wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
poseł Kołakowski najbiedniejszy???

Możliwe, że poseł Kołakowski jest najbiedniejszy, skoro zapomina o zapłaceniu faktury!!! Panie Kołakowski jest mi pan winien ponad 300 zł, które musiałam zapłacić z własnej kieszeni bo poszłam panu na rękę !!! Mimo upomnień i telefonów pan Kołakowski nie raczył uregulować swoich należności! Głupia zgodziłam się wystawić fakturę gotówkową wierząc w uczciwość polityka - a ten po prostu mnie naciągnął i musiałam zapłacić z własnej kieszeni!!! Już nie pracuję w tej firmie ale pan Kołakowski jest dla mnie od kilku lat człowiekiem nieuczciwym i niewiarygodnym, powinien mi pan podziękować, że dopiero teraz o tym piszę!!! A wstyd! zabierać biednemu na swoją kampanię!!! Wstyd! DLA MNIE KOŁAKOWSKI TO NACIĄGACZ I......

Meg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

ten temat to raczej polityka

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

Tutaj też pasuje, dobrze wiedzieć kto nas reprezentuję. Dzięki Magdalenka za informację, może w końcu ludzie zobaczą kogo wybrali.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???


Magdalenko - zastanów się!!!
Taka osoba jak Poseł Kołakowski 300 zł by Ci nie oddał.
Jeśli w ogóle jest Ci winien to może po prostu zapomniał .
Lepiej już było iść do biura poselskiego i przypomnieć niz wypisywać na forum głupoty.
Chyba, że Twoim zamiarem było oczernienie osoby.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

Magdalenka pewnie jesteś poplecznikiem PO i swoje brudy powinnaś prać w swoim domu. Poseł Kołakowski gdybyś się zgłosiła się do niego do biura oddał by ci z nawiązką. Najlepiej kogoś obgadać i to publicznie... I co zadowolona jesteś z siebie?! Widocznie Pan Kołakowski jest biedny, bo nie kradnie i nie okrada podatników i nie jest od "kręcenia lodów"!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

gosciowa moze z wiazanka? ;]

dobrze wiedziec...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

zacznijcie czytać ze zrozumieniem!!!
wielcy obrońcy pana łosła buahahahaaaaa

cytat:
"Mimo upomnień i telefonów pan Kołakowski nie raczył uregulować swoich należności! "

jak się coś kupuje na z terminem płatności to chyba należy o tym pamiętać!!! ciężko, żeby jeszcze jeździć do łaskawego, wielmożnego klienta i prosić go, żeby zapłacił....

żenada...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

Jaka to była firma ? Lub przynajmniej z jakiej branży ? Skoro już w niej nie pracujesz to możesz śmiało napisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

Magdalenka to jedna wielka ściema! Pisze, aby pisać i robić zadymę. Z wiązanką też powinna iść, ułożyć se taką gadkę, żeby dotarła do Pana Kołakowskiego. Myślę, że jest to propaganda przed 7 czerwca!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

byl artykul to sie przypomnialo jej i napisala co o nim mysli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

Zgadza się, był artykuł i przypomniało się pani Magdalence, że pan poseł winien kasę!
Propagandy nie sieję bo sama głosowałam na PiS (o ja nieszczęsna - nie wiedziałam że do takiej klęski przyłożę rękę).
Poza tym - jeśli klient jest zawiadamiany już nawet telefonicznie - na osobisty telefon komórkowy to chyba już wystarczające upomnienie!!!
Koledzy mnie zabiją bo chcieli sami o tym napisać ale nie zgodziłam się (bo jak mogłam się przyznać do takiej naiwności). Pan Kołakowski zapomniał zapłacić za ogłoszenie wyborcze bądź kondolencje - już nie pamiętam - na pewno był to aż 1 moduł na 3 stronie gazety. Pozdrawiam wszystkich obrońców "posła"

Meg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

widac gosciowa ze nie znasz pana posla i wszystko kojazy Ci sie z POlityka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

Oczywiście Roler - za to ty znasz wszystkich osobiście i zaglądasz im do portfela

Meg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

magdalenka czytaj posty innych ze zrozuminiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

O przepraszam Roler - przeczytałam z niezrozumieniem. Oczywiście niektórym ciężko uwierzyć w to, że poseł nie płaci. może i zapomniał ale ja nie jestem od tego by ganiać go po biurach. Mój błąd, że ufając POSŁOWI RP wystawiłam fakturę gotówkową. Dla mojego szefostwa kasa była i choćbym chciała to co ja miałam zrobić? zacisnęłam zęby i oddałam do kasy to co mister Kołakowski miał do uregulowania. dla mnie to już zamierzchłe czasy ale dlaczego inni nie mieliby wiedzieć, że do tych 460 tysięcy długu dochodzi jeszcze marne 300 zł? Dla jednych marne (dla posła) a dla innych to miesięczne rachunki do zapłacenia w owym czasie...

Meg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

pan Kołakowski nie tylko Magdalenkę obuł. Tacy jesteście za p. Posłem ? To może ktoś wie jak to p. Poseł razem ze swą szacowną mamą oprawili w świetle prawa pewną rodzinę z majątku...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

Pan Poseł to uczciwy człowiek , nie wierzę w te bzdety, które napisała Magdalenka , widać , że nie umie komunikować się z ludźmi i załatwiać spraw w elegancki sposób .Dzwię się , że ktoś dopuścił Ją do wystawiania faktur , jeżeli wypisuje takie głupoty .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

dziwne, ze to pierwszy post...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

Dosyć dużo Magdalenka już napisała, a pan poseł niech to wyjaśnia.
Jeżeli nie wyjaśni, to znaczy, ze jest tak jak Magdalenka pisze.
Malachit - ciekawy temat, chętnie coś się dowiem. A patrząc na posła, to jest to wielce prawdopodobne.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

Przykładowo: czyj był dom i sklep ogrodniczy na ul. Kierzkowej i jak "sprytnie" został przejęty przez w/w duet.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

nie ma sie co dziwic pisuarow nie da sie juz sluchac i na nich patrzec powinno sie z nimi skonczyc i nie ma sie co dziwic ze to naciagacze i hienyjak kazdy polityk zreszto
obluda zostanie obludna

szef_wszystkich_szefow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

teraz mamy nowego lidera :D

Kurski buahahhahahaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poseł Kołakowski najbiedniejszy???

Wiesz Magdalenka, to spora naiwność z twojej strony- zaufać politykowi. Ale bardzo dobrze należy piętnować złodziejstwo i już.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org