sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
RESTAURACJA FADOM

NIE POLECAM ORGANIZOWANIA WESELA W RESTAURACJI FADOM, JEDZENIE JEST ZIMNE, NACZYNIA BRUDNE, OWOCE TAKŻE, PRZEKĄSKI NIEŚWIEŻE, UPRZEDZAM WAS, NAPRAWDE NIE WARTO!!! NIE POPELNIAJCIE TEGO SAMEGO BLĘDU CO JA!! JEZELI CHCECIE BYC ZADOWOLENI Z PRZYJECIA WESELNEGO TO Z DALEKA OD FADOMU!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RESTAURACJA FADOM

Podpisz się imieniem i nazwsikiem,a później pisz takie rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RESTAURACJA FADOM

właśnie podpisz sie bo nie wiemy czy to nie konkuręcja hehe... ja polecam BUDY CZARNOCKIE

Krzyśś..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RESTAURACJA FADOM

BuHaHaHa xD Byłam nie raz i wręcz przeciwnie!! Polecam wszystkim!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RESTAURACJA FADOM

Menu i jego jakość zależy od tego, co Para młoda wybierze i za jaką stawkę. Przysępiliście i bek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RESTAURACJA FADOM

Robiłem tam pewne przyjęcie. Powiem szczerze, odradzam.
1410 Powiem Ci tak, jedną osobą która sępi to właściciel tej niby restauracji zwanej Fadom. Ale jak zaprosisz gości do tego lokalu to wygląda na to że to ty przy-sępiłeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RESTAURACJA FADOM

Robiąc tam przyjecie bylo wszystko super.Ciepłe jedzenie , miła obsluga.Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RESTAURACJA FADOM

Ja mialam tez wesele na Fadomie i bylo super :) jedzenie przepyszne i chyba nie bylo goscia ktoremu by nie smakowalo obsluga tez sie spisywala. Nie moge zlego slowa powiedziec :)
Moze Pan Mlody albo Pani Mloda za duzo mordo ciamkali przed weselem i tak wyszlo. Trzeba pamietac jak Ty jestes mily to i inni beda mili dla ciebie.
Interesuje mnie tylko za jaka kwote bylo wziete danie ze niby tak skompo ??

Ps.
Wiem, że zaraz beda pisac najgorsze rzeczy na mnie ale to jest moje zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RESTAURACJA FADOM

bzdura

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RESTAURACJA FADOM

ha ha każdy kto organizuje wesele myśłi ,że u niego było ok. Bo tak naprawdękto z gości powie ci , że był głodny. Raczej nikt aby nie robić młodej parze przykrości. Generalnie w rejonie łomzy w tych domach weselnych panuje syf i bylejakośc, Aby tylko odwalić weseli i pobrać kase. Pobyt na wynajecie sal jest bardzo duży więc maja w dupie staranie się.

Robotnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RESTAURACJA FADOM

bylam na weselu na fadomie i tak mi sie spodobalo ze swoje tez tam robilam i bylo super!! a gosciom tez sie podobalo bo oczywiscie nikt by mi zlego slowa nie powiedzial ale rozmawiali miedzy soba i znalazla sie jedna ciocia co wszystko mi pozniej opowiedziala to niektorym jakas tam salatka nie smakowala no i mowili ze moglismy karpia nie zamawiac bo meszki do niego lecialy a cala reszta ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RESTAURACJA FADOM

Jeśli komuś z gości coś nie pasowało, na pewno szybko to dojdzie do pary młodej tak czy siak :)

Na Fadomie robiłem już nie jedną imprezę, łącznie z sylwestrem i nigdy się nie zawiodłem, a wręcz przeciwnie, w tym roku będzie powtórka z rozrywki. Z tego co wiem, to właśnie wnętrze jest teraz odnawiane lub już zostało odnowione. Co do jedzenia zawsze było bardzo smaczne.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RESTAURACJA FADOM

Wnętrze już odnowione zostało pod koniec maja :)

No, wiadomo nie trafi się z jedzeniem w gust każdej osoby, u mnie na jakoś jedną przystawkę ktoś zwrócił po weselu uwagę, że była troszkę przysłona, ale ogólnie, jedzenie było bardzo ciepłe - wszyscy zachwalali i wcale nie piszę, tak, bo że niby moje wesele było boskie!! Trochę do obsługi kelnerek no miałam zastrzeżeń, ale to inna bajka i w ogóle polecam!! A szefostwo bardzo miłe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RESTAURACJA FADOM

zawsze się znajdzie jakaś ciocia która, jak się potem okaże- nie najadła się chociaż stoły zastawione a po weselu na stołach zostaje sporo;)Zawsze ktoś tam kiedyś gdzies był i było lepiej -na to nie ma co patrzec i słuchać;) Jesli chodzi o Fadom czy o inną restaurację no nie wierzę, że podali ZIMNE posiłki, które mialy byc podane na ciepło;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RESTAURACJA FADOM

a myślicie ze w innych restauracjach jest inaczej??
byłam na Fadomie kilka razy i podobało mi sie. a wiadomo, że wszystkim nie dogodzisz, pracownicy się starają a ludzie tego nie doceniają, pomyślcie tylko ze jedna kelnerka czy kelner na ok30/40 osób do obsłużenia a jakby wszyscy naraz czegoś potrzebowali to nie w sposób się wyrobić dlatego zawsze ktoś będzie poszkodowany. a jeśli chodzi o jedzenie to jakie sobie para młoda wybierze takie ma, a jedzenie jest ciepłe napewno ale zanim kelnerzy wyniosą wszystkie talerze na sale to te ostatnie mogą być nieco chłodniejsze od tych pierwszych ale napewno nie zupełnie zimne.
Ludzie pomyślcie co piszecie bo nawet nie wiecie co to znaczy praca w restauracji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RESTAURACJA FADOM

Też tam byłam, jadłam, piłam i tańczyłam i wszystko było ok.

Siedzę na brzegu świata, macham nogami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RESTAURACJA FADOM

Do faaaatihhakteniii grzecznościowo. Zanim coś napiszesz patrz na ewentualne konsekwencje-zbieraj dowody, bo jak właściciele zechcą się z tobą spotkać w sądzie to życzę szczęścia. Może się to zrobić modne i głośne, ponieważ jednemu z założycieli pewnego tematu na tym forum temida depcze po palcach. Ciekawe czy się tym pochwali. Nie jestem z branży gastronomicznej-pozdrawiam właścicieli i obsługę lokalu Fadom i założyciela tematu.

karturo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RESTAURACJA FADOM

Karturo już nie strasz. Kolega czy tam koleżanka ma prawo wyrazić swoje zdanie - póki co wolność wypowiedzi jeszcze istnieje w tym kraju. Pomówienia i oczernianie są karane, ale wyrażenie własnej opinii to raczej nie. Także nie strasz ludzi i nie szukaj frajerów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RESTAURACJA FADOM

jest oczywiscie wolnosc wypowiedzi i nikt tego nie neguje ale jest rowniez odpowiedzialnosc za podawanie o kims nieprawdziwych informacji na forum publicznym.sprawdz kodeks .

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: RESTAURACJA FADOM

NIE POLECAM! Wesele to poważny wydatek, nie powinno być żadnych wpadek. Jeżeli ktoś się decyduje to zakłada z góry, że go na to stać. Zatem radzę wcześniej zamawiajcie godny polecenia lokal. My niestety nie mogliśmy nic wolnego znaleźć w tym terminie a dodatkowo nie skonsultowaliśmy z nikim jak to młodzi ludzie. Największy problem jest z właścicielem. Arogancki, opryskliwy człowiek który myśli, że młodzi są naiwni. Pamiętam swoje wesele, dziurawe obrusy, wszędzie brud straszny. Ten zajazd to wielka niewiadoma i wiele może Cię tam zaskoczyć. Jeżeli chcesz uzyskać jakąkolwiek informację- nie zdziw się jak zostaniesz zignorowany.. Uważnie słuchajcie jeśli się zdecydujecie co ciekawego szef oferuje na poprawiny. (u mnie z tego co zostało z wesela może 3 osoby by się najadły). A i rada dla młodej jedzenie które jest na stole lepiej od razu rodzinie rozdaj jak będą wychodzić (chociaż rodzina skożysta - bo wy na pewno nie). Wesele tam było największą pomyłką mego życia. Jeżeli chodzi o opinie gości? Po prostu wstyd!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org