piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ROZKŁAD MPK NA 4LOMZA.PL

CO JEST!!! OKOLO ROKU TEMU ZDJETO ZE STRONY ROZKLAD MPK CALEGO MIASTA I DZIAL BYL W TRAKCIE BUDOWY... SPOKO ALE ILE MOZNA WPROWADZAC TAKI ROZKLAD NA STRONE? OK POCZEKALEM JAK WIELE INNYCH OSOB.. OSTATNIO ZOSTAL ON WPROWADZONY ALE BEZ ZADNYCH HIERLACZY DO TYCH ROZKLADOW... GDZIE TE PRZYSTANKI SIE ZNAJDUJA TO KAZDY WIE ITD... APELUJE DO ADMINISTRATOROW STRONY O JAK NAJSZYBSZE DOKONCZENIE TEGO DZIALU... !!!! KTO PODZIELA OJE ZDANIE NIECH SIE DOPISZE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ROZKŁAD MPK NA 4LOMZA.PL

fakt. Rzokład jazdy kojarzy mi sie z planem jazdy autobusów. Mapke miasta chyba kazdy ma zakodowaną w głowie.

przydałby sie rozkład jazdy, oj przydał

News

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ROZKŁAD MPK NA 4LOMZA.PL

Popieram sprawe !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ROZKŁAD MPK NA 4LOMZA.PL

A Poco MPK ? może trzeba se zakupić samochód ! ja mam własnego szofera i śmigam wszedzie i mi takie duperele nie potrzebne !

....No I ZostałeŚ Twardzielem Dzięki Nam ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ROZKŁAD MPK NA 4LOMZA.PL

ty śledczy nie kozakuj..... nie wypowiadaj sie nie na temat twoj post jest zenujacy.... jak bedziesz chcial wydymac freda to w koncu fred wydyma ciebie... pozdorwienia dla poruszajacych sie po miescie bez szofera ;p. śledczy banan!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ROZKŁAD MPK NA 4LOMZA.PL

Taką mapkę to ja sobie moge kupić za 5 złotych w księgarni i nie będzie mi do jej przejrzenia potrzebny komp. Gdzie są minutowe rozkłady jazdy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ROZKŁAD MPK NA 4LOMZA.PL

Popieram w 100%. Już nie raz chciałam zobaczyć, o której odjeżdża jakiś autobus, a tu nie ma. ZRÓBCIE COŚ Z TYM!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ROZKŁAD MPK NA 4LOMZA.PL

Jest Rozkład jezy MPK eków na innej Łomżyńskiej stronie tylko trzeba poszukać a nie błaznowac siębie jak co nie którzy !! !! o dymaniu bedzie mi tu pisał ;-( A że mam własnego szofera to co ci do tego ?? ?? zarób i bedzisz miała na szofera i nie bedziesz musiał jedzić tymi zasyfionymi czerwoniakami !! !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ROZKŁAD MPK NA 4LOMZA.PL

A gdzie można znaleźć dokładne godziny i minuty odjazdów autobusów dla poszczególnych przystanków. Takie co są na tych słupkach przy przystankach.

Tak poza tym to wiem że można dostać takie rozkłady w biurze MPK ale komu sie chce chodzić na Spokojną.
Wolę sobie sam druknąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ROZKŁAD MPK NA 4LOMZA.PL

Siemka all!! Jestem ZA !! Dawać tu minutowy rozkład jazdy wszystkich linii i to cały łącznie ze świętami!!!

Bardzo dobry pomysł !! Też bym sobie druknął!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ROZKŁAD MPK NA 4LOMZA.PL

Śledczy, bądź poważny, a nie rób z siebie pajaca. Jak już wyśledziłeś inną łomżyńską stronę z rozkładem MPK to może w swej łaskawości podałbyś jej adres.
A co do osobistych środków transportu to mam dwuosobową hulajnogę i osobistego do niej kierowcę pełniącego jednocześnie rolę silnika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ROZKŁAD MPK NA 4LOMZA.PL

Teraz też mam taki sobie rozkład w domu ale tylko na przysztanek przy domu. i musiałem po niego kawał drogi ganiać.
Z chęcią bym w necie sobie popatrzał na inne przystanki.
Śledczy jeśli jest naprawde jak mówisz że znasz stronkę z rozkładem na linie MPK to podaj adres.
To naprawdę ułatwi nam wszystkim życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ROZKŁAD MPK NA 4LOMZA.PL

My tu gadu gadu a ciekaw jestem jakie jest stanowisko twórców portalu i kiedy któryś z nich da głos w sprawie powrotu rozkładów jazdy z przystanków Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ROZKŁAD MPK NA 4LOMZA.PL

Podnosze temat może się coś zmieni zeskanować mapke ze starego informatora Łomżyńskigo to nie sztuka to nie załatwia problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ROZKŁAD MPK NA 4LOMZA.PL

mozna isc do mpk, no i poprosic tam chyba pania w kadrach zeby wydrukowala rozklad z przystankow, tylko trzeba znac numer :D albo przy jakiej ulicy jest :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ROZKŁAD MPK NA 4LOMZA.PL

dwie strony które mają akktualny rozkład to
www.um.lomza.pl
www.mpklomza-waw.pl

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org