niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W czasie deszczu pada... nawet w mieszkaniu

A ja sie pytam, kto za to wszystko zapłaci???????? nie dość że czynsze w góre idą ( co im najlepiej wychodzi) to jeszcze nie umieją załatać dachu by człowiek mógł normalnie żyć. Niech by ktoś się wziął za tych prezesów, zarządców i chol...ra wie kogo jeszcze, Oni tylko kasę umieją brać, ciągle im brak na remonty, tylko sobie podwyżek to nie żałują.

Bardzo dobrze że znalazł się ktoś kto uwiecznił to na fotkach, tylko co z tego będzie miał? kto pokryje koszty remontu mieszkania??


Panu Prezydentowi czas podziękować!!!!


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W czasie deszczu pada... nawet w mieszkaniu

Ty zapłacisz hehe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W czasie deszczu pada... nawet w mieszkaniu

Trzeba było sobie mieszkanie ubezpieczyć a nie teraz narzekać, że ściany mokre :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W czasie deszczu pada... nawet w mieszkaniu

ubezpieczenie to jedno, a remonty bloków to drugie- a tak naprawde to nie chciałabym tej kasy z ubezp. wolę mieć spokojne dni i noce i nie patrzeć czy za oknem leje czy słońce świeci

Ja zapłace? koleżko chyba żeś się na rozumy pozamieniał, nie życzę nikomu takich doświadczeń jak ta rodzina, ale Tobie to by się takie doświadczenie przydało, chyba na mamusi chlebku siedzisz?!!

ja miałam już takie doświadczenie i to zaraz po remońcie dachu- fachowcy od siedmiu boleści, tyle że nie dałam za wygraną i stało się tak że mi odmalowali mieszkanie, hehehe




Panu Prezydentowi czas podziękować!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W czasie deszczu pada... nawet w mieszkaniu

a co mnie to obchodzi heh :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W czasie deszczu pada... nawet w mieszkaniu

Ja bym na własny koszt pokrył ten dach w tym miejscu co mi przecieka a z kwitem bym poszedł do spółdzielni i żeby płacili za to co ich ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W czasie deszczu pada... nawet w mieszkaniu

Nie wiem dlaczego ale każdy szuka mieszkania w bloku, może licząc na wygodę czy kierują tym inne argumenty, lecz bloki należą do spółdzielni mieszkaniowych, a w taki sposób jak zarządy dysponują funduszami jest duże prawdopodobieństwo, że te instytucje się rozsypią, a jeśli do tego dojdzie na czas tej całej zadymy możemy być bez centralnego ogrzewania, windy czy wody, więc moim zdaniem za mieszkanie w takim miejscu jak blok zawsze wiąże się z jakimiś problemami, więc współczuję i pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W czasie deszczu pada... nawet w mieszkaniu

VizeV- Jesli Cie to nie obchodzi, to po jakiego groma sie wypowiadasz?a to znaczy że znieczulica Cie dopadła, mam nadzieję, że jak będziesz w potrzebie to doświadczysz "dobroci, wyrozumiałości" od ludzi. he!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W czasie deszczu pada... nawet w mieszkaniu

Matka Teresa od siedmiu boleści :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W czasie deszczu pada... nawet w mieszkaniu

Do Matki Teresy to mi jeszcze duuuużo brakuje, ale nie znoszę znieczulicy i gówniartwa oraz tego by patrzeć tylko na czubek włąsnego nosa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W czasie deszczu pada... nawet w mieszkaniu

Zmianę świata warto zacząć od siebie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W czasie deszczu pada... nawet w mieszkaniu

Myślę jednak, że Spółdzielnia Mieszkaniowa reaguje na takie awarie natychmiast i szybko likwiduję zacieki jakie rzeczy u nich rzadko zdarzają się, to raz, po drugie do krycia dachów używają porządnych materiałów.





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org