poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
endokrynolog

Czy zna ktoś dobrego endokrynologa w B-stoku? bo w Łomży jest chyba tylko jeden u którego trzeba spędzić minimum pół dnia żeby się dostać..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

Polecam dr.Jakubczyk, Eskulap -Białystok u;. Nowy Świat 11C, tel.: 85 7421168. Wizyta kosztuję 75 zł, rejestracja telefoniczna. Przyjmuje w poniedziałek,wtorek i czwartek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

Polecam dr Borawskiego który przyjezdza z Białegostoku do Łomży,przyjmuje na Kazańskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

dzięki bardzo. Do figa31 : a w którym miejscu na Kazańskiej przyjmuje dr Borawski? Prywatnie czy nie? Byłaś u niego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

Przy aptece,tam gdzie wielu lekarzy.Przyjezdza w 2 soboty w miesiącu,mam do niego telefon.Byłam kilka razy,robi od razu usg w cenie wizyty,ostatnio 60zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

Czy mogłabym poprosić numer do dr. Borawskiego? Z góry dzięki :)

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

Nie polecam lek. Ołdakowskiej w łomzy książkowy endokrynolog

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

Dlaczego książkowy....?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

wznawiam temat i mam pytanie - czy dr Borawski nadal przyjmuje na kazańskiej ? jeśli tak czy ma może ktoś do niego nr telefonu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

i ogólnie jacy endokrynolodzy przyjmują w Łomży i czy możecie kogoś polecić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

Czytajac temat przypomniał mi sie pewien lekarz endokrynolog, który przyjmował kiedyś na Szosie Zambrowskiej , potem w szpitalu, starszy gościu, kiedyś u niego sie leczyłam a mianowicie chodzi o to ze byl delikatnie mówiac "zbokiem" zawsze jak bywalam u niego to pytał mnie o stosunki damsko meskie , badał piersi ( mówił ze to potrzebne, choc sama nie wiem do czego) itp. itd. Niektóre moje znajome również skarżyły sie na niego. ze lubi sobie podotykać ...hehehhe... no ale to bylo juz pare lat temu, teraz juz chyba nie leczy wiec spokojnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

ja osobiście jestem bardzo zadowolony z Pani doktor Ołdakowskiej na Kazanskiej przyjmuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

dr Gardziejczyk na Siewnej w poradni rodzinnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

Nie wiem czy dr Borawski jeszcze przyjeżdza do Łomży ale wystarczy zadzwonić 604804059. W cenie wizyty robi USG. Łomżyńskich "endokrynologów" nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

dzięki za informacje, a może jednak ktoś wie coś o dr Borawskim - w jakie dni jest albo numer telefonu ktoś ma ? uzyskałam informację, że jednak nie przyjmuje na kazańskiej jak wcześniej pisałam, tylko przy piekarni okruszek koło kasztelańskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

acha dzięki za numer :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

polecam dr Barbara Olszewska ul. Senatorska 48 tel. 216 24 59

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

Witam!!!
Ja również poszukuje dobrego endokrynologa dla córki 8 lat. w Łomży, Białymstoku lub okolicy. Mieszkam w Ostrołęce. Czy te wszystkie namiary są aktualne? Dziękuje za szybkie odpowiedzi. Pozdrawiam

maluta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

Maluta74 jeśli Cię interesuje to służę.
NZOZ ALFA (endokrynolog dziecięcy) dr.Elżbieta Kulas rejestracja 86 212 54 23
Łomża ul.Sybiraków 5

"Człowiek był, jest i będzie tylko człowiekiem, dlatego jest pełen słabości.."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

Wczesniej z dzieckiem jeździłam do Białegostoku do dr. Gardziejczyk na ul. Siewną. Teraz jesteśmy u pani dr. Kulas na Sybiraków w Łomży i jesteśmy zadowoleni bardzo.

ewita

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

http://www.youtube.com/watch?v=M7aV2O_0pxI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

Dobra jest Górska Maria z Białegostoku, ul.Ogrodowa 19 LOK.1
Przyjmuje we wtorki i czwartki od godziny 15, ale tylko prywatnie-100 zł za wizyte xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

Olszewska-ja do niej chodzę póki co w szpitalu, i jestem zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

Czy ktoś się orientuje czy dr E. Kulas przyjmuje prywatnie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org