poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co się aktualnie dzieje z projektem "Moja własna firma"?

Witam!
Chcialbym dowiedzieć się, co aktualnie dzieje się z projektem "Moja własna firma". Kiedy można spodziewać się rozstrzygnięcia projektu?Czy wiadomo już kiedy zostaną podane jakieś wyniki???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się aktualnie dzieje z projektem "Moja własna firma"?

wyniki to juz byly w domowym zaciszu przy koniaczku jak niemasz znajomosci to zapomnij wiem cos o tym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się aktualnie dzieje z projektem "Moja własna firma"?

Przyklad idzie z gory a w tym przypadku od ministra gospodarki wiec chyba wszystko jasne:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się aktualnie dzieje z projektem "Moja własna firma"?

Z tego co się orientuję to agencja miała kłopoty z podpisaniem umowy (jakaś agencja z Białegostoku, która także chciała mieć ten projekt namieszała) i konkurs został wstrzymany. Jednak kilka tygodni temu umowę już podpisali z marszałkiem i podobno ma się zebrać komisja która oceni składane aplikacje.pozdrawiam

kuła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się aktualnie dzieje z projektem "Moja własna firma"?

Trochę ARR nie spieszy się z rozstrzygnięciem tego projektu. Były problemy z podpisaniem umowy ale podpisano je 3 tygodnie temu. Wyników jak nie było tak i nie ma... Dlaczego? Czy ta komisja zbierała się już aby jakoś ruszyć do przodu z tym programem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org