niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chrzczone piwo

Z znajomymi byliśmy na piwie w jednym z lokali o wysokiej niby renomie i jakoś dziwnie te piwo smakowało tak jak by było rozrabiane z wodą zdarzyło się wam coś podobnego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

jak w kazdym beczkowanym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

przecież to ,,normalne'' ... jak nie kupisz butelkowego, to z kurka będziesz pił właśnie chrzczone ... ci, co pracują w browarze, sami o tym głośno mówią ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

Kiedys kupilismy beczke z lomzymskiego browaru na swoja impreze. to dopiero bylo czuc ze to jest chrzczone lub cos. Moze jeszcze zalezy w jakim barze. W niktorych to jest dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

Zawsze kupuje tylko w butelce lecz niestety w tym klubie a chodzi dokładnie o lokal na Sienkiewicza nie mają butelkowego piwa tylko z beczki no kurde lokal ok muzyka też, nawet miły i kulturalny ochroniarz nie jakiś gbur ale jak tak dalej będą robić to stracą klientów bo nikt im za wodę nie będzie płacił w związku tym mam pytanie czy można udowodnić na miejscu przy barze że piwo jest mieszane nawet jak by mnie mieli z tamtą t wykopać to jak słowo daje mam ochotę to zrobić albo niech właściciel to przeczyta i niech coś z tym zrobi może o niczym nie wie bo szkoda takiego fajnego klubu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

Który lokal w Łomży ma wysoką renomę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

nie udowodnisz... bo z beczki wychodzi jedynie butla z gazem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

Te same piwo leją do puszki, butelki i kega. Jedna partia jest lepsza druga gorsza. Nie widziałem żeby coś kombinowali w browarze z piwkiem, to się nie opłaca, jedynie straciliby klientów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

Gadanie że jakieś piwo w kegach jest chrzczone to tylko ktoś mało kumaty może stwierdzić, kilka kwestii może wpływać na smak, temperatura, słabsze nagazowanie, termin ważności, albo gorsza partia z browaru, co się niestety czasem się trafia wielu browarom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

"co się niestety czasem się trafia wielu browarom"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

W beczce miejsce wypompowanego piwa wypełnia powietrze.

I jaki z tego wniosek ?


Postaw otwartą butelkę z piwem na 2h i potem napij się tego piwa.


SMACZNEGO.

Ito jest właśnie to chrzczenie ,, znawco piwa"

Poprostu pij butelkowe .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

ty honda civic nie wiele masz chyba w temacie do powiedzenia hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

OjciecR co masz do mojej hondy ? hah mi tam smakuje te piwo to sie nie wypowiadam, z puszki az morde wykreca bleeee



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

ktos cos, nie powietrze a co2 i to pod cisnieniem. Malutka roznica, jak nie wierzysz pooddychaj sobie co2 i pogadamy pozniej:P

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

a kto by chrzcił i na jakiem etapie.Napewno nie knajpiarz, napewno nie pracownik baru. Dla browaru natomiast to żaden interes.Beka zapieta powinna byc opróżniona w ciągu max, trzy dni. Jak skwar to jeszcze krócej.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

oczywiście ,,na pewno,,))))

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

Szkoda że nie ma sposobu udowodnić czy piwo jest mieszane czy nie, dobrze by było raz drugi udowodnić wtedy by się bali a tak dalej mogą robić co chcą a my cóż jedyne wyjście to takie żeby chodzić tam gdzie jest butelkowe piwo ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

Chłopie czy ty nie zrozumiałeś ???

NIE DA SIĘ PIWA OCHRZCIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ONO POPROSTU WIETRZEJE I TRACI WALORY SMAKOWE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

w amnezji to nawet gorzał chrzczony

do szklanki się leje troszku wody i potem uzupełnia piwskiem, a jak widać żeś pijany to wcale wychu,jajom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

ktoś-coś ty to chyba nie polak, jak takie rzeczy piszesz ( wszystko da się zrobić polak potrafi )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

podobno istnieje mozliwośc dolania wody do beczki przynjamniej tak mi kiedyś mowiono ale czy tak jest to tego już nei wiem na oczy nie widzialem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

Ależ wy dyrdymały prawicie! Beczka (tzw KEG) piwa może i pół roku stać nie opróżniana, gdyż to piwo jest pasteryzowane. Jest kilka metod jego pasteryzacji dla potrzeb przechowywania w KEG-u. Kiedyś nasz lokalny browar stosował metodę tzw. pasteryzacji w przepływie, obecnie stosuje chyba inną metodę (technologia z wyższej półki). Nie ma technicznie możliwości aby dolać do KEGA wody, więc pisanie "polak potrafi" jest bzdurą. Oczywiście istnieje możliwość, że barman pod ladą sam zmiesza ci piwo z wodą w szklance. No, ale to już "inna bajka" i wątpię aby była stosowana.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chrzczone piwo

tehnolog rzywnosci siem znalaz .. morze hszczo je w kosciele?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org