poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypozyczalnia quadów

Czy jest ktos moze zainetesowany wypozyczeniem quada??120zł za godzinke-same firmowe quady yamaha,kawasaki itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

jaka pojemnosc?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

od 350 do 700

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

a masz jakis tor czy nie i jak jest z paliwem rozpisz sie , jestem chetny na wypozyczenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów


wypożyczalnia jest w łomży?
czy quady sa zarejestrowane?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

pryzmat:
Co do toru,to narazie czegos szukamy,puki co niestety nie ma.Co do paliwa to jest w cenie.Narazie robimy tak ze np zbiera sie kilka osob i ośka:)
2late2sql:
Tak,wypozyczalnia jest w Łomży.

Najlepiej jezeli jestescie bardziej zainteresowani zadzwoncie pod 515141913,wiadomo ze inna gadka z właścicielem a inna z osoba chcaca pomoc:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

z tego co sie orinetuje to troszke drogo
nad morzem biorą po 100 zł za godzinke ale może się skusze

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Owszem,ale na morzem maja linhaje,kymco i inne dziadostwa...Chcesz wierzyc lub nie,ale jazda na japończykach a na tych chinskich/tajwańskich zabawkach sporo sie rozni....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

ale Łomża od Gdańska czy Sopotu też niestety się różni, dlatego np. to samo piwo tam kosztuje w knajpie 2 razy tyle :) a nie odwrotnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Ojej,skoro taniej jest na morzem,prosze jechac nad morze do niczego nie zmuszam...Poprostu informuje ze jest mozliwosc pojezdzenia quadami w Łomzy i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

byłem dziś polecam było fajnie a quada rozbujałem do 70 km

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

ktos tu chyba nie rozumie :)
Poprostu ceny wypadałoby ustawiac pod rynek lokalny

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

W takim razie jaka powinna być cena za wypozycenie Quada na 1 godzine??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

a ile spala w godzine? mowie o mieszanej jezdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Wszystko zalezy od pojemnosci i ile przez godzine zrobi sie kilometrow...Np.moja prywatna 650 na 100km spala ok 18litrow w terenie...Moim zdaniem cena jaka jest podana(120zl) nie jest cena wygorowana,doliczmy jeszcze sobie jakis serwis itp...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

rolnik69 cena 120 zł razem z paliwem wg mnie OK. Z tego co widze to wiekszośc to "centusie" chcieli by za darmo pojezdzic albo najlepiej zebys im doplacił jeszcze.
Quady są zarejestrowane?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

czyli zakladajac ze przejedziemy w ta godzine 50km wydamy 45na paliwo, dolicz sobie 100% za amortyzacje i masz, 90-100pln godzina :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Wypożyczam quada za mniejszą cenę. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny. Quad to Honda Rancher 350ES. Bardzo dobrze sobie daje radę w terenie. Możliwość dostarczenia w każde miejsce w okolicach Łomży. Serdecznie zapraszam!!! Tel.602115347

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Ja po niczego nie zmuszam,quady sa zarejestrowane istnieje mozliwosc zorganizowania wypadu na 10-15 quadow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Dodam jeszcze,ze quady sa nowiutkie,nie zadne stare wytłuki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

ale wyporzyczamy ekipą i jeździmy gdzie sobie chcemy czy tam gdzie ty narzucisz??

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Mozecie jechac gdzie chcecie,jednak musze z wami jechac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Buachachacha. To tak jak wypożyczyć samochód, albo przyczepkę z wypożyczalni i wziasc właściciela ze sobą. Czytam i nie wierzę a jak ktoś ma swoje paliwo to za ile wypożyczysz? Cena to chyba z kosmosu? A po tego quada to przyczepką trzeba przyjechać, czy sam dowozisz? Od kiedy się czas liczy do kiedy? Czy jest jakaś kaucja? Czy ma kierunkowskazy i można nimi po ulicy jeździć? czy muszę go potem myć jak pojeżdżę po błocie? Cena to z kosmosu....zwijaj interes na mazury

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

W takim razie nie widze sensu odpisywania,jezeli cena oraz warunki nie odpowiadaja to trudno.Nie chce mi sie dyskutowac z osobami tak myslacymi ze wypozyczenie przyczepki a quada to to samo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Normalnie ludziom się coś pomyliło zobaczcie np ile kosztują gumy do quada i nawet za 500 /h nie opłacało by się pożyczyć jak jakiś dzikus by spalił oponki przez 20 minut ewentualnie rozjeb..ł skrzynie biegów - jest rozwiązanie gdzie pożyczają quady "zaocznie" ale kaucja jest w wysokości np 500 za sztukę rozpierd..sz płacisz proste ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Właśnie o to chodzi,ze ludzie mysla ze quad kosztuje 300zl i ze jak juz pozycza to moga z nim robic co im sie podoba...Po drugie zawsze sie jedzie z taka grupa i obserwuje czy nic sie nie stalo,moze 3ba pomoc w odpaleniu,ruszeniu itp...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

wypożyczysz dwa quady na 5 godzin za 800zl, w tygodniu? myślę że to odpowiednia cena. jesteśmy amatorami wiec na amortyzacji nie stracisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Jezeli jakies oferty,dzwon pod podany numer,ze tak sie wyraze"ja tu tylko sprzatam":P 515-141-913

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Wypożyczam quada za mniejszą cenę. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny. Quad to Honda Rancher 350ES. Bardzo dobrze sobie daje radę w terenie. Możliwość dostarczenia w każde miejsce w okolicach Łomży. Serdecznie zapraszam!!! Tel.602115347

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Kolezko,mozesz sie nie wpieprzac??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Przykro mi, ale niestety nie mogę, z tego co mi wiadomo forum jest dostępne dla wszystkich zainteresowanych, a Pana zachowanie z poprzednich wypowiedzi świadczy o Pana niskiej kulturze. Sądzę, że z pewnością w ten sposób zyska Pan wielu Klientów:)Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia<hahaha>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Dziekuje bardzo,w takim razie jak powodzenie bedzie jeszcze wieksze to nie bede narzekał:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

A czy Pan Matej jest w stanie wystawic fakture??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Z tego co się orientuję wypożyczenie quada to wydatek rzędu 50- 60 pln za godzinę bez paliwa.
Takie stawki chodzą na Mazurach i nad Bałtykiem.

Rolnik69 gdzie ty wypalisz 18 l/h.
Posiadać to nie znaczy chyba to samo co jeździć i wiedzieć.


Druga sprawa to czy chińczyk czy markowy spala praktycznie tyle samo.
Przeprawówki spalają około 11- 13 l/100km.

Trzecia sprawa to nie przejedziesz 100 km w terenie w ciągu dnia, chyba, że będziesz lansował się po drogach i lasach. Do lasów jest zakaz wstępu!!!!

Ja przynajmniej wiem, że zbiornik paliwa ( 13-15 l) starcza na 2-3 wyprawy czyli 2 lub 3 dni dobrej zabawy w błocie po pas. Kilometr można wówczas jechać 4- 6 godzin albo dopóki sił starczy.

Są ludzie w okolicy co jeżdżą na quadach i coś o tym wiedzą.
Wejdź na www.atvpolska.pl i zobacz zakładkę Region Mazury i dalej.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Z tego co się orientuję wypożyczenie quada to wydatek rzędu 50- 60 pln za godzinę bez paliwa.
Takie stawki chodzą na Mazurach i nad Bałtykiem.

Rolnik69 gdzie ty wypalisz 18 l/h.
Posiadać to nie znaczy chyba to samo co jeździć i wiedzieć.


Druga sprawa to czy chińczyk czy markowy spala praktycznie tyle samo.
Przeprawówki spalają około 11- 13 l/100km.

Trzecia sprawa to nie przejedziesz 100 km w terenie w ciągu dnia, chyba, że będziesz lansował się po drogach i lasach. Do lasów jest zakaz wstępu!!!!

Ja przynajmniej wiem, że zbiornik paliwa ( 13-15 l) starcza na 2-3 wyprawy czyli 2 lub 3 dni dobrej zabawy w błocie po pas. Kilometr można wówczas jechać 4- 6 godzin albo dopóki sił starczy.

Są ludzie w okolicy co jeżdżą na quadach i coś o tym wiedzą.
Wejdź na www.atvpolska.pl i zobacz zakładkę Region Mazury i dalej.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Te rolniiik zwijaj na pole! Trochę konkurencji i miękkie nóżki :D tak to jest w tej naszej Łomży. Śmieszny Pan jest i kariery się tak się nie zrobi,a z takim podejściem to droga krótka. Polecam zamknąć się w buszu z dala od ludzi i poddać się zabiegowi socjalizacji ;] O ile wszystkim wiadomo na jazdę quadem faktura potrzebna NIE JEST! A taką kulturę jaką pan ( nawet nie napiszę z dużej litery,bo nie zasługuje) prezentuje to można pokazywać w Kozikach Centralnych co najwyżej. Proponuję poczytać trochę zanim się pan udzieli następnym razem. pozdrawiam. Łomżanka

kimkolwiekjestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

zuziam:

O widze ze szanowna siostra Pana Marcina M(...) :) Wiec chyba wszystko jasne:)


myśliwiec:
Na quadach jezdze od ponad dwoch lat i wiem co pisze...zbiornik 13-15l??Otóz w moim jest on 20 litrowy,wiec juz wychodzi Twoja wiedza...
Po drugie,jest roznica czy chinczyk czy nie bo wiadomo ze czesci do japonca sa drozsze.
Po trzecie widac ze nie jezdziles nigdy z ekipa ze nie da sie zrobic 100km dziennie(zakladam ze w ogole kiedykolwiek jezdziles na quadzie )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

niestety Pana nie znam i nie jednemu psu na imię Burek. A w zasadzie to nie ujawnia się niczyich danych osobowych na forum publicznym.

kimkolwiekjestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Rolnik69 jak się chce robić 100 km dziennie to na cholerę kupować Bruce Force 750. Nie trzeba mieć napędu 4 x 4 żeby tak jeździć. Bruce Force ma większy zbiornik ale i sam jest większy.
Duży i głupi quad.
Na żadnej imprezie przeprawowej kariery nie zrobił i chyba nie zrobi. Tylko problemów masę z nim quadowcy mają dlatego jest quadem niszowym.

Swoją drogą gdzie tak jeździsz na tych quadach, że Ciebie nie widać?

A może taka mała konfrontacja w terenie?

Pokażesz co potrafisz i jak w grupie jeździsz jak potrafisz nawigować.

Bez omijania bagien, głębokich brodów, wąwozów, trawersów i winchowania pod praktycznie piony.

Pewnie jeszcze nigdy nie widziałeś i nie jeździłeś wśród tylu quadów w jednym miejscu co ja. ( około 120 szt )

O prawdziwej przeprawie to może jeszcze i nie czytałeś.

Jakbyś kolego posiedział w wodzie po pas lub po pachy przy minus nastu stopniach to pewnie byś szybko skruszał. :)

A swoją drogą to może fakturę i wystawisz :) , ale co zrobisz jak Ci ( odpukać w niemalowane drzewo ) wypadek przytrafi.

Na każdej imprezie przeprawowej legalnej jest zespół medyczny lub kilka a jak jeździliśmy z ekipą w Sudetach to i helikopter ratowniczy był do dyspozycji i pogotowiu na zabezpieczeniu imprezy.

Nie jeżdżę po polach, łąkach, drogach, ulicach szkoda mi opon i sprzętu. Błoto, bagna i im ciężej tym lepiej.

To co kolego kiedy razem w teren?

Pozdrawiam

To co kolego kiedy i gdzie ruszamy w teren.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Krotkie pytanie,jestes z Piatnicy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Tam też chłopaki jeżdżą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Ja wiem gdzie i kto jezdzi,bo sam z nimi jezdze:) A raczej jezdzilem bo coraz ciezej zebrac jakas ekipe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

To dawaj z nami. My nie mamy problemów ze skrzyknięciem ekipy i z dobrym ciężkim terenem.
Przyjeżdżają do mnie koledzy z Białego i ja do nich też gościnnie jeżdżę.

U nas dokładnie jest tak jak piszesz. Ciężko coś zorganizować.

To zapraszamy.

Dziś też jeździmy ale więcej na www.atvpolska.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

myśliwiec jaką masz maszyne???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Czerwoną albo czarną,. Zależy ile błota na niej leży.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Domyslam sie ze Honda:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Zgadza się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Takze przynajmniej wiem z kim pisze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Lepiej skrzyknąć się i pojeździć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Wie ktoś czy jest coś w Łomży jeszcze? Kolega z pierwszego postu chce teraz kaucję 2000 zł.

Jest w Kolnie za 60zł/h z paliwem jakiś bezfirmowy ale aktualnie gość ma zepsute auto i nie przywiezie tutaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Wtrącę się :) może ktoś ma ochotę na: http://www.facebook.com/Endurado?sk=info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

rolnik69 : Wypożyczalnia - dobry pomysł, cena moim zdaniem też nie jest za wysoka, sam mam Quada i wiem ile kosztuje ekspoloatacja. Próbuj, ogłaszaj, informuj , a na pewno zdobędziesz klientów. Pamiętaj tylko o konkurencji :) o niej nigdy nie mówi się źle.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Kaucja jest jako zabezpieczenie,ktora oczywiscie podlega zwrotowi jezeli z quadem nic sie nie stało. Dla jednych duza,dla innych normalna,poprostu tez musimy sie zabezpieczyc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

rozumiem. Ale szary człowiek, który chce się przejechać quadem nie ma luźnych 2k.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

myśliwiec byś lepiej nie wklejał fotek na www.atvpolska.pl jak niszczycie łąki bo jak dla mnie to tylko bezmózgi to robią.
A jeśli chcesz wiedzieć to mam pasje podobną do Twojej tyle tylko że trochę większy sprzęt od quada.
I nie niszczę nikomu łąki, szanuj ludzi i ich prace.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

rolnik przeciez Ty jestes osoba pomagajaca wiec czemu tak sie angazujesz w ten temat.?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Apropo to ktoś może wie gdzie można to cholerstwo wypożyczyć ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

torro- bo lubie sie angazowac :)


TurboDymoMen- 515141913

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Czytać sygnaturkę!

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypozyczalnia quadów

Skoro nie ma u nikogo innego to trudno. Dzięki za odzew.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org