sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
amnesiamaxxx

cos tam nowego ciekawego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amnesiamaxxx

melina i speluna dla gowniarzerki i tyle do bani klub na sile promowany

szef_wszystkich_szefow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amnesiamaxxx

pedale wszystkich pedałów nie byłeś to się nie odzywaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amnesiamaxxx

Wszyscy piszą do bani itp a jednak stałych bywalców tam nie brakuje :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amnesiamaxxx

Jebać amnesje, jebać !!!
pozdro dla normalnych :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amnesiamaxxx

Ja byłam i jestem takiego samego zdania. Jeśli ktoś lubi lalunie, które wszystko mają na wierzchu (jak w burdelu) i karczyska to nic dziwnego ze, co niektórym się podoba. Dodam jeszcze, że to jest gorsze od jeziorka. A i uważajcie na telefony i kasę KRADNĄ wyjmą Ci z kieszeni. A tak prawdę mówiąc to wszystko było by po staremu jak by właściciel się zajmował a nie śmieszny kierowniczek, który zgrywa nie wiadomo, co a tak naprawdę o niczym nie ma pojęcia.
Odradzam komukolwiek, kto ma ochotę na kulturalną imprezę.

Wiem, że za to zaraz mnie wyzwą, od jakich tylko, ale to jest moje zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amnesiamaxxx

Wyzywać nie wyzywać. Świadczy o kolegach wyżej i ich poziomie w każdym wymiarze ;p
Opinia opinii nie równa. Ciekawy lokal. Mi tam nikt niczego nie ukradł (jeszcze;p ), jest przyjemnie i nie małolaci. Małolaty..... hmm.... ktoś tu chyba nie ma dowodu,że wyzywa innych i na pewno kolegi tam nie było... bo bez dowodów nie wpuszczają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amnesiamaxxx

Nie rozumiem czemu tak mowicie, że np "amnezja jest do bani" nie rozumiem czemu tak malo przychodzi osob, uraz do Atomu?... kraść nie kradną bo nie ma tam kogo okraść... skoro amnezja jest do bani to i yama jest do bani, klub na takich samych zasadach, a jednak w yamie jest czesto gęsto, że przejść nie można... kure**wo jest wszedzie, Igusia-co jeszcze w burdelu widziałaś bo ja nie bylem, tam też Ciebie okradli? chyba z cnoty... "kierownik" czyli menager myślę, że dobrze sie spisuje, dobrze promuje klub.. taxi za darmo do 24... wejsciowa za darmo w piatek i w sobote, czasem jeszcze jakieś niespodzianki, np. 60drinkow dla pierwszych przy barze- tydzien temu tak bylo...muzyka b.fajna, nuty takie jak w radiu tylko, że fajnie zremiksowane, normalne do potanczenia, nuta nie taka jak w starym Atomie caly czas ten sam rytm i sam bas slychać było, nagłośnienie dużo lepsze, z ładnym sopranem... narzekacie na yam, że ciasno, że nie ma gdzie potańczyć, chamstwo łokciami sie rozpycha itp. a pomimo tam chodzicie, w amnezji jest duzo, duzo wiecej miejsca na parkiecie i miejsc siedzacych jak i przy barze nie trzeba w kolejce stać, dwa bary, a w jednym z 5stanowisk przy nalewakach..ekskluzywny klub, jak i yama, ale rzymianka ciasna śmierdząca speluna jak nie wiem, duża wiocha, dowodow juz nie sprawdzaja to i dzieci gromada, a ludzie tam tak się pchają, w amnezji pełna kultura i nie okradają przy barze jak w rzymie za kazdym razem drink inaczej kosztuje od 6 do 15zl ;/ a w amnezji masz menu i wiesz co i za ile kupujesz... moim zdaniem najlepszy klub w Łomży, tylko szkoda, że ludzi mało...
Wystarczy przejść się, zobaczyć a nie pisać głupoty w ciemno... TO NIE ATOM!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amnesiamaxxx

JA nie byłem ale się wybiorę:D podobno całkiem nieżle z opinii moich znajomych no ale fakt uraz po atomie jakiś zostaje... do tego dodam ze jeśli jest tak jak na sienkiewiczatzn mniej wiecej ten sam rodzaj ludzi taka sama kultura i obsługa to mamy w łomży nowy zaje*** klub...

"Kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amnesiamaxxx

Mam pytanie.W ten piątek kto będzie występował w amnesii?Za wejscie do tego klubu płaci się , czy wstęp jest darmowy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amnesiamaxxx

byłem i napotkałem 3 blachary na 3 dziewcynki nie wiem mnie to nie kreci ale fajnie sie piwem mozna poblewac ;0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amnesiamaxxx

Katrina102 - z tego co wyczytałem na stronie(http://www.amnesiamaxx.pl) gra dj Feekey i dj RoD i za free wejście.

kisiel - nie wiem jak Ciebie mnie tam kręcą dziewczyny ;-P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amnesiamaxxx

moze ten kisiel woli chłopców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amnesiamaxxx

Kurcze aż żal czytać. Podobno za dobrą imprezę trzeba zapłącić, a Wy chcecie za free na dobre imprezy chodzić?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: amnesiamaxxx

lubie porzadne dziewczyny a nie blachary jak ciebie kreco blachary to coz widac ze chójem sie obracasz tylko i widac jako zone bedzieś miała .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org