czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polo Market w Łomży

co o nim myślicie? jak praca i wogóle?jakie stawki? jak obsługa?z góry dzięki

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży



walom dżwiami i oknami :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

ale moherów, odchodzą od kasy i zaczyna się studiowanie paragonu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

te co zdrowia nie mają...;)
w sklepie to nie jednego młodego by "staranowały"..;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

w Polo to kasjerki w księzycowym tempie obsługuja kasy w efekcie gigantyczne kolejki do kasy. A panie kasjerki jak śpiące królewny nic tylko pip --------------- pip --------------pip -------------------pip za taką szybkości w innych sieciach poleciały by z roboty jak nic , ale tu nic tylko pip ------------------------------------------pip-----------------------------pip a ciebie szlag trafia jak to widzisz i słyszysz dlatego nie polecam tego sklepu

Róża Lux

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

Co komu pasi...
Np. to mój ulubiony sklep. Obsługa na mięsnym zawodowa. Jak przy kasach są zbyt długie kolejki, zaraz na dzwonek otwierają kolejną.
Jestem tam kilka razy w tygodniu, bo niedaleko pracuje żonka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

a jak z płacami itp?wie ktoś może?

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

byłem pare razy i nic ciekawego, mam ubaw z wdzianek pracownic. Niewiem czemu, ale średnio podba mi się ten sklep. Wymiata Kaufland, Stokrotka i Biedronki :)

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

a ja kiedy tam nie zajde jest syyyyyyyf, a pozatym obsługa pozostawia wiele do życzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

ale to znaczy co z tą obsługą?a o płacach nikt nic nie wie?

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

??

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

OK

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

obsługa nieprzyjemna, niesympatyczna moim zdaniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

nie mam uwag co do sklepu tylko uważam ,ze te kasjerki to sa po prostu wkurzające , co z tego że jest dobre zaopatrzenie fachowa obsługa jak szybkośc kasjerek jest powalająca , niech mi tu nikt nie pieprzy ze nie ma kolejek do kas

Róża Lux

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

Polo Market jest ok :) Lubię robić tam zakupy:D:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

POLO MARKET MÓJ ULUBIONY:)
ta nuta nadal w tym sklepie leci mozna oglupiec od niej:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

hmm.....hehe:) ciekawe czy pracownicy też tak śpiewają..

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

płaca jak w każdym markecie - nie więcej niż 1200 zł, mało wolnego, ok 190 - 200 godzin w miesiącu pracujących

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

zajebiaszczy sklep

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

Guwno.Guwno.Guwno.Guwno.Guwno.Guwno....POLO to guwno nie sklep ........Syffffffff

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

a czemu?

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

Sklep bardzo mi się podoba. Robie tam regularnie zakupy, gdyż jest wiele promocji, obsługa bardzo miła. Polecam ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

popieram. wole niz biedronki. chociaz alkohol w biedronkach ma lepsze ceny. ale mniejszy wybor.
____________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

A ja lubię Polo dlatego że nie mam czasu na popierdołki i wybiegi po dużych powierzchniach sklepowych typu Hipermarket -Tu mam pod reką co chcę olbrzymi wybór na małej powierzchni i w rozsądnej cenie a za parę groszy nie zabijam się bo paliwa więcej spali auto.A obsługa?-Jest sympatyczna i życzliwa.Grzeczność i kultura -zawsze uslyszę dzień dobry od kogoś z obsługi i bynajmniej nie koniecznie przy kasie w fasonowowyuczonym stylu.

nie wiem czym podyktowany jest ten post chociaż podejrzewam jakąś ich konkurencję a jak się nie podoba sklep-Baba z wozu- koniom lżej aczkolwiek widząc zdjęcia jakoś z tego nie wynika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

Sklep byłby bardziej przyjazny,gdyby dbano tam o czystość!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

Polo Market co roku organizuje konkurs na najlepszy Polo Market w Polsce w tam tym roku była wycieczka do Turcji :)))) Polityka firmy wobec pracownika mi się bardzo nie podoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

to dlatego pracownicy nie dbają o porządek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

fakt czystością to on nie grzeszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

największa bolączka tego sklepu to potworne kolejki do kas. Nigdzie w mieście takich nie spotkasz tylko w tym sklepie i z tego powodu tam nei chodzę. Te kasjerki to spia przy kasie a nie pracują ich tempo skanowania cen jest powalające. Ich trzeba wysłać do innych sklepow aby sobie popatrzyły jak szybko to mozna robić.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

Wszystkie tego typu sieci "sklepy" w Polsce działają na zapożyczonym od amerykanów pomyśle. "it low, stack it high, sell it cheap "

Polityka Wal-Martu wobec pracowników jest krytykowana głównie z powodu spraw wśród których były te związane z płacami, pakietami świadczeń zdrowotnych, oskarżenia o dyskryminację, czy też zatrudnianie nielegalnych imigrantów.

http://www.supermarket.cogdziekupic.pl/t/walmart/

Wal-Mart zasłynął w USA z tego, że zniszczył mały handel.

http://www.strefabiznesu.pomorska.pl/artykul/wal-mart-zaslynal-w-usa-z-tego-ze-zniszczyl-maly-handel-chce-kupic-reala-w-bydgoszczy-toruni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

"buy it low, stack it high, sell it cheap"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

a ja tam lubię robić zakupy i kolejki nie są aż tak straszane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

Miałam "przyjemność" w ubiegłym tygodniu robić tam zakupy... Faktycznie -stosiko mięsne pozostawia wiele do życzenia (pisano o tym w oddzielnym temacie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polo Market w Łomży

nie lubię tego sklepu. jedyny + to wyeksponowany dział piwny. zawsze kolejki, brak koszyków, dział mięsny i pieczywa jakby nie istniał. szczerze to poza piwem w dobrym wyborze (jak na niewielki dyskont), nic ciekawego. aha - obsługa za karę, nieprzyjemna i nieapetyczna (uczcie się od stokrotek !). domyślam się, że płacą nisko i to jest powodem.


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org