poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
niania

Witam. Orientujecie sie jakie sa teraz stawki za godzine dla opiekunek do dzieci?

ja:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

ja też chce sie dowiedzieć ile trzeba zapłacić niani. Mieszkam pod Łomżą więc pewnie jeszcze dojazd trzeba doliczyc

Moniczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

to wpisz jedna z drugą w "SZUKAJ" niania i wyskoczy wam kilka odpowiedzi bo temat był wałkowany...ciężko poszukać??? ehh...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Sun nie wypowiadaj sie na tematy, gdy nie masz nic konkretnego do napisania, niczego nowego nie odkryles, bo obie wiemy jak forum obslugiwac.i niewzdychaj tylko poprostu nie zagladaj na tematy ktore Cie nudzą...

ja:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

novaJa pragnę zauważyć, że *Sun* ma rację.. Pofatyguj się troszeczkę i poszukaj a nie na gotowe czekasz.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

ja byłam nianią już nie jeden raz i za 5 dni pracy po 8h nie dostałam nigdy mniej niż 600 zł (jestem studentką pedagogiki)
ale duzo zalezy od rodzica, jesli chce sie miec dobrą nianię to trzeba jej normalnie zapłacić a nie 300zł i pozniej miec pretensje ze siedzi cały dzień przed tv zamiast bawić się z dzieckiem

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

zaara nie przesadzaj może 600 zł +obiadek i umowa o prace???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=1284

El cóndor pasa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Zaara 600 zl tygodniowo?? W jakim to mieście? Bo jakoś nie chce mi sie wierzyć, że niania w Łomży zarobi więcej niż niejedna osoba po studiach...

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

drzewko_szczescia, mówie o miesiacu pracy, zle to ujełam (mój błąd)
praca 5 dni w tyg po 8h czasem wolne również piątki z racji zjazdów

ewelinaa86, dokłądnie 600zł plus obiadek jesli pracowałam do wieczora, skoro przygotowywałam obiad dla dziecka (podgrzewanie) to również i dla siebie tak było uzgodnione z pracodawcą, umowy o prace nie potrzebowałam wiec nawet nie było o niej mowy

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

http://tnij.org/najpiekniejszemodelki

El cóndor pasa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

ok Zaara teraz wszystko jasne i całkowicie się z Tobą zgodzę, że łomżyńskie nianie tyle zarabiają :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Zależy co należy do obowiązków i w jakim wieku jest dziecko. Za opiekę nad dziećmi malutkimi płaci się więcej. Jeśli chcesz, żeby niania tez posprzątała, ugotowała też musisz dopłacić.
Jeśli ma tylko opiekować się dzieckiem, to zarobki w Łomży wahają się w granicach 600-900zł w zależności tez jakie jest dziecko. Wiadomo mało osób będzie opiekować się dzieckiem rodem z "Niani" za 600zł :)

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org