piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Czytam od 3 tygodni ten szmatławiec kontakty i włosy na głowie się jeży! Łomża to chyba drugi Pruszków:))) Narkotyki,haracze, strzelaniny!!! i kto tym wszystkim dowodzi? były sołtys ze starej Łomży! ludzie szczanie ze śmiechu:))) a jego gang jest taki mocny że antyterroryści muszą strzec sądu w Łomży! a kto ma ich odbić? Al kaida, IRA? Nie maja już na co pieniędzy wydawać! Przecież to zwykli podrzedni złodziejaszkowie a jeszcze na dodatek połowa z nich okazała sie że współpracowali z policją to i policja wiedziała o każdym ich kroku a pozwalała im sie przez tyle lat panoszyć!?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

hahaha domotec przykry jestes...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Też to czytałem, fantazji co niemiara, ale sensacja musi być...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Alexxx - a ty co kolejny niedoszły żołnierzyk sławusia???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Jakie miasto taka mafia

Chciałeś wydymać Freda teraz Fred wydyma Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

a tak na marginesie , wiadomo co tam po dzisiejszym procesie?? mam nadzieje ze długo wolności nie zobaczy , tylko i tak trzeba bedzie łajze utrzymywać z naszych podatków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Troche Szacunku Dla Niego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Nie liz mu du..py zasluzyl na taki szacunek jaki on mial dla innych ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

haha kazdy sobie rzepke skrobie

przemo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Wiesz tyle ile wyczytałeś w gazecie i piszesz głupoty. - Domotec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Ci co najwiecej wiedzą patrze najwiecej sie udzielają

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Kola nikomu nie lize

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

ci co mu lizali dupsko to teraz razem z nim siedzą, i szybko wolnosci nie ujrzą ,ja jestem za by dowalili im niezłą łate,,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

na wczorajszej rozprawie oskarzonych sam sławus [ GENERAŁ] nie usiadł na ławie oskarzonych, jego pieski za niego bekną ,czyżby on sam był świadkiem koronnym?,jak chodziły pogłoski wczesniej ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

buahahahha

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Swiadkiem koronnym nie moze zostac przywodca groby ani ktos z zarzadu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Swiadkiem koronnym nie moze zostac przywodca grupy ani ktos z zarzadu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Cześć!

Rozprawa jak już zapewne wiecie, została przerwana.

Ze względu naśrodki ostrożności, nawet ławników nie było na rozprawie (z tego co słyszałem, ławników nie będzie na żadnej rozprawie gangu generała.

Witam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

The Show Mast Go On :)

L3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

za dużo się odwróconych na oglądali:P:P:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

masakra poczytaj dzieciaku zanim znowy cos palniesz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Świadek_koronny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

nie musze oglądałem odwróconych i wiem wszystko o świecie mafii łomżyńskiej też buahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

heh jacy teraz wszyscy sie odwazni porobili uhuhu zaden z was nie byl w stanie rzadnemu z nich w oczy spojerzec a teraz z przed komputerka sie wychylaja muahahaha dla mnie to tez zadne autorytety ale skoro przez tyle lat 3mali to miasto i nie tylko, nie wpuszczajac tu nikogo z zewnatrz to chyba nie jakies podrzedne zlodziejaszki , a show byl bo to jest ostatni rozdzial pewnej sprawy z historii naszego miasta w ktorym za duzo ciekwych neewsow niema, a jezeli dokladnie przeczytacie ten artykol to mozna swobodnie wywnioskowac dlaczego nie bylo tam glownego oskarzonego zamiast spekulowac o swiadkach koronnych o czym tez nie macie pojecia

Who's Your daddy?!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

"Nikogo z zewnątrz nie wpuszczali" bo nikt tu nie chciał przyjechać bo i po co. Nie było na kim i na czym zarobić bo Łomża to takie miasto a i tak było opanowane przez wioskowych zamaraśników: Kolno, Bożejewo, Ostrów Mazowiecka. To tacy właśnie mafioźnicy w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Wy wszyscy jesteście w to zamieszani... ;]]] hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

KOLA jak nawet lawnikow nie wpusicli do sadu to co mowic o publicznosci???

Witam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Słowo mafia to niby pojęcie względne ale większość tego nie potrafi zrozumieć. To co mamy w Polsce, czyli Pruszków, Wołomin to też żadna mafia bo to najzwyklejsi darmozjadzi, oszuści, bandyci itd.
Mafia ma swoje zasady, argumenty i cele i nie kieruje się bandytyzmem i drobnymi machlojkami, więc nie mylcie pojęć, bo w Polsce nie mamy jeszcze mafii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

konsul2 skalpel mowil to samo, ze nie ma w polsce mafii... i popatrz jak skonczyl ... ["]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Choc to moze zabrzmiec dziwnie... ciut szacunku dla Generala, co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

jankes szacenek nie jest strachem wymuszonym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

zarowno on, jak i mojżesz i cala reszta tego gangu nie zasluguja na szacunek tylko na potepienia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

tylko jestem ciekawy czy któryś z was mial z nim jakąś styczność komuś z was zaszkodzil itp nie sadze a piszecie te bzdury... a co do tego czy był grozny czy nie poczytajcie na stronie CBŚu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

ta rozprawa to jest śmiech na sali ludzie którze siedzą są oskarżeni za obrót 4 milionami złotych a tak naprawde nie mają żadnego majątku ten co je posiada tak naprawde to po 2 tygodniach wyszedł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Szacunek musi być

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Szacunek? hah dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

buhahahahahahahaha stuknij sie w glowe !!!

ani dla Mojżessza, ani dla Generałka i dla całego gangu SZACUNKU BYĆ NIE MOŻE.

Witam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Na pewno sa tacy, ktorzy ich szczerze szanuja, ale znaczna wiekszosc zapewne ze strachu szanuje... a to nie jest szacunek.
Ale nie ma sensu wnikac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

masakra masz rację śmiech na sali żeby oni operowali takimi pieniędzmy to pewnie by dziś nie siedzieli a 4mln to oni wszyscy razem przez całe swoje życie tyle nie widzieli:))) a po 2 tygodniach to powychodzili ci którzy dobrze współpracowali z organami ścigania znany już z gazet M.S i jedna ze znanych w półświatku łomżyńskim rodzina.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

No ale co nie zmienia faktu, ze jednak troche namieszali, skoro jak to pisali w gazetach i na portalach internetowych ,ze zmaieszany jest w to jakis prokurator z Lomzy i policjanci, no chyba ze to juz nieaktualne, bo wiadomo - papier wszystko przyjmie, a pismaki szukaja taniej sensacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

4mln to nie jest aż tak dużo i to jeszcze na tyle osób wiadomo że na raz tych pieniedzy nie zarobili... w tym biznesie jest tak raz zyskasz raz utopisz hajs... normalni ludzie przeciętniacy tacy jak wy z każda złotówką się liczą w tym srodowisku jest inaczej ludzie żyją na maxa nie musza zalowac sobie niczego i mają gdzies czy roz... pare tysi ich stać... mysle ze kazdy z was zazdrosci i chcialby byc kims takim o którym wszyscy slyszeli, przed którym czują respect przez samą ksywe... a Ja mam was wszystkich głeboko ja juz swoje osiągnełem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

a o co tu chodzi ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

No to Damian niezły z Ciebie hooligan:) Osiągaj więcej;p

Support Your Local Football Team.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Hahahah @Hooligan117 jesteś bohaterem tygodnia dla mnie.

"mysle ze kazdy z was zazdrosci i chcialby byc kims takim o którym wszyscy slyszeli, przed którym czują respect przez samą ksywe... "

jebnij się w czoło, będzie wesoło..
To takie zajebiste żyć sobie na highlevel za haracze itp. ?

pomnik mu k**wa postawcie, jak dla was taki bohater..

A jak chcesz być takim o którym wszyscy słyszeli to są lepsze sposoby niż przewodnictwo w zgp(choćby słynne zdjęcia z mechaniaka)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

co by nie mówić, prokurator gdański oczyścił podwórko łomżyńskie z żulernii i cfaniaczków małego kalibru z ostatnich 10 lat, albo i lepiej.
Zastanawia przypadek M.S. ksywa ,,Samara,, tak piękna kariera, wzór dla grypsujących i pękł jak balon.)
Z utęsknieniem czekam kolejnego piątku.)

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Pamietajcie tez o tym panowie ze wsrod nich na ławie oskarżonych zasiada też paru fajnych normalnych chłopaków ktorzy zostali w niektore sprawy wmanewrowani przez kolezenstwo lub tez poprzez brak sympati u tych panów " odwróconych"ktorzy mówią prawde ale i dużo rzeczy takich ktore ktos chce od nich usłyszeć- niech kazdy zyje wlasnym zyciem a wypowiadaja się Ci komu te osoby zrobiły coś złego . Cięzko tu wypowiadać sie z podziwem o tych chłopakach ale z wrogością niech wypowiadają się ci ktorym stała się krzywda z ich strony........albo Ci ktorzy byliby w stanie powiedzieć im to samo prosto w oczy. A autor tego tematu ma rację to jest śmiech na sali wydawanie pieniedzy i robienie z tej sprawy niewiadomo czego .....tylko po to żeby sprawe nagłośnić i pokazać że osiagneło sie sukces ..........szkoda matek tych chłopaków ,rodzin, dzieci, dziewczyn , żon szkoda ich i Rodzin ktore doznały (jesli doznały) z ich strony jakiejs krzywdy.................. I nie liczcie wszystkich jedną miarą i nie wypowiadajcie sie o wszystkich według opinni jednego , lub paru. Komedia była i będzie ale uwierzcie że w tej sprawie jeszcze parę osob się żdziwi chyba ze sadu nie bedzie stac na taka porazke i skaze pomimo braku dowodow ( mowie o nie licznych przypadkach , zeby tu nikt sie nie zjebał) no bo w koncu na parodie jest stac .............ale na wypłacenie odszkodowan juz nie. Zanim sie ktoś wypowie niech przeczyta dwa razy ........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

http://www.youtube.com/watch?v=WG0YtpCPGZE - to jest bandycka Łomża xD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

a co za fajny i normalny trzymał sztamę z ,,generałkiem,,
Leć po ksywkach, bo ja takich nie znam.(

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Zgadzam się z serialowym skalpelem ze polsce nie ma mafi jako takiej! Mafia to była na Sycyli i to była prawdziwa mafia która kierowała sie zasadami. A co do Polski to nie ma mafi są osoby które kombinują jak zarobic na innych np. po przez sciąganie haraczy z klubów nocnych a co do tego to mają racje! Jak dają z siebie własciciele tych małych przydrożnych burdelików ściągac to dobrze! Alfonsi zarabiają na tych dziewczynach które dobrowolnie tam idą albo pod przymusem i taka kontrola i haracze dla "MAFI" to jest dobry pomysł bo te alfy czują sie też bezkarnie! :P

⊕ Jedno jest pewne,moich korzeni,mojej Polskosci nie pozwole sobie nigdy wyrwac z serca ⊕

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Może oni są (nie) normalni ale chyba nie mieli swojego rozumu dając się wmanewrować takim "asom inteligencji" jakim jest generał;))))). Ale to niech będzie przestrogą dla innych którzy chcą sie bawić w gangsterkę i niech pamiętają że koleżeństwo sie kończy kiedy w grę wchodzą pieniądze i własne interesy wtedy kolegów nie ma. A jak przychodzi do odpowiedzialności to pękają najtwardsi kryminaliści za jakich w łomży uchodzili samary czy sulima ale oni byli tacy przez cały czas tylko udawali twardzieli tak jak myśle prawie wszyscy kozaczkowie dopóki policja nie weżmie ich na widelec wtedy jest płacz i zgrzytanie zębami taka jest naga prawda o naszej gangsterce.;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

tak, to powinno być dobrą przestroga dla młodych ludzi. Takie zabawy się tak kończą
Jeden się rozpruł na śledztwie, drugi dostanie pajdę do odsiadki, a kolejnego schowają do wora i szamał będzie na klopie.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

No to juz teraz wiadomo kto to samary od najstarszego do najmlodszego;))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

ponoć była tam wanda co zabiła niemca <walekonia> gdy to wszystko czytam haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

-je..ć!!! konfidentów!!!
-szacunek dla dobrych chłopaków!!!
-kto ma wiedzieć to wie!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

strrrraszna kasa 4 mln,ech w tym naszym mieście nawet nie opłaca się brać za gangsterkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

O i tu Sylwia zawitała. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Nie powinno sie uzywac pisowni Generalek,,przy zwyklym karlowatym,napompowanym..GienieRalku...
Co to za dylemat na forum?..Lepiej ZAMIAST O Gienku ze Starej Lomzy,popisalibysmy o najlepszym dentyscie w Lomzy,,albo o przepisie na wielkanocna babke..
Zboj,,hu.. i nic wiecej.
Nie oszukujmy sie,ale ktos,kto wiekszosc zycia przesiedzial,jak przechodzil,,za free sloneczka nie oglada..Typy ,ktore pisza tu SZACUN DLA GENERALKA;;powinny zmienic dallera,albo miec pretensje do nowego towaru bbuhhahha,,,,,UPS pewnie ,,zdezorientowane kundelki nie moga znalesc miejsca,,zeby kupe z przyzwoleniem soltysa zrobic,,apropos..HOOligan ,,czy jak mu tam na chrzcie gienek dal..Od czasu kiedy solts daje pppuupy w szarym baraku,, to kundlom niewiadomo gdzie srac mozna.. zolnierzom,,bylaby obraza..

,ZMIENCIE DALLERA:buziaki dla harcerzykow gienieralka.Strzalka chlopaki.Nara.You.Prasujta dresy ze dwoma paskaMY na sobote.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

qwe ty cioto ze smietnika zesral sie to bys ty jak bym cie chamie przejal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Ruch ac sieniaców!!!

http://szybkozamawiam.pl/kebab-u-milorda

https://www.facebook.com/kebabumilorda


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

ostro pojechane. Tylko kto to sieniac?

A wracając do tytułu wątku. Chyba wczoraj już nie było na sali do śmiechu?
Coś czuje, że na sali to będzie nie za długo słychać szloch.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

;..zesral sie to Ty bys...;buuhhaaa ubawiles mnie z samego ranca.Profesor Miodek sie klania.Do CYBERR MASS kundlu nie szczekaj,,,poczekaj do wigilii i wtedy przemowisz po ludzku...aaaauuuu.won!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Autor: better (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21-03-09 02:05

Ruch ac sieniaców!!!





Noż kur...de better biznesmenowi takie słowa nie przystają. Chłopie weź się w garść. Twoje słownictwo świadczy o tobie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Re.: better

a kogo namawiasz do tego - kobiety? czy mężczyzn?

Należysz do Polskiego Stowarzyszenia Gejów I Lesbijek?

I ja u ciebie kebaba jadłam

A fuuu.

p.s. Ale to chyba mój pierwszy kebab od geja. Zawsze to coś innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

He He.. A moze plakac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Witam!! Nie mogę czytać takich bzdur i niepoważnych kłótni. Wy tak naprawdę nie macie pojęcia o czym piszecie. Ja wiem , gdyż jestem żoną jednego z oskarżonych. Kocham swojego męża, wiem że jest niewinny i wierzę w to że niedługo wszystkim wam będzie głupio, bo wygra sprawiedliwość i wielu z chłopaków wyjdzie na wolność. Nie macie pojęcia jak łatwo tam trafić i nie macie pojęcia co czują rodziny oskarżonych i jak trudno jest żyć w takiej sytuacji. Wszyscy są żądni sensacji a nie zdają sobie sprawy jak krzywdzą w świetle prawa jeszcze niewinne osoby, ich rodziny a co najgorsze dzieci, które na każdym kroku w szkole i na podwórku odczuwają niechęć wszystkich wokół do siebie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

hehe to może mnie zamkną bo ja też jestem niewinny :D albo wszystkich niech zamkną z tego forum, ale by było co sensacyjności

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Ze kochasz swego meza,to piekne i godziwe. Ale to nie zmienia faktu,ze on ma cos na sumieniu,skoro jest podejrzany lub juz oskarzony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Zebrala sie banda frajerow i pisze kola vell sieradz kawac i tym podobni a jak byl general to wszyscy mu dupe lizali lub oplacali sie .Dlaczego niebyliscie tacy madrzy jak oni byli w lomzy siedzieliscie cichutko i naliscie sie swoje cipy pokazac na miescie a teraz cale frajerstwo sie zebralo na forum i dyskusje uskuteczniacie je bac to powinno sie was wy chujotluki, noi skad wy macie takie wiadomosci morze prosto z cbesiow , banda frajerow , najpierw sami siebie wezcie na tapete a pozniej mowcie o kims , badnda skurwialych chujolizcow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

chyba macie wszystkie informacje od zastepcy komendanta policji kawaca smiac mi sie chce jak czytam te wasze wywody trzeba bylo byc takim madrym kilka lat temu a tutaj zebrali sie dyskutanci , banda frajerstwa i nic wiecej podejrzewam ze prawie wszyscy lizaliscie im dupe i placiliscie a teraz dyskutanci sie zebrali , a moze jestescie swiadkami oskarzenia i teraz sami z siebie racje zdajecie chujolizy jebane,jebac to powinno sie was

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Nie bulwersuj sie tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

do qwe.. moze zjedziesz na swieta z niemiec to ci pokaze burku co u niemca kible szoruje bo we wlasnym kraju poradzic sobie nie umie... zmywak i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

nie kazdy za granicą pracujący polak czysci kible :)
np. lekarze, pielęgniarki i nieradzenie sobie we własnym kraju nie ma tu nic do rzeczy

co do tematu Norbert ma trochę racji poniekąd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

SIEMKA DLA NORMALNYCH!!!


JAK TAKIE KURW_Y JAK KAWAC I SIERADZ MOGĄ SIĘ WYPOWIADAĆ NA JAKI KOLWIEK TEMAT "KAWAC"STARY KONFIDENT CO JUŻ DAWNO FILIPINĘ PODPISAŁ JAK MU PRAWO JAZDY ZABRALI TO SIĘ ROZJEBA_Ł JAK KURW_A NA ZAKRĘCIE,NASTEMPNY CO TU GŁOSUJE TO "SIERADZ"STARY FRAJER Z KRIMINAŁU A SIĘ WYPOWIADA A SAM O MAŁO NA TRZECIEJ LIDZE NIE WYLĄDOWAŁ A WY PRZYTAKUJECIE TAKIM JAK ONI SIERADZ MUSI ZA KAWACKO PISAĆ CO ON PISZE BO TO JEGO SŁUGUS!!!JAK SŁAWEK BYŁ I INNI TO CZEMU NIKT IM W OCZY NIC NIE MÓWIŁ TYLKO TERAZ GŁOSUJĄ A TAK TO KAŻDY SIEDZIAŁ CICHO A KAWACKA SPRZEDAWAŁA I DALEJ SPRZEDAJE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

OLIWA TEŻ JUŻ ZAPOMNIAŁ JAK BYŁ GŁÓWNYM ŚWIATKIEM ZE SŁEJZIM JAK NA SIŁOWNIĘ PARU CHŁOPAKÓW WPADŁO BARANOSKO KRZYSIĘ NAJEBAĆ TO OLIWA JAKO DOBRY NIBY CHŁOPAK ZEZNAWAŁ ŻE WIDZIAŁ JAK KRZYSIĘ NAPADLI I BILI TO CO TO JEST NAZWIJMY PO IMIENIU "SPRZEDANIE"SIEDZIAŁ I GRYPSOWAŁ A ZA PARĘ LAT SPRZEDAŁ "ZAJŚCIE BYŁO NA SIŁOWNI RELAKS ZA CZASÓW STRZELECKIEGO JAK BYŁ WLAŚCICIELEM"A JESZCZE JEDNO CZEMU OLIWA NIE NAPISZE ŻE JEGO BRAT TEŻ JEST ŚWIADKIEM W TEJ SPRAWIE NIBY ŻE SEBEK I GRULA GO POBILI BO OJCIEC IM KAZAŁ BO OLIWY BRAT SIĘ NIE ROZLICZAŁ Z POŻYCZKI I ZARAZ PO TYM ZAJŚCIU NA KOMENDĘ POLECIAŁ I TERAZ JEST ŚWIADKIEM W TEJ SPRAWIE

A WIĘC JA PATRZĘ ŻE TU NA TYM FORUM NAJWIĘCEJ GŁOSUJĄ KURWY CO MAJĄ DUŻO NA SWOIM SUMIENIU I CO NAJGORSZE OCZERNIAJĄ INNYCH A WTEJ SPRAWIE DOPIERO BĘDZIE WIADOMO KTO SPRZEDAŁ A KTO NIE A WIĘC POCO OCZERNIAĆ INNYCH JEŚLI NIE JEST SIĘ PEWNYM I NIE WIE CO JEST CO!!! A ZA OCZERNIANIE BEZ PODSTAW JEST **** W DUPĘ!!! A WIĘC PANIE PO WIBRATORY DO SEX SHOPU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

A JESZCZE JEDNO MIEJCIE SZACUNEK DO SŁAWKA I RESZTY CHŁOPAKÓW NIE MUSICIE ICH LUBIĆ BO ŻEBY NIE MAŃKA SULIMA TO DO DZIŚ BY SOBIE CHODZILI I KRĘCILI LODY W ŁOMŻY,A ŻE ZNALAZŁA SIĘ ***** CO SIĘ GRUBO ROZJEBAŁA TO DLATEGO ONI SIEDZĄ TO NIE ZASŁUGA PROKURATORA ANI CBŚ BO ŻEBY NIE SULIMA TO NIC BY NIE DOSZLI A ZRESZTĄ TO I TAK NIKOMU NIC NIE UDOWODNILI TYLKO KAŻDY Z NICH SIEDZI NA POMOWIENIACH TAKIE JEST PRAWO W POLSCE ŻE BYLE RURA POMÓWI I SIĘ SIEDZI NIE TRZEBA UDOWODNIĆ A JESZCZE JEST DRUGI GŁÓWNY ŚWIADEK KOLEGA SULIMY WOLIŃSKI MECHANIK Z PIĄTNICY DRUGA ROZJEBUNDA A O RESZCIE TO JESZCZE NIC NIE WIADOMO TRZEBA CZEKAĆ KOŃCA SPRAWY I DOPIERO MOŻNA STWIERDZIĆ KTO SPRZEDAŁ A KTO NIE A WIĘC MORDA W KUBEŁ.TERAZ NA NICH JEDZIECIE BO SIEDZĄ SŁAWEK I RESZTA A JAK BYLI NA WOLNOŚCI TO CZEMU NIKT IM NIC W OCZY NIE MÓWIŁ SIEDZĄC PRZED KOMPEM TO KAŻDY JEST MOCNY BYLE CIOTA POTRAFI PISAĆ!!!

POSZANUJCIE TO ŻE ONI COŚ ROBILI W TYM NASZYM MIEŚCIE I COŚ ZNACZYLI I WIĘKSZOŚĆ CZUŁA DUŻY RESPEKT DO NICH WSZYSTKICH A TERAZ TO SIĘ MĄDRZY PRZED KOMPEM

JEBAĆ TYCH CO TU BZDURY PISZĄ!!!KOZACY OD KOZY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Pewnie, sami niewinni na ławie zasiedli, jak zawsze. Dobre chłopaki byli i mało pili ;) Ciekawe skąd się nagle wziął taki front obrony dla bandy zwykłych opryszków :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

A ty saper chyba musiales spierdalac z Polski bo teraz siedzisz na wyspie po wulkanie i sie przed kompem madrzysz , uwazaj zeby ci cos dupy nie rozerwalo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

pewnie że nie winni bo nikt im niczego nie udowodnił a za pomówienia to każdy z nas może iść siedzieć wystarczy że znajdzie się druga kur_wa jak MAŃKA SULIMA i jest pozamiatane "TO JEST POLSKA NIC NIE MUSZĄ UDOWADNIAĆ NA STO PROCENT TYLKO WYSTARCZY ŚWIADEK"i jest tak samo w przypadku Sławka i reszty chłopaków!!!

jeba_ć konfidentów!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

wwo a czemu nie napisales ze samarzuki to tez glowni swiadkowie oskarzenia w tej sprawie i dlatego odpowiadaja w z wolnej stopy:))) to dzieki nim ci wszyscy chlopacy siedza. takze rodzino S nie wybielajcie sie tutaj bo i tak wszyscy wszystko wiedza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

o czym my tu mówimy i co porównujemy

Oliwę który w sprawie własnego brata jest świadkiem i nikogo nie sprzdał, bójkę pod relaxem gdzie zeznawał, że nic nie widział i nikt przez niego nie został skazany.

i po drugiej stronie mamy całą familię braci S. wraz z tatusiem.

Wszyscy wiedzą bo są popiery z zeznań które latają po mieście od paru miesięcy.

Siedzisz pod palmą to siedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

zeneksaper gadasz tak a jak by przyszło do czego to bys laksy dostał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

genia co ty taka pewna jesteś tego co piszesz nie oliwa zeznaje na własnego brata,tylko brat oliwy zeznaje na rodzinę T!w tej sprawie,a czy cała rodzina S jest świadkiem w tej sprawie?czy tylko M.S "samara"bo ja widziałem papiery tylko że on się rozjeb_ał z tej rodziny,a ty oczerniasz wszystkich.Czemu nikt nie pisze o "SULIMIE"przecież to on dał wszystkich,a nad sprawą spod "RELAXA"LICZĄ SIĘ PIERWSZE ZEZNANIA!!!A ŻE POTEM ODWOŁAŁ TO INNA SPRAWA!!!
KOLA NIKT SIĘ NIE WYBIELA TU TYLKO TRZEBA BYĆ OBIEKTYWNYM I PISAĆ TAK JAK JEST RZECZYWIŚCIE!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

wwo slyszalem o sprawie spod relaxu i tez nie jestes obiektywny. czemu nie napisales ze to przed tym zajsciem jedni ci z chlopakow ktorzy tam wpadli najpierw zglosili sie na policje i oskarzyli oliwe i innych(notabene ci inni tez teraz zasiadaja na lawie oskarzonych) a dopiero pozniej jak zglosili sie na policje to robili odwet. z tego co wiem to oni mieli sprawy w sadzie za płaskich co nie powiedzieli ci? a co do rodziny corleone:) to wiadomo ze tatus i grubas odpowiadaja z wolnej stopy i dlaczego tak jest a i najmlodszy wnuczek tez nie lepszy niech sobie przypomni sprawe ze slejzim i dlaczego tez tak szybko wyszedl z takiej ciezkiej sprawy a slejzi siedzial dluzej. ot i cala prawda i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

no ja znam sprawę spod relaxu z tego co kiedyś czytałem jak mi pokazał papier pan"T"to wiem tyle o tej sprawie co przeczytałem i tyle,a resztę rodziny corleone spraw nie znam co tam było.Jak widzę papiery na kogoś to mogę się wypowiadać,a od oskarżania kogoś to jest prokurator,a od sądzenia sąd jeśli będzie czarno na białym kto jeszcze się rozpierdala w sprawie to można wtedy głośno mówić!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

najpierw piszesz, że oliwa zeznaje w tej sprawie a to okazuje się, że brat oliwy (z którym oliwa ma bardzo niewielki kontkat i za jego długi nie bierze odpowiedzialności bo wiadomo, że ma duże problemy z alkoholem).
O relaxie piszesz, że się rozjebał, a potem piszesz, że odwołał, i nie piszesz, że najpierw jego chcieli wjebać.

Widzę, że najlepszą formą obrony jest atak.

Stary S. nadaje już od dawna.

Sprawa Kawaca to też chyba wersja usłyszana od twojego bosa, bo fakty były inne. Nie było kozła ofiarnego, to poszło na Kawaca jaki to on zły bo ja za niego siedziałem, który nie dość, że się wykupił to znalazł się pod Atlantickiem bo go tam przywieźli najebanego i niewiele wiedzącego gdzie jest. Niepotrzebnie zapłacił raz, bo twój boss miał taki kurewski charakter, że jak raz ktoś mu wypłacił to potem cały czas było mu mało.

Jest jedno podstawowe pytanie do ciebie mądrusku.

Czy ktoś, przez zeznania Oliwy czy Kawaca dostał jakiś wyrok. Bo ja o tym nic nie wiem.

A, że teraz będą wyroki to chyba nie ich wina. To po co pisać o nich w kontekście całej tej sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Ma ktoś może fotkę tego Sulimy ??
Może gdzieś na nk, na zbiorówce klasowej jest ?
A może fotki reszty rozprutych

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Chu j na was wywalilem na ciebie wwo i wszystkie te bandy na czele z ta cala rodzinką. Jak chcesz podyskutowac psiu to to zapraszam a tu stul ci pe bo tylko szkodzisz tym chlopakom kond onie. OLIWA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)


Droga rebe
zapewne robiłaś kanapki swojemu ukochanemu mężowi, termos z kawa lub herbatą i z gorącym pocałunkiem, żegnałas go gdy wychodził na 7 rano do pracy. A o 15 gdy wracał z pracy był wspólny obiad spacer z dziećmi, wspólne odrabianie lekcji, a o 22 wszyscy grzecznie spaliście w łóżeczku, przepraszam Ty z ukochanym mężem pewnie nie, trochę dłużej wam schodziło zasnąć.:))))
Pieniążków wam pewnie nie wystarczało, bo jedyna pracującą osoba był małżonek, no ale cóż taka jest polska rzeczywistość.

Jak tak było to myślę , ze masz słuszny zal do policji, prokuratury, do sądu.
Ja mam żal do nich o to, ze nie pracują jak należy i istnieją takie osoby które handlują "proszkiem", rabują, wymuszają, grożą, biją, budują domy i jeżdżą super drogimi samochodami nigdzie nie pracując.
Ciekawe gdzie są dzielni urzędnicy kontroli skarbowej.

A na dokładkę, to mamy w Łomży takie dziwne sprawy jak:
- skazani biznesmeni nie siedzący w wiezieniu(pewnie to przypadek, ze szwagier generała), a prezydent jest wstanie umorzyć mu nawet podatek(dużo pieniędzy, oj dużo)
- mord w okolicach dyskoteki "Casablanka" jakoś od lat cicho, podobno dziecko innego czołowego biznesmena zamieszane w ten mord

Rebe naprawdę jest niesprawiedliwość na tym świecie, oj jest:))))))))

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Drogi rewolwerze!!!
Nie będę z Tobą dyskutować, bo Ty i tak wiesz swoje!!!!!!!!!!!!!. Ja także wiem jak jest i cieszę sie, że nie mam za męża takiego idioty jak TY rewolwer!!


Ps.Zapewne masz kompleksy, bo nie masz kasy i jesteś niekochany. Biedaczek!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

wwo-myslę,że ty i większość tym podobnych(Norbert 57) mają kompleks
KAWACA,SIERADZA,OLIWY.wypisujesz niestworzone rzeczy o nich.a sam siedzisz jak mysz pod miotło.poruszasz jakieś tematy.jakiś "generałów"jakiś"T" .Czas podać swoją prawdziwą ksywe SZCZURZY TCHóRZU.Ciekawe dlaczego nie powiesz (kawacowi,oliwie,sieradzowi)tego co myślisz o nich prosto w oczy?Kłamstwo i przede wszystkim STRACH cię blokuje-ty POMPOWANY SZCZURZY TcHórzliwy TWARDZIELU. ty pewnie dzieki swojemu byłemu koledze Sulimie i twarzyszom z miasta sam jestes gdzies na banicji-SULIMSZCZAKU!!!!

"KRĘCILI LODY"-powiedział: wwo.
>odpowiedz-UKRĘCILI KONFIDENTÓW !( LIŻCIE TO)!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Oliwa nie dobieraj sobie do głowy tej bandy pseudo bandziorków .Jak wiadomo tata sprzedaje od 30lat syneczkowie kiedy jest okazja a wnuczek jak tylko go zatrzymają i oto cały obraz samarów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Rebe
po co te nerwy, dzieci muszą wiedzieć jak pracują rodzice :))))
Chciałaś doopę wozić pięknym autkiem i się bujać , to teraz słuchaj.
Ciekawe co byś powiedziała jakby twoje dziecko zostało porwane, albo " idiota" twój mąż ciężko pracował, a kolesie by przyszli po haracz, bo chce im się pobujać, albo kręcić lody.
Niech szmaciarze teraz w pierdlu robią sobie nawzajem lody.
Ciekawe co byś powiedziała jakby ktoś Cie teraz okradł, zapewne sprytni chłopcy :)))))
Ciekawe co byś mówiła jakby twoje dziecko ktoś wciągał w narkotyki .
To wszystko bujdy, jasne. Twój hero nic nigdy nikomu nie zrobił. Uwzieli sie na niego.

Ty słodka idiotko, masz tylko złudzenie, ze wszystko wiesz.
Jak znam życie to usłyszałaś od swojego milusińskiego kilka bajek i tak szlochasz na forum.

Ps. masz gorszego idiotę, wyjdzie i pójdzie znowu.
Wspomnisz moje słowa. Nikt z nich normalny nie jest, a więcej nic nie potrafią.
Cała prawda

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Moje dzieci wiedzą jak pracują rodzice i nie mają się czego wstydzić, to tylko tacy kretyni jak Ty naczytają sie gazet i nie znając ludzi piszą takie dyrdymały na forum. To może sięgnij dalej poczytaj więcej na temat pracy policji i prokuratury i poczytaj o wypłacaniu odszkodowań, które płaci nasz kraj dzięki t pochopnej decyzji prokuratury o aresztowaniu!!

Może ty więcej wiesz na temat tego co robił mój mąż, bardzo proszę biegnij na policję skoro znasz jego sekrety. Może do czegoś sie w końcu przydasz zakompleksiony palancie????!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)


zaskarży do Trybunału, dostanie odszkodowanie i będziecie zarobieni na legalu. Jeszcze będziecie dziękować dla prokuratora, że tak się stało.
Głowa do góry Rebe.)

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Nie piszcie jeśli nie znacie tematu!!!! A rewolwer to chyba wszystkie rozumy pozjadał.???
Znam jednego chłopaka za którego dałbym sie pokroić i siedzi do tej sprawy. Pamiętajcie z wielkiej chmury mały deszcz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

to się pokroi haha, o co tu spory, o to że jeden wie coś lepiej od drugiego ? czy o to kto kogo zna :) się przejmacie, ja znam Wande co zabiła niemca :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Czesio
ja słyszałem o Wandzie co Niemca nie chciała.
Ale jak Ty znasz taką co zabiła Niemca, to uważaj bo Cie zawiną i będziesz świadkiem morderstwa, albo i współudział doklepią :))))

Jeszcze nie tak dawno, to pewnie za M.S. i za Sulimę się niektórzy dawali pokroić :)))))) Wesołe, jest to forum :)))))

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Tak ale tymi gadkami nikt tu nikomu nie pomoze a tylko zaszkodzi .kazdy kazdego obraza bo jest anonimowy , i dlatego padaja takie teksty ...........ludzie szastają ksywkami i tych i tamtych swoich nie podając.................. i te forum nie jest wesołe jest raczej przykre ...............................a co do REWOLWERA myśl sobie co chesz ale nie obrażaj nikogo a szczegolnie uczuc innych osob i to na dodatek kobiet nawet jesliby mąż rebe zrobił coś złego a uwierz mi (znam ta dziewczyne i jej męża) sie grubo W TYM PRZYPADKU MYLISZ (szczerze) to wiesz ze ona go kocha i jemu wierzy..........ciekawe jak ty bys sie czul jakby komus z twojej rodziny postawili zarzuty a autentycznie autentycznie mówię byłaby niewinna i Ty bys to wiedział a czytałbys i slyszal jaka jest nagonka na tą osobę .......sam mam wyrobione zdanie na temat wielu tych ksyw ktore tu padły , i to jest żałosne i śmieszne i beznadziejne dramat i komedia jednoczesnie ale nie pisze tego na forum bo to jest oznaka tchorzostwa zaslanianie sie pod kurtyna anonimowosci ................................szkodzenie innym broniąc siebie wydłubywanie *** wie jakich bzdur pisanie na ten temat na forum co rowniez moze pomimo tego ze jest bzdurą zostac potraktowane przez jakis inteligentnych panów jak DOWOD chodzi mi tu o jakies bójki jakies długi ...........co to wogóle jest pokój zwierzen albo wieczorynka .............jeden mądrzejszy od drugiego nie obrażając normalnych ludzi.................niech każdy ma odczucia na ten temat jakie ma ja rozumiem wszystkich , wiem jak to boli jak w domu jest bieda i nie ma nic wiem sam po sobie.............jak sie patrzy jak ojciec wstaje o 5tej rano do roboty codziennie i nic z tego nie ma a ktos ma zycie jak w sielance ....................ale trzeba pamiętać jednoooo nie można mierzyc wszystkich jedną miarą !!!!!!!! i oceniać wszystkich według co poniektorych , śmiejcie sie i nabijajcie z tych co sie odwrócili kiedy przyszło zapłacić za własne grzeszki a resztę do wyroku zostawcie w spokoju bo naprawde niewszyscy co tam są powinni tam być i to jest ***** dramat dopiero tych osób!!!!!! ich dzieci!!!!!!!!! ich Źon !!!!!!!!!!! ich rodzin!!!!!!!!!ICH rodziców!!!!!!!!!!!!!! i tak jest uwierzcie mi ......................sam wiem co to jest męczyć sie i starać sie udowodnic ze sie jest nie winnym bo ktoś nagadał i to nie wiadomo dlaczego..............takie sytuacje sie zdazają są to wyjątki ale pamietajcie i wyjątki się zdarzają !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






Homo homini lupus est(Człowiek człowiekowi wilkiem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

super4,
czy ty chcesz robić tu za papugę?
Chciałbyś ludziom gęby zatkać?
Wyznajesz zasadę, że wydymani maja obowiązek siedzieć cicho?
Dramat garusów powiadasz, a dramat pokrzywdzonych to kwit?

Po to jest forum, aby ludzie pisali co im na sercu leży.
Mało tego, przedstawiciele organów ścigania, prokuratury w obowiązkach służbowych powinni mieć zapisane, codzienny monitoring takich forów.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Ad.1 Nie, nie chcę robić tu za papugę
Ad.2 Nie , nie chcę zatykać gęby nikomu (twoje określenie)
Ad.3Dla mnie Ci tzw. ''wydymani '' jak to określiłeś mogą nawet i krzyczeć
Ad.4.NIGDY W ZYCIU DRAMATU LUDZI POKRZYWDZONYCH NIE UMNIEJSZALEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ANI NIE OKRESLAŁEM MIANEM BŁACHOSTKI!!!!!!!!!!!


To jest poprostu moje zdanie .............wypowiedziane w sposób kulturalny , nikomu nie szkodzące , nikogo nie obrażające a tłumaczące co poniektorym jeden aspekt sprawy że nie wszystko tutaj jest tak jak myślicie , że możecie sie mylić z nie którymi wnioskami , które zbyt pochopnie co poniektorzy wyciągneli . Proste i logiczne kto zawinił! , krzywdził ludzi! śą na niego dowody! niech siedzi! .............ale jesli ktos jest niewinny to niech go wypuszcza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zreszta ja juz tu sie niewypowiadam więcej na ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

NO PEWNIE SAMI NIEWINNI W SĄDZIE ,BIEDNI I POSZKODOWANI ,WOGULE TO NIEWIADOMO CO ONI TAM ROBIĄ .TO WSZYSTKO WINA MAŃKA ,KTÓRY Z CBŚ WSZYSKO UKARTOWAŁ. ŻYGAĆ SIĘ CHCE.DOBRE CHŁOPAKI.MOŻE CHCE KTOŚ PODYSKUTOWAĆ KTO MA POJECIE O CZYM MÓWI A WYPOWIE SIE W KONCU JAKIS GIT A NIE GITOWIEC.

ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

CO SKONCZYLY SIE CZASY ZE Z ŁOMŻYŃSKA POLICJA I PROKURATURĄ ROBILO SIE DILE,A TERAZ TO TEN POMÓWIŁ TO TAMTEN ,CO MYSLELI ZE JAK ZWYKLE PARE ZLOTY ALBO NIEWYGODNY WSPÓLNIK I SIEDZIAŁO SIE NA SKWERKU I SWIROWALO GANGSTERÓW.TEGO NALICZYĆ TAMTEMU CHOROBE WKRECIC I NA MASZYNKI BYLO.CO TO NAGLE WSZYSCY ZAPOMNIELI KIM JEST SMERF ,TERAZ TO ONI KOLEDZY NA JEDNEJ ŁAWIE A JAK MISIEK Z BAKIEM LAMALI BASBOLE NA SMERFIE W KLATCE TO TEZ ZA TO ZE DOBRY CHLOPAK,A JAKI WYROK DOSTAŁ SMERF RECYDIWISTA NA WARUNKOWYM ZA 200 GRAM TRAWY I 100 AMFETAMINY-ZAWIASY.I TAK BY MOZNA O KAZDEJ Z NICH,POZDRO DLA MAŃKA

ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

jeba.... c sieniacow rozjebudny od zawsze niech sie teraz nie wychylaja i tak kazdy wie jak bylo jak jest i bedzie !!! szmaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

kazdy wie,wiedzial i co oficjalnie bylo to tyle co te pare słów

ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

a co chcesz sie wymienic na swoja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

no K U R W A Tego jeszcze nie bylo:d;d;d ta k u r w a maniek670 pozdrawia swojego ziomka MANKA S. co go w pupe dymal:d;d;ddlaczego nie napisales ze pozdrawiasz tez jego zone ktora sie r u ch a l a w burdelu:)jak nie znasz C W E L U sprawy i kto zasiada na lawie oskarzonych to zamilcz S U K O !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! J E B A C C W E L I TAKICH JAK MANIEK670!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i jeszcze Kurewko jedno jak smefa zlapali z towarem to maniek minutke temu wysiadal od niego z auta i za 100 metrow go zlapali:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

gangi z nowego dzorku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

a i na dodatek to MARIUSZ SULIMA ps. MANIEK lata dalej po miescie i handluje narkotykami w Wegorzewie :)mieszka tam jego zona z burdelu:d;da jeden z lomzynskich chlopakow to pomaga mu jeszcze :D wiec uwazajcie na powiazanych z SULIMA CHLOPAKOW:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

czytam wypociny zczególnie jednego idioty tóry jedzie tak na wszystkich MANIEK670.ciekawe jakbys spotkał się z ta osoba co na nia piszesz twarza w twarz.jestem pewien ze gacie były by pełne. i tak pewnie wiekszosc co po tych chłopakach jedzie to dzieci któe nasłuchały się i teraz chodza i pierd**** głupoty.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

4edward4 masz rację...

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

śmiech to jest ale na tym forum!!! PEDAŁY!!!
DO PROKURATURY JESZCZE BIEGNIJCIE OPOWIADAĆ!!!
NOWA FORMA KONFITUR "NA MORDĘ" ANONIMOWO!!!
POPISZCIE JESZCZE CO TERAZ SIĘ DZIEJE!!!
KTO? Z KIM! I CO ROBIĄ!!
PEDAŁY!!!
JEBAĆ WAS FRAJERKI!!!-NIE SPEŁNIENI GANGSTERZY!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Niektórzy z was to autentyczni debile. Są znane przypadki, że za pisanie na tym forum ludzie musieli się zgłaszać na zezania i miejcie to na uwadze... Lepiej zamknąć mordę niż się wychylać na internetowym forum. Nie jesteście anonimowi nawet jeśli macie z pozoru anonimowe ksywki, więc jak coś wiecie to zachowajcie to dla siebie albo spotkajcie się w 4 oczy i sobie poopowiadajcie kto dla kogo biega, kto się rozpruł itp. itd.

NNWNW - nic nie wiem, nie widziałem...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Wszyscy co się tu wpisują to jebane rury.Ty wwo się tak nie pucuj z tym co wiesz bo jeszcze i Ciebie na słupa przyjebią.
**** Wam do dupy rozjebundy!
Zamknąć ten temat bo chłopaki na Wojska Polskiego 9 siedzą i nie spią...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Tak jest! ZAMKNAC TEMAT!

CHLOPAKI na Wojska Polskiego nie spia,,bo nie dosc,ze po meskim prysznicu po oliwce perskie oka bola,,to i pewnie uszy po tych ;POMOWIENIACH; ..pieka::BUCHHACHA.
..kolorowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

wwo i ty pajacu posluchajcie
to ze lizaliscie dupska tym frajerom debilom (bez podstawowek)
trzewikom nie upowaznia was w zaden sposob do pisania bzdur
na niektore osoby
wasze z nimi kolezenstwo polegalo na pozyczaniu od nich pieniedzy i placeniu im procentow
moze teraz wyplaty dostajecie od nich za wypisywanie tych bzdur
mysle ze tylko to mozecie robic po sp nr 8 pewnie to komus podyktowaliscie bo tak jak oni pisac nie umiecie
do szkoly debile albo do pracy
noooooooooo chyba ze jak szefowie wasi wyjda to was ozloca za wasza
lojalnosc
jedno wam obu chce powiedziec DAMSKIE I K............SKIE
SIE NIE LICZY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

GRATULUJĘ bujnej wyobraźni... kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień... IDEAŁY... .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Tak powstają plotki...ktoś coś przeczytał, powiedział komuś, a ten powtórzył kolejnemu- dajcie na luz z tymi wywodami bo szarpiecie się jak hieny między sobą, a do sprawy to nic nie wnosi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Niech każdy pilnuje własnej kapoty bo nigdy nie wiadomo kiedy ktoś złośliwy przyklei do niej łatę!!!

Uważam za temat zakończony!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

asz ***** to sie temat rozwinal jak mozna komus jechac od frajerow wypisujac jakeis sytuacje i operowac ksywkami ***** no brecht zeby nie zasiadali na lawie to po tej dyskusji mielibysmy spektakularne akcje cbs a prawda jest taka ze rozjebusy chodza z glowa do gory po lomzy i kazdy ma to w dupie jedyna pociecha ze kto ma wiedziec to wie i cisnać szmatom

Who's Your daddy?!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

to jest lepsze od telenoweli dawajcie jeszcze Lomzynscy mafiozi. Kiedy Naste nastepny epizod . Milo sie Czyta wasze wypociny , ,,,,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

mada faki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

temat który tu poruszacie uważam za bezsensowny,taki na przykład wwo operuje pseudmimami,nazwiskami,nie zdając sobie sprawy o czym wogule pisze.to ze rodzinka T.pożyczała mu pieniądze na lichfiarski procent,nie upoważnia go do zniesławiania osób trzecich.jesli tak mu ich szkoda to niech wszystko na siebie weżmie,a tak apropo,to jesli jest przyjacielem rodziny T.to jestem pewien że i z panem Mariuszem S. klepał sie po pleckach.bo przecież wszem i w obec wiadomo ze to oni przytulili biednego Mariuszka,to po części przez nich cały ten cyrk.jak sie przyjaznili to teraz zbierają plony.to samo tyczy sie do osoby samego ich niby bossa.przecież traktował go jak syna,wiec chyba jest w stanie mu wybaczyć.Czego nie robi sie dla rodziny.tylko pomijając i kilka innych osób.uważam ze wiekrzosc osób która została pomówiona jest po prostu nie winna.bo jak ktos kto przez kilka lat amfetamine jadł łyżką do zupy w oczach prokuratury jest wiarygodny,nie mówie tu o ludziach którzy sie z nim faktycznie zadawali,tylko o tych którzy stali sie ofiarami sytułacji związanej z zawiscią prokuratury.prawo daje immunited zbirowi który strzela na środku miasta,jak i kilku innym którzy to w zamian za wolność pomawiają,i co gorsza przypisuja swoje przeztępstwa innym, czesto wogule nie związanym z tymi sprawami osobom.przy tym minimalizują swoją wine.i jeszcze jedno :skoro prokurator zamyka ludzi w aresztach (zarzuty z pomówienia)to chyba nie ma nic wspólnego ze znajomością prawa.art.212 kk. a jezeli chodzi o pana prokuratora Ch.zamieszanego w te sprawe,to pracuje on sobie beztrosko w prokuraturz,immunitetu nie zabrali,bo jak niby mieli to zrobić? -koledze,przy kielichu.wiec chyba wszyscy sie ze mną zgodzą że są wśród nas równi i równiejsi.wracając jednak do panów mariusza i rodziny S. to jak mogą pamietać sytułacje z przed dziesięciu czy dwunastu lat?w dodatku z detalami,nawet godziny pamiętają.dlaczego prokurator nie weryfikuje takich zachowan?.bo po co .im wiecej ludzi do sprawy tym wiecej zarobią prawnicy,wiecej pracy bedzie,bo przecież przestępczosc spada to trzeba temu zapobiec,bo co bedą robić?przecież na budowie pracowac nie przystoi za pomocnika.wiec koło tej fortuny musi sie kręcićmam jednak taką cichą nadzieje że sędzia podejdzie do tego wszystkiego z większą dozą obiektywizmu.i posypią sie uniewinnienia,dla osób pomówionych.bo w taki sposób jaki robi to prokuratura,można zamknąc całą polskę.na podstawie:bo Mariusz powiedział zesłyszał od pana X ,ze ów pan widział pana Y w miejscu Beta, o czasie Alfa.w taki sposób moze dojść do pomówienia samego Baracka Obamy,lub też udowodnic Generałowi współprace z Bin ladenem.chyba wszyscy zgodzą sie ze mną ze ta cała sprawa to żenada.

walldi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

jeszcze tylko ZŁOCHA tu brakuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

A wiecie co?Po takich Generałach to mój dziadek na konia brykał.Tacy z nich mafiosi jak ze mnie pumpernikel.Ciekawe czy Pan Sławomir zmienił osrane gumace na skórzane pantofle,z których i tak mu słoma będzie wystawała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

siała baba mak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

A dziadek kim był ? SB ? Może MO ?
Ciekawe czy ty majtki w końcu zmieniłaś czy dalej perfumami pryskasz ?

Frajerstwo dostarcza tylko info dla niebieskich .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

http://www.youtube.com/watch?v=U-qSXhb910c

to jest prawdziwy gangsta i roz.jebie wam wszystkim lampy maczetą z shaolinu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

HE HE !JAK MYŚLISZ ,KTO JEST GORSZY ?KOLEGA KTÓRY SPRZEDAJE SWOICH TOWARZYSZY CZY SB-EK?A CO DO MOICH MAJTEK TO **** CI DO TEGO ,NIE O NICH BYŁY POSTY !ŻOŁNIERZYKU OD SIEDMIU BOLEŚCI..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

buahahaha

kobieto, puchu marny...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

SaneOne nie wiesz na pewno czy jestem kobietą.A powiem wam jedno Generała pamiętam jako zwykłego cinkciarza ,który handlował dolarami przy poczcie głównej.To Łomża zrobiła z niego wielkiego gangstera ,a tak naprawdę to w dupie był i gówno widział i to tylko na terenie Starej Łomży!Nawet w sklepie nie potrafił się zachować ,a to że długo chodził bezkarnie po Łomży zawdzięcza tylko swojej żonie i jej ojcu ,który miał kasę na łapówki.Gdyby nie to ,to już dawno pod celą by go w dupe orali ,nie tacy kolesie,To jest wasz mafioso ,łomżyńskich cieniasów ,macie w nim idola i ****!Ale dla prawdziwej gangsterki to pionek .I nawet nie sądzą go ,jak przystało na szefa mafii.Zenada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

"To jest wasz mafioso ,łomżyńskich cieniasów ,macie w nim idola"

chyba Twój

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

no właśnie nie mój ,jakbyś nie zrozumiał..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

roznica polega na tym ze on powiedzialby tobie w oczy co o tobie mysli, ty jemu juz niestety nie..........rozumiesz teraz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

on dobrze wie co ja o nim myślę.A wy nie musicie.





KONIEC TEMATU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

cycki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

beda filmy

L3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

ale jakie

L3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

*** go wie zaspiewajmy wiec piosenke albo dwie

L3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

GTS GTS GTS to wiselka kur.... jest GTS GTS GTS to wiselka kur... jest

L3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

lalalalalalaa lala la lalala a co to jest GTS :O ?? lalala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

szok miejsce po naszym slynnym Slawku zostalo na krotko puste nowym szefem lomzynskej mafii zostal niejaki J.CH pseudonim BOLCHA odbylo to sie na spotkaniu na szczycie na Mc Donaldzie teraz to on pociaga za wszystkie sznurki organizacji mafijnej w lomzy a jego zastepca zostal znany lomzynski biznesmen ktory zajmuje sie naprawa samochodow. Maja oni scisle powiazania z rodzina S...ps.samary. Wwo pozdrawiam cie ku...wo szwedzka:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

powinni prześwietlić majątek wszystkim powiązanym. Ciekawe czy by się liczby zgadzały. Osiągane dochody = poczynione wydatki. Majątki ogromne a na zasiłkach i zero odprowadzonych podatków. Przetrzepać ich wszystkich!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

No nie
sołtysa ze Starej Łomży zastąpił sołtys z Rembielina ????

A ten biznesmen, to ten z ul. Rybaki, co sam o sobie mówi:" jestem "komboj" ???:))))))

Oooooo, jak tak, to teraz w Łomży będzie po gospodarsku pozamiatane:)))))))))

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

ehhe nowy alfabet mafii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

coś czuję, że dzisiaj na sali to była dopiero kupa śmiechu.)))

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Tego świadka powinni powiesić za jaja kapusia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

w piatek bedą jaja ,a no chodza posłuchy ze Generał sie ROZPRUŁ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

A jeszcze teraz kolej na nastepnego "CZŁONKA":) zacnej rodziny S:))))). Karafia nie wierz w posluchy jak bedzie wiadomo czarno na bialym jak w przypadku tych cichociemnych sieniacow to wtedy sie wypowiadaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

po kryminale chodzi plotka by wydymac Rejsa Piotrka? jeba... lech poznan propozycja na temat zastepczy

L3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

jebać cwks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

teraz (po przeczytaniu artykulu na 4lomza)wychodzi na to ze Geniek jest nie winny..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Łomża to małe miasto i większość gimnazjalistów wie kto jest kim. Teraz wszyscy niewinni.
A gdzie podziała się cywilna odwaga?
Niewiniątka strzelają z dupy jedni na drugich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

nie od dzis wiadomo, że każdy siedzi za niewinność



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

STARA ******** LOMZA !!! jest coraz gorzej :( wszyscy ciupia sobie w majty na forum a jak sie zobacza na ulicy to sie malo nie caluja !!!!!!!!!!!!!! :(

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

A co tu nie ciupać, jak gangsterów udają przez całe życie, nigdzie nie pracują, żyją z tego, a w sądzie przyznają się do konfitury i prują na potęgę:
http://4lomza.pl/index.php?wiad=18388

Pomijam czy ktoś się lubi, czy nie.
Lomzanin, niech ktoś Ci powie co "tatuś' wygadywał w sądzie, zsikasz się z tej gangsterki.
Dla większości było znane, ze to konfitura, ale na sali "tatuś" przechodził samego siebie:))))))))))))

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Co z generała za gangster jak on dupy sobie nie potrafił znaleźć i wisiał na portalu randkowym sympatia ze zdjęciem przez długi czas...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

czytałem Kontakty,
gość się rozpruł jak stare prześcieradło. Faktycznie musiał być zaj. śmiech na sali.
Czy będzie jutro odgrywka?
W łeb zachodzę.)))

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

nie czepiajcie sie generała to nie jego wina ze z twarzy jest podobny zupełnie do... konia WŁOSKI OGIER :D

I love sex

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

A czy ktoś wie jaką SŁYNNY GENERAŁ ma ksywke w innych kryminałach SZANOWNA PANI KRYSTYNA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)



> A czy ktoś wie jaką SŁYNNY GENERAŁ ma ksywke w innych
> kryminałach SZANOWNA PANI KRYSTYNA
Własnie zgadzam sie z tą opinia ,po piątkowej sprawie jakas cisza zapanowała na tym forum,[GENERAŁEK] jako swiadek ,smiechu warte ,szef gangu,rozpruty jest na maxa .NIC UJĄC NIC DODAĆ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

i co na czerwono go ustroili???

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

a do Kamila Sieniaca tez cos macie? ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Znając starszych sieniaców trudno po małolacie spodziewać się czegoś lepszego.
To taka rodzinna tradycja. Bujana konfitur ;))))))

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Na forum w gadce każdy mocny, ale żeby tak wyjść i w twarz komuś cos powiedzieć to nie ma chętnych. I tak mi się coś wydaje, że 99% tych, którzy tutaj piszą nigdy nie znało, nie zna i nie wie zapewne w ogóle o kim mowa, typu Generał czy chociażby Sieniac, którego niepotrzebnie tutaj ktoś wmieszał. Ludzie ogarnijcie się i nie szukajcie sensacji, Łomża jest małym miastem i prawie jak na wsi, każdy zna się z każdym.

Gangsterka się cholera odezwała, wielka elita ciemnych stron tego miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Yoker,
to albo 99% nie znało, albo każdy zna się z każdym.Musisz się zdecydować.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Kamil to ruchome UCHO dziadka;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

hahahaha "ruchome ucho" dobre:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

skończy się smiech na sali, następną rozprawę poprowadzi Sędzia Anna Maria Wesołowska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

bliska ciocia Michała W. pseudonim Wesołek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Ciekawe jak sprawa zakończy się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

sieniaca nie lubilem tego najmlodszego... straszny z niego bezmozg :P

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OSTRZEGAM DRASTYCZNE VIDEO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage


NIE CHCIJCIE ISC DO WIEZIENIA !!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Yorker
wpisujesz się w takie głupie gangsterskie gadki.
A co to znaczy powiedzieć w twarz, i kiedy to powiedzieć.
To tak jakby wariant siłowy piącha lub kij miały wszystko rozstrzygać . Tak ????
Ze strachu przed laniem wszyscy będą piękni , inteligentni i bez garbów :)))

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Sensacyjne zeznania złożył Andrzej S., jeden ze świadków w procesie gangu Sławomira W., ps. "Generał". Według niego, Jacek Cholewicki, były prokurator rejonowy, był marionetką w rękach jednego z gangsterów - Marka T., ps. "Trzewik"


Andrzej S. zeznawał przed Sądem Okręgowym w Łomży
- Wszyscy zrobili szefem "Generała" a to jest kmiot ze Starej Łomży - mówił Andrzej S. przed obliczem sądu. - Jedynie T. miał powiązania z prokuraturą. O wszystkich sprawach wiedział, miał dużo pieniędzy. Cała Łomża o tym wie, to jest tajemnica poliszynela.

Na koniec już mocno wzburzony dodał:
- Proszę sądu, proszę tak zapisać, że prokuratorem rejonowym był pan T., on siedział u Cholewickiego. Mogę być pociągnięty do odpowiedzialności, ale trudno się mówi.
Sam Marek T. przebywa obecnie w areszcie śledczym. Wobec jego osoby śledczy z Prokuratury Apelacyjnej w Gdańsku toczą odrębne postępowanie. Jak dotąd, nie zapowiedzieli jeszcze terminu przesłania aktu oskarżenia w jego sprawie.

Wobec Cholewickiego toczono postępowanie mające na celu odebranie mu chroniącego go immunitetu. Tak, żeby mógł zostać przesłuchany ws. procesu łomżyńskiego gangu. Immunitetu jednak nie stracił.

Po zeznaniach Andrzeja S. po mieście zaczął krążyć żart, że teraz "Trzewik"powinien pozwać prokuraturę. O wypłatę zaległego wynagrodzenia


Tekst pochodzi ze Gazety Wspolczesnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Metoda pięsci to żadna metoda, i nigdzie nie napisałem, że to sposób na rozwiązywanie konfilktów, tylko wkurza mnie pisanie ludzi, którzy na podstawie artykuły z gazety czy strony internetowej oraz masy plotek piszą o czymś, o czym tak naprawdę nie maja zielonego pojęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

szkoda gadac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

po lekturze Kontaktów, trzeba przyznać, że ten Maniek S, to kawał kozaka. Od jednego wziął zaliczkę na odstrzelenie drugiego. Od drugiego wziął zaliczkę na odstrzelenie pierwszego. Jednemu obrobił chałupę.
Powinien im jeszcze panny wycmykać.
Gangsterka z Bożej łaski.)))))))

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

bardzo ładnie zeznawał dzisiaj Marek S.

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090424/REG20/870443809


zastanawiam sie tylko kto to jest Jerzy W., Szweju i Tony.

Jeśli znacie to stuknijcie.Plizzz

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Tatus i pierworodny ha ha ha (dziedzic rodu samarów)są super
Mnie ciekawi co grubaska tak rozpruło :)))
Bo to co zeznaje, to w większości w kategorii plotki można kwalifikować.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

generał to przyjaciel czlowieka

Śmierdzi mi z gęby........Uffffff

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Prokurator pęka.
Trzewiki na wolności.)))

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Oooooooooooooo
Ciekawe czy tez będą śpiewać jak rodzina s.
Bo może łomżyńską specjalnością jest rodzinne śpiewanie :))))

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

nie wiesz kto to jest jerzy w to własciciel labiryntu i to nie jest ani szweju ani tony jerzy w. jest poprostu szwagrem geberala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Jaki gang taki członek:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage


tak sie z generalem rozprawia !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

raczej z toba finko i twoimi kolezankami sieniacami:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Czy ktos moze wie co sie dzialo na sprawach 11go i 8go maja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

zeznawał sulima

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Tak, wiem, ale chodzi mi o szczegoly. Jesli wiesz cos wiecej, to, prosze, napisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

A jest cos w necie o tym (chodzi mi tylko o 8 i 11 maja)? Bo od jakiegos czasu nie moge znalezc zadnych nowinek, a sprawa nie jest mi obojetna:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Kto tutaj w ogole sie wypowiada?
Ludzie, ktorych ta sprawa nie dotyczy albo ludzie ktorzy sa w jakims klimacie i probuja potem przed wszystkimi udawac kumatych bo wiedza to i owo o tym i o tamtym, a tak naprawde wiedza ich pochodzi ze wspanialych plotek forumowych.
Jezeli jest sie normalnym i wporzadku z tej prawej strony to w tym temacie nie ma sensu sie wypowiadac i wchodzic w jakiekolwiek idiotyczne do niczego nie prowadzace spiewki, czy wyzywanie kogos a na miescie obok niego przechodzac i sie do niego usmiechac.


Przeciwko ku**** i upadkowi zasad

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Pontifex Mal:
Ogolnie, nie wtracam sie w cala ta dyskusje, ktora mozna przeczytac kilka postow wyzej, bo wiele osob pisalo takie glupoty, ze az glowa boli, nie majac pojecia o kim i o czym pisza, ale mniejsza z tym.
Ja z ta sprawa jestem w pewien sposob blisko zwiazana od dnia 17go kwietnia 2007 i jest dla mnie bardzo wazna, dlatego pytam, czy ktos cos wie o tym, co sie dzialo 8go i 11go maja w sadzie. Mieszkam za granica i nie mam dostepu do lomzynskich gazet, a w necie nie moge nic znalezc o w/w odslonach procesu, dlatego pytam o to na forum, ale pewnie masz racje, ze po przeczytaniu niektorych wypowiedzi kazdy normalny czlowiek powinien dojsc do wniosku, ze nie jest to odpowiednie miejsce na rozmowe o tej sprawie. OK, niewazne. Moze uda mi sie zdobyc te informacje gdzie indziej;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

a co? Proces utajnili?
Co wy tak przeżywacie?
Co to znaczy sprawa nie dotyczy?
Ta sprawa dotyczy i powinna interesować każdego mieszkańca Łomży.
Cykor d.pę ścisnął przed dzielnicowym?

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

stefanek1,

nie, ta sprawa nie dotyczy kazdego mieszkanca Lomzy, bo wieksza czesc nigdy nie miala stycznosci z zadnym z tych chlopakow i pewnie, gdyby ich zobaczyla na miescie, to nawet nie wiedzialaby, ze to oni. Interesowac, owszem, ma prawo kazdego, co nie znaczy, ze kazdy powinien sie w tej sprawie wypowiadac.
Uwazam tez, ze osoby, ktore wlasciwie wiedza tylko tyle, ile wyczytaly w gazetach i w internecie, lub ile uslyszaly z plotek, a zadnego z chlopakow nie znaja osobiscie i nigdy nie zamienily z zadnym z nich ani slowa, nie powinny wypowiadac sie na forum o tym, kto jaki wyrok powinien dostac, albo ile szacunku ktoremu z chlopakow sie nalezy.
A czy proces utajnili? Nie sadze. Podejrzewam, ze po prostu spadlo zainteresowanie mediow sprawa, bo ostatnio w sadzie bylo wiecej mowy o reszcie chlopakow, a nie o samym Generale.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Ale dobrze, dosyc juz na ten temat, bo widze, ze jak czlowiek zapyta o konkrety, to nikt nic nie wie, ale do obrabiania tylkow tym, ktorzy sie teraz bronic nie moga, bo siedza wszyscy pierwsi!














TEMAT UWAZAM ZA ZAMKNIETY, SZCZEGOLNIE NA TYM FORUM!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage http://theync.com/media.php?name=9216-disturbing-rape-footage

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

hhehehhehee , chyba najlepszy post od roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

ue

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

hej,no nie czytalem wszystkiego co tu pisza ,bo az zal,ja tez jestem za krajem ,czasem szukam po necie jakie odslony sa dalsze procesu ,widzisz cale uroki tego miasta ,kazdy kazdego obgada ,zrowna z ziemia ,.Jedna jest pewne ,ze to juz sa cyrki ,tak co proces to nowe hity ,jak nie wspolpraca iles lat z policja ,to zeznawanie o przekupionych policjantach ,urzednikach ,to powoli sie robi sprawa na caly kraj ,bo nie wiadomo kogo jeszcze beda wymieniac.Z drugiej strony ,jakos sie trzymaja tylko tej grupy,no fakt mysle ze wszystkie informacje sa sprawdzane .A ostatnoi wypuscili trzewikow ,za kaucja ,ojciec 50000 a synowie po 25 tys,czytalem kontakty nowe.Adwokaci innych oskarzonych zostali zakreceni ,bo nagle wypuszczaja trzech oskarzonych,ktorzy i naktorych sa zeznania,ze prawdopodobnie ,skladaja obciazajace zeznanaia na innych,tak wyczytalem ,ale tak ogulnie to nie jest super temat zeby o nim pisac na necie tak mysle,daj jakis namiar na siebie ,jesli tak cie to interesuje ,pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Dzieki bardzo, Mariusz29. Moj adres e-mail to bejbe1234@yahoo.co.uk Jak bedziesz cos wiedzial, to pisz:) Pozdrawiam serdecznie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

i w taki sposób sprawa z zapyziałego miasteczka traia na salony warszawskie.

http://www.rmf.fm/fakty/?id=155959&temat=76

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

kmiot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Do pierdla gnojów i tyle! Najlepiej na dożywocie. Ludzie, nie tolerujmy przestępców!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

slyszalem ze gieniek po lomzy juz lata z trzewikiem czarno bejca sie woza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

WON burczymucha ciotuchno



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

burczymucha dobrze slyszales

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

A ja dziś widziałam Generała. Już swoje odsiedział? Jakoś krótko...

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

ma swoich ludzi od czarnej roboty
nie musi sam odsiadywac swoich wyrokow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Dziadek Władek -zamknij psiute i sie nie odzywaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

burczymucha jedz z nim.....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

hah zwała tu z coniektórych, patrze wiekszość umie obgadywać za plecami i cwaniaczek przez neta ta? ;] Jak ktoś ma problem do sławka to zapraszam do barbadosu, znajdziecie go tam praktycznie codziennie i sobie wyjaśnicie problemy jakie macie ;]. To tyle na ten temat.

ŻyCiE jEsT jAk PaPiEr, SzArE dŁuGiE i DoDuPy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

ale się rozpisali:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Czas spać dzieciaczki;DJuż po dobranocce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

michal93g już ktoś go odwiedził

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

oj chlopaki,chlopaki;)
kazdy taki mocny po drugiej stronie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

no było nawet dziś w Wiadomościach na TVP1 o chłopakach:)
ale afera.ciekawe kto to jest ten Maniek co się wypowiadał do kamery

karoLEK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Maniek lubi wychlać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

no to niezle :)

karoLEK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

jak to kto,FRAJER!!!Tylko ostatnia K* U* R* W* A sprzedaje kumpli!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

maniek lubi wychlac


a czesio lubi obciagac z polykiem i ludzi okradac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

czarnasukaczarna po niku widać kto tu obciąga z radością :D co Pawełek wyruchał i kopa w dupę dał, a teraz myślisz, że tu na forum się zemścisz produkując się po narkotykach ? Pawełek takich szmat jak ty ma na pęczki i ma na nie wyje8ane, a szczególnie na takiego brudasa jak ty, więc skończ już się pocić bo już nudzisz wpie*dalając się nie na temat, idź lepiej gary pozmywaj, albo pranie zrób, ewentualnie jakiemuś żulowi pałę cmoknij

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Bleeee.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

jakoś wszyscy zamilkli...
czyżby bali się Sławusia?:)

karoLEK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

to wszystko jakies zarty:) haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

no faktycznie, oglądałem dziennik w tv. Mocna grupa była i się zmyła. ;-))
Główny bohater garuje?
a co z pozostałymi świadkami?

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Co dokładnie mówili w dzienniku?Idzie to jeszcze gdzieś obejrzeć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

w necie powinno być.
wpisz dziennik tvp i poszperaj w historii, albo arch. 6 albo 7 czerwiec.
Gdzieś w połowie dziennika to było.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

http://tvp.info/wiadomosci/wideo/06062011-1200/4523749



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Kogo się tu bać sołtysa ze starej Łomży;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

idźcie spać dzieci!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

do fazii66666666666666666666666666666666666666iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii77777777777777





czyl pawlaznavary


















rob loda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

W Łomży jest mafia? nie wierzę w to takie spokojne miasto urzekło mnie swoim pięknem:) Nawet nie jest za mocno skorumpowane :)

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

alibaba miasto jest naprawde piękne ludzie życzliwi mi też sie spodobało ileś lat temu i zostałem.
Ale nigdy nie mów nigdy.....jedno powiedzenie mówi

"Żyj i daj żyć innym" Rozumiesz to ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

http://www.youtube.com/watch?v=xC03hmS1Brk&NR=1&feature=fvwp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Hmm czytając te wszystkie posty to już sama nie wiem kędyś w moim mieście W-wa rządził gang z Wołomina i Pruszkowa ale mafia z Łomży ?była taka?

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Kolego co miałeś na myśli żyj i daj żyć?

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Po prostu nie wpie... się w czyjeś sprawy... ja żyje spokojnie nie interesuje mnie co kto robi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Zbychu zmieszczasz link do wiadomości w których nie ma nic na powyższy temat...lipa

karoLEK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

a mnie interesuje, kto tego biednego Mańka sprzedał.
Maniu, jak tu zaglądasz to daj, to daj cynk.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

urzekła mnie twoja historia



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

no daj mu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

A teraz cisza, nikt nie jedzie po generale, rodzinie S. czy innych wymienionych wyżej z ksyw lub nazwisk.

Czy dlatego że już powychodzili i się \"wstydzicie\" ;) czy już się sensacyjny temat w gazetach i wiadomościach skończył?

Wszyscy pare lat temu bardzo odważni byli na forum.
Część siedząc za granicą, część w innych miastach a jeszcze inni z mobilnych modemów.

Śmiechu było w tym temacie :D
Chociaż to co teraz dzieje się na Łomży dużo mniej śmieszne wcale nie jest ;)

Kto nadal wolny chodzi po mieście mimo zarzutów, a kto musiał garować za kogoś innego (czyt. własną głupotę)... Szkoda słów.

I uprzedzam, nie jestem zwolennikiem czy obrońcą żadnej ze stron: gen, rodziny S. Mańka, Kawaców czy T.
Mi nic do nich ani pozytywnie, ani negatywnie.
Poprostu ten temat to pomieszanie komedii z melodramatem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

teraz chłopaki się uspokoili lub zmądrzeli nikogo nie widać , o niczym nowym nie slychac to i nikt z parówczaków tego nie komentuje. Ta niby gangsterka to z roku na rok coraz gorsza , wcześniej to chociaż chłopaki wyglądali jakoś .. teraz jak się spojrzę czasem w jamie na te nowe MŁODE WILKI to hahaa raz jak zobaczyłem ich grozne miny w jamie , tłuste ręce i grube brzuchy :D to aż mi piwo z reki wypadło . Z roku na rok gorzej ale to chyba już najgorsze dziadostwo co te miasto mogło z siebie dać :D Zamykamy temat

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Fabio to ty chociaż widziałeś tłusteręce i grube brzuchy. To przynajmniej widać że biedy nie mają, jest co włożyć do gara.
A jak obecne pokolenie?
Wychudzone od dragów, 6 z 7 dni w tygodniu nawąchani (bo w niedzielę trzeba usiąść przy rodzinnym stole przy obiedzie), mocni w 4 na 1 (bo za chudzi żeby 1 na 1 dać radę i bez honoru zasłaniają się kolegami), nie potrafią poradzić sobie przy najprostszych rzeczach jak np. nadanie poleconego na poczcie itp.
I to są ludzie którzy myślą że są gangsterami.
Że ktoś się ich boi.
Że coś znaczą...
A jak przyjdzie co do czego to walą z d.py co tylko wiedzą żeby tylko nie dostać odsiadki.
W ciągu kilku ostatnich lat \"paru\" ogarniętych chłopaków \"dało d.py\" na komendzie.
Szkoda że nie ma na mieście takich \"praw\" jak np. 15-20 lat temu - za kapowanie i układanie czekał szpital i przymusowa przeprowadzka.
Jak ktoś już napisał, teraz są inne zasady:
Kto ostatni sprzedał ten frajer :)

Pozdro dla pseudo gangsterki z Łomży, tych od j.p r.p.k i tego co tam jeszcze w waszym mniemaniu jest oznaką przynależności do społeczności gangsterskiej :)
A słowo społeczność ma tu kluczowe znaczenie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

,,Zamykamy temat,,
a co ty za klawisza robisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

I uwierz mi że słychać o nowych rzeczach i nowych parówach, którzy mieli dobrą opinię między swoimi.

Najwyraźniej w złym miejscu ucho przykładasz.
A poza tym takie informacje ludzie trzymają między swoimi, żeby jakieś cwaniaczki nie nagłaśniały zaraz na forum i robili sensacji.
Ale nadal troche się u nas dzieje i nadal nowi społeczniacy wychodzą z cienia po przyciśnięciu, a czasem nawet i bez ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

piotrkropiel 100% racji ! A Ty Vincent już byś ***** sie spierdolił potajemnie do kogoś na forum co ? Ja już sie nie wypowiadam nie chce żeby moje komenty były przyczyna tego że ktoś za duzo ryja otworzy na tym forum i narobi komus biedy.

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Jak ktoś otworzy ryja tylko o społeczniakach to biedy nie będzie;)

Tylko nie potrzeba nic o dobrych chłopakach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

,, dobrych,, chłopakach?
Ze śmiechu oplułem monitor kawą.
A którzy to dobrzy?

Piotrkropiel, ten wątek to nic.
Poszukaj starych numerów ,,Kontaktów,, gdzie były relacje z tej sprawy, gdzie były fragmenty zeznań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Autor: piotrkropiel dobry to znaczy jaki ma byc ten chlopaczyna (chodzic do kosciola i rodzicow sluchac?)rozwin temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Tak, już rozwijam temat. Będę pisał co kto i kiedy robi na Łomży :)
Teraz to ja oplułem monitor :D

Może od razu na komende mam iść? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

nie kto co kiedy tylko jaki powinien byc dobry chlopaczyna (ogolne pojecie dobrego chlopaczyny )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

ależ nikt od ciebie nie wymaga abyś był konfidentem.
Nie zabieraj chleba konfidentom, wreszcie oni muszą z czegoś żyć.
Mnie interesuje co to znaczy ,,dobry,, chłopak i jakiś przykład, kto taki jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Dobry chłopak dobrze kombinuje, ale tylko na szkodę państwa. Nigdy na szkodę innych.

A przykładów szukaj sobie w aktach na wojska polskiego ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

boski, a ogólne pojęcie to ktoś kto robi swoje i nie wpie.dala się w cudze.
A jak leci garować to od deski do deski, a nie pół czy jedną czwartą wyroku dzięki współpracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

zżera was patologia. Co to znaczy państwowe?
To moje, twoje, nasze. Oprych nas okrada, próbuje wykorzystać, a ktoś mówi, ze dobry chłopak?
tak, tak, on okrada ciebie, okrada mnie i nas wszystkich.
To to jest ta ,,dobroć,, to za to należy się szacunek?
A chłopak który skończył studia, jest lekarzem, pracuje za marną pensje jest frajerem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Autor: piotrkropiel to znaczy ze jak wokanda przysluguje to ma sobie upier....zycie tak i liczyc deski do konca ?(nie dziekuje ja posiedze do konca ::)) kazdy ma prawo do warunkowego zwolnienia wspolpracownikow administracyjnych szybko trzaskaja i na ochronkach odpoczywaja ,albo cele zmieniaja co miesiac w zadosc uczynienie:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

piotrkropiel niektórzy nie rozumieja poprostu ;) i myślą że to ty tu jestes ten zły ;)

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Wyczytane w starych Kontaktach z zeznań Mańka.

,,dobry,, chłopak, wysyła swoich kolegów, po haracz do swojego kolegi, którego zna od szeregu lat.
Bo ten prowadzi agencje towarzysko na Łąkowej i powodzi mu się dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

&zonk państwo to ludzie których sami wybraliście.
Ci którzy robią milionowe przekręty uszczuplając skarb państwa, a później kto za to płaci?
Państwo to my :) teraz naprawdę oplułem monitor.
Czy my ustalamy wysokość i rodzaj podatku?

Państwo nas okrada na każdym kroku.
Może nie jesteś tego świadomy, bądź nie chcesz w to wierzyć.
Ale jak oni nas, to dlaczego nie i my ich?

boski źle mnie zrozumiałeś.
Warunkowe czemu nie. Ale napewno nie dzięki współpracy (konfidenctwie).

A \"kombinacje\" to nie tylko spiryt i fajki. Bo tym może byle debil się zajmować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

powiedzial qurwa to musial na orjecie kicior isc ,a dzis z frojdkiem razem na kotach szlugi jaraja i piatki przybijaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

takie gankstery to siedza do sprawy z wyrokami co klepia z dupy za mniejszy wyrok badz o ulaskawienie np hajnowka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

sorry oczekujacy na wyrok co klepia .............................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

A tak wogóle pisząc o dobrych chłopakach nie miałem na myśli nikogo (no prawie) opisywanego w tym temacie :)
Bo nikogo (prawie) z w/w za takowych nie uważam.
Ale to moje zdanie.
Napewno znajdą się zaraz obrońcy jednego, drugiego i całej reszty :)
Ale taka jest prawda.
Chociażby przytoczony przez Vincenta fragment z Kontaktów o tym świadczy.
Ale my tu zeszliśmy na jakieś poboczne tematy, a tu chodzi o \"śmiech na sali:)\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

kiedys ktos madrze z nich powiedzial to nie ganksterzy tylko banda ..uja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

jeden drugiego klepal w dupe dla zysku i tak sie skonczylo jak widac przyjaciol wielkich z nich nie bylo a i do dzis sie po tym wszystkim trzymaja i rozmawiaja z soba ?lody kreca dalej/ i po co bzdury pisac trzeba prawdzie w oczy spojrzec kilku z nich tylko to gniazdko oposcilo ale to na palcach jednej reki by zapewne zliczyl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

no ale niech do kuuurwy nędzy ktoś mnie to wytłumaczy.
Jak można do kolegi iść po haracz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Autor: Vincen olej to i se smiej bedzie lzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

Vincent taka mentalność łomżyńskich gangsta, nie ważne na kim, ważne żeby zarobić.

To akurat nie istotne.
Ale jeden zeznaje na drugiego, a po kilku latach \"pomówiony\" kręci lody z rodziną pomawiającego?
To jest przykład prawdziwej rządzy pieniądza.

Ktoś trzeźwo myślący trzyma się od takich ludzi z daleka, a nie jeszcze razem z nimi zarabia. Jak bardzo trzeba być pazernym na kasę?

I to jest śmiech na sali:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

aj ***** na **** wy tu sobie dyskutujecie tak na te tematy . Co post to zmieniacie zdanie. A was to pewnie nic nie dotyczy i nigdy nie dotyczyło . Swoje sprawy najlepiej załatwiać bezpośrednio a nie pisać i podpruwać się za plecami . Pisać na forum możesz jedynie wtedy gdy jestes pewien że to samo możesz smiało powiedzieć komuś w twarz lub już to powiedziałeś . ja napisałem tu tylko o Kaloszu młodszym bo jest z mojego osiedla i nie raz gadaliśmy mu że jest pałą . I czytaliśmy na niego papiery, kilka papierów. No ale macie rację że sami zadają się z konfidentami , filipiniarzami a strugają gangsta . Zamiast do roboty iść !Lepiej by na tym wyszli.


Zresztą może ja jestem w błędzie . Najlepiej każdy niech żyje swoim życiem. Bez urazy . Pozdrawiam

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

\"
Vincent taka mentalność łomżyńskich gangsta, nie ważne na kim, ważne żeby zarobić. \"

zauważyłam też że nie dość że nie ważne na kim to jeszcze i na czym



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

I nie ważne ile.
Tego na 500, tego na 2000, tamtego na 200, a innego na 1000.
Nie ważne ile, ważne żeby wyr.chać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

6 lat, a sprawa wraca jak bumerang.
Podobno jest artykuł w Kontaktach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bandycka Łomża! śmiech na sali:)

alem o com chodzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org