sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
akryl paznokcie

chciałabym zapytac o paznokcie gdzie najlepiej zrobic i w miare cenowo niedrogo prosze o namiary z góry dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

Zapraszam do siebie ;) www.mandrzejczuk-tipsy.bloog.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

Bardzo fajnie robi dziewczyna która mieszka na osiedlu Kraska, za akryl bierze chyba 50zł, już z ozdóbkami. To jej nr 509957949

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

http://pazurki-malutka138.blog.onet.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

Bardzo ładnie akryle również robi Pani z firmy best_nails u klientek w domu. Na nasz ślub żonie zrobiła bardzo ładny, różowy french. Dosyć tanio około 50 zł . Jej email to :
best_nails@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

tylko MD studio na dlugiej, ta pani wie co robi doradzi, odradzi i bedziesz zadowolona napewno. odradzalabym ci natomiast robic u dziewczyn za grosze , ktore sa samoukami i mogo zrobic twoim paznokciom tylko krzywde ja sie kiedys tak wlasnie przejechalam. to numer do MD 506139536

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

Akryl, Żel, French, Manicure, Pedicure, Masaże dłoni, Masaże stóp !!! Napisz
Tanio i solidnie.

best_nails@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

to ja przy okazji chcialabym sie dowiedziec gdzie najlepiej zrobic uzupelnianie zeli i jaka jest tego cena, z gory dzieki :)

just move on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

Może i dziewczyny ładnie robią w domach u klientek i tanio, bo sama korzystałam z takich usług, ale jak wytną skórki to - AjĆ :-( Chociaż zdarzyło mi się, że jedna nie wycięła, bo mówiła, że nie można... To jednak osobiście polecam p. Kasię Serafińską, fakt trochę trzeba zaplacic, ale potrafi nawet na krótkiej płytce super frech zrobic i ładnie zdobi, no i trzyma się to wszystko xD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

Polecam naprawde www.best-nails.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

Marcinekkk taki znawca oferty kosmetyczki swojej zony? Hmm...

to samo hg-wypowiedzi tej osoby to tylko ta sama tresc" Polecam naprawde www.best-nails.pl"
no super auto promocja i reklama tylko nie wiem czego? Tej szkarady i masakry PROFESJONALNEJ? Nicki sluzace tylko i wylacznie do autopromocji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

ja zapraszam do siebie cennik i kontakt do mnie jest na stronie poniżej :))

http://kasia-paznookcie.blog.onet.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

wznawiam temat. cena nie wchodzi w gre, chciałabym żeby było należycie zrobione

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

www.mandrzejczuk-tipsy.bloog.pl

sama skorzystalam pare razy z uslug Moniki i jestem zadowolona ;) Zdjecia prac mowia same za siebie ;) i nie jest to photoshop ;))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

ja rownież polecam www.mandrzejczuk-tipsy.bloog.pl. Dziewczyna ma talent i duuużo pomysłów. Zawsze jestem zadowolona z tego co wyczaruje na moich pazurkach :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

do tipsiarni - tipsiary i blachary!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

Jak masz swoją płytkę paznokcia ładną to zapuść i nie rób tego cholerstwa bo tylko sobie zniszczysz własne paznokcie :P


Pozdrawiam

Kukułka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

mandrzejczuk ile bierzesz za pedicure?

______________________________________________________________

Nie poraz pierwszy patrzę na świat z pewnym dystansem,
nie poraz pierwszy ludzie mylą życie z seansem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

Kukułka
przedluzanie paznokci nie niszczy naturalnej plytki tylko zrywanie ich niszczy. Sama tak myslalam dopoki nie poszlam za rada kosmetyczki i zdjelam je tak jak trzeba, czyli spilowalam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

tipsiary i blachary noszą tipsy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

Twoje zdanie na ten temat jest mało istotne dziecko. wszystko jest dla ludzi i mnie z góry nie oceniaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

tak jak napisałam, tipsy są dla tipsiar!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

tylko i wyłcznie Edyta, ma gabinet obok CTO. Robiłammw wielu miejscach i ylko ona robi solidnie i niczym się nie zarazisz. No chyba że w promocji do tipsówza 50zl chcesz grzybicę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

dzieki ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akryl paznokcie

Często ludzie mylą stylizację paznokci żelem czy akrylem z zakładaniem tipsów. Niesłusznie, bo metoda żelowa czy akrylowa może być stosowana także na naturalnej płytce. Firmy takie jak Indigo Nails mają w sprzedaży akcesoria, które wykorzystuje metoda akrylowa - https://www.indigo-nails.com/pl,metoda-akrylowa.html i metoda żelowa. Warto poznać temat, bo takie paznokcie ładnie wyglądają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org