sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
NAJGORSZA KWIACIARNIA!!!!fREZJA

kwiaciarnia FREZJA na ul. Kazańskiej radze omijać to miejsce szerokim łukiem przed swoim ślubem
My zamówiliśmy tam bukiety, wystrój kościoła i dekoracje samochodu. WIELKI BŁĄD!!!!
Bukiet który wybrałam z katalogu z zdjęciami był zupełnie inny od tego który otrzymałam. Po mimo wielu próśb i wyjaśnień dodatki do bukietu były białe choć mówiłam wiele razy ze właśnie takie nie mogą być !!!!ze względu na kolor mojej sukienki. do tego kwiaty w butonierce w bukietach i kwiatek we włosach były zwiędnięte od samego początku płatki były już na brzegach brązowe!!!Kwiaty nie były świeże!!!co było widać na pierwszy rzut oka!!! czego zresztą dowodem było to ze tuż przed godz. 12 butonierka pana młodego porostu się rozpadła róża rozleciała się!!!TRAGEDIA
Ale najlepsze było kiedy w dniu ślubu po przyjeździe do kościoła zobaczyliśmy pana z kwiaciarni biegającego z kościoła do samochodu który był w trakcie strojenia go!!! Tragedia nasi goście siedzieli w ławkach a on dopiero biegał i stroił kościół coś strasznego!!!!! mamy go jeszcze na zdjęciach z kościoła jak biega środkiem kościoła ustawiając kwiaty.jak by ktoś chciał to chętnie wyśle, są bardzo ciekawe .
LUDZIE OMIJAJCIE TA KWIACIARNIE Z DALEKA !!!
Naprawdę nic miłego spotkać się z czymś takim w najważniejszym dniu swojego życia, kiedy starasz się żeby wszystko wyszło jak najlepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA KWIACIARNIA!!!!fREZJA

ja mialam podobne z kwiacarnia Storczyk zamowiona wiazanka nie byla zrobiona z takich róz jak zamawialam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA KWIACIARNIA!!!!fREZJA

Kochani.
Jeśli myślicie, że kolor kwiatka źle dobrany do ślubnej sukienki jest traumą, która ma wpłynąc na Wasze dalsze małżeńskie życie po prostu się nie pobierajcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA KWIACIARNIA!!!!fREZJA

ja kupywalem tam kwiaty na dni okolicznosciowe i zawsze byly super, tak samo i na slub kupywalem, mimo ze cena byla dosc wygorowana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA KWIACIARNIA!!!!fREZJA

zBig jeśli było uzgodnione że kolor kwiatka ma być taki a nie inny to kwiaciarnia powinna się z tego wywiązać. ciekawe jak np Ty byś kupił/kupiła samochód z salonu koloru załóżmy białego a przy odbiorze się okaże że samochód jest fioletowy i co? to najlepiej nie kupuj samochodu ;P pacta sunt serwanda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA KWIACIARNIA!!!!fREZJA

Chciałabym odnowić temat kwiaciarni Frezja.

W tą sobotę byłam świadkową na ślubie przyjaciół. Zamówili oni kwiatki właśnie w kwiaciarni FREZJA. Po odebraniu wiązanek, już Pan Młody nie był zadowolony ponieważ było widać że kwitay są nie świeże. W drodze do kościoła z wiązanek zaczey wypadać kwiatki. Po mszy w trakcie życzeń z wiązaniki Pani Młodej i mojej (świadkowej) wypadło dużo kwiatków. Nim dojechaliśmy na salę już wiązanki były zwiędłe, butonierki też. W niedziele na plenerze nie dość że wiąznki były zwiędłe to do końca się rosypały...

NIE POLECAM nikomu tej kwiaciarni.

Kwiaty są nie świerze, wiązanki źle zrobione!
Nie zamówię już nigdy tam kwiatów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA KWIACIARNIA!!!!fREZJA

mieszkam na kazańskiej i dobrze wiedzieć, że ta kwiaciarnię należy omijać. na szczęście na kazańskiej powstała druga kwiaciarnia. zawsze to jakaś alternatywa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA KWIACIARNIA!!!!fREZJA

w zwjazku z pomówieniami jakie sa rozpowszechniane na mój temat na tym forum chciałem poinformować że rozmawiałem dziś z Państwem którzy zamawiali kwiaty na tą sobotę .Młodzi byli zdziwieni tym czego dowiedzieli sie o własnym ślubie.Wiazanki które się niby rozpadły są umieszczone jako reklamówka studia fotograficznego na ich stronie internetowej(zdjecia były robione w niedzielę na sesji plenerowej)
w tej sytuacji złożyłem zawiadomienie o publicznym rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacji na mój temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA KWIACIARNIA!!!!fREZJA

Ja w sobotę zamawiałem 4 wiązanki w kwiaciarni frezja. Byłem bardzo z nich zadowolony. O nie świeżych kwiatach w ogóle nie było mowy. Jedna z tych wiązanek stoi do dziś u mnie w domu i bardzo dobrze się trzyma, więc Mał@ jak to możliwe, że wiązanki z tej samej dostawy kwiatów u ciebie nie wytrzymują dnia, a u mnie trzymają się już prawie 5 dni.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA KWIACIARNIA!!!!fREZJA

zapachniało nieczystą konkurencją....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA KWIACIARNIA!!!!fREZJA

hehe też myślę, że to konkurencja. Ja tam kupowałam kilka razy i wszystko było OK.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA KWIACIARNIA!!!!fREZJA

A ja nie kupowalem bo to nie mój rewir ale
komus widocznie bardzo zalezało o wystawieniu negatywnej opinii
i pewnie róży juz tam nie kupię :(( ...bo...jak maja usychać po drodze do domu to wielka klapa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA KWIACIARNIA!!!!fREZJA

dlaczego masz tam nie kupować róży jak sam sądzisz że to konkurencja wystawia negatywne opinie, właśnie najlepiej kupić i samemu się przekonać. internet jest anonimowy, więc każdy może pisać co mu się podoba, a forum 4lomza jest tego doskonałym przykładem.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA KWIACIARNIA!!!!fREZJA

jezeli wybor bukietow jest maly i bez finezji, zwykly kwiat prosty czy zgiety,baz wstazeczki w przybraniu, to kwiaciarnia jest wielka porazka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NAJGORSZA KWIACIARNIA!!!!fREZJA

Do autora tego tematu.
wszysktiego najgorszego na nowej drodze zycia:) i pamietaj ,ze takie tematy to załatwia sie w cztery oczy ,a nie na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org