piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobry obiad

czy w łomży można zjedzć dobry i tani obiad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

morzna

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

Nie "morzna" tylko można jeżeli coś.Myślisz o daniach typowo obiadowych czy może być np. jakaś pizza. Jeżeli Pizza to 4 Pory Roku są fajne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

a jakies typowo obiadowe to tylko przy prokuraturze chyba alicja czy jakos tak a ceny nie wiem jakie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

Jeżeli obiad typowy to Bar ALICJA na Szosy Zambrowskiej lub też w Bistro na stacji BP.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

Nie złe i nie drogie obiady można zjeśc na Starym Rynku pod filarami- bar! bliżej od ul. Giełczyńskiej. Naprawdę polecam!!!

Kuchania domowa- pychotka:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

W barze pod filarami śmierdzi, w barze Alicja stare jedzenie.

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

Zapewne większość jada dobre obiady w swoich domach wychodzą taniej i masz pewność że twój np.kotlecik mielony nie składa się z trzech innych którego klienci nie przetrawili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

w alicji dobre jedzonko i nie drogo za 13 zl to na maxa mozna sie najesc, pozatym lepiej zamawiac na wynos:P:P:P

za 12 zl w yamie nawet ok saladki dobre:) a reszty to nie wiem
4+ odpada jesli chodzi o pizze mozna znalesc wlosy :P
najlepieej kupic i samemu przygotowac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

PKS

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

Oglądaliście kiedyś taki angielski program co mogą zrobić pracownicy jeżeli zostaną wkurzeni przez klienta?
Otóż w ekskluzywnej restauracji taki klient zrobił awanturę z powodu jak twierdził zbyt twardego schaboszczaka.Kelner wziął go na zaplecze z wyrazami przeprosin a następnie rzucając na podłogę walnął kilka razy z obcasa.Kotlecik trafił z powrotem na patelnię po czym nieuprzejmy gość zajadał się ze smakiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

Niezłe obiady są na Bistro przy BP.Są niedrogie,można się najeść ,jest spory wybór dań.Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

Znacie jakieś dobre przepisy na niedrogie obiadki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

Przecież w Internecie jest mnóstwo..!
Chyba nie umiesz gotowac i jestes facetem..😄

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

Jeśli lubicie burgery, a macie już dość tych sztuczności z sieciówek to polecam Chichi ! Spróbujecie i od razu będziecie wiedzieć o co mi chodziło ;p

http://chchi4u.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

najlepszy obiad jest jak sama go sobie zrobię :) A przepisów w necie dużo.



http://slonecznygrodek72.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

najlepszy obiad jest jak sama go sobie zrobię :) A przepisów w necie dużo.



http://slonecznygrodek72.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

Faceci czasami gotują znacznie lepiej niż kobiety. Tylko im się po prostu nie chce, trzeba ich jakoś skutecznie motywować, a wtedy powstają pyszne dania. Tanim i prostym daniem są wszelkie gulasze albo leczo - chociaż cena zależy przede wszystkim od tego, co wrzucimy do garnka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

Na przykład leczo z kiełbasą. W ostatnim czasie bardzo często robię na obiad. Jest to smaczne oraz tanie bo cukinie biorę ze swojej działki ( w tym roku mam prawdziwy urodzaj cukini).

Tak poza tym to w takie gorące dni zupełni nie mam ochoty na żadne cięzkie jedzenia . O wiele bardziej wolę zjeść sobie właśnie taki lekki i jednocześnie sycący obiadek.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

Ewentualnie risotto choć nic nie zastąpi klasycznego mielonego z ogóreczkiem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

Jedź na pekaesy tam zawsze świeża zupka i drugie danie.a i cena przystępna 12 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

O, ciekawa propozycja . Ja też szukam takiego miejsca, przejdę się tam sprawdzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

Na Starym Rynku jest pierogarnia \"Stary Młyn\". Za ok. 13 złotych można kupić 6 pierogów, myślę, że taką porcją można się najeść. Są tam też kałduny i barszczyk ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

Polecam również Smak Podlaski na Mickiewicza i Bistro w Tesco

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

Tak, można - jeśli przygotujesz go sobie sam. Teraz, gdy nie brak pysznych warzyw, nawet fasolka szparagowa będzie pyszna, jeśli przygotujemy ją według przepisu widocznego pod adresem https://www.przepisy.pl/blog/gotowanie-fasolki-szparagowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

przepisów w sieci jest pelno, chocby blog Gurbackiej- fajne inspiracje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

Dokładnie, przepisów na obiady jest wiele, więc ciężko wymienić tutaj wszystkie ulubione potrawy. Jeśli nie ma pomysłu, to najlepiej szukać czegoś w sieci. Dodatkowo według mnie do obiadu zawsze pasują frytki. A teraz za nie możemy mieć ciekawe nagrody. Jest jednak kilka kroków do tego: trzeba kupować produkty marki Aviko, rejestrować je w aplikacji Aviko Benefits i zbierać punkty. Jeśli mamy ich mało to możemy połączyć je wspólnie ze znajomymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

Tani obiad zrobimy sobie w domu i tak naprawdę potrzebne są tylko np. frytki i do tego jakieś mięsko. W łatwy sposób znajdziemy jakieś przepisy. Frytki najlepiej kupić od Aviko, bo mamy takie korzyści, jak bardzo fajne nagrody. Potrzeba tylko aplikacji Aviko Benefits, która umożliwi zbieranie wszystkich funkcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

Zawsze możesz wybrać przepis z Cookingbox.pl i zamówić. Kurier przywiezie ci składniki do domu w wybranym przez ciebie terminie. Mi się bardzo ta możliwość podoba bo nie znoszę robić zakupów a nie raz mam ochotę m.in na coś z kuchni hiszpanskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

hej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry obiad

Dobry obiad można zrobić samemu w domu, jednak trzeba mieć dobrej jakości składniki. Ja od jakiegoś czasu kupuję produkty tej firmy: http://www.farmio.com/kurczak-babuni, ponieważ mają bardzo dobry skład. Dla mnie ważne jest to, że np. kurczak jest bez antybiotyków, w końcu jem to nie tylko ja, ale i moje dzieci, a zdrowie jest najważniejsze, więc po co się truć, skoro można kupić dobre produkty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org