej histori...

Założmy jakis ruch oporu antyczeczenskiebgo i pomożmyPanu poslowi Kołakowskiemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

PRAWDA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

Nie antyczeczeński - durne dziennikarzyny zaraz zrobiłyby nagonkę na nas. Tefałen w programie UWAGA grzmiałby - "biedne czeczeny są gnębione przez złych, brudnych polskich rasistów - pomóżmy im. Przekaż 1% podatku na Czeczena."
To tak jak z pobitymi Czeczenkami - pewnie jakiś Czeczen im przywalił a pozwoliło im to zrobić z siebie ofiary.

Ruch przeciw agresywnym pasożytom - nikt nas o rasizm nie oskarży i wiadomo przeciw komu jest skierowany.
Ruch na rzecz przywrócenia bezpieczeństwa w okolicach ulicy Wesołej.
Ruch na rzecz zlikwidowania wyzysku społeczeństwa polskiego przez agresywnych imigrantów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

Pozwólcie nam wyjechać - mówią Czeczeni - a kto im nie pozwala wyjechać? Niech jadą i nie wracają, nawet na bilet w jedną stronę im dorzucę.
Tylko nie wyjadą, bo tu za darmochę kasiorę dostają.

Na szczęście w innych krajach dostają więcej zasiłków, więc jak w Polsce zmniejszają się dla nich zasiłki to wyjeżdżają i płodzą dzieci w Danii, Francji itp. Dobrze, że żyjemy w biednym kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

realista ty to jak coś palniesz to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

Mnie możecie również nazwać rasistą tylko dlatego że chcę być traktowany na równi,otrzymywać takie same zasiłki i pomoc jak uchodzcy.Ale zastanówcie się panowie rządzący jak was mamy nazwać gorzej niż rasiści bo to wy doprowadziliście do takiego stanu jaki jest obecnie i to wy jesteście temu WINNI nikt inny,nie odwracajcie kota ogonem najlepiej pozamykajcie nas do pierdla bo dla was odpowiedniej kary na tym swiecie niema za ten cały syf jaki zrobiliście.......................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

Niemoze tak być żeby człowiek we własnym kraju nie czuł sie bezpiecznie i byl dyskryminowany przez władzę którą sam wybral na mój głos juz nie liczcie...............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

na polskie dziecko dostaje sie nie 70 tylko az 46 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

Popieram !!!!!

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

nawet ksiądz poparł....

Tzw. "problem Czeczeński" wynika z tego, że dzisiejsze władze Polski, uprawiając konsekwentnie rusofobię, traktują Czeczenię jako kraj walczący o wolność i nie uznają prawa ruskich do wojskowego sposobu rozwiązywania swych problemów w relacji z Czeczeńskim Narodem. A rzeczywistość tam nie jest czarno-biała, bo jest tam problem terroryzmu, za który świat, poza ruskimi, Czeczenii nie gani jak np. Afganistan., jest też problem gangstersko-mafijny. Jednak prawdą jest, że Czeczenia objęta jest wojennym konfliktem i to nie tylko z ruskimi ale tłuka się oni i mordują we własnym gronie. Dlatego trudno ocenić, czy Polska przyjmując tak dużą liczbę uchodżców chce więcej dokuczyć ruskim, czy też czynić humanitarne dobro ratując ludzi przed okrucieństwami wojennych walk i terrorystycznych zamachów.

Kierowanie zaś nienawiści do Czeczenów i nawoływania do ich siłowej eliminacji jest zwykłym, prymitywnym rasizmem, albo sk...em, no i dowodem głupoty wynikającej z niewiedzy.

abelkaim

dziwny ten świat, w którym człowiekiem gardzi człowiek [nie dotyczy humanistów i racjonalistów]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

dorzucam się na bilet oby jak najdalej od Polski i jak najdalej na wschód!!!!!

a kto umarł ten nie żyje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

ateizm i pochwa Lony - mylisz pojęcia. Sprawdź w słowniku czym jest rasizm. Nikt im nie ztrzuca, że są innej rasy. Nikomu nie przeszkadza ich śniada cera. Przeszkadza nam ich agresja, buta, wyzyskiwanie Polaków. Strach o własne dzieci to nie jest rasizm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

Ilu Polaków wyjeżdża za granicę kraju i zapie***** 16 godzin na dobę?!Aby po jakimś czasie wrócić(lub nie) i żyć lepiej,my jeździmy do Niemiec,Anglii,Danii do ciężkiej pracy,Czeczeni przyjechali do nas i mają lepiej niż Polak za granicą tylko jest jedna różnica..oni leżą bykiem cały dzień!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

migracja zarobkowa to co innego, my mamy prawo nie tylko poruszania się bez wiz, ale też prawo do legalnej pracy. Jednak w stanie wojennym tysiące, jesli nie setki tysięcy Polaków również poprzez różne obozy, ośrodki dla politycznych uchodżców, po długich oczekiwaniach uzyskiwało mozliwość wyjazdu do Kanady, Stanów czy innej Europy...
zapomniał wół jak cielęciem był?

P.S.
Wyzywanie ze względu na narodowość, lżące i poniżające epitety, nawoływania do agresji, wyjazdu, usunięcia,..i wreszcie fizyczna, czynna napaść...to nie jest "obrona waszych dzieci", bo jeśli dzieci to widzą, słyszą i czytają...to biada jeśli sprawdzi się przysłowie: "czym skorupka za młodu nasiąknie..." , nowy "Hitlerjugend".

abelkaim

dziwny ten świat, w którym człowiekiem gardzi człowiek [nie dotyczy humanistów i racjonalistów]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

Tak,tak masz rację ale pokaż mi choc jednego uczciwie pracującego Czeczena.Ja też chciałbym leżec bykiem i mieć 900 za friko, niestety leże ale nie bykiem tylko mam taką chorobę ze często z koja wstac nie mogę i dostaję za moje lata pracy niecałe 600 Szukasz sprawiedliwości?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

To wytłumacz mi bo ja nierozumiem..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

Każdy jest madry dopuki ma dobrą pracę i moze godnie utrzymac rodzinę ,ale zobaczymy jak pozostaniecie na łasce państwa Polskiego,ulegniecie wypadkowi,stracicie pracę-czy też bedziecie tacy mądrzy i wspaniałomyślni, a gdzie jest zwykły człowiek ,no gdzie pozostawiony jest sam,gorzej traktowany niż "obcy"Puknijcie śię w te czachy bo brak słów.JA cięzko pracowałem ,nie tylko w Polsce i co z tego mam wielkie NIC ,mam problemy z poruszaniem się i też bym chciał mieć autko nawet starego grata ale mnie nie stać i nie będzie stać dopóki doputy"obcy"będą lepiej traktowani .Ja chcę tylko równego traktowania nic więcej czy to za dużo?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

Najprostsze rozwiązanie - ci co uważają, że Czeczen powinien dostawać kasę - niech dają ją z własnej kieszeni.

Dlaczego nasze podatki wydawane są niezgodnie z naszą wolą? Mamy przecież demokrację.

Znieść zasiłki dla nich. A ci którzy chcą im pomagać niech sami dają kase na te śmieszne fundacyjki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

A kto ich tu siłą trzyma? Rzygać mi się chce, jak na siłę robi się z nas rasistów. Kiedy ktokolwiek źle się wyraził o Ormiańcach czy Chińczykach? Nikt. A powtórzę za poprzednikiem: strach o dziecko to nie rasizm. Oni są tutaj praktycznie bezkarni. Nie przesadzaj ateizm pochwalony, Polacy, którzy w stanie wojennym uciekli nie stanowili za granicą grup przestępczych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

Dokładnie,mamy się godzić na to,żeby Czeczeni nocą panoszyli się po ulicach,dewastowali napadali??Mamy się martwić o swoje kobiety i dzieci za każdym razem.gdy gdzieś wyjdą?Mamy dać się osaczyć we własnym mieście?Pewnej niedzieli byłem ze swoją kobietą nad rzeką na spacerze,stała sobie grupka Czeczenów,gdy nas zobaczyli patrzyli krzywo spod byka jakbyśmy wkroczyli na ich teren..to jest chore.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

ateizm pochwalony,mądrze piszesz o Polakach w ośrodkach dla uchodźców politycznych.Popytaj może lepiej tych, co tam byli,czy chodzili całymi nocami po miescie bez celu,czy pokupowali sobie wtedy samochody w Niemczech czy Austrii,czy mogli bez problemu kontaktować się z rodzinami w kraju.Gdy się tego dowiesz,odezwij się.Może to będzie wreszcie coś mądrego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

Pozwalamy, pozwalany w akcie dobrej woli to sie nawet na autobus do granicy zrzucimy :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

Podejrzewam, że w referendum które dotyczyłoby problemu czeczeńskiego odnotowano by niespotykanie wysoką jak na Łomżę frekwencję a wynik byłby raczej przesądzony.

Oczywiście referendum takowe nigdy się nie odbędzie bo władze miejskie czy wojewódzkie nie dopuściłyby aby szarzy obywatele naszego miasta mieliby możliwość swojego zdania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

ciekawe czy "UWAGA" by się zajęła tym tematem ale żeby przedstawić to od naszej strony nie czeczeńców !!! żeby ktoś w końcu pokazał rzeczywistość jaka panuje w Łomży i że my czujemy sie w swoim mieście jak na "wygnaniu"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

"na start dostaja 10 tys zlotych po 2,5 tys zlotych na kazdego czlonka rodziny na miesiac wyzywienie srodki chemiczne i miejsce zamieszkania..."

Jakies zrodlo tych rewelacji? Bo niedlugo to juz w ogole sie dowiemy, ze dostaja po 10 tys. miesiecznie na glowe... Jakos nie chce mi sie wierzyc, zeby dostawali po 2.5 tys. zl miesiecznie na osobe + utrzymanie...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

Może i 2,5 tys. nie dostają ale na 5 osób mają nawet 6 tys. + dormowe jedzenie itd. z pomocy którą i tak sprzedają na ryneczku więc co zle ? Pokażcie mi rodzice Polską która dostaje 6tys. za nic ? A jak oni tak roboty nie mają to niech się zbija na interes i coś własnego utworzą tyle kasy mają by starczyło na interes i by mogli se pracować i wszystko legalnie i żeby w Łomży nie siedzieli ci co nie robią tylko co prowadzą właśnie interes lub pracują a reszta do Czerwonego boru tam siedzieli nikomu nie przeszkadzało teraz to tragedia ,tak jak ktoś wspomniał że na plaży ja raz też widziałem jak stali i małolaty podrywali a później się boją wyjść na ulice jak tu grasują . A nic nie ma rasistowskiego że pokazujemy innym co się dzieje u nas w mieście a panowie na stołkach chcą z nas zrobić bandytów . Puknijta się w łeb POLAK POLAKOWI na hója zawsze narobi ;]




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

co tu bedziemy tak pierdzielic to nic nie da zróbmy pare transparentów umówmy się na którys dzień i ruszamy na ratusz mysle że znalazłoby sie nas troche

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

Tak a zeczeńcy podjadą swoimi bmwów i wszystkich rozgonią ;]




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

redlabel jestem za a na ratusz ruszmy w srode od godziny 7 rano... bo w srode jest rada miasta i neich radni nie dotra na spotrkanie albo sie pomecza z wejsciem a ja zaraz wystosuje odpowiedni list do TVN i bedziemy miec posluch na cala polske... kto jest za??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

JESTEM Z WAMI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

Dostają 500 - 700zł na członka rodziny + pomoc rzeczowa, dodatki dla dziecka chodzącego do szkoły, 121zł miesięcznie na naukę języka polskiego, co jakiśczas 140 zł na odzież i takie tam inne duperele. Tu znajdzieci podstawę prawną tych zasiłków:
http://pokazywarka.pl/poc1nd/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

No i z innej beczki. Wyrok zapadł. Łomża jak zwykle niepokorna a Łomżyniacy to wywrotowcy, którzy mącą w idealnym województwie podruskim - sory podlaskim.Sam Białorustok musiał nas napominac no i postraszył np. takich jak ja że łomżyniaków pozamykają jak tylko który otworzy buzię. A może zamiast winić nas za naturalne dążenie społeczeństwa do równego traktowania wszystkich wobec prawa kilka pytań do tych którzy łomżyniaków tak łatwo oceniaja a biora kasę z naszych podatków

PYTANIE DO POLICJI

Co dzieje się ze sprawa dwóch łomżyniaków skopanych przez uchodźców na ul. Wojska Polskiego przed barem naprzeciw straży pożarnej – incydent znany policji już od lata? Czyżby nei można znaleźć winnych? dla ułatwienia podać adres hotelu na spokojnej? A do tych młodych ludzi może zaapelować aby zwrócili się z prośbą do posła lub mediów o monitorowanie przebiegu śledztwa w sprawie waszego pobicia na tle rasistowskim. Pobicie miało miejsce w biały dzień na oczach ludzi w kolumnie przejeżdżających samochodów- może to ułatwi coś naszym dzielnym stróżom prawa?.

PYTANIE DO DYREKTORA MIEJSKIEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ

Jak to się dzieje, że zasiłki, które MOPS przyznajeuchodźcom przyznawane są wg innych kryteriów niż zasiłki dla Polakow? Czy Polak posiadający BMW lub inny tak tani pojazd otrzyma zasiłek? Od posiadania, jakiej marki samochodu można ubiegać się o zasiłki? A i jeszcze coś .

Czy jak się posiada BMW to brany jest jeszcze pod uwagę dochód na członka rodziny czy wtedy już z automatu dają po 1000 na łepka? Pytam bo jakbym chciał korzystać z MOPSU to nie wiem jaki samochód kupić żeby otrzymywać zasiłek.

PYTANIE DO NACZELNIKA URZĘDU SKARBOWEGO

Czy jak się ma 4000 zł z zasiłków na rodzinę to jeszcze się podatki płaci czy już nie? Bo w imieniu rodzin polskich, które żyją za połowe tego stanowczo się domagamy aby to jednak podatki płacili tylko Polacy. Nie można dopuścić, aby gnębić uchodźców jakimikolwiek podatkami.

Aha i stanowczo się domagamy, aby natychmiast zwolnić z opodatkowania gry i wygrane na jednorękich bandytach. To skandal aby nasi uchodźcy utrzymywani z naszych podatków po otrzymaniu nędznych 1000 zł na osobę płacili jeszcze podatki grając na automatach do gier . A swoją drogą to lokal, w którym nasi uchodźcy przegrywaja na jednorękich bandytach zasiłek umiejscowiony na Starym Rynku można by przenieść bliżej MOPSU lub zasiłki wypłacać od razu w salonie gier.


A NASI RADNI ?

Mieszkańców Łomży olali ci, którzy pobierają diety i pensje z naszych podatków – radni i prezydent. Podjęli uchwałę, w której praktycznie stwierdzają, że łomżyniacy nie mają żadnego problemu z uchodźcami a więc ośrodek może istnieć, co oznacza przyjmowanie kolejnych uchodźców na koszt mieszkańców. Co ciekawsze prawdopodobnie w najbliższych dniach w UM w Łomzy zostanie zorganizowane spotkanie z Tyszkiewiczem i Żywną. Oczywiście termin spotkanie ściśle tajny, bo jeszcze jakiś Łomżyniak by przyszedł i można by było dostać jajem. A tak przyjdzie czterech dyżurnych dziennikarzy pogadają i spokój.

DO POSŁA KOŁAKOWSKIEGO

mamy posła, który jako jeden dostrzegł problem uchodźców dotyczący całej Polski i odważył się go poruszyć. Największy paradok, że docenili go za to również sami Czeczeńcy.

Gratulujemy i dziękujemy. Nie zachował się Pan jak robią to politycy i samorząd naszego miasta a utożsamił się Pan z problemami mieszkańców Łomży ryzykując swoją karierą polityczną. Niech się Pan nie przejmuje brakiem poparcia i zrozumienia ze strony mediów i radnych. Pierwszy raz był Pan samotny na trasie Via Baltica. Obecnie drugi raz jest Pan samotny podejmując rzeczywiste problemy Łomży. Życzymy wytrwałości

KU POKRZEPIENIU SERC (i przestrodze)

w roku 2010 liczba uchodźców prawdopodobnie zwiększy się dwukrotnie w porównaniu do roku ubiegłego. Czy liczba etatów Urzędzie do Spraw Cudzoziemców do załatwienia uchodźców zwiększy się także dwukrotnie? Już dziś wiadomo, że pracownicy mają poważne problemy z weryfikacją danych zawartych we wnioskach, które są fałszowane.

Z nieoficjalnych opinii wynika, iż połowa uchodźców na Wesołej w Łomży to uchodźcy ekonomiczni a nie polityczni.
Urząd Miejski w Łomży z pieniędzy Łomżyniaków miesięcznie na utrzymanie 22 rodzin uchodźców wydaje 17 tys zł

Ze Skarbu Państwa na ten sam cel dla 98 rodzin uchodźców w Łomży miesięcznie wydaje 155 tys zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

http://8cb3c6.mojasonda.pl wypowiedz sie nie bądź bierny !

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

Cytat:

Autor: ateizm pochwalony (---.elomza.pl)
Data: 05-10-09 20:46

migracja zarobkowa to co innego, my mamy prawo nie tylko poruszania się bez wiz, ale też prawo do legalnej pracy. Jednak w stanie wojennym tysiące, jesli nie setki tysięcy Polaków również poprzez różne obozy, ośrodki dla politycznych uchodżców, po długich oczekiwaniach uzyskiwało mozliwość wyjazdu do Kanady, Stanów czy innej Europy...
zapomniał wół jak cielęciem był?

Wol pamieta bardzo dobrze jak to dzialalo. Obozy ktore wspominasz, np. w Austrii czy Wloszech. Przyjmowano bez zbednych ceregieli- wchodziles niczym do wiezienia. Kobiety, pary, rodziny byly obslugiwane w perwszej kolejnosci i wysylane z obozu do pensjonatow. Nie wszystkim udawalo sie to bez przezyc. Gangi Rumunow rabowaly, gwalcily kobiety na oczach wszystkich.
Mezczyzni pozostawali w obozie tygodniami, nawet miesiacami.
Tak na pensjonatach jak i w obozie zapomoga finansowa to byly pieniadze na papierosy. Jedzenie stolowkowe. W znanym mi osoboscie pensjonacie ciepla woda tylko dwa razy na dobe. Dzieci np. dostaly porcje miesa z robakami.
To w jednym z najbardziej luksusowych kurortow turystycznych tuz przy Alpach nad jeziorem Attersee. Pracy szukalo sie gdziekolwiek i jakiejkolwiek. Budowy, restauracje, tartaki. Piechota, nawet do sasiednich miejscowosci.
Ojca wyciagalem z obozu we Wloszech. Nawet biezacej wody tam nie mieli.
Szczesliwcy docierali do obranego panstwa w dwa do czterech miesiecy. Ja dotarlem sie do Stanow po 9 miesiacach. Mysle ze mam wiecej do powiedzenia na ten temat niz przecietny emigrant.
Jakiekolwiek przestepstwo podczas starania sie o wyjazd do panstwa docelowego przekreslalo wszelkie szanse takiej osoby.
Dzis w USA osoby emigrujace tam, po uzyskaniu pobytu stalego i tak nie maja prawa do zasilkow spolecznych (public aid).

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

Smutna prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

100kroć mogli by zainwestowac w domy dziecka dofinansowania.. a nie utrzywac ciezar ktory jest w stanie sam wybic sie z sytuacji... podobno 2-3 rodziny na 50 przezylo wojne tam. uciekli za oplata

nie raz blizny!
ale nigdy pęknięcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

Niektórzy Czeczeni przeżyli traumę, ale takich jest mało (są to starsi, spokojni - choć leniwi ludzie), wielu - szczególnie młodych śmieje się z tego tematu. Nigdy nie widzieli ruskiego żołnierza, ale tu to znich bojowniki, lepsze od bin Ladena.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

http://www.mysl.pl/?m=69&art_id=1190&more=more&type=local

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

jesli chca wyjechac nikt ich nietrzyma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozwólcie nam wyjechac... Czeczeńska bieda

dobry link hi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org