poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Po co jest Straż miejska ?

Czy ta straż miejska nie ma już co robić ? Siedzą w samochodzie, wożą się peugeot-em, wystawiaja radary, które powinny być widoczne albo mieć punkt ostrzegawczy jak stałe radary to specjalnie ukrywają, żeby kase zarobic na nowe samochody ... itp. Jest Policja to po co straż miejska ? to tylko zbędna jednostka której nigdy nie widziałem patrolem na ulicy. Kto twierdzi, że oni są zbędni ? Dla mnie to jest chore nie mają co robić tylko te blaszaki wystawiają, żeby kogoś chapnąć na zdjęcie ... żal, tylko z tego słyną niech sie nie zdziwią jak im ktoś kiedyś zawinie ten radar, albo zdewastuje ...

sfrustrowany użytkownik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

***** ludzie... napiszcie do prezydenta... f12 idz do niego i mu wygarnij...

piszecie tutaj....ale jak wam nie pasuje to po co pisac...

nie rozumiem was;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

Zapewne miałeś z n imi jakiś konflikt. Fakt, nie interweniują w czasie bijatyki. Ścigają źle parkujących, pijących piwo lub coś mocniejszego, pieski bez numerków, itp. I na tym ich praca siękiończy. Ale według mnie s trażmiejska jest potrzebna. Trzebna , trzeba zobaczyć amatorów piwa jak uciekaja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

FELIX "trzeba zobaczyć amatorów piwa jak uciekaja."

Z tym się zgodzę owszem, hehe no ale co do Wtorku jak nie masz nic do powiedzenia to nie musisz sie produkować w tym temacie są na forum o o różnej tematyce piszę bo mnie to boli czekam na opinie wszystkich teamt jest po co oni są ? ... A co do prezydenta, miasta, zorganizowania w Łomży i zadłużenia to ... o czym i z kim tu rozmawiać ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

"Trzebna , trzeba zobaczyć amatorów piwa jak uciekaja."

Tak, szczególnie ci pijący na starym rynku, praktycznie na przeciwko ratusza...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

f12

wg mnie to ty nie masz nic do powiedzenia... i co lyso ci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

jak wjezdzasz do miasta to masz znaki ze sa fotoradary, przeciez nie wypisza ci dokladnie gdzie stoja bo nie o to w tym chodzi, a jak ktos przekracza predkosc to musi sie z tym liczyc ze za to mozna dostac mandat.



bez ryzyka nie ma zabawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

a ja widziałem dwóch strażników texasu na zawadzkiej ale to chyba pierwszy raz w życiu...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

Wtorek dziś nie twój dzień to siedź cicho eheh łysy jestem i mam dużo do gadania...

duzy dobra a nie wkurzylbys sie gdybys

- nacial sie na radar przenosny za drzewem ukryty
- widzisz jak straz jezdzi sobie po miescie wypisuje mandaty za zle parkowanie czy za nie zaplacony parking
- chwalą się ze lapia pijakow na portalu www chodź na st rynku ich pelno


To pytanie tkwi po co straż miejska nie może być jeden organ policja to moze niech zalorzą jeszcze straż gimnną , straż nocną, dzienną tylko kase za to każdy bierze a roboty ... nic więcej przyjemności

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

ale po 15 już ich nie ma , można śmiało konsumowac piwko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

wszystko fajnie F12 ale z logicznego punktu widzenia zauwaz, ze... cytuje:

"- nacial sie na radar przenosny za drzewem ukryty " - trudno, zeby bylo zaskoczenie gdyby stal na srodku ulicy :) staram sie jezdzic z prawidlowa predkoscia, czasami nie udaje mi sie tego robic caly czas

"wypisuje mandaty za zle parkowanie czy za nie zaplacony parking" - skoro tak jak mowisz, ze sa zle zaparkowane to jest konsekwencja tego... i druga sprawa parking... sa tereny wytyczone jako platne, czy jak one sie tam nazywaja, ktore podlegaja oplacie... ja nie placilem to ryzykowalem, proste :)

z pijakami, w szpitalach ich nie zostawia, wytrzezwialki nie ma w naszym miescie, a kiedys byla.... mandatu nie zaplaci bo nie ma z czego... komornik nie wejdzie bo czesc z nich jest bezdomna

gdyby byla wytrzeziwalka to nie byloby tego widoku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

Odp. jest jedna by następna służba państwowa stała się PASIBRZUCHAMI, bo już po nie których strażnikach to widać. A do czego się nadaje taki mundurowy jeśli on nie jest wydolny fizycznie i sprawnościowo, a czy oni przechodzą jakieś testy sprawnościowo-umysłowe?

Łomżanin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

Super temat hihihihihhi - po co straż miejska ,wystarczy przeczytać ustawę o strażach miejskich czy tam gminnych , wystarczy rozliczać straż właśnie z ich ustawowych zadań JEŚLI JE REALIZUJĄ , JEŚLI SĄ WYNIKI , JEŚLI NAKŁADAJĄ MANDATY NIE TYLKO ZA ZŁE PARKOWANIE ALE I INNE WYKROCZENIA - TO ZNACZY ŻE SĄ POTRZEBNI . JESLI NIE TO ZNACZY ŻE NIE SĄ POTRZEBNI. NIE BĘDĄ ŚCIGAĆ BANDYTÓW BO OD TEGO JEST POLICJA KTÓRA TEŻ NIE ZAWSZE WIE ŻE OD TEGO JEST . WYKROCZENIA WYDAJĄ SIE BYĆ MALO SZKODLIWE ZWŁASZCZA DLA OSÓB KTÓRE JE POPEŁNIAJĄ , BO CÓŻ W TYM ZŁEGO ŻE PARKUJE NA TRAWNIKU , BO COŻ ZŁEGO ŻE NA CHODNIKU , PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH, ŻE PIES BEZ SMYCZY , KAGAŃCA, ŻE BROWARKA WYPIJE NA ŁAWCE , ŻE PUSZKĘ WYRZUCI , ZE MA SYF NA PODWÓRKU , ŻE WYWALA ŚMIECI DO LASU, ZE .... I TAK DALEJ .... CALY KODEKS WYKROCZEŃ SIE KŁANIA . WIĘC NIE ZASTANAWIAJ SIE JEDEN Z DRUGIM PO CO STRAŻ JEST TYLKO SPRAWDZ JAK REALIZUJE SWOJE ZADANIA. NA ZACHODZIE TEŻ JEST STRAZ MIEJSKA TYLKO SIE INACZEJ NAZYWA , MAJĄ NAWET MNIEJSZY ZAKRES DZIAŁANIA , BO TYLKO NP. PARKOWNIE, OCHRONA ZWIERZĄT ITP....
A JESZCZE JEDNO PREZYDENT RP PODPISAŁ NOWELIZACJE USTAWY O STRAŻACH GMINNYCH POCZYTAJCIE DOPIERO BĘDZIECIE ZDZIWIENI I ZASKOCZENI ZWŁASZCZA MAŁOLATY. JESTEM ANTYWSZYSTKO ZWŁASZCZA ANTYGŁOPKOM CO TYLKO POTRAFIĄ STUKAĆ NA KLAWIATURZE I NIC WIECEJ .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

antywszystko... masz racje... tylko popisac sobie na necie///

Odpowiedz na tę wiadomość
 
kampania prezydencka?

Czyżby już pan K.Rozpoczął kampanię prezydencką pod czujnym okiem swojego wodza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

kto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

STRASZ jest od straszenia obrębie gminy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

Ostatnio nasza Straż Miejska jako dobrą przyczajkę obrała sobie wylotówkę na kupiski ,czyli ul.Nowogrodzką na wysokości tego sklepu mięsnego Łepkowski.Tak więc zwalniajcie trochę w tamtym miejscu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

CHĘTNIE BYM WYGARNĄŁ CWELOWI MIASTA....

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

Ja ich często widywałem nad rzeką, lub obok starych pksów jak siedzą w samochodzie i fajki palą, tak wygląda ich praca, aby 8 godzin odpękać i w dom. Co gorsza jeden z tych młodszych palaczy pety za okno wyrzuca:) taki przykład dają, niech sam sobie mandat wlepi.

wybierz tę najlepszą, nie pierwszą lepszą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

Policjant zdemaskował strażaków;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

Dziwię się, że ta instytucja jest w ogóle potrzebna, chociaż prezydent musi mieć swoje psiaki, ale sam osobiście nawet na stabilizację finansową czyli systematyczne wypłaty i w miarę dobre z tego co wiem to hańbą by było robić za takiego psiaka. A co do tematu "Po co jest Straż miejska?" przywozi i odwozi swoich przełożonych do Urzędu miasta, pilnuje porządku (czyli siedzi w samochodzie), ustawia radary po czym chwila relaksu czyli parę kółek wokół miasta i cóż resztę dniówki przewali na tzw. "posła" (śpię, ale byłem), a najgorsze w tym wszystkim to jest to że my podatnicy nie możemy wpłynąć na tych nierobów, chyba że ktoś z forumowiczów zna jakiś pozytywny przykład z ich strony, lecz jakby przyszło przeprowadzić internetowe głosowanie to sądzę, że 90% ludności tego miasta jest za tym, że ten szajs jest niepotrzebny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

internetowe głosowanie


i to jest to... na nic wiecej was nie stac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

straz wiejska nie miejska: z ich własnych statystyk, kiedyś tu wklejonych wynikało ze każdy z nich wypisuje2/3 mandaty miesiecznie-pożal się.... odbierają 1.5 telefonu miesięcznie.
co któryś dzien tych komuchow widze jak podowza kobiety <moze> zony w rone strony miasta-prywatna taxa normalnie
zlikwidowac straż wiejską ktora ma małe uprawnienia a o wiele wieksza kase i za miast tego sfinansowac etaty w Policji
bodajże w Gożowie tak zrobili-sie miasto do komendy doklada za miast na tych nierobow wydawac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

NIE ! niech se z ratusza wykupia ochroniarzy sa firmy jak solid purzeczko i inne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

popieram w 100%. Wozy przemalować i oddać prawdziwej policji.

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

o kolejny temat o moich ulubionych waflach hehe

pozdro dzielni strażnicy zafajdanych trawników, jak tam w nowym samochodzie przjemniej sobie pospać i po jajkach się podrapać?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

Straż miejska - sępy.Dziś na Sikorskiego przy rynku ustały 3 samochody. Wyobraźcie sobie że przyjechały 2 samochody SM i jeden radiowóz śmiać mi się chciało jak jeden facet już wyjeżdżał a strażnik biegł co sił w nogach żeby go za3mać a przy tym gęba uśmiechnięta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

najlepsze jest, że wlepiają mandaty za złe parkowanie, a sami parkują na zakazach!!!
mam dwa zdjęcia, tylko na razie nie mam ich jak wrzucić :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

żartujecie ? w Łomży jest jakaś straż miejska ? a przepraszam rzeczywiście jest !!! w zeszłym roku szkolnym niemal codziennie rano widziałam samochód straży miejskiej podjeżdżający pod jedno z gimnazjów ... powiedzmy, że nie dostrzegłam w jakim celu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

Kupa niedouczonych strażników finansowana z naszych podatków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

dokładnie bym nie mial nic przeciwko zeby oni byli wysportowani wyszkoleni sieli strach i zament wtedy by byl respekt a zalorze sie ze 20 pompek dla nich to mordega 10 przysiadow to masakra 15 podciagniec na drazku z waskim uchwytem to sen hehe po gimnazjach swoje dzieci odwoza taka sluzba i przywoza ... jeszcze za free jezdza benzyna za darmo ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

F12 oczywiscie widzisz codziennie teki przebieg i dzielnie notujesz:) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

Zdzisiek wnioskuje, że jesteś anty, jesteś tolerancyjny nic ci w życiu nie przeszkadza, to co widzisz szanujesz doceniasz chwalisz czepiasz sie innych sa ludzie tacy jak ty ktorzy na widok takich akcji ciesza sie w myslach a i sa ludzie tego typu ktorym cos nie pasuje i chca uslyszec innych w tej sprawie trzasnac sytuacja, wiec jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to siec tam przed kompem i sie nie produkuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

wg ciebie nie mam nic do napisania... ale wyobraz sobie, choc dla ciebie moze byc to niemalym problemem, ze ja mowie.. i jest to z sensem, ba , tobie sie wydaje, ze jak napiszesz tylko jedno to jest ok, ja wiem, ze zdanie inne tj drugiej osoby tez sie liczy... bez klotni nie ma forum...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

może zaczniemy pisać kto ich wogóle widział na patrolu a kto kiedy podwozili znajomych do biedronki?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

straż miejska jest po to żeby jasiu śmietana mógł się do nich pucować hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

jest potrzebna do przesladowania ludzi za ich podatki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

widac, ze na pis glosowales :)

jeszzce dodaj uklad :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

My wiemy po co-tylko Oni sami pogubili sie we wlasnych obowiazkach.Z definicji to straz miejska,a nie drogowa!!!
Wyjatkiem sa zle zaparkowane auta,ale to przeciez jeden z problemow porzadku w miescie,tak jak i bezpanskie psy,smieci,wandale itd.To ich pole do dzialania.
Nie dajmy sie strazy miejskiej!!Przy kolejnym zdjeciu z ich fotoradaru pozwolcie swemu psu(jesli go macie)nasrac im pod drzwi biura.Jesli nie zdaza go ;;pstryknac;;ich problem!!
Jestem pewien,ze gowno bedzie szybsze od ich sprzetu!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

placzesz sie troche:) bo mowisz, ze jednym problemem miasta sa psy :) a sam piszesz, zeby jak ty to okreslasz zeby nasraly...

druga sprawa, ogolnie chcecie zeby byl porzadek, ale te same osoby mowia zeby tego nie robili bo jak twierdzicie np... nic nie robia tylko chodza, wypisuja za duzo mandatow, bo to bo tamto...

zastanowcie sie co wy w ogole gadacie


mila sobota:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?


Ale ubaw hihihihi podniecenie siega zenitu .... i za jakiś czas jakiś baran który dostanie mandat będzie pisał Po co jest S.M. Kochani APELUJĘ DO WSZYSTKICH NIE BIERZCIE MANDATÓW , DO SĄDU WALCIE - BO PRZECA MACIE RACJE A SĄDY POPRĄ OCZYWIŚCIE WAS. PEWNIE TEŻ POTWIERDZĄ WASZĄ TEZE ŻE S.M JEST ZBĘDNA. I ŻE BEZPODSTAWNIE WYSTAWIA MANDATY . A TAK WOGÓLE TO CAŁY KODEKS W SPRAWACH O WYKROCZENIA JEST DO BANI , UCZCIWYCH PODATNIKÓW SIE CZEPI , O PIERDUŁY TYLKO .
A WIECIE JA SIE POKUSIŁEM I ZNALAZŁEM PODSUMOWANIE S.M ZA UBIEGŁY ROK - I POWIEM ŻE SIE ZDZIWIŁEM ŻE STRAŻAKI MAJĄ TAKI ZAKRES MOŻLIWOŚCI WZGLĘDEM MANDATOWANIA. I POWIEM ŻE ZNALAZŁEM WIELE ART. KODEKSU WYKROCZEŃ ZA KTÓRE KARALI . NIE POPIERAM NIERÓBSTWA ALE I NIE POPIERAM KRZYKACZY INETOWYCH. ACH I JESZCZE JEDNO WYCZYTAŁEM W ICH NOWELIZACJI USTAWY ŻE BĘDĄ ŚMIGAĆ NA NIEBIESKICH KOGUTACH. O TO DOPIERO BEDZIE WKU..... NIEKTÓRYCH , I WIELE WIELE ROŻNYCH NOWINEK . WIĘC WYCHODZI NA TO ŻE MUSIMY SIE PRZYZWYCZAIĆ Z MYŚLĄ ŻE CHŁOPAKI BEDĄ PRACOWAĆ ROBIĆ ZDJĘCIA OSKARŻAĆ W SĄDACH , WLEPIAĆ KWITY , CZY WAM SIE TO SPODOBA CZY NIE . A I JESZCZE JEDNO KTÓRYŚ TAM NAPISAL ŻE DAJĄ PO 2 ,3 MANDATY MIESIĘCZNIE . ODSYŁAM DO RAPORTU Z DZIAŁANIA S.M I TAM PISZE ILU JEST STRAŻAKÓW I ILE JEST MANDATÓW WYSTARCZY PODZIELIĆ I WYJDZIE. SPRAWDZAŁE I WIEM , O 2 ,3, MANDATACH TO MOŻNA MÓWIĆ ALE W STOSUNKU DO INNEJ INSTYTUCJI MUNDUROWEJ KTÓRĄ TEŻ ZAPEWNE WIĘKSZOŚĆ Z KLIKACZY KOCHA .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

tak bym im kazał foty ćwikać,a nie radary ustawiają na statywach :-))
http://youtu.be/uvYxXBMqEOM



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

Ale jaki problem macie z radarami? Po to są ograniczenia prędkości (że czasami bezsensowne to druga sprawa), żeby ich przestrzegać. Jak to robisz, żaden radar Ci nie straszny i tyle.

______________________________________________________
Masz może parkiety kraków ?


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

nie do radarów problem,bo dobrze Prawisz,ale Skup się nad tym co Czytasz.
i TAK mam te parkiety :-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po co jest Straż miejska ?

rozwiązaċ wogóle wszystko :-))) a potem i policję też i radnych a na końcu buty rozwiążcię bo TAK PIJĄ ŻE AŻ ŁEBY WAS BOLĄ .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org