niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
UWAGA NA KARTY KREDYTOWE

Uwaga na transakcje internetowe. 28.06.2009 została albo skopiowana albo ktoś wpuścił trojana na mój PC. Brakuje kwoty ok. 5tyś. zł. bank zadzwonił do mnie w celu weryfikacji ostatnich płatności. Dlaczego się skontaktowali ? Dlatego że na karcie były dostępne środki ok.5tyś. Ktoś wykorzystał te 5 a potem chciał jeszcze 3 tyś. Bank zadzwonił bo ostatnie operacje ok. 3 rano były nie zaakceptowane przez system.


Uważajcie jak płacicie, gdzie płacicie


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA KARTY KREDYTOWE

jak widzisz twuj piracki system kosztuje cie wiencej niz myslisz. nie myslales o zmianie na bezpieczniejszy?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA KARTY KREDYTOWE

A gdzie ostatnio wypłacałeś pieniądze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA KARTY KREDYTOWE

Jak klikacie na forum w rozne linki ktore wam podstawiaja a naiwni klikacie to macie , tak jak i z tym ze jasia kochacie na innym poście

Zaara pusta samotna idiotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA KARTY KREDYTOWE

nie ma sie co dziwic jesli instalujecie pirackie oprogramowanie, nie przyszlo wam na mysl ze nikt tego oprogramowania bezinteresownie nie lamie?? zeby dzialalo? bardzo czesto dodawane sa programy szpiegowskie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA KARTY KREDYTOWE

pirackie systemy (łindowsy,linuksy) zawsze powodują problemy ze stabilnością,mój chłopak wmontował mi zaporę sieciową (oryginalną) i mam Vistę to nic mi nie grozi!!! najpierw zastanówcie się nad tym co używacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA KARTY KREDYTOWE

a ta twoja "rewelacyjna" Vista to nie łindows?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA KARTY KREDYTOWE

Vista to już nie jest Windows, to nowy typ systemu operacyjnego ale przesiądę sie na Windows 7 w nim na pewno nie będzie wirusów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA KARTY KREDYTOWE

nieh rzyje bloga nieswiadomosc urzyszkodnikuw. ludz sie nadzieja ze jestes bezpieczna, dopuki nie zniknie ci z konta kilka zlotyh monet

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA KARTY KREDYTOWE

Vista to nie Windows? No to gratulacje :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA KARTY KREDYTOWE

Tak tylko ze ja mam Windows 7 i tak sie ktos wlamal


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA KARTY KREDYTOWE

też osobiscie niewierze w transkacje internetowe i choc to niby łatwiejszy i szybszy sposob to jednak wole wszystko robic sam osobiscie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA KARTY KREDYTOWE

ja mam karty telefoniczne polecam :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org