piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
komunia

gdzie w łomży w przystępnej cenie można kupić jakiejś ubranko na komunie dla kobiety prosze o podanie sklepów tylko bez zbednych komentarzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

Ja przeszukałam całą Łomżę, wszędzie powtarzalne wzory, kiczowate, słabo wykonane, jakość z bazaru. I juz myślałam, że nic nie znajdę, a tu mały sklepik z nowymi ubraniami firmowymi, firmowymi nie puma, czy adidas, ale next, gdzie za jedwabną sukienkę zapłaciłam 169zł. po prostu neiwyobrażalne, bo na metce była cena 80funtów. Sama zobacz może coś ci wpadnie w oko, ja jeszcze poluję na bluzkę z wiazaniami pod szyją, bardzo efektowna, ale zależy w czym gustujesz, ja lubię oryginalne ubrania, a nie masówkę, dzięki czemu nei wystapię na komunii w sukienkce, w której będzie co 5 pani.
Acha a sklep jest na Mickiewicza, był tam kiedys Inwest bank, za fryzjerką, na przeciw bloków, nazwa chyba wzorcownia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

Nie polecam. Sklep do bani. Nie opłaca się tam robić zakupów. Kantują. Sprzedają paskudne rzeczy. Nawet na reklamę ich nie stać

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

Ten sklep na światłach się Lotos zwał koło 4plus



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

Haha, ale się uśmiałem, to żeś zrobił reklamę, pewnie sprzedajesz chińszczyznę i boisz się nowych sklepów, które w końcu mają porządne ciuchy. Zdesperowany biedaczku zmień branżę nie będziesz musiał zniżać się do poziomu oczerniania konkurencji, a pani pytała tylko o to, gdzie kupić strój na komunię, bez takich komentarzy nie na miejscu. Czytaj ze zrozumieniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

Kieracik ty chyba z czytaniem nie bardzo. Chyba mój komentarz jest jasny w stosunku do mimixxx i Basia_mala bo to jedna i ta sama osoba i z reztą ty chyba też. dziwne że 2 z tych 3 osób mają na swoim koncie po 1 poście. Spadaj sklepikarzu, a za reklamę trzeba zapłacić. postawią jeszcze ze 2 stokrotki i pójdziesz z torbami hheehhehehe

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

do papkarol ty chyba naprawde nie umiesz czytac ja sie tylko zapytalam na forum aby ktos cos poleciil a ty od razu wyskakujesz a przeciez napisalam bez zbednych komentarzy bo jak widze co kolwiek by ktos o cos nie zapytal to musza komus zaraz wypisywac swoje wlasnie zbedne komentarze a sadzac po loginie to ty raczej nie powinnes bynajmniej tak naprawde wiedziec gdzie mozna kupic akurat cos na komunie moje pytanie bylo bardziej skierowane do plci zenskiej normalnie zenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

też szukam takiego sklepu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

Ja z kolei miałam problem z ubrankami dziecięcymi, w stacjonarnych sklepach jest ograniczony wybór :( Bardzo ładne dodatki na komunie dla dzieci można zamówić w sklepie : http://blumore.pl/. Swojej córeczce zamówiłam tam buciki i sukienkę w którą ubrała się po kościele na przyjęcie pokomunijne. Chciałam, aby w ten dzień czuła się jak mała księżniczka ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org