sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
praca pilne na wakacje

Witam! Jestem duzym 15 letnim chlopakiem który pilnie poszukuje pracy na wakacje. Moge pracowac własciwie wszedzie nie jestem wymagający co do stawki aby nie była mniejsza jak 4 zł za godzine. Moj kontakt: kkaarrooll1234@o2.pl lub gg:10067077. Czekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca pilne na wakacje

hahahaha xD powodzenia ;-DDDDD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca pilne na wakacje

Zatrudnie cie przy podlewaniu wodą betonu na mojej budowie płaca 12 zł za godzine 8 godz. dziennie pn-pt, odpowiada ci ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca pilne na wakacje

jasiu_śmietana mówisz poważnie? pewnie ze odpowiada a gdzie to jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca pilne na wakacje

ta sluchaj sie jasia a bedziesz w zime w trampkach chodził ;p

cS ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca pilne na wakacje

na mojej budowie moge dac ci 15 zl nadzorujesz czy pracownicy nie piją piwa w czasie pracy oraz chodzisz po starym rusztowaniu na wysokosci 12 metrow i sprawdzasz czy sie srubki nieodkrecily

Zaara pusta samotna idiotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca pilne na wakacje

a ja mam robote papierkowa na budowie.........
Trzepanie worków po cemencie.

heheheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca pilne na wakacje

kurcze ale wy jestescie dziwni ludzie poprostu szukają pracy bo nie chce siedziec w domu i sie obijac i skonczyc jak wy;/ nie macie nic mądrego do poiedzenia to nie mówcie nic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca pilne na wakacje

a skad wiesz ze nie siedzimy teraz w pracy? przy biureczku? skonczyc jak my? chcialbys tak skonczyc;] nikt za ciebie rpacy nie bedzie szukac, przejdz sie po budowach anie w gry grasz

Zaara pusta samotna idiotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca pilne na wakacje

gdybyscie naprawde pracowali nie mielibyscie czasu na pisanie głupot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca pilne na wakacje

pefnie rze powarznei nie sluhaj tomeczka he he



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca pilne na wakacje

w wakacje jedzie sie na wczasy a nie pracowac

Zaara pusta samotna idiotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca pilne na wakacje

ale nie kazdy ma kase na wakacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca pilne na wakacje

polowa zwas tutaj to zakompleksiona jest typu jasiu smietana i innych pare nikow ogarnijcie sie i wyjdzcie na ulice. Zycie nie opiera sie na siedzeniu 24h przed kompem.


Szukaj kolego a znajdziesz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca pilne na wakacje

ty ja się wczoraj załapałem na budowe do betonu za 10 na godzine... tylko że mam już 18

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca pilne na wakacje

nooo masakra ja mam dopiero 15 i szukam juz długo ale jestem wytrwały he kurcze zebym był starszy to bym juz cos mial

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca pilne na wakacje

karol poszukaj w rodzince roboty to ze masz 15 lat nie oznacza ze cie nigdzie nie zatrudnią ja w twoim wieku po budowach pracowałem trzeba tylko sie umiec dopytac gdzie trzeba zajrzec nieraz gdzies na budowe i sie poprostu zapytac kierownika czy szefa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca pilne na wakacje

nooo w rodzinie to nie ma nic a po budowach to tez nie łatwo bo wiesz jak to jest gadaja ze 15 lat to za mało itp noo i dóóóół

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca pilne na wakacje

młody,15-latka nikt nie zatrudni,tym bardziej na budowie.Tylko jakieś sprzątanie albo zbiory.Jeszcze są truskawki,a zaraz będą porzeczki,maliny i inne takie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca pilne na wakacje

ale ja nie poszukuje akurat pracy na budowie ja poszukuje ogolnie jakiejs w miare opłacalnej pracy i zrobie wszytsko jestem tak zdesperowany ze podejme sie wszytskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca pilne na wakacje

OHP



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org