niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie ja teraz będe chodzić?!

Ludzie już nie ma gdzie pójść nawet. Wszystko prywatne, prywatne i wszędzie tylko won!

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090602/REG20/543209215

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ja teraz będe chodzić?!

h...u...jowo z tym wszystkim oj oj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ja teraz będe chodzić?!

jak ma isc ku dobremu to prosze bardzo a jak bedzie zle zrobi sie zdjecia rozkopów na terenie Natura 2000 i wysle do Komisji niech bada heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ja teraz będe chodzić?!

Przecież wyraźnie jest napisane, że spacerować tam możesz. A że część mieszkańców Łomży to świnie i zostawiają śmieci gdzie popadnie to już inna sprawa (wystarczy sobie pochodzić po lasku jednaczewskim w okolicach gdzie da się dojechać samochodem, albo przy Łomżyczce - pełno butelek po piwie, opakowań po mc i innych śmieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ja teraz będe chodzić?!

Śmietniki ?! gdzie są śmietniki ?! ja tylko nie rozumiem ludzi co całymi stertami wywalają śmieci gruz itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ja teraz będe chodzić?!

"Śmietniki ?! gdzie są śmietniki ?! "

Jak przyniosłeś coś w opakowaniu, ta aż tak ciężko zabrać to ze sobą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ja teraz będe chodzić?!

taa i na bone juz nie mozna bo ktos kupil i ogrodzili pozamiastem plaża i lasek jednaczewski nam zostały no i forty ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ja teraz będe chodzić?!

nemo dla twojej głupiej ciekawości to ja na bonie byłem może rok temu i to 1 raz i jakoś żadnych śmieci po mnie i po moich znajomych nie pozostało :)) więc nie pierdo.... mi głupot. Wszedzie jest i będzie wielki śmietnik jasne i proste tak samo z kupami nie ma pojemników nie ma żadnych torebek to są kupki ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ja teraz będe chodzić?!

Śmietnik może być gdziekolwiek a i tak znajdą się tacy którzy wyrzucą śmieci obok sam widziałem akcję pod Żabką na Słowackiego.

Zapytaj najpierw gdzie ta kultura i ludzi a potem dopiero gdzie będziesz chodził.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org