niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przerabianie PSP SLIM ...

Gdzie można w Łomży przerobić PSP SLIM ? I za ile ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerabianie PSP SLIM ...

jezeli to jest wersja psp-3000 to jej niestety nie przerobisz.... rozpoznasz to po tym ze masz soft nowszy oryginalnie niz 4.01

jezeli masz inny soft to mogę Ci ją przerobic :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerabianie PSP SLIM ...

jesli soft nizszy niz podal ci katorznik to sam sobie przerob filizofi w tym zadnej nie ma tylko troche czasu poswiecic trzeba, google i odpowiedznie fora ci w tym pomoga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerabianie PSP SLIM ...

nie stac na gry to nie kupuj

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerabianie PSP SLIM ...

jasiu kondonie jak przerobisz psp to mozna grac w gry ktore beda w sklepach dopiero za pare miesiecy... i nie trzeba wychodzic z domu zeby je miec w kilka minut... to dla wygody nie dla pieniedzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerabianie PSP SLIM ...

kradniesz samochody ze stanow? bo w polsce nigdy sie nie pojawia?
kradziez to kradziez. i ***** obchodzi to, ze cie nie stac i ci wygodniej ukrasc

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerabianie PSP SLIM ...

jasiu widzę, że jesteś ekspertem w tej materii. Przerobienie PSP pozwala na granie w gry z karty pamięci (nota bene można mieć oryginał i przecież grać z karty -> dzięki temu bateria dłużej trzyma...) poza tym jest jeszcze coś takiego jak homebrew, czyli darmowe aplikacje tworzone przez ludzi.... np głupi pilot do telewizora, czy jakieś emulatory starych gier na atari.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerabianie PSP SLIM ...

jasiu_smietana
Tu nie jest temat czy granie w piraty jest ok czy nie. Chcesz załóż swój temat i nie rób tu syfu proszę cie.

A wracając do tematu. Konsolki jeszcze nie kupiłem dopiero się przymierzam. Czytałem trochę jak to przerobić ale to chyba muszę miec druga PSP i tu byłby problem [gdzieś czytałem ze można coś tam grzebać w baterii, ale elektronik ze mnie mierny i nie chciałbym zrobić z konsolki cegły].
A jeszcze jedne pytanie.
Nie kupie już nowej PSP z softem niższym niż 4.01 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerabianie PSP SLIM ...

PS.
Skoro pisze że SOFT 5.00M33-6PL to znaczy ze przerobiona czy nie ? :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerabianie PSP SLIM ...

przerobiona....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przerabianie PSP SLIM ...

Dzięki za fachowe odpowiedzi :D
PS. Katorznik a ile byś sobie życzył za zmianę softu :) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org