sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KTO sprzedał Górę Królowej Bony?!!

Muszę to wiedzieć, żeby już do końca życia nie głosować na niego, jego rodzinę ani sąsiadów!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO sprzedał Górę Królowej Bony?!!

To kup sobie kontakty i przeczytaj.
Temat był już wałkowany poszukaj sobie zamiast mnożyć kolejne pytania.
Napisz do odpowiednich władz ogólnie rusz tyłkiem trochę sportu nie zawadzi.

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090602/REG20/543209215

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=195773&t=195773

A jak nie możesz czegoś tu znaleźć to podziękuj firmie Speed za marne forum z podziałem tylko na dwa najważniejsze wątki dla miasta Łomża.
Chociaż dziwi, że nie ma oddzielnego na Religia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO sprzedał Górę Królowej Bony?!!

Raku, Kontaktów nie kupuję, niniejsze forum przejrzałem wcześniej. Poza jednym nic nie wyjaśniającym wątkiem z nazwą Bona - nic nie znalazłem. Jechałem wczoraj Starą Łomżą, przyglądając się długim, 3m wysokim murom które tam powstają. Cóż, prywatne pomyślałem. Artykuł w linku który podałeś tak naprawdę też nic nie wyjaśnia. Podaje sprzeczne informacje - sprzedane - nie sprzedane. Czerwone tablice jak wół stoją. Można ignorować? Zgodnie z prawem, czy nieoficjalnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO sprzedał Górę Królowej Bony?!!

Jak to kto właściciel sprzedał.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO sprzedał Górę Królowej Bony?!!

przeciez to ku..a niepowazne jest dam 10000 za stary rynek moze jakis polityczyna sie polasi i ja zostane wlascicielem. przegieli palke jezeli ta gora naprawde zostala sprzedana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO sprzedał Górę Królowej Bony?!!

zadzwonic do telewizji media poinformowac i sprawa sie wyjasni. podaje tel do RMF 600700800. i sprawa sie wyjasni a tem co ja sprzedal to bedzie w galoty robil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO sprzedał Górę Królowej Bony?!!

wójt gminy Łomża sprzedał to chyba jego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO sprzedał Górę Królowej Bony?!!

Bona to ma swojego wlasciciela a Wój nie jest wlaścicielem Bony



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO sprzedał Górę Królowej Bony?!!

Dziady je..ne niech nam getta porobią a wokół wszystko posprzedają każdy wolny kawałek zieleni a swoją drogą to nie wieże żeby ktoś był aż takim debilem żeby to zrobić może mają zamiar nam zrobić niespodziankę i coś robią dla mieszkańców Łomży.Szkoda by było wiem że dużo ludzi tam jeździ ze swoimi rodzinami bo widoki są piękne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO sprzedał Górę Królowej Bony?!!

Tam będzie żwirownia to znaczy się górka zamieni się w dołek i potem będą glinianki to takie małe fajne stawiki, i widzicie jak fajnie się Łomża zmienia a wówicie że nic się nie dzieje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org