wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bar Bistro przy BP

Witam, może był juz ten temat ale chce poznać opinię innych co sądzą o jedzeniu w tym barze. Czy warto tam zajrzeć i co dobrego można tam zjeść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

bardzo dobre jedzenie za przystępną cenę. Całe menu i ceny masz tutaj www.bistrolomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

Czemu zakładane są tak głupie posty czy warto tam zajrzeć, przecież Cie nikt nie wygoni a 5 zł na zupę chyba masz , wejdź sama lub poproś kogoś żeby cie zaprosił tam , i będziesz wiedziała czy warto tam przyjeżdżać na obiad czy tez na śniadanie, pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

Dzięki 'bascet' za stronkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

jedzenie zadna rewelacja

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

Na przekąskę dla zmęczonego Tir'owca to i owszem, ale żeby iść i posiedziec przy kawie to chyba nie bardzo. Są przyjemniejsze miejsca.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

mi akurat bardzo smakuje tam jedzenie ... latte wysmienite co do tego czy dla tirowca niesadze bo duzo ludzi z lomzy sie tam stołuje oczywiscie jesli tam byli i jedli a amatorzy kebabow pizz i innych przysmakow dworcowych przejdzcie sie i komentujcie dopiero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

bar jak bar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

"Na przekąskę dla zmęczonego Tir'owca to i owszem, ale żeby iść i posiedziec przy kawie to chyba nie bardzo. Są przyjemniejsze miejsca."

Dlatego nazywa sie BISTRO - wchodzisz, zjadasz, chwile siedzisz i wychodzisz. Osobiscie polecam - smacznie i w przystepnej cenie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

Bistro niektórym myli się z jakąś restauracją z klimatem, a tam się tylko zjada i spier... dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

jak dla mnie smacznie i nie drogo Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

ja tam sikam do frytek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

Autor: SN4P (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24-03-09 13:38

Dlatego nazywa sie BISTRO - wchodzisz, zjadasz, chwile siedzisz i wychodzisz. Osobiscie polecam - smacznie i w przystepnej cenie...


Autor: OjciecR. (---.elomza.pl)
Data: 24-03-09 15:43

Bistro niektórym myli się z jakąś restauracją z klimatem, a tam się tylko zjada i spier... dalej.

Widzicie Panowie tu sę nieco mylicie. "Nasze" bistro jak zapewnia na swojej stronie właściciel ma jednak inny charakter.

-----
"Mamy do zaoferowania salę z siedemdziesięcioma miejscami siedzącymi. W okresie letnim, dodatkowo ogródek piwny mieszczący trzydzieści osób. Przyjmujemy również grupy zorganizowane i wycieczki.

"Bistro" to idealne miejsce na SPOTKANIE w gronie przyjaciół, lunch biznesowy, przy tradycyjnych potrawach."
------

Moja wypowiedz była niejako komentarzem do tego co przeczytac można na podanej przez kogoś tu stronie www;) To bistro ma być po cześci taką małą restauracją jak widzisz OjczeR.
Poza tym chętnie pojade i napiję się tam kawy. Kawa z ekspresu na BP jest wyjątkowo smaczna.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

jest tam czysto , przyjemnie, miła obsługa, ale jedzenie nie jest mocną stroną tego bistro. Można nad tym popracować i po porostu trzeba. Właśnie to potrafi przyciagnąć klientów.

Lola z podłomżyńskiego pola

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

obsługa jak najbardziej miła dziewczyny widać że lubią to pracę zawszę uśmiechnięte i polecą coś smacznego a co do smaku potraw to są moim zdaniem dobre zawsze można sobie dosolić lub dopieprzyć hehehe a jak dalej nie smakuje to można również za okno wy....ć i co najważniejsze po obiedzie zawsze można sobie przy kawie posiedzieć i porozmawiać nie przekrzykując się nawzajem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

do kawy też szczam tam ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

Otworz buzie, zamknij oczka Czesio, niespodzianka czeka cie:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

To jak by chciał widzieć to bistro własciciel a jakie ja mam odczucia to dwie różne kwestie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

z pewnością Bistro przy BP podnosi poziom i standarty w gastronomi na terenie Łomży , jest smacznie i czysto- po prostu super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

ostatnio napierdziałem na zapiekankę i jakiś jankes zeżarł i się oblizał bezczelnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

Czesio ,skończ z tymi głupimi postami ,bo i tak nikogo nie zniechęcisz do bywania i jadania na BP Bistro.Jest to jeden z nielicznych lokali gastronomicznych w Łomży ,który nie jest miejscem zbieraniny łomzyńskich lowelasów.Można tu spokojnie zjeść za niewielkie pieniądze,czuć się bezpiecznie.Jedzonko jest b.dobre a obsługa miła i sympatyczna.Przede wszystkim jest czysto i bez dymu tytoniowego .Brawo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

ja jestem lowelas i wrzucam kiepy do frytek, smacznego :D kur wa mać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

Wiesz co Czesio? Sam jesteś kiep i podejrzewam że nawet do lowelasa to Ci duzo brakuje.A jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to lepiej milczeć ,więc zamilcz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

czesio to burak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

A mi dzisiaj obiad z Bistro smakował ,nawet bardzo i Twoje głupie teksty ,Czesiu ,mnie nie zniechęciły.Dla zainteresowanych:tam są przepyszne pączki i wyśmienity sernik.A Ty ,Czesiu ,wracaj ze swoimi tekstami do przedszkola.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

Czesio gej wozi klej na gumowych taczkach pije, pali,..............................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

konia wali w dupie ma adrianka :D

a baśka nie miała fajnego biustu....

a o której żarłaś te pączki ? bo jak świeże to te zgwałcone z rana prze ze mnie, mniam mniam ku,rwa

lowelas to ja

lubisz to suko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

Nie zniżę się do twojego poziomu ,chociaż moze powinnam.Kto się chamem urodził to i chamem umrze.Ale nie o tym tu są posty.Więc na drzewo Czesiu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

cham z chamów jestem pastuchu haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

czesio ty nieokrzesana kanalio!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

Większość już zapewne wie że celem takich pytających niby postów pytających ma na celu reklamy własnego interesu, biznesu bar bistro nie jest w Ostrołęce czy Białymstoku czy nie jest restauracją 5 * każdy może osobiście sprawdzić bez strachu o rachunek. Tak zapewne jest i w tym wypadku, albo temat typu postu <darmowe drinki w amnasji> ... myślicie że kto to pisze sami zainteresowani.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

"Większość już zapewne wie że celem takich pytających niby postów pytających ma na celu reklamy własnego interesu.."

czy to złe?

Niech pisza to sami zainteresowani choc tego nie wiem. Tak samo oni nie wiedza jakich odpowiedzi moga oczekiwac. Nie znaja opinii i po to własnie pisza. Moze dostana same najgorsze opinie. (w wypadku pisania tych tematów przez samych zainteresowanych)

Nie przemawia przez niektórych zazdrosc ze ktos był na tyle rozsadny i pomysłowy ze otworzył własny biznes ktory sie kreci..ja przynajmniej odnosze takie wrazenie:) choc nie oceniam ludzi po postach w internecie..

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bar Bistro przy BP

majo pyzy z miesem i cebulko w tem bistro? i do tego skrzydełka kurczece z sosem pomaranczowem?

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org