poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
laskowiec praca

firma dobroplast prowadzi nabór do pracy przy produkcji okien.może wiecie jakie tam zarobki i warunki pracy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: laskowiec praca

Kiedyś dobrze płacili a teraz taki zapierdol ze szok 2 dni idzie wytrzymać

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: laskowiec praca

Kiedyś tam pracowałem. Co prawda nie na produkcji, ale widziałem co tam się dzieje. Zmieniłem pracę tak szybko jak tylko nadarzyła się okazja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: laskowiec praca

Robisz 12/12 h zarobki 9zł brutto za godz. Z Łomzy jezdzi autobus.

(-_-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: laskowiec praca

Mam chwilę więc napiszę kilka słów więcej na temat tej nieszczęsnej firmy i ludzi tam pracujących. Mianowicie zachowują się oni tak jakby kochali i ufali właścicielowi bardziej niż własnej matce. A on to wykorzystuje i niemiłosiernie kopie ich w dupę. Nie wiem czy to wina ich głupoty czy raczej dużego bezrobocia w naszym regionie, ale stawiałbym na to drugie. Urlopy tylko w okresie zimowym, stawka na umowie najniższa z możliwych, reszta jako premia. Jedna sobota w miesiącu opuszczona równa się brakowi premii. W ciągu dwunastu godzin pracy tylko jedna 15 minutowa przerwa. Często brak wody i zaplecza socjalnego na halach produkcyjnych. Oczywiście nadgodziny za tą samą stawkę co podstawowe pierwsze osiem godzin pracy. To tyle co pamiętam bo już dawno zmieniłem firmę na normalną gdzie ludzi traktuje się podmiotowo a nie przedmiotowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: laskowiec praca

płacom 5000 miesiecznie za 8 godzin dziennie :)))
do tego wiele innych atrakcji, w calym do mu masz ojna i drzwi zafree



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org