wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co się działo?

Co się dzisiaj działo pod pg2?? Przechodziłem obok i widziałem gromade dzieci... I słyszałem krzyki... Wie ktoś coś o tym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

porachunki guwniarskie. Jakies srele z jantara przyleciały i tam jakies waty mieli ;d ale cwaniaki tylko w grupie a co do czego na solowe to sraja w gadzie ile wlezie;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

gangserskie porachunki :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

chyba poruchanki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

znajoma przechodziła akurat tamtędy i opowiadała mi :P
dwa GANGI, w jednym ok 10 chłopców (chłopców,gdyż to jeszcze dzieci. PRAWDOPODOBNIE jeden (bądź kilku) było z Kazańskiej, jak wynika z relacji znajomej, gdyż to "znajomy" tej znajomej :P :) ) a w drugim ok 5 a do tego kilka dziewczyn (prawdopodobnie w wieku małolatów) :) podobno tych dziesięciu okładało łańcuchami ten mniejszy gang :D krew się lała, były krzyki no ale cóż, nie zabraniajmy bawić się dzieciom :)

być może moje informacje są błędne, być może zmieniłem trochę opowiadanie znajomej ;) jeżeli tak to przepraszam za udzielenie nieprawdziwych informacji :)

pozdrawiam.


ŁKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

Przyjechało sześciu bejco,wysiedli chłopy po 25 lat zaczeli małolatów ganiac.Jeden najodważnieszy zaczął sie na gołe łepy napier.dalać z tymi bykami,zwątpili sięgnęli po łańcuchy kur.wy i kozaki wielkie w sześciu do małolata z łańcuchami i kastetami..Ludzie jak sensacji szukają..ŻAL.

samson12 wal się na piz.de i nawet nie mrugaj,społeczniaku.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

No właśnie a ja ja słyszałem inną wersję dzisiaj... Komu wierzyć??

Moja wersja: 4 Chłpaków idą normalnie... Zaś 10 wybiega do nich z Kijami Łańcuchami kastetami kamieniami... Co ta 4 miała robić - Bronili się jednemu wrwali łańcuch i uderzyli jednego i taka z tego sprawa..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

Aaa i jeszcze w sprawie tego samochodu. To było prawdopodobnie czerwone Punto. Z którego pan uspokajał towarzystwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

Dobromil jestes smieszny.. Widziales to, czy tylko malujesz historie. Wszystyko widzialem siedzialem w oknie ;]. To nie byly ani dzieci ani chlopcy po 25 lat ... bo nikt nie wysiadal z zadnego samochodu . i jak pisze 'poprostuJa' owszem pan z czerwonego punta wyszedl i ich uspakajal. Potem jakis pan sie wydarl z balkonu i sie rozbiegli... Pozdrawiam :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

Czyli nie widziałeś tej akcji,którą ja mam na myśli..a zamieszanie wzrasta.ŻAL takich tamatów,a tym bardziej ludzi.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

Widzialem. Albo naprawde nie rozmawiamy o tym samym albo znasz ktoregos tam i im to kolorujesz...Dobromil napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

Widzialem. Albo naprawde nie rozmawiamy o tym samym albo znasz ktoregos tam i im to kolorujesz...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

Co wy gadacie tam nic sie powaznego nie satlo>. W już tu wielką aferę robicie*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

quakee jak to nie byli dzieci? dziś rozmawiałem ze znajomą obserwującą całe towarzystwo i twierdziła, że to dzieci w wieku gimnazjalnym, gdyż znała jednego z nich. gówniarze powinni znaleźć sobie jakieś ciekawe zajęcie, a nie urządzać sobie "Mafijne" porachunki. zero perspektyw na przyszłość dla was.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

Jak to ktos powiedzial porachunki "gangsterskie" pierwszy raz slysze zeby w lomzy byly gangi ... Wracajac do tematu jak nie byliscie to nie gadajcie... Pozdro dla was Cioty... JNTR ! Na zawsze !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

tak dzieciaku z gimnazjum?, jak ktoś powiedział porachunki "gangsterskie" . ten cudzysłów nie bez powodu było dodany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

z tego co widzilem to wlasnie jantar po dupie dostal . nie masz sie czym chwalic ze z tamtad jestes 'gangsterze'

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

Lamusie,jak by do Ciebie wsykoczyło 6 kolesi starszych o wiele to ciekawe co byś robił Obsrańcu jak kisisz dupsko w chacie bo nie masz do kogo wyjść i japy otworzyć to się czymś zajmij i ścierwa nie wypisuj..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

tp typ z jantara sam swie z 6 oma walil wy kurzwy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

Po raz kolejny słyszę że Jantar coś... Ale zawsze dostają po piź.. I dalej się pchają jakby im mało było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

Dobromil n9ic nie wiesz zamknij jape . najpierw okladali typa jednego w 10 z pala cipy z jantara potem wbili inni na jantara i pouciekali nie ktorzy a inni dostali wiec jape sklej zasrancu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

i jak o wiele starsi jak kolage pisze wyzej ze byli w wieku gimnazjalnym :). a z jantara byli starsi :D. a zadnego typa pelnoletniego nie bylo z tego co wiem :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

Pało jeb.ana hu.ja wiesz a się udzielasz.Wieśniak sie do miasta wprowadził i udaje kogoś..Pff.Było ku.rwa jeden na jednego,a że dzieci z pg.2 się obsrali jantaru chociaż było po równy zadzwonili po starszych koleszków,którzy potrafili małolata w szesciu łańcuchami okładać.I to też nie do końca bo po piździe dostali on niego.Jak taki kozak jesteś to czemu kur.wa siedziałeś i zza firanki obcinałeś społeczniaku tylko nie podeszłeś.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

Było po równo,ale obsrańce zaczeli się bać i dzwonić.A ty jak obcinasz zza firanki to kup sobie lornetke.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

Dobromil nie wiesz nie mow fujaro. Potem było po rowno jak jantar dostal . Czyli jeba.. obsrance Ty pewnie jestes jednym z nich ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

Widziałem wszystko..i znam tych kolesi,po równo było ale napewno nie wiekowo.Społeczniaku usłyszałeś od kogoś jakieś plotki i się mądrzysz.Żal

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

najbardziej mnie smieszy stwierdzenie spoleczniaku :D no *****... siegnijcie po slownik i sobie wytlumaczcie stwierdzenie spolecznosc i potem sie zastanow skad sie wzielo to Twoje powiedzenie, wymyslcie sobie jakies inne stwierdzenie :). Historie siejecie, ludzie sie bili, bija i bic beda, co za sensacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

zebys sie nie zdziwil ze tez to wiedzialem i znam duzo osob z tamtad ;). wiekowo tez bylo po rowno nawet bardziej niz Ciu sie wydaje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

Dobromil sorry za te określenie, ale jeb*ięty jesteś i to zdrowo. tam same dzieci były z gimnazjum (pg2) i chyba ktoś tam jeszcze ale same dzieci więc nie pier*ol smutów, bo dam rękę uciąć, że Ty byłeś w jednej z tych grup. już słyszałem relację kilku osób o tym porachunku "gangsterskim".
a ten koleżka co go łańcuchami okładali to też dzieciak z gimnazjum (z tego co słyszałem to z 3) i tam sami gówniarze byli. co jak co, ale skoro w tak młodym wieku nie wiedzą, co oznacza słowo "honor" i nie mają honoru, to co będzie za kilka lat? kilka typów będzie szło, spotkają jednego przypadkowego kolesia i wpier*olą mu za nic :) hehe w sumie to teraz też tak jest :P ale takich akcji nie organizują za przeproszeniem DZIECI.

ode mnie to tyle. chcecie to sprzeczajcie się bez końca, ale to wam nic nie da. jak było naprawdę wiedzą tylko ci, którzy się "pojedynkowali" i przypadkowi przechodnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

JNTR?... buhahahah wezcie bo ci blokowcy mnie rozwalają ... moze ja na moje osiedle perspektywa bede mówiła : PRSPKTWA . ale jaja....

;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

Żal mi was.Wiem dużo,bo znam dobrze kilku stamtąd.Nie widze sensu ciągnięcia tego tematu,bo szkoda czasu na takie ścierwo..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

no to sobie pokolorowali Ci co ich znasz zeby nie wyjsc na pizdy tak jak wyszli :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się działo?

jestem pedałem i lubie huopcuf

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org