poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dojazd do niemiec

Jaki wedlug was jest najekonomiczniejszy sposob dotarcia do niemiec? Mam na mysli busy, pociagi bo samolotem troche drogo wychodzi.. Ile to kosztuje za osobe, mozecie polecic jakas firme? musze dotrzec do bremen, troche ponad 1 tys km

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dojazd do niemiec

w dziale ogłoszenia bylo jedno o wyprawie do niemiec wlasnie w okolice bremen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dojazd do niemiec

O 9:30 masz z dworca PKS autobus relacji Łomża - Ełk przez Pisz, gdzie wysiadasz na dworcu PKS o 11:20, z tego samego dworca o godzinie 11:45 masz bezpośrednie połączenie SINDBAD 08 Polska-Niemcy Rozkład nr 8 (niebieski) Star-Turist, które jedzie przez Bremen. Połączenie te kursuje w Piątki, Soboty, Niedziele. Całkowity koszt przejazdu to 199 zł plus koszt transportu PKS-em z Łomży do Pisza (maks 215 zl)
Przeanalizowałem również możliwość transportu Łomża - Toruń autobusem relacji Białystok - Szczecin (2 h zwiedzania Torunia w planie wycieczki gratis), a potem przesiadka na ten sam autobus jadący do Niemiec, aczkolwiek nie jest to opłacalne, ponieważ cena biletu w zależności czy wsiadasz w Toruniu czy w Piszu różni się o 10 zł.
Więc podsumowując, na Twoim miejscu udałbym się tak jak mówi mój pierwszy wariant.
Pozdrowienia i czekam na piwko za fatygę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dojazd do niemiec

Mała poprawka, te połączenie do Niemiec z Pisza jeździ również we Wtorki i Środy, a całkowity koszt przejazdu to 199 zł plus 12 zł czyli 211 za osobę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dojazd do niemiec

Wielkie dzieki :D odzyskalem wiare w ludzi dobrej woli :p A moglbys mi jeszcze podac zrodlo twojej wiedzy? chcialbym sam to przeanalizowac i zdecydowac:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dojazd do niemiec

Do połączenia Łomża - Pisz: http://www.rozklady.com.pl/
Do połączenia Pisz - Bremen: http://www.sindbad.pl/index.php?go=1926

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dojazd do niemiec

Jak będziesz wybierał na stronie Sindbada to wybieraj Pisz - Brema, a jak już będziesz widział konkretne połączenia na najbliższe 6 dni, to wybierz na dole rozkład jazdy, będziesz miał wszystko jak na dłoni i zobaczysz że będziesz miał na przesiadkę ok 25 minut. Jak będziesz jechał z Łomży do Piszu to możesz powiedzieć kierowcy, że jedziesz dalej i jaka jest sytuacja, ale myślę że na takim odcinku nie będzie miał opóźnienia. Weź pod uwagę fakt, że musisz być na 15 minut przed odjazdem autobusu, bo inaczej będą mogli kogoś zabiletować na Twoje miejsce, jeśli kupisz go oczywiście przez ten portal. Mimo wszystko, zostaje Ci 10 minut zapasu na kanapkę w Piszu.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dojazd do niemiec

Jeszcze raz dziekuje:) Juz wiem wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dojazd do niemiec

jest chyba nawet z lomzy autobus w kazdym biurze podrozy sie dowiesz koszt do 200zl:)

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dojazd do niemiec

z tego co wiem busem do bremen przejazd kosztuje 300 zl w tym roku. Ja w tamtym roku jechalam do Lutten placilam jeszcze 260 zl. Niestety podrozalo.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dojazd do niemiec

Cześć, ja zawsze jeździłem autobusem z firmy Eurolines lub Orbis , busik zabiera ciebie z dworca pks w Łomży i w warszawie wsiadasz do autobusu ktory jedzie do bremenh , przez łódz poznan berlin hamburz, zalezy dokad kto jedzie, a o bilecikach dowiesz sie w biurze podrozy nad starym abc kolo drzewnej, aha w okresie wakacyjnym taki autobus kursowal codziennie , pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dojazd do niemiec

Pawle lecisz po samochód do śmietniska do bremen??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dojazd do niemiec

Witam,
jak masz czas i chcesz przy okazji troche sie pobawic, to jedz pociagiem do granicy, a tam szukasz ludzi, krorzy jada w tym samym kierunku, chyba ze jedziesz z 3-5 osobami (wychodzi najtaniej).
Lapiesz pociagi jadace w kierunku Bremen i w ciagu doby jestes na miejscu ;)
Bilet taki dziala tylko w weekendy i max. pociagi pospieszne (IC, EC odpadaja), ale standard jest i tak wysoki.
patrz linki:
http://www.tigrisunion.com/swt1.html
http://www.bahn.de/international/view/pl/prices/germany/pl_swt.shtml
pozdrawiam

yanker

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dojazd do niemiec

Jedz busem dojedziesz pod sam dom i spod wlasnego domu a autobusem jest masakra jechalem 2 razy bo musialem wrocic. jedzie sie bardzo dlugooo!!! jak chcesz to dam tobie kilka numerow busy z suwalk, goldapi, sejn sa bo 65 Euro z Łomzy sa po 70 a za autobus zaplacisz 60 euro jak chesz jakis numer to pisz tu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dojazd do niemiec

Prosilbym o numery do tych busow:) a ile bagazy najczesciej daja zabierac ze soba?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dojazd do niemiec

ja polecam dojazd z http://autokary-mikrobusy.pl :) na stronie można sobie znaleźć wygodne połączenie i od razu kupić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org