sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
charakter kobiety !

charakter kobiety jaki jest dobry i zly .zastanawiam sie czy tylko ja mam pecha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Masz pecha :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

http://malisz321.mybrute.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

nie masz pecha to ty masz problem ze swoim charakterem,zmień siebie a jak nie potrafisz zmień kobietę na lepszy model.

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

zawsze na kobiety wszystko ehhh...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Kobieta zmienna jest jak mowi powiedzenie, a tak powaznie to ludziom statystycznie charakter zmienia sie co 6 lat(potwierdzone dane) !!! Więc nic tylko poczekac tylko czy warto,,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

statystycznie... to gdy idziesz ze swoim psem macie po 3 nogi

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

to nie kobieta ma zły charakter....Ty po prostu za mało wypiłeś ;-D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

jasiu jak zwykle trafil w sedno dla mnie zawsze prawdopodobienstwo wynosi 50 procent bo alebo jest tak albo siak :]

Who's Your daddy?!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Oj sorry maałem oczywiście na myśli swój paskudny charakter. Przepraszam wszystkie kobiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Co za idiotyczny temat, koniec roku szkolnego i głupoty wypisują weźcie się za jakoś lekturę szkolna lepiej!a nie kobiety w głowie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Z kobietami to jak z dzieckiem... Nie skarcisz to później płacisz podwójną cene...
Trzeba być zawsze tym słodkim skurwysynem...

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Z wami to jest jak z dzieckiem jak nie przypilnujesz to się z-e-s-r-a, o-b-s-z-c-z-y i uślimaczy. Zawsze wam źle!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Kara musi być :P

Katarina nie denerwuj się. :P

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Nie denerwuje się tylko nie rozumiem co wy chcecie od nas tak naprawdę - staramy się, dbamy o siebie, o was i w ogóle zazwyczaj tak jest, że to my zabiegamy kiedy wy pierdzicie w stołek trzymając kufel piwska mając nas w d..fuj!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

No i chwała wam za to.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Thomas - pointa warta OsKara ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

zgadzam sie z moja przedmówczynią :) albo jest tak jak wy chcecie albo nie ma wcale :) i tu jest problem nie wiecie co to kompromis :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Ta o tych kompromisach to by człowiek mógł książke napisać.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Katarzyna- tez jestem dobry w szufladkowaniu ludzi, wiec napisze od siebie co ja "chce od was".

To co piszesz- zgadzam się, ale kazdy ten wasz gest, ruch, slowa... wszystko to sztuczki, kruczki, krecenie, kombinowanie, wyuczone sposoby... wszystko sztuczne, a wyglad przedewszystkim.

Cel- omotać faceta wykorzystujac ich słabości.

Dziwisz się, że mamy was w d... ?

Dopiero po slubie wiekszosc kobiet staje sie prawdziwa.


Pozdrawiam ten 1% wartosciowych dziewczyn... GDZIE WAS SZUKAC ??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Popieram przedmówcę, to jest cała prawda ;) A jeżeli coś pójdzie nie po waszej myśli zaraz się krzywicie i wyzywacie od egoistów, co ma niby zmobilizować HA!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Jeffrey Congo-tu jestem;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Dopiero po slubie wiekszosc kobiet staje sie prawdziwa.

Zgadzam się całkowicie.

Niektóre z kobiet sztukę 'udawania' opanowały niemalże do perfekcji...

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Niektórzy z mężczyzn sztukę'udawania' opanowali niemalże do perfekcji.-
zmienił się tylko rzeczownik.
Zwodzi, zaleca się a jak kobieta się zaangażuję, on twierdzi ,że nie nadaje się do związków. Przykłady można mnożyć i dotyczy to obu płci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

heh ja niedawno usłyszałam, że za dobra jestem i nie ma szans, żeby związek przetrwał xD a po prostu starałam się nie krzyczeć, uśmiechać się, milczeć kiedy coś mi się nie podoba...i tak 2 tygodnie... a więc tak źle i tak nie dobrze :| nie- do- ogar- nię- cia !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Dla kobiety trzeba być mężczyzną,pozwolić czasem przespać się jej z kimś innym i trzymać mocno za buzię. Nie można być ciotą.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

a kobiety kaprysne? nalezy pozabijac
http://www.youtube.com/watch?v=uQkf-fgYelA&feature=player_embedded



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

kobiety mają dobry charakter nawet bardzo dobry, wręcz doskonały .....

..... a piszę to tylko dlatego, że dziś moja koleżanka ma urodziny i chcę jej tym postem sprawić przyjemność

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

ejj nie wszystkie dziewczyny sa takie same:( nie dziwie sie dlaczego faceci tak o nas piszą.. mówia.. z jednej strony maja racje. ja jako dziewczyna nie moge czasami ogarnąć zachowania innych dziewczyn .. czasami jestem w takim szoku..
jednak mam prośbe do Panów nie wszystkie dziewczyny sa takie same i nie oceniajcie wszytkich tak samo...jednak ja tych dziewczyn nie zmienie chociaż bym chciała.. ale to ich zachowanie to ich wybór..Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:) jak to kolega napisał ten 1 % :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

dlatego warto zamieszkać razem, a z drugiej strony po co się żenić ślub to tylko formalność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

chatka zgadzam się z Tobą nie wszystkie dziewczyny są takie same, każda z moich dziewczyn była inna, coraz gorsza :(

cholera mogłem zostać przy tej pierwszej :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

jackass no to mi bardzo przykro jesli na takie trafiałeś;/ no co poradzić ... świata nikt nie zmieni..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

chatka nie tracę nadziei nie przepuszczam żadnej okazji by sprawdzić jaka będzie ta kolejna :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

jackass no to bardzo sie cieszę;)
napewno trafisz na ta wymarzona;)
trzymam kciuki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Kobieta jest jak pocisk
wpasa w oko
rani serce
dziurawi kieszenie
i wychodzi bokiem ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

kobietki sa super



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Pewnie że są super kobietki very nice;)


P.S tylko facetom się poprzewraca czasem w głowach;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Żeby zrozumieć kolegę, potrzebny jest rozsądek i przewidywalność, natomiast, żeby zrozumieć kobietę należy usunąć rozsądek i przewidywalność :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Figa święta racja !!! Chciałbym te zdanie otrzymać od Ciebie na piśmie z podpisem (że to napisała kobieta)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Chciałbyś, niestety, jesteśmy w innych relacjach, mądrzyć się każdy potrafi, moja ostoją domowego ogniska :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Figa jest już po północy, zastanawiam się jak Ty jutro wstaniesz rano i zrobisz mi kanapki do pracy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Sam sobie zrobisz, bo miałam ważniejsze sprawy, żebyś się za kieszeń nie trzymał, hahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

i już się zaczyna, na początku jest będę Ci robił kanapki do pracy, gorące obiadki itd. a później SAM SOBIE ZRÓB . skąd my to znamy :( ? ah te kobiety :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

wszystkie kobietki to cacka, lasice i dziewoje bez wzgledu na kolor skory i humor, bezpretensjonalne, prostolinijne,zaciekle, pazerne

http://www.youtube.com/watch?v=HZMmv7sbENc&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

_jackass_,czasami trzeba iść na kompromis, ja też Ci w wielu kwestiach ustępuję, jak raz sobie zrobisz sam, to Ci korona z głowy nie spadnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

polecam to:
http://s21.gladiatus.pl/game/c.php?uid=17432

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Figa raz ? raz ! jaki raz ?! to już trzeci raz w tym tygodniu !!!. Przez Twoją rozrzutność na cebulę w Kauflandzie korona mi z głowy na pewno nie spadnie, dawno ją zastawiłem w lombardzie :(
:p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

W życiu zdarzają się wzloty i upadki, ale jak tylko koronę zastawiłeś, to nie jest źle, hahahah, nie sądzę, aby była Ci dalej potrzebna, bo ileż razy dziennie można się przebierać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

_jackass_ Zakupy już robisz i mam to na piśmie, teraz może by o sprzątanie zahaczył, bo ja gotuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

_jackass_, a i jeszcze jedno, kanapki leżą na stole, ale jak jutro będziesz wychodził do pracy, to zrób mi herbatę, bo jutro mam wolne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Figa Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem, czasem lepiej Wam ustąpić ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

_jackass_, łagodniejesz, jeszcze trochę i będziesz całkiem do rzeczy, hahaha :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Figa jak każdy mężczyzna stwarzam pozory, prawdziwy ja wyjdę po kilku miesiącach małżeństwa :D.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

_jackass_, już się dajesz prześwietlić, ja jak mam wolne, to do 1 w nocy obieram grzyby, które wcześniej musiałam nazbierać, cobyś miał zimą pachnący obiad, a Ty tylko chcesz małżeństwa, co by spocząć na laurach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Figa widzę, że dobrze kombinujesz jeszcze trochę i będziesz całkiem do rzeczy, hahaha :

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Grzyby myć, a nie tu dyskutujesz, jeden prawdziwek miał 1,08 kg, kroiłam jak chleb, a Ty się obijasz po forum, ale obietnice są ciekawe, typu- pomogę, zrobię, już mogę zapomnieć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

chętnie jutro (znaczy już dziś) spróbuję tych grzybów, a później pomogę, zrobię i co tam dusza zapragnie ;) ... ale coś czuję, że rano znowu bez kanapek do pracy :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

to sam sobie zrobisz, drugi raz w tym tygodniu, ale na grzyby jeździ się tylko jesienią, a je cały rok, sorry za kanapki, ale herbaty też się nie napiłam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Figa o której kolacja, bo na obiad to już się nie wyrobię :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

w dupe kopany



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Figa przepraszam, że nie wyrobiłem się też na kolację :( życie !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

w pipke kopany



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

w pipke???????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

przepraszam wiecej takich brzydkich slow nie powtorze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

_jackass_,o masz, życie mu przeszkodziło, hahaha, te życie to czasami okrutne bywa, a obiad i kolacja z piątku, jest w lodówce, w sobotę sobie odgrzejesz, bo nie po to gotuję i ,, kręcę się w kuchni", żeby potem wyrzucać, bo mnie o niegospodarność posądzisz, smacznego :). ( Życie poszedł zdobywać, no to i tak dzisiaj się najadł, hihihihi :( .)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Figa jutro jestem Twój, będziesz mogła nadskakiwać nade mną cały dzień od śniadania aż po kolację ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

_jackass_, ta, po nocnych ekscesach, najadłeś się to i się odbudowałeś,a teraz bohatera strugasz, zero punktualności, ale pochwalam informację :) . Jeszcze się nie wyszłam za Ciebie, a już przemycasz swoje akcje, jednym słowem- masz charakter :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Tylko, po co mi Ty taki zużyty i to przez cały dzień? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

zużyty ? :p

PS: dlaczego Ty jeszcze nie śpisz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

jak śpię, źle, jak nie śpię, też nie dobrze, ale, jak Ty latasz, to jest, ok :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

oglądam, ,, Nic śmiesznego'' , leci na dwójce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

"Nic śmiesznego" to będzie jutro jak rano prześpisz śniadanie, później nie będzie Ci się chciało zrobić obiadu, a wieczorem zamiast kolacji polecisz do koleżanek na ploteczki :( ... kobiety !!! Czy Wy umiecie zadbać o mężczyznę chociaż raz w tygodniu ? W niedzielę, w dniu wolnym od pracy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

_jackass_, hahaha, niezłe, sama lepiej bym sobie tego dnia nie zaplanowała. Jak niby ja mam się Tobą zająć, w jakim sensie, ustaliliśmy reguły tylko na jedzenie i to, że będziesz pilnował budżetu domowego, czasami się przy rannych kanapkach migam, ale dlatego, że wracasz nad ranem, a dziś kolacja stoi na kuchni, ja tam się najadłam, duszonych grzybów z cebulą z Kauflandu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Figa sama sobie odpowiadasz na pytania Jak niby ja mam się Tobą zająć, w jakim sensie. Teraz chyba wiesz dlaczego wracam do domu dopiero nad ranem :D .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

A już chciałam zmienić swoje postępowanie, na które zwracasz mi uwagę pogrubioną czcionką, a tu ,, zonk'' , nawet siedząc w domu mnie zdradzasz, właśnie umawiasz się na kawę, no i co ja mam z Tobą zrobić, czuję, że jutro będzie dieta, oj będzie, hahahah:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Figa !!! Pragnę zwrócić uwagę, że kawa to była propozycja na czysto biznesową rozmowę !!! Biorąc pod uwagę Twoją rozrzutność na cebulę w Kauflandzie ktoś musi reperować nasz budżet domowy !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Ja pierdzielę Twoją reprezentację, w naszym budżecie domowym, ja też mogę go zaprezentować, a myślisz, że będzie gorzej, obyś się nie zawiódł, hahaha.
Dla wyjaśnienia oglądam teraz 07 zgłoś się na dwójce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Figa nie reprezentować tylko reperować . Chyba zacznę wcześniej wracać do domu, bo zaczynam się niepokoić o Ciebie.
Dla wyjaśnienia ja oglądam Discovery travel&living



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

_jackass_,emocje wzięły górę, ale to jeszcze gorzej dla Ciebie, jak nasz budżet zamierzasz reperować?, spotkaniami przy kawie z innymi kobietami?, przepraszam, że zapytam, bo nie rozumiem, jaką wspólną korzyść mielibyśmy z tego osiągnąć? Do domu, pókim dobra, bo nie o mnie będziesz musiał się niepokoić, ale o stan swojego zdrowia hahaha :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

kobiety są w porządku ,tylko z facetami coś nie tak



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Figa mogę już wrócić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

Kobiety są najlepsze !!!!!!!!! Bez nas byście nie przeżyli!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

_jackass_ , już możesz wrócić :) , nie było Cię 2 tygodnie, ale jestem liberalna, po dodatkowym tygodniu, nie z wyboru, możesz wrócić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

A prawda jest taka że baby w życiu ani rusz !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: charakter kobiety !

duch skoro Ty "baby w życiu ani rusz" to uderzaj do Yamy na spotkanie gejów?;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org