wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Audi A6 2.5 TDI

Dlaczego tak na nich narzekają a to wałki a to zawieszenie ja mam 98r jeżdżę 4 lata i jest w porządku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi A6 2.5 TDI

To, że usterka pojawia się często, to nie znaczy, że we wszystkich. Co nie zmienia faktu, że silnik 2.5 TDi nie jest tak udaną konstrukcją jak 1.9 TDi.
A zawieszenia? Im bardziej skomplikowane, tym droższe w serwisowaniu, bo na naszych pięknych drogach, to tylko kwestia czasu i kilometrów żeby coś zaczęło sie rypać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi A6 2.5 TDI

we wszystkich, jezeli u Ciebie tego nie ma to znaczy ze ktos robil, tam nie ma regoly! walki wycieraja sie w kazdym!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi A6 2.5 TDI

Wałki wysypują sie we wszystkich. Jest to nastepstwem wysypanej hydrauliki zaworowei - pourywane popychacze.
Poza tym nagminnie pada przepływka. Kupno regenerowanej EX z ASO rozwiązuje problem na około 3 miechy i tnie dawki. Przez 2 lata jedziesz na reklamacjach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi A6 2.5 TDI

To ze jezdzisz 4 lata to nic nie znaczy, lepiej podaj przebieg jaki wykreciles przez ten okres bo ja znam ludzi którzy potrafia zrobic w 4 lata 200tys km i znam tez takich którzy robia tylko 30tys. Zawieszenie i inne czesci nie psuja sie ze wzgledu na wiek tylko ze wzgledu na przebieg samochodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi A6 2.5 TDI

nastawnik dawki n146 gdzie to kupie lub naprawie audi 2,5 v6

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi A6 2.5 TDI

Rocznie robię 40 tyś .hunter.ten nastawnik chodzi ci o początek wtrysku bo coś takiego mam co chcesz naprawić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi A6 2.5 TDI

nie wiem czy to jest poczatek wtrysku wiem tylko ze samochod niechce palic przez te gowno i komputer mowi ze to jest nastawnik dawki paliwa n146 i wiem ze to sie ustawia komputerem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi A6 2.5 TDI

Czyli przez ostatnie 4 lata zrobiłeś ok. 160 tysięcy km , zakładając że kupiłeś te audi z przebiegiem 150 tysięcy km ( ma już ponad 300 tyś. km)raczej wątpliwa sprawa żebyś nic nie robił , no chyba że chodzi ci o nic nie robienie przy silniku to może i tak , albo jest też inne wyjście zamiast 4 wpisało ci się 40 he he, wymiana rozrządu z tego co pamiętam z częściami to około 2-3 tysięcy , chciało by się trafić na takie autko do którego nic nie trzeba dokładać i nic się nie zużywa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi A6 2.5 TDI

Tak jak w każdym aucie, może wszystko ulec awarii. U mnie zawieszenie przejechało 225 000 km. Rozrząd także. Skrzyniawytrzymała 220 000 km.
Poza tym, że do oszczędnych nie należy to wszystko jest O.K.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi A6 2.5 TDI

Nastawnik dawki masz w pompie. Pompa do regeneracji lub wymiany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org