sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
onkolog chirurg

poszukuje jakiejs przychodni chorób piersi tylko panstwowej tylko nie w łomzy bo tu nie ma dobrego lekarza jesli ktos by mogl podac jakiejs namiary i opinie to bede bardzo wdzieczna wczesniej chodzilam do dr pilawy ale jej juz w lomzy nie ma a ta reszta to szkoda slow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: onkolog chirurg

Jesteś po czy przed zabiegiem

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: onkolog chirurg

ja po prostu musze zrobić badania i skonsultowac to z lekrzem bo mialam lagodna zmiane tzn najprawdopodobniej torbiel ale chciałabym zeby to byla jakas dobra przychodnia bo tutaj w lomzy to tylko mowia wszystko dobrze prosze przyjsc za rok na kontrol a ciagnie to sie wszystko juz 4 lata jeden mialam wyluskany guzek i zaraz sie odnowil i juz mnie zaczyna to troche meczyc po prostu chcialabym to skonsultowac z innym lekarzem dziekuje za odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: onkolog chirurg

Dziewczyno,zadnego czekania za rok...w taki wlasnie sposob jest za pozno i kobiety umieraja np.z rakiem piersi,poniewaz nie mozna juz nic zrobic...pieprzyc te lomzynskie przychodnie...
akurat jestem w temacie,poniewz bardzo bliska mi osoba od kilka lat ma podobny problem,dlatego najezdzialm sie troche po lekarzach i dlatego polecam
1.Bialystok-dr Andrzej Dmitruk-0602108022-pracuje w szpitalu w MSWiA;ul.Fabryczna-Ogrodowa:
2.Warszawa-dr Glogowski-0603112495 lub 022-5462864-pracuje w KLINIce NOWOTWORÓW PŁUC I KLATKI PIERSIOWEJ. ,ul.Roentgena 5, Klinika na Ursynowie.
Takze dzwon dziewczyno i umawiaj sie na konsultacje,bo tutaj to dobrowadza Ciebie do piachu...

Człowiek jest jak szkło,dopiero go poznasz,gdy się nim skaleczysz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: onkolog chirurg

slyszalam ze przed badaniami, nalezy delikatnie masowac dookola piersi, ale radze to robic ostroznie, nie mozna dotykac sutka
potem juz u doktora do bedzie, duzy probrem z glowy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: onkolog chirurg

a co powiecie o lekarzu z białegostoku leszku kozłowskim prosze o opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: onkolog chirurg

ja nic nie slyszalam o tym lekarzu...

Człowiek jest jak szkło,dopiero go poznasz,gdy się nim skaleczysz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: onkolog chirurg

pytam sie poniewaz do doktora Dmitruka w tym roku juz nie ma miejsc i pani w rejstracji mi poleciła dr kozłowskiego a tak propos ile kosztuje wizyta prywatna u dr dmitruka bo słysze o nim same dobre opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: onkolog chirurg

droga Megii2007 jeśli mozesz to napisz gdzie przyjmuje dr dmitruk prywatnie i ile bierze za wizyte prywatnie z góry dziekuje bo dzis dwonilam ale nie mogl ze mna rozmawiac bo akurat ma pacjentów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: onkolog chirurg

doktor Dmitriuk prywatnie przyjmuje na Wesołej 18, we wtorki i czwartki bez umówienia od 14 do ostatniego pacjenta, za wizytę bierze 70 zł. prywatnie mogę powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych lekarzy jakich poznałam i to nie tylko bardzo wykwalifikowany, ale ma też takie podejście do pacjenta, że potrafi uspokoić i podnieść na duchu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: onkolog chirurg

i w lomzy tez tak przyjmuja w te dni?
to dobrze julka , popytam sie, moze kolezanki jeszcze cos powiedza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: onkolog chirurg

on przyjmuje w Białymstoku

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org