czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
randka

hej! mam pytanie (glownie dla Pan) jak waszymzdaniem powinna wygladac randka ....co sprawilo by Wam najwieksza przyjemnosc mile zaskoczenie itp...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

milym zaskoczeniem bylby podarowany na przywitanie bukiecik konwalii :)
malo kosztuje a jak cieszy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

hehe ok kwiaty ...bardziej chodzi mi o miejsce klimat -kolacja kino itp oblatane ...mam pomysl ale szukam jeszcze inspiracji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

słyszałem że Paniom podoba się jak Panowie potrafią się wysłowić i nie siedzą ja mruki bawiąc się solniczką czy zapalniczką...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

zapytaj swoją dziewczynę jak chciałaby spędzić z tobą wieczór.
nastolatkowie pewnie spotykają się na dyskotekach lub w pubach,zaś trochę starsza młodzież,wydaje mi się, że wolałaby restaurację,kino a nawet zwykły spacer.
oczywiście na przywitanie obowiązkowo jakiś kwiatek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

ale żenada , nic nie przychodzi Ci do głowy , juz sie wypaliłeś ??? zabierz ja gdziekolwiek, nie wiem , wypożycz kajak i płyn z nią do Nowogrodu, wez rower i jedz do lasu wypożycz Quad i pokarz jak sie jeździ, idźcie na spacer brzegiem Narwi , może mało romantyczny jest brzeg Narwi ale chociaż kwiatów narwiesz, weź koszyk z jedzeniem i zrób przy okazji mały piknik itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

dosc przyjemnie jest w Retro :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

nie wypalilem powiedzialem ze mam pewienpomysl i patrze ze jedziecie tradycyjnie i oklepanie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

a Ty masz jakis super turbo rewelacyjny pomysl ?

to dawaj, pochwal sie swoim nietradycyjnym i nieoklepanym pomyslem, moze akurat ktos skorzysta z Twojego Geniusza ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

Gondolą po Narwi :)

wystrój, posiłek, muzyka czy też rodzaj wina zależy już tylko od Ciebie...

Może to nie gondola we Florencji ale jeżeli stać kogoś to również serdecznie polecam.

www.gondole.lomza.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

można tez pontonem a na pewno zaimponujesz dziewczynie :)
ps.nie jedziemy tradycyjnie i oklepanie , ale temat jest, jak to pięknie ubrać w słowa żeby mniej bolało {tani , denny , } nie zdziwię się jak przeczytam na forum " w co mam się dziś ubrać" " co mam zjeść na obiad lub kolacje ", pamiętaj to Ty masz zrobić wrażenie na dziewczynie a nie ktoś za Ciebie , jak będziesz chciał Ja pocałować to tez założysz temat ??? bez urazy pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

Hmm wg mnie nie ma w tym nic złego, że szuka dodatkowej inspiracji. Powiem więcej, bardzo dobrze, że stara się i wykazuje jakąkolwiek inicjatywę a nie ustrawiedliwia tekstami typu 'nie jestem romantykiem, nie podoba się to zmień itp'. Jest powiedzenie stare jak świat-kto pyta nie błądzi :) tak więc: powodzenia drogi kolego :D

A co do pytania autora wątku: największą radość sprawiłby mi spacer podczas którego robilibyśmy wspólne zdjęcia gdzie widać dobra zabawę, smieszne miny no i wiadomo do serca kobiety biegnie droga nie przez żołądek lecz przez uszko /nie mylić z: łóżko/ :P

Ponadto nie miałabym nic przeciwko wypadom na skałkę wspinaczkową czy jazdę gokardami. Ale to już jest indywidualna sprawa czy ktoś lubi aktywnie spędzać czas :) A nawet piknik na łące jeśli oklepany to nie każda tego doświadczyła :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

Donald czuje blues'a - umiejętność wysławiania Cię to jedna z podstawowych cech, która nie powinna być (!) luksusem. Piknik też jak najbardziej w cenie. Nawet tylko słodkie wersje - litr lodów, owoce i bita śmietana. Spacery z dala od miasta.
I żadnych dołujących przechwałek o utarczkach w klubach i ilości wlanych w siebie piw! POWODZENIA :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

gondola wypas...moj pomysl? garnitur,limuzyna (mozecie podac orientacyjne ceny wynajmu?nie bede zakladal 2 tematu) kolacja swiece itp a pozniej noc w hotelu ...w pokoju tez swice i platki roz na podlodze +szampan truskawki (na stoliku nie na podlodze :P)prosze o wiecej pomyslow i z gory dziekuje za podane wyzej -kobieta za kolkiem hehehe dzieki za rade ;) ja nie z tych pozatym alkoholik ze mnie zaden i nie mam sie czym chwalic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

do Mc donaldu idz kup sobie 10 hamburgerów jej jednego i już ;]

tylko nie Retro bo wiece ;p za fajni kelnerzy tam to Ci jeszcze pannę odbiją

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

a tak na poważnie to masz 15 lat to raczej cięzko będzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

te z 15 latami to sie nie liczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

Mariusz... ile taki rejsik kosztuje? ile osób na tę gondolę wejdzie? i mniej więcej jaki jest czas takiego rejsu? i czy np jak wejdzie na nią 6-8 osób to czy można sobie zamówić wolną gondolę, tylko dla swojego towarzystwa?

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

zgwałć ją analnie na pewno się jej spodoba i zapamięta Cie na wieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

jamesB myslisz ze jak podjedziesz po niunie limuzyna w gajerze to od razu randka skoczy sie w hotelowym lozku ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

oo masz no pewnie ze nie ....ale zawsze to jakies zaskoczenie nie? nie traktuj tego ze to randka ma na celu lozko...chce zeby szczesliwa ...ja nie wiem co jest z Wami ...jak nie "wypaliles sie i debil ze pyta sie " albo "15 lat" to ze od razu z panne do lozka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

zadbaj o dłonie ;p obetnij paznokcie i poobcinaj skórki,wykremuj niveą i będzie git ;p najlepiej zaproś kobietę tam gdzie masz dostęp do sprzętu grającego i puść płytę Pain Of Salvation albo Dream Theater ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: randka

Nawiązując jeszcze do pytania o gondolę:
- ile taki rejsik kosztuje?
Z tego co mi wiadomo około 200zł/h,
- ile osób na tę gondolę wejdzie?
Do 12 osób.
- jaki jest czas takiego rejsu?
Myślę że 1,5 h to wystarczająco długo na wodzie.
- i czy np jak wejdzie na nią 6-8 osób to czy można sobie zamówić wolną gondolę, tylko dla swojego towarzystwa?
Tak,
Resztę bardziej sprecyzowanych i ugodowych pytań co do rejsów pod tel. 601 392 688



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org