niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Amnesia maxx

Witam!
byłem dzisiaj w Amnesii maxx,wiecie co tam wymyślono??? Cały czerwiec panie mają
alkohol za darmo, źródło informacji sprawdzone,teraz tylko panowie pozostało nam sie poprzebierać w kiecki i pozakładac peruki ;-DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

żartujesz chyba sobie. Ale chyba bedzie jakiś limit ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

bez zartow????????

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

Jak tak dalej pójdzie to zamiast opłaty za wstęp będzie dopłata za wstęp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

No to liczba zgwałconych mężczyzn wzrośnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

ktoś sobie chyba jaja robi, to nie możliwe ;D Amnezja by zbankrutowała po miesiącu , a dziewczyny z łomży stały by się alkoholiczkami hehe ;P

Ewelina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

Dobry temat!!!! reklama jak sie patrzy kur...a jeg mac heheh maja oni te tricki aby tylko ludzie przyszli nawet jak potem pojda nie zadowoleni ze piwka darmowego nie było to przciez oni tego nie pisali heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

Dojazd do Amnesii jest darmowy ? Sprawdzał to ktoś ? Ja byłam ze znajomymi tydzień temu w sobotę i płaciliśmy ;/... a poza tym byliśmy po 22 i garstka ludzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

dojazd jest darmowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

Dojazd jest darmowy na 100%, bo sam z tego korzystałem. Była też taka akcja, że każdy kto chciał to dostał za darmo drinka w barze i z tego co pamiętam mówili, że kilkadziesiąt osób dostało. Natomiast, czy teraz za darmo jest dla wszystkich dziewczyn to nie wiem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

Jaka sciema



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

Z czym ściema? Że dojazd za darmo i że drinki dawali? I taksa za darmo jest i drinki dawali, bo i taksą za darmo jeździłem i drinka dostałem za darmo w barze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

dokladnie taksóweczka za darmo i drink też :)

Javieer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

taksa jest dalej za darmo a że cały czerwiec za darmo mają dziewczyny alko za darmo to nie sciema;-D sam byłem zaskoczony źródło informacji jest pewne w 200 % a co do tej liczby zgwałconych mężczyzn która wzrośnie to nie mam nic przeciwko;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

kxxn to nie bylo do taksow tylko do tego ze dziewczyny maja caly miesiac open bar bo co za problem zeby laska poszla i wziela mi cala butelke Blue Label? Albo niech autor sprecyzuje ze chodzi o jednego drinka na wieczor albo niech nie pisze glupot



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

Tak cała butelke...lol co za ludzie...Tez byłem wczoraj w amnesii i wiem ze bedzie open bar dla kobiet bedzie cały czerwiec...ale to bedzie chyba w drinkach tylko, nie wiem czy browar tez...a z darmowej taxy tez wczoraj korzystałem....Dla mnie klub jest wypas...Nie to co komercyjna dawno przeżarta Yama...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

Alkohol to alkohol



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

dla dziewczyn bez limitu ;-)alkohol,nie pisze głupot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

alkohol w postaci drinków, piwa, NIE CALE BUTELKI, taxówki są wazne caly czas w weekendy + w juwenalia klubowe 4 czerwiec (czwartek) do 24:00, w minimum 3 osoby jesli sie zabierzecie do klubu wtedy nic nie placicie, informacja w 100 % potwierdzona, wystarczy poczytać troche tu i tam. wjazd do klubu za free

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

a z reszta...Przyjdziecie Panie to się przekonacie czy to prawda...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

Karol89 a ty co tak zachęcasz nie chcą za darmo wypić dobrego drina i pobawić się przy dobrej muzyce ich sprawa ;-) hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

No a jednak prawda http://www.amnesiamaxx.pl

Będzie niezła jazda ja patrzę :D :D :D :D Szkoda, że mnie w Łomży nie ma :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

Przeciez ta knajpa z koncem czerwca bedzie zamknieta:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

Albo Kobitki nie będą chciały z niej wyjść ;-P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

tak tak zapewne beda chcialy tam dniowac i nocowac w tych smrodach:) a jak narazie po amnesimaxxx hula smrod i wiatr. A ciekawi kiedy szef tago lokalu bedzie dawal d...y za darmo??? To by byl by chwyt marketingowy!:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

Ciekawe jaki ty chwyt zastosujesz do robienia laski za darmo? przeciez Yama tez musi poprawic jakos byt swoich klientow. sorry zapomnialem yama nie musi, Yama zacznie najezdzac na Amnesie na forum, bo przeciez tak latwiej. Tylko czekac az cala obsluga Yamy jak jeden chórek bedzie krzyczec na forum, przeciez tak latwiej. Kola - cwicz chwyt, cwicz chwyt!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

haha zawistni ludzie zawsze byli są i będą ;-D jesteś śmieszny Kola a po twojej wypowiedzi mogę smiało stwierdzić że masz kłopoty ze sobą człowieku
;-]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

Przypomina mi się jak 3 lata temu była pewna dyskoteka (nie w łomży) i trzymała się dłużej niż te coś u nas a były również wstepy wolne picie tez za darmo a pewnego dnia w sobote było 5 osób i w tym dniu dyskoteka się zawineła i do tej pory stoi obora w której teraz są świnki krówki :) za 5 osób to nawet prąd nie opłacisz za cało noc dyski.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

ta Amnesia cała to niezłą speluna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

aha rozumiem Ciebie masz utratę pamięci a spelunę masz w domu? ahaaaa to nie zazdroszczę...współczuje Ci człowieku a teraz Zamilcz idioto



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnesia maxx

a ja mam do sprzedania pilot uniwersalny

(ciekawe czy ten post mi usuną)



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org