niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
uwaga!!!

Koledzy słyszeliście o tym że w Łomży jakieś lepaki bo inaczej nie można nazwać takich ludzi biorą za ułożenie glazury od 15 do 25 zł? A czemu lepaki? już piszę... Dlaztego tak uważam gdyż jeden mój kolega zatrudnił takiego fachowca to na koniec dnia aż się za głowę złapał... i wyszło mu z tej tanizny tak że musiał dokupywać materiał no i oczywiście zapłacić fachowcowi... więc ktoś chcę kłaść glazurę to uważajcie na tych fachowców po 15 i 20 zł...

adriano

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!!!

Za ile ty układasz? Dużo Ci trzeba dopłacić, za to że nie jesteś "lepakiem"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!!!

no wiesz on układa duzo drożej bo tanio nie bedzie robil ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!!!

To ty pewnie to ten tani lepak jesteś. Żenada gościu. Wcześniej pisałeś:

Autor: Adriano (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18-02-09 17:58

.. przyjme nawet zlecenia od firm i osob prywatnych a na glazurze sie znam ja robie glazure najtaniej w lomzy...i napewno jest ona polozona w 100% lepiej niz przez te firmy co chca niewiadomo ile a pozniej jest lipa

adriano

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!!!

lol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!!!

typowy ściemniacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!!!

ja akurat mam swoją cenę i nie jestem takim lepakiem jak Ty "dlaczego nie" jestem ciekaw kto takiego czereśniaka jak ty ulepił haha

adriano

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!!!

Adrano skoro takis dobry to co tu sie tak reklamujesz . Dobrego majstra robota sama znajdzie. DOBREGO. wiec nie obrazaj innych bo sam robisz z siebie lepaka czytajac twoje poprzednie posty.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!!!

A dlaczego ten twoj znajomy zatrudnil obcego LEPAKA skoro ma kolege speca. Widac wiec jaki z Ciebie fachowiec .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!!!

A kto ci tacy te lepaki?? Tępaki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!!!

ja też znam takich lepaków ale to tak jest jak ktos chce zrobic remont za pol darmo to pozniej sa tego konsekwencje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: uwaga!!!

Autor: Adriano (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20-03-09 23:23

ja akurat mam swoją cenę i nie jestem takim lepakiem jak Ty "dlaczego nie" jestem ciekaw kto takiego czereśniaka jak ty ulepił haha

adriano


Przykro mi ale mam zupełnie inny zawód. Widać po Twoim wpisie żeś nerwowy a jak nerwowy to i niedokładny czyli Lepak.
Słusznie zauważył "Pool"- dlaczego znajomy Twój brał obcego skoro ma kolegę speca? Nie popadaj w samozachwyt .
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org