środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TATUAŻ

wiem ze pewnie juz po raz setny te pytanie sie pojawia na forum, ale czy jest ktos w Łomży kto robi dziarge i jeżeli mozecie to namiary kontakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

ostatnio widziałam jakieś ogłoszenie w kauflandzie że gościu robi tatuażę ale jak i czy bezpicznie to nie mam zielonego pojecia. najlepiej u sprawdzonej osoby robić lub w salonie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

w piszu jest studio koles robi super tatuaze , stosunkowo nie drogo , niedaleko ulicy łąkowej , przy kosciele , mieszka w domku tam go znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

A masz może jakiś kontakt do tego kolesia????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Sobie te tatuaże na mózgach poróbcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Adres studia tatuażu w Piszu to ul.Trzcinowa 19 tel.874234452,kom.507673078.Nie wiem czy namiar jest aktualny ale taki jest na szyldzie przy ul. Nowogrodzkiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Dzięki bardzo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Kiedys bylo studio w łomży na ul.Dlugiej niedaleko biblioteki ale nie wiem czy jeszcze jest bys musiala sie wybrac i zobaczyc ArtTatoo chyba tak to sie nazywalo byl taki nieduzy czarny szyld i ten chlopak naprawde fajnie robil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Wiem szyld ciągle wisi na długej z tym że telefon jest juz nieaktualny. Dzieki

Aniag.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Robi nadal na Długiej kontakt w zakładzie fryzjerskim zaraz obok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

A w którym zakładzie fryzjerskim????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Ten klient na Długiej to wielka pomyłka.Robiłem tam sobie tatuaż więc coś wiem na ten temat.Jeśli szukasz solidnego fachowca odradzam ten "salon".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Wie najprosciej jest zrobic go w psofesionalnym salonie ale przyznaje ze ta nasza Łomża to wielkie zadupie.

Aniag.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

w łomży nie ma popytu na tatuaze wiec sie nie dziw ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

ja w wolnej chwili robie

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Ja robiłam sobie u tego chłopaka co jego ogłoszenie wisi w Kauflandzie super robi tatuaże chcesz to ci napisze numer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Jeżeli ogłoszenie wisi w kauflandzie to zobacze sama dziekuje jesli by nie było to dam znac

Aniag.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

No niestety niema juz namiaru na tego goscia jeżeli możesz wysłac mi jego telefon bo byłabym bardzo wdzięczna aniag@op.pl

Aniag.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

tak sluchaj sie jakiejs panienki bez pojecia ktora zrobiła sobie tatuaż a która prawdopodobnie nie ma żadnego pojecia a napewno dobrze na tym wyjdziesz...
Ja na twoim miejscu bym odlożył kaske i pojechał do warszawy do Studia Tatuażu Dereniowa wlasnie na ul. Dereniowej , maja swoją stronę internetową to mozesz sobie wejść, i tam jest gość który widać ze ma pojęcie bo jego dziary są ładne przejrzyste i wyraznie a nie jeden wielki kleks... jak juz robic dziare to porządną przynajmniej ja tak myśle... No chyba że szkoda Ci pieniędzy to wtedy rób jak uwazasz ;]
Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Troche racji w tym jest , ale zapytac nie zaszkodzi, wsumie czasami są talenty :) ktore kotrafią...

Aniag.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Troche racji w tym jest , ale zapytac nie zaszkodzi, wsumie czasami są talenty :) ktore potrafią...

Aniag.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Scorp ty chyba ciemniak dobry jesteś nie jeden jest co umie tatuaże robić i jak nie masz pojęcia to pilnuj siebie i nie wtrącaj się w rozmowę mądrych ludzi chyba zazdrość cie bierze co

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

trzymaj numer na pewno nie pożałujesz tatuaże robi super 504347103 narazie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Zrobić łatwo tatuaż, a usunąć go można operacyjnie. Po co robić tatuaż?




---------------------------------
Samotność www.iduo.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

A po co ludzie palą papierosy na przykład głupie pytanie zadajesz to jest każdego sprawa ty nie chcesz to nie musisz robić a inni chcą to robią i tyle bez sensu dyskusja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Musze przyznac ze byłam i naprawde jestem zadowolona mili ludzie i precyzja ja też polecam!!
a tatuaż to tak jak palenie i picie tylko najmniej szkodzi zdrowiu.

Aniag.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

nie sprzeciwiajcie sie kaskamarcin bo on wie wszystko i po co zadajecie głupie pytania... Jego to denerwuje, dajcie mu spokój ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Niezgadzam sie z Toba bo każdy z nas ma jakies zdanie i opinie, Ty mówisz i myślisz swoje a ktoś inny inaczej, ale niemożna oceniać kogoś tylko po nicku albo po tym co pisze jeżeli sie tej osoby niezna, a wyrazic opinie każdy moze!
A pytania dotyczące tego poco ci to sią nienamiejscu, każdy robi to co chce i naco ma ochote, ja miałam ochote zrobić tatuaż i go zrobiłam i nieobchodzi mnie czyjeś zdanie bo jednemu to sie podoba drugiemu nie, to tak jak palenie picie czy branie narkotyków.

Aniag.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Do spoko
Napisz co zrobileś z tym zepsutym tatuażem tzn. co bylo z nim nie tak i czy można taki tatuaż gdzieś poprawić, czy ważne jest miejsce i czas jego zrobienia, co to bylo na początku i jak teraz wygląda, zapytuje dlatego że mnie osobiście dotyczy zbliżony problem i chciałbym go jakoś rozwiązać do wakacji. Z gory dzięki za dokładne info, myślę ze oprucz mnie jeszcze wiele innych osób na tym skorzysta. pozdrawiam wszystkich na forum

p.c.t.s.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Ja nic niepoprawiałam tylko go zrobiłam, miejsce mysle ze niejest istotne wszystko zależy od tego czy chcesz aby był widoczny czy raczej nie, ja mam go osobiscie w okolicach kostki wiec jest widoczny w lato bo w zime to raczej długe spodnie sie nosi a jesli nie chcesz to może to być łopatka, brzuch itp, tam gdzie miejsca są raczej zakryte, ten gościu co u niego ja se robiłam dziare to również porawia tatuaże.
Przed i po zrobieniu jest dokładnie tak samo, wszystko zależy od wielkosci tatuażu, to tylko taki dodatek na ciele zamiast kolczyka.

Aniag.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Noo to fajnie że go sobie zrobiłaś ja też się cieszę, napewno luxusowo wygląda nad kosteczką, jeszcze tylko w przyszłości skupiaj się odrobine jak coś czytasz bo zamieszanie wychodzi no chyba że nazywasz się "spoko".
a przy okazji w jakim kolorku wzorek, traditional sinofiolet czy może jakieś delikatniejsze barwy bardziej dziewczęce, dla jasności teraz do ciebie aniag kieruje to pytanie i pozdrawiam serdecznie

p.c.t.s.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

ile kosztuje taki tatuaż

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Scorp widać jaki ty inteligentny nie ON tylko ONA pisze widzę ze na lekcje polskiego się nie chodziło chyba,poza tym mowie jeszcze raz jak ci coś przeszkadza to po co tu wchodzisz i czytasz nie interesują cie tatuaże to zajmij się czymś innym i nie wtrącaj się w rozmowę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

aniag:robiłaś tam gdzie ja ci dałam numer czy gdzieś indziej?nad kostko jest super ja tez mam i bardzo fajnie to wygląda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

z chipsow se zrob ahahahahhah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Ponawiam temat. Czy coś się zmieniło, jeśli chodzi o tatuaże w Łomży? Jest ktoś, kogo polecacie? Oczywiście nie chodzi tylko o talent, ale także o to żeby było sterylnie. Nie interesują mnie zajeb***e tatauaże z "bonusami".
Możecie odrazu podać namiary.
z góry dzięki za odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

Ja znam dobrego tatuażystę, sama mam jego dzieło na łopatce. Godny polecenia z Kolna :) w razie czego mogę podać namiary i jego dzieła na maila :) pozdrawiam ;)

Raz, dwa
Raz, dwa, Trzy
Jeśli jest Ci dobrze,
Dwa razy lepiej jest mi ;)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

tatuujcie swoje ciala by was matka nie poznala!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TATUAŻ

w Kolnie tez słyszalam ze jest ok

anio1

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org