niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wiza

Witam wie może ktoś ile się czeka z ambasady na przesyłkę paszportu z wizo to ważne przez DHL ?
PS.Kto ma okazje niech jedzie do ambasady dają wizy każdemu wyjątek żeby ktoś nie dostał





Życie to nie bajka to jest jebał ka każdego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

Teraz to niech się w d...ę pocałują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

Czeka sie do czterech dni:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

he he dobre pewnie nie mają ludzi do pracy a z tego co wiem to jednap praca polaka jest tam ceniona że wszystko zrobi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

sarenka dzięki oby tylko dotarł do czwartku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

Do tygodnia się czeka, tzn. 5 dni roboczych. No teraz chyba wszyscy dostają xD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

a nie wiecie ile jest wazne zaproszenie??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

napewno dotrze :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

zaproszenie ważne jest rok czasu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

w ***** mam vize amerykanskoł w zyciu tamuj nie pojade nawet jak mie zaplaco

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

a czego tam jechac? Pracowac chcesz? To lepiej jedz na truskawki do Niemiec lepiej na tym wyjdziesz. Ameryka to juz przezytek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

Fakt, USA przereklamowany kraj, rzeczywistosc jestem tam zaupelnie inna... Zalezy tez od dzielnicy.
Duvall chyba pół roku, ale pewnosci 100% nie mam!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

No i jest ciężko z pracą jak to wszędzie:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

z praca jest do dupy teraz, nie masz nic nagranego to nie ma sensu jechać, na wizę czekasz 5dni roboczych, zazwyczaj przychodzi po 3-4dniach, a zaproszeniem możesz sobie tyłek podetrzeć, wcale nie patrzą na to, nie te czasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

no nie powiedziałabym, że sie wiecej zarobi na truskawkach w Niemczech niz w USA, nie ma porównania, no moze fakt trzeba sie jakos zakrecic, bo poczatki sa wszedzie trudne, a jednak tam polak nawet majac mgr, tam jedzie i jest nikim, ale zarobki niestety sie roznia, czego w Łomży sie mozna dorobic pracujac za 1000zl miesiecznie-niczego, a tam znając język i znając ludzi można wiecej, oczywiście nie pojdziesz za biurko bez ukonczonych tam studiow, ale mozna szybciej cos mieć nawet w tych czasach, a już miesięczne utrzymanie tam i u nas powoli staje sie porównywalne, no a co do tej wizy, to fakt dostaja ludzie, chociaż moja koleżanka i tak nie dostala, ale ile ludzi odpada w trakcie odprawy w USA, teraz bardzo dużo ludzi cofają w Stanach, a już w tym wypadku to trzeba myślec, co sie mówi, a tak w ciemno do znajomych, nie znając języka to faktycznie nie warto jechac, bo czeka cie sprzątanie lub praca na budowie, no można zarobić pieniądze na tym, ale to jest ciężka praca i z czasem więcej sie zacznie wydawac na lekarzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

a co jest złego w sprzątaniu czy pracy na budowie, przynajmniej kasa konkretna. No chyba ze wolisz starym zydówom d...y podcierac. O pracy w biurze czy typowo amerykanskiej fabryce zapomnij nie majac zielonej karty lub pozwolenia na prace.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

wizna to fspaniala krajina



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

Na zaproszeniu powinno pisać do kiedy ważne, jest to różny okres. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

wize siem bierze nie tylko po to by jechac tam pracowac. turystycznie tesz morzna tam jechac. a jest co zwiedzac. zobaczyc na wlasne oczy Grand Canion, Zion albo wodospady w Yosemite to niezapomniane wrarzenia

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

Dobrze "jasiu_smietana" powiadasz ! jestem bardzo ciekawy dlaczego wszyscy zakładają że od razu jedzie tam ktoś aby pracować, nie mierzcie innych swoja miarą !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

ja napszyklad bylem w ósa na komcercie dj tjesto w takiej wielkiem sali gdzie bylo dórzo balkonóf jak w blokó zaplacilem 60 dolaruf ale bylo wartom ,bylem tam tesh na six flags sóper wrarzenioa ze o pani mórzynce ktura óslugi sfiatczyla na miejscó nie fspomne..ale tesz pracowalem tam na poló golfowym :(( i nalalem ropy do wuzka i lecial niebieski dym i mósialem za karem grabkami zagrabiac ;))) ~~naprawde wartom tam pojehac polecam goronco~~



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

vivera nie patrz na innych z własnej perspektywy, chyba z mojej wypowiedzi wynika, że jakbym taką pracę miała wykonywac to bym nie jechala, więc nie oceniaj czyjejs wypowiedzi jezeli nie znasz sytuacji, bo z Twojej opinii wynika, ze troszke posiedziales i wrociles z powrotem, albo znajomi Ci cos tam powiedzieli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiza

wiekszosc z was nie byla a sie wypowiada ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org