niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Salon fryzjerski Sonata -nie polecam!

Moim zdaniem fryzjerki które tam pracują powinny się trochę podszkolić, bo nie umieją dobrze nawet włosów podciąć a już nie mowa i malowaniu-nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon fryzjerski Sonata -nie polecam!

tematów o fryzjerach mamy już masę.
mogę tylko dopisać że jest zakład szkolący uczniów!

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon fryzjerski Sonata -nie polecam!

Dziadowy zakład i fryzjerki wypindrzone blondynki

\"pokoj z tobą\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon fryzjerski Sonata -nie polecam!

zamknonc siem bo tam pracóje mojam wnóczka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon fryzjerski Sonata -nie polecam!

wypowiedzi idiotek, co maja zero pojecia o czym kolwiek, ja tam strzyglam sie nie raz i zawsze ale to zawsze bylam zadowolona, z reszta napiety grafik i szerokie grono klientek swiadczy chyba o dobrych umiejetnosciach tych fryzjerek, a poza tym na kolejny plus przemaiwa fakt,ze jeszcze nie slyszalam o nich zlych opinii przy debatach na temat salonow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon fryzjerski Sonata -nie polecam!

mandrzejczuk ma racje tyle tematów bbylo o salonach i nie było o tym złych opinii.
skoro było tyle tematów to moze zamiast powtarzać sie poprostu uznajmy ten za zamknięty

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon fryzjerski Sonata -nie polecam!

a kogo to interesuje że ty nie polecasz

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon fryzjerski Sonata -nie polecam!

Bo tak mi się podoba i nie znaczy ze jak ty tam chodzisz to i wszyscy muszą mandrzejczuk. Prawdę pisze a jak ci się nie podoba to nie czytaj a może ty tam pracujesz i tak się burzysz,nie przeżywaj tyle ci powiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon fryzjerski Sonata -nie polecam!

skoro tak ci sie podoba to powiedz kolezance/koledze ale nie zasmiecaj forum takimi bzdetami!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon fryzjerski Sonata -nie polecam!

ja tez nie polecam tego salonu a co do grona kilkientek to zawsze kiedy tamtedy przechodze to jest pusto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon fryzjerski Sonata -nie polecam!

Po to jest forum ze swoje zdanie mogę pisać a ty milusia nie będziesz nikomu mówić co ma robić. Niech się podszkolą i wtedy za fryzjerstwo się biorą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon fryzjerski Sonata -nie polecam!

kaskamarcin masz racje!!!! TE fryzjerki do niczego sie nie nadaja!

\"pokoj z tobą\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon fryzjerski Sonata -nie polecam!

A o ktory to chodzi salon?bo sonata jest na Wyszynskiego i jest drugi salon o podobnej nazwie Sonatta tylko ze na Broniewskiego i owszem jestem klientka tego drugiego salonu i bardzo polecam ten salon,dziewczyny maja pojecie w tym co robia,od klientow sie nie moga odgonic i zlych opinii o tym salonie wczesniej nie slyszalam wrecz przeciwnie.Polecam!!!

madzius

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org