środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
stary segment jak nowy?

Czy i jak można sprawić, by stary segment nabrał blasku? Pomalować? Okleić? Tylko proszę o zbędne teksty typu: kup nowy, wyrzuć itp....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stary segment jak nowy?

poprzycieraj ten segment papierem ściernym i pomaluj tzw. bejcą, bedzie ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stary segment jak nowy?

Wszystko zalezy jakiego typu jest segment

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stary segment jak nowy?

(o_o) http://wp.lomza.czat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stary segment jak nowy?

http://www.magazyntd.com/pliki/118555075086053.jpg

to jest coś podobnego do tego :P
Dokładnie nie wiem jak to opisać, bo zwyczajnie nie znam się na "rodzajach" mebli pokojowych, ale chyba jakaś płyta z okeiną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stary segment jak nowy?

to Ty na tym zdjęciu??;-DD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stary segment jak nowy?

przetrzyj papierem sciernym i pomaluj farba do drewna,bo oklejac sie nie oplaca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stary segment jak nowy?

Jezeli to plyta z okleina, do tego nie fornir drewniany tylko folia vinylowa to wiele poza malowaniem nie nawojujesz. Przetrzyj lekko papierem sciernym, usun pyl i przetrzyj szmatka na wilgotno. I maluj. Dobra olejna farba pewnie najlepszym rozwiazaniem jest. Maly waleczek i pedzel do rogow i wewnetrznych krawedzi, calkiem szybko pojdzie. Ale raczej napewno bedziesz malowala dwa razy aby kolor wygladal jednolicie. Czystosc i dokladnosc to gwarancja fajnego rezultatu.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stary segment jak nowy?

segment jak u kiepskich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stary segment jak nowy?

jeżeli powierzchnie segmentu są w miarę gładkie bez uszkodzeń np.z płyty laminowanej lub na połysk najlepiej i szybko można okleić folią samoprzylepną meblową, trzyma b.dobrze, mam u siebie oklejone. Jest duży wybór wzorów w Farmalu czy Satyr na Spokojnej. Są różne szerokości. Naprawdę wygląda rewelacyjnie. Nawet można oklejać blaty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stary segment jak nowy?

a ja mam lepszy pomysł wystarczy to leciutkim papierem ściernym zmatowić i pomalować olejną farbą i w taki oto sposób ze starego rupiecia można zrobić oryginalny mebelek oczywiście trzeba trochę wyobraźni jakaś wstawka wzorek prawda . oj dzieci dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stary segment jak nowy?

Dziękuję za uwagę :) Meble nie są moje, a ta osoba na zdjęciu to nie ja. Zdjęcie wzięłam bezprawnie z internetu, aby pokazać mniej więcej mebel ;p
ostateczną decyzję podejmie właściciel mebelków, ale mam nadzieję, że efekt będzie pozytywny. Pozdrawiam i życzę i miłego dnia :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stary segment jak nowy?

I tak Ci napiszę - kup nowe :) Stare nigdy nie będą wyglądały tak dobrze jak nowe. Wydasz pieniądze na materiały do renowacji. Poświęcisz czas. A efekt - różnie może z tym być. Popatrz w sklepach meblowych online np. Meble Lider. Przekonasz się, że za nowe meble wcale nie musisz dużo zapłacić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org