sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tworzę zespół metalowy

Wokalista poszukuje członków kapeli lub dołączy do zespołu metalowego. Kontakt: telefon-515054396 lub e-mail: ShadyReaper@interia.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tworzę zespół metalowy

a ja chciałbym stworzyć zespół plastikowy lub szklany, ewentualnie drewniany...:)

Takie rzeczy tylko w Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tworzę zespół metalowy

zespół metalowy? co będziecie robić z tego metalu? mi by sie przydały nowe kombinerki i młotek ...ale taki fest ;-D

a tak BTW. nienawidze muzyki tego typu i ciot chodzących w glanach w lato;-]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tworzę zespół metalowy

Duvall a Ty to pewnie wskakujesz w swój biały dresik i chodzisz pokicać na jakiejś techniawie. Trochę tolerancji prostaku. Ja np. słucham metalu i jakoś nie chodzę w glanach w lecie. Nie uogólniaj.

Fate, ja swego czasu grałem na basie, więc jak byś nie znalazł basisty to się odezwij. Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tworzę zespół metalowy

666

w Białymstoku widziałem troche metalowców


666 6 666 6 6666

ps. nie powaliło mnie, te szóstki pisze szatan

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tworzę zespół metalowy

patrze na forum technopokemony panują :D:D
\m/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tworzę zespół metalowy

co za ludzie...

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tworzę zespół metalowy

Ja pieknie zapierdalam na cymbalkach metalowych w drzewianej ramie... nie mam sobie rownych... jesli moge pomoc to bardzo chetnie a jesli nie moge pomoc to nie pomogje ... ale zapierdalam naprawde fantastycznie... mam talent i dryg do tego... ostatnio tak nakurwialem na dzien dziecka ze nity puscili w kilku cymbalach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tworzę zespół metalowy

Ja nie wiem jakoś kiedyś nie było netu, forów, ludzie się jakoś spotykali, tworzyli kapele. Jak sięgam pamięcią było w Łomży sporo kapel, moi kumple grają nadal chyba już z 10 lat. Weź się gościu ogarnij - zespołu metalowego (haha) nie tworzy sie na forum!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tworzę zespół metalowy

s tego co wjem to lars poznal jamesa z ogloszenia w gazecie wiec mozna zespul ótworzyć na foróm mie sie zdaje

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tworzę zespół metalowy

Od dłuższego czasu Was wszystkich obserwuję.Prawdą jest że niewielu z Was prezentuje odpowiedni do tego miejsca poziom intelektualny, nie wspomnę już o zrozumieniu i tolerancji dla praw "obecnej epoki".Do kurwy nędzy...ludzie!!!Po to jest internet żeby z niego korzystać!Ciekawe co powiedziałby taki marek12 albo kloszard jakby ktoś ich zaczął szykanować za napisanie posta.Chyba normalne jest że jeśli nie zna się środowiska (ciężko znać wszystkich fanów gitar z całej Łomży) to się pyta na forum.Do tego to ***** jest.Wcale nie staję tu w obronie kolegi wokalisty bo jemu to napewno zwisa.Sam gram na elektryku,mam długie włosy i nie mam zamiaru się śmiać z dresów za pośrednictwem internetu.Faktem jest że słucham czasami rapu ale nienawidzę debilów typu "joł joł chodź zajaramy" albo "umc umc".Aktualnie śmieję się z 2 typów którzy chcieli się zemścić za to że nie dałem im szluga.Trochę im nie wyszło i dostali wpierdol na jantarze.Cóż to była za satysfakcja widząc jak kozaczący się,łysy,nieumiejący się wysłowić (sepleniący w takim stopniu że w ogóle go nie można zrozumieć) dres leżał na chodniku i wzrokiem błagał mnie żebym przestał go kopać.Apeluję żebyście opinie typu marek12 zachowali dla siebie,a najlepiej podtarli nimi swoje dupsko bo może się okazać że kiedyś ktoś nauczy Was myślenia w taki sposób jak kopanie po schabach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tworzę zespół metalowy

kissfan; nie jestes anonimowy... publicznie bys sie nie przyznawal do tego...
gadasz na innyh a sam jestes jak inni, brak ci rozumu - to cie z nimi laczy. bardzo dobrze wyhodzila ci obserwacja, nie odzywales sie i byly to twe najmadzejsze wypowiedzi

twierdze mimo to, ze z kilku zdaniah opisales garsc prawdy

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tworzę zespół metalowy

to była odpowiedź w afekcie.wkurza mnie jak ktoś wyśmiewa kogoś przez to jakiej muzyki słucha.to jest jedna z najnowszych odmian rasizmu i szczerze tego nie popieram.nawiasem mówiąc każdy ma prawo ogłosić się tak samo tutaj jak i na czacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tworzę zespół metalowy

a co do opisanego przeze mnie zdarzenia to uwierz mi-przyznałbym się.ja się tylko broniłem i nie moja wina że 2 debilów na nieszczęście trafiło na silniejszego.przyznaję się do tego z jeszcze jednego względu-pół godziny później obrabowali w okolicy sklep.nie można pozwolić żeby takie mendy społeczne chodziły bezkarnie dlatego o tym piszę i napewno tego tak nie zostawię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tworzę zespół metalowy

to jedź do Białego, do swoich. Tam szerzy się "tolerancja", łatwo tam spotkać kogoś "metalowego', pzdr. dla tej dziewczyny z włosami pomalowanymi na biało - czarno (widziałem ją jak przejeżdżałem przez Białystok).

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tworzę zespół metalowy

W Łomży też jest sporo metali, zwłaszcza ze starej gwardii z końca lat 80-ych i początku 90-ych. Niezłe delegacje jeżdżą też na ważniejsze spędy undergroundowe, były takie lata, że na OEF w Czechach było więcej osób z Łomży niż z Białegostoku. Młodziaki nie czają co się dzieje, bo w Łomży od 5 lat nie istnieje scena i nie ma od kogo się podszkolić. Stąd te durne posty, jestem wokalistą i chcę założyć kapele heh...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tworzę zespół metalowy

Ja proponuje pomoc...a nikt sie nie zglasza sie ... pieknie poprostu pieknie gram a tu nic... no szkoda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tworzę zespół metalowy

kloszard, ty to jednak krasomówca jesteś...:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tworzę zespół metalowy

Skrzypce elektryczne do usług ;)

_______________________________________________
The gods made heavy metal and they saw that it was good
They said to play it louder than hell
We promised that we would

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org