niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ile sie czeka na zwrot podatku ?

Zlożylem pit w marcu i mam zwrot podatku a kasy nie ma .Ile sie czeka na kase ? 2 miesiace juz czekam to chyba dlugo.Tylko dla urzedu skarbowego to trzeba w terminie kase oddac a tu trzeba czekac H.. wie ile .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile sie czeka na zwrot podatku ?

Ja złożyłem jakoś koniec marca, początek kwietnia, a właśnie dzisiaj dostałem zwrot, także sam sobie policz, ale na to nie ma reguły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile sie czeka na zwrot podatku ?

Spoko-pewnie są już w drodze.Ja złożyłem 10 marca,a dostałem w poprzednim tygodniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile sie czeka na zwrot podatku ?

Ja złożyłem 1 kwietnia i też do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zwrotu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile sie czeka na zwrot podatku ?

zeby tylko sobie nie wzeli tego zwrotu he he bo potem pojada na wycieczkie tak jak zus jezdzi i sie bawi za nasze skladki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile sie czeka na zwrot podatku ?

urzad skarbowy ma 3 miesiace zwrot podatku od daty zlozenia pitu

Jestem zmienna jak pogoda,
czasem zbyt pewna siebie,
ale przeciez to nie powód,
aby dzisiaj zmienic siebie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile sie czeka na zwrot podatku ?

3 miesiące

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile sie czeka na zwrot podatku ?

to zależy.. moj kolega mial po miesiacu a skladal wtedy, kiedy ja, z tym, ze ja dostalam tydzien po nim wezwanie o stawienie sie w US by poprawić pit i okazalo sie, ze zamiast 245 zl ktore zostaly przeze mnie policzone i mialy byc zwrocone, poprawili mnie i powiedzieli, ze tyle to napewno mi nie zwroca i musialam przeprawiac pity, wyszlo, ze zwroca mi 6 gr, co do czego, mija miesiąc, przychodzi listonosz i zwraca mi 245zl - ot i polityka polskich urzędów, istna kpina...

reasumując... US nie musi się spieszyć.. na wypłacenie kasy mają sporo czasu, ale spróbuj tylko Ty nie złożyć pitu w terminie...;\

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org