poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Audia A4 Kombi

czy możecie wypowiedzieć się na temat tego samochodu? czy wart go kupić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audia A4 Kombi

wszystko zalezy od tego czego oczekujesz od takiego auta.ja mam 1.9 tdi i jestem zadowolona.super oszczedne autko jesli oczywiscie nie wleczesz sie caly czas na 2 badz tez 6 biegu np.w miescie.
jest tez calkiem pakowne jesli chodzi o dluzsze wyjazdy-ale to zalezy od tego co i jak zapakujesz.
ogolnie mowiac-ja polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audia A4 Kombi

A zawieszenie ?

(-_-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audia A4 Kombi

Wszystko zalezy jakie pieniadze chcesz przeznaczyc na te auto i z jakiego rocZnika to auto bedzie. Kazdy samochod cierpi na syndrom poprzedniego własciciela. Jezeli masz zamiar kupic A4 starsze niz 10 lat musisz sie liczyc z wydatkami poniewaz tymi autami z tymi silnikami nikt tylko do koscioła nie jeżdził wiec przebiegi maja spore. Jak to mówią starzy handlarze "diesla gasi sie tylko jak sie zepsuje"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audia A4 Kombi

wiem, ze zależy to od rocznika ale ciekawa byłam opinii na temat tego auta,słyszałam o słaby zawieszeniu? mam zamiar kupic 95 lub 96 rok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audia A4 Kombi

użytkowałem to auto około 2lat i uważam że lepszego nie ma.trasy jakie były robione to minimum 1500 km miesięcznie,trasy wyłacznie długie.samochód wygodny ,tak jak ktoś wypowiedzial sie wcześnie że pakowny,szeroki w środku.polecam

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audia A4 Kombi

niestety na temat zawieszenia nie moge sie wypowiedziec gdyz ja z tym problemu do tej pory nie mialam,natomiast cala reszta jest super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audia A4 Kombi

zawieszenie jak to wielowachacz, zalezy co wlozysz jak padnie, jak wlozysz syf to bedziesz zmieniac co kilka tysiecy, jak wlozysz dobre np. Lemforder to bedzie ok i nic nie bedzie stukac i pukac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audia A4 Kombi

Co nie znaczy że nie padnie. Cokolwiek byś tam nie wsadził naszym drogom nie da rady. Wysypie się dość szybko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audia A4 Kombi

ee tam, ja latam juz tyle czasu i zmienialem tylko 2 laczniki.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audia A4 Kombi

hehe, zależy też o przebiegu itp. U Ciebie jest normalny wielowahacz, czy coś wzmacnianeg itp?? Poza tym wszystko rozkłada sie na 2 ośki, a o różnica w siłach działających na zawieche. W e46 problemu tego nie mam, a w A6 sie tego dziadostwa nawymieniałem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audia A4 Kombi

Iwo to ja, Kosiniak :D oczywiscie S4 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audia A4 Kombi

no wiem, przecie.... :) Dlatego pisze że rozkłada sie na 2 osie, czyli 4 łapy :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org