sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zespół "Amor" Jedwabne

Co sądzicie na temat tego zespołu? Mam zamiar zaprosić ich, aby grali u mnie na weselu. Mam nadzieję, że doradzicie mi: Czy warto?

Czekam na odpowiedzi.


Pozdrawiam.



"Burn rubber, not your soul"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

ja byłam na weselu gdzie grali i było ok wszyscy sie bawili do rana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

Daj spokój, zaproś lepiej Rycha spod blaszaka nieźle gra na harmonijce ustnej i Ruską Kaśkę to i na flecie ci zagra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

słyszałam kilka piosenek, fajnie grają i zdecydowanie polecam ten zespół :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

A jaką muzykę "grają", jakieś disco-polo? Czy też coś innego? Chodzi mi o to że nie wszyscy lubią disco..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

A wyobrazasz sobie inna muzyke na weselu niz dipolo? Jak poprosisz to moze Ramsteina zagraja :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

A ma może ktoś jakieś linki do ich występów?


No wiesz byłam na kilku weselach, na których nie było tylko disco-polo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

Ja ostatnio byłam na weselu na którym grał ten zespół i mogę powiedzieć że wszyscy dobrze się bawili. A jeśli chodzi o muzykę to raczej disco polo grali ale dużo nowych i tanecznych piosenek, także każdy znalazł coś na siebie. Mi akurat spodobało się to że robili mało przerw, bo nie które zespoły to co 4 piosenki i przerwa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

Dobry jest, polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

Ten zespół będzie grał na moim weselu 15 sierpnia. Widziałam spis piosenek jakie grają są od disco polo po najnowsze grane w radiu. Możesz tez zażyczyć sobie jakiś dodatkowych, na pewno w ramach możliwości postarają się żeby takie piosenki były, bo rozmawiałam z nimi. Słyszałam właśnie że robią bardzo mało przerw i nie grają w kółko tego samego jak zespół Romans na którym tez byłam. Polecam ten zespół.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

jaaaaasne niech żyje autoreklama :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

co wy macie z autoreklamą?? Ktos o cos zapyta, ktos pochwali i od razu autoreklama... paranoja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

Patrze już o nic tu nie można zapytać. Od razu jakieś autoreklamy. Zazdrościsz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

ktos wspomnial o zespole Romans z Wizny,bylam na weselu i tylko nie to!!!!!!!!!zepsuli siostrze cale wesele!!!!! DNO i WODOROSTY!!!!! ostrzegam przed nimi!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

Niestety Romans sie nie nadaje do nieczego... Zespol Amor slyszalem i naprawde polecam. Cała trójka ładnie śpiewa, dobrze grają. Fajne oczepiny, mało przerw naparawde zespol wart zaufania, no i chyba nieduzo biorą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

To dobrze. Widzę.. że dobrze wybrałam. Dzięki za info ;)
Pozdrawiam


: Burn rubber, not your soul :

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

jasne czego tu zazdrościć - tak się składa, że ich widzialem w akcji amatorszczyzna, widziałem też ich "spszszszęt" Co tu dużo mówić wejdźcie na ich równie amatorską jak oni sami stronę :P
Dla mnie liczą się takie zespoły jak Boss, Top, GTW, Studio Band, Flesz
Na Amor jestem uczulony właśnie przez nieudolną autoreklamę na tym właśnie forum Powtarzam na pozycję na rynku trzeba sobie zapracować a nie promować się autoreklamą i pochwalnymi postami na swój własny temat ... moge przytoczyć kilka tematów na tym forum i wskazać nicki pod którymi kryją sie członkowie tego zespołu :P ale mi sie nie chce NARA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

Nie no to prosze bardzo przytocz xD tylko tak piszesz bo i tak na pewno nic takiego nie ma. a autoreklamą się nie martw. nie potrzebują jej.!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

Po pierwsze znajdź sobie w wyszukiwarce takie nicki jak : maurycy, wesoła20, żona - wszyscy nadawali pieśni pochwalne z jednego IP z szeptela :P

Po drugie weź sobie na wesele nawet Staśka Wielanka nic mi do tego

Po trzecie nie chce mi się już pisać

AMEN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

To nie pisz;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

witam
zazwyczaj nie wypowiadam się na takie tematy ale widzę że zawiść ludzka jest okropna. Proszę się szczerze zastanowić. Jeśli ktoś chwali zespół to znaczy ze ładnie gra. jeśli nawet się promują to znają sztuczki marketingowe a konkurencja zostaje w tyle. to zespół grający na weselach a nie informatycy zakładający strony. widziałam z ciekawości i jest oki. Osobiście nie byłam i nie słyszałam. ale już ich lubię. Tak trzymajcie!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

taaa i niby przypadkiem kolejna wypowiedź z tego samego IP :)

I w jednym zwracam honor, faktycznie ta nowa strona jest juz ok - widziałem poprzednią i trąciła amatorszczyzną

Zespół Amor tak trzymajcie rozwijajcie się :)
Jedyne co potępiłem to wypowiedzi "nibygości" a de facto samych członków zespołu ... to jest śmieszne a nie "marketingowe" bo ktoś kto się choć troszkę orientuje potrafi rozróżnić faktyczne opinie od autoreklamy

To tyle - naprawdę nic nie mam do tego zespołu niech grają ile wlezie i ile tylko sprzęt na to pozwoli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

a słyszał Pan o marketingu szeptanym?? sama jestem osobą zajmującą się marketingiem firmy nie powiem jakiej i robi się podobnie na forach wiec nie dziwi mnie to. a co do adresów to hm podejrzane ale przecież ja tez mam z szeptela a jestem na terenie Łomży a oni z jedwabnego.
udzieliłam swojego głosu na tym forum bo nie lubię chamstwa.
Amatorszczyzna?? a wie Pan kto to jest amator?? jeśli w zespole są osoby po szkole muzycznej to chyba maja kwalifikacje. każdy musi od czegoś zacząć.
życzę powodzeni wszystkim i Panu również w karierze muzycznej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

Koniecznie musi być ten marketing z "szeptela "szeptany ;-) od innych providerów nie działa ! Zajmij się praca na dobre imię nie szeptaniem dalej zajdziesz (( totalna amatorszczyzna !! )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

Zazdrościcie im, że się chłopaki rozwijają. No i bardzo dobrze;) Chwała im za to. Dobrze że są tutaj jeszcze takie osoby które nie zazdroszczą komuś tego co osiągnął, osiąga.. życzą im szczęścia ;] Szacunek się należy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

a co ten zespoł osiągnał słucham ? chyba tylko to że musi podszywać sie pod rózne nicki by ktokolwiek o nim mówił :P Dobre zespoły terminarze zapełniają już na 2010 :P

Żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

jak wziolem ich na wesele to tez mialem ten problem nieznalem ich ale posluchalem jak grajo i zaufalem im i wiecie co? niezawiodlem sie mialem najlepsze wesele jakie ktokolwiek moglby sobie wymarzyc a ci ktorzy chco sie czepiac to i tak bedo to robic niestety ale zazdrosc na swiecie nigdy nie umrze.( amor trzymajcie sie i oby tak dalej;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

cześć obserwuję od kilku dni tego posta i śmieszna sprawa się nasuwa-alvaro50 - hugo poco za wszelką cenę tak oczerniać próbujecie konkurencyjny zespół , przecież to jasne ze jesteście którymś z tych niby "lepszych".a jeśli chodzi o ten szeptel to puknij się w główkę 30 procent ludzi na tym forum ma szeptela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

Zgadzam się z " wiki123 ". święta racja .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

Z narzeczonym szukaliśmy zespołu na wesele w internecie. I niestety dużo i długo szukaliśmy dobrego, co by umieli śpiewać i poprowadzić całą imprezę. I zdecydowaliśmy się w końcu na Amor. W niedzielę podpisaliśmy z nimi umowę i tak się składa że nasze wesele jest za rok. Słyszeliśmy jeszcze innych ich piosenek na miejscu, całkiem niezłe. Wszystkiego się można dowiedzieć :) co i jak
Każdy ma inne zdanie, i tak pozostanie.
Pozdrawiam i też polecam ten zespół.

Nika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

No nie , disco polo na weselach im się podoba. Jak już pisał alvaro50 są kapele naprawdę dobre i obywa się bez tego wstrętactwa typu "Żono moja żono.."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół "Amor" Jedwabne

Ja pisałam o Romansie. Naprawdę też nie polecam, co piąta piosenka to jest to samo. Fakt oczepiny nie były takie złe, ale wciąż powtarzające się piosenki, dużo przerw, trochę się potem pochlali.

Zespół Amor pewnie niedawno wszedł właśnie na ten rynek więc pewnie dlatego nie mają zarezerwowanych wesel aż do 2010 a to wcale nie musi znaczyć ze są gorsi.

Zespoły jak BOSS i inne są bardzo długo w branży mają już wyrobioną markę i nikt nie musi się o nich pytać ale zaczynali prawie tak samo. Grali na weselu mojej siostry ciotecznej 7 lat temu. Jeden z ich zespołu uczył mnie muzyki.

Ale dajmy szansę nowym, poza tym, ze na pewno są również utalentowani. Jeden nawet po szkole muzycznej. Inny z nich tez ma doświadczenie w tej branży. Więc wie to i owo. Na pewno są początkujący ale nie amatorzy:)

Autoreklama na pewno z ich strony nie jest potrzebna. Nie wiem po co tyle bulwersować. I próbować wpierać innym. I tak każdy zrobi co chce. Ja wybrałam tez ten zespół i jak widzę nie będę żałować, a cena naprawdę jest przystępna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org