wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Studio Club jakoś tak

Chciałam sie spytac - czy kazdy "nowy" klient tej dyskoteki dostaje gratis drinka? (mi sie to zdarzyło i jestem bardzo ciekawa z jakiego powodu).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Club jakoś tak

chyyba byles taki juz naje.... ze nie pamietasz ze zaplaciles za nie go...lol







vodka to zło...

Niech żyje wolność i swoboda , niech mnie dzis zabawia dziewczyna młoda ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Club jakoś tak

a właśnie jak tam jest po remoncie?? warto iść??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Club jakoś tak

nie "BYŁES" tylko byłam bo jestem dziewczyną i dla twojej wiadomości to pijana nie byłam żeby nie wiedzieć co robię ,to mnie poprostu zaskoczyło -mile.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Club jakoś tak

Jest ładnie chociaż nie mam porównania bo nigdy wcześniej nie chodziłam akurat do dawnego vipa.miła obsługa (chociaż do "nowego" klubu trzeba przyciagnąć jakos klienta).taką małą atrakcją była chyba nie duża "fala" z ognia na barze ,no i te drinki - myslałam że dla każdego nowego klienta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Club jakoś tak

Znowu na forum się zacznie ;-) Bobo21 idź to Amnesi Maxx tam też dostaniesz za darmo drinka... nie jednego :-)

A tak na poważnie to zastanawiam się czy zmieniło się cokolwiek. Fizycznie sprawdzić nie mogę. Jakaś www jest? Galeria, czy coś?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Club jakoś tak

To niech się "zaczyna".Do Amnesi Maxx jak narazie nie pojde (obowiązki matki) ale dzięki za podpowiedz ;/ ... I nie chodzi mi o darmowe drinki bo jeszcze naszczęście stać mnie żeby sobie go kupić a ten widocznie był miłym gestem od właściciela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Club jakoś tak

ja to wam powiem ze calkiem fajnie jest w tym " Studiu" i warto naprawde jest sie przejsc zobaczyc .............bo moze komus z was sie spodobac ...............klubik jest mały tak więc nei powinno byc na niego nagonki ze strony właścicieli jamy i tej amenzjiiiiiiiiiiiii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Club jakoś tak

zresztą nie mieliby sie o co przyczepic .........jak narazie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org