niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

Wchodza do sklepów kupuja najtańszy produkt płacą 200zł robią zamieszanie i chcąc zwrócic produkt i w ten sposób oszukuja sprzedawców. Ktos powinien w końcu sie tym zająć. Wiele osób padło ich ofiarą. Jeżeli widzicie Rumunki i Cyganki wchodzace do sklepow GOŃCIE LADACZNICE!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

to jest ich stary numer,a ciekawe skąd mają takie pieniądze bo chybaa nie z żebrania?

j23-znowu nadaje....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

Ta a Cygan przyjdzie i cie udusi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

a mnie kiedyś babcia straszyła że jak bede niegrzeczna to przyjdzie cygan i mnie zabierze...

taka jest tylko MOJA OPINIA... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

no i mówią " nie spij bo Ci cygana podrzuca "hihihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

CYGAN TEŻ CZŁOWIEK, A JAK KTOŚ DAJE SIĘ OMOTAĆ TO TRUDNO!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

***** BEZ SENSU TA TWOJA WYPOWIEDZ WCHODZA DO SKLEPU PLACA 200 ZL ZA PRODUKT I CHCA ZWROCIC I CO Z TEGO, I JAKI TU PRZĘKRET

CYGANKI LEPSZE OD WAS BO ONE NIEPIERDOLĄ JEDEN NA DRUGIEGO

"Zaprowadzimy pożądek w kraju i w Europie" Adam skibiński wyp. z r.2006

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

To lepiej zeby nie płacili ??

; )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

...chcą zwrócić oddajesz im 200zl a ona je chowa wyciąga 100 zł i mówi ze jeszcze 100zł dla niej że za mało wydałaś! i krzyczy przy tym na cały sklep!młode sprzedawczynie nadal dają się na to nabrać :) niestety .one tak zaczynają krzyczeć że młoda sprzedawczyni która nie zna tego przekrętu oddaje tą stówę bo głupieje i myśli że naprawdę zle wydała :)) miałam z nimi do czynienia już parę razy i pilnuję je na każdym kroku bo to złodziejki ! nie ufam nawet znajomej cygance i tyle !a jak zaczynają ten numer z 200zł i to biorę za kij i gonię ze sklepu i straszę policją! ! !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

może nie do końca tak jest i nie są to koniecznie cyganki, ale na pewno kobiety o ciemnej karnacji - i faktycznie w ten sposób załatwiły jedną (dobrze mi znaną) sprzedawczynie.
I bardzo dobrze że ktoś o tym pisze. Jak wam się coś takiego przydarzy dzwońcie od razu na policję. Bo poszkodowanych jest na pewno więcej. A jak chociaż raz policja złapie i wylegitymuje te "panie" to może i inne poszkodowane wniosą swoje zarzuty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

Rumunki nie są ciemne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

tylko brudne:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

Debile . Rumuni mają tak samo białą skórę jak my Polacy. W Rumunii jest dużo ludności romskiej ,Cyganów i to oni maja ciemną karnacje.
Znane są też inne numery np. nie mają kasy na paliwo ale mogą złoto okazyjnie sprzedać.Oczywiście złoto okazuje się wysokiej klasy tombakiem. Mają tego rodzaju numerów setki i dziwie się ,że tyle lat Polacy dają się nabrać na te frajerskie sztuczki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

kurwy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

Anonoimowiec:
A po co te Twoje "debile"?

Faktem pozostaje że ktoś został oszukany. A uczciwi ludzie czasami nie znają się na ordynarnych kantach. Trudno, stało się. Ale dobrze że ktoś ostrzega następnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

doctorr czyste ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

sympatyczny ja przed swietami mialam taka sytuacje, tez kupila gazete niby ceny nie widzac, dala 200 zl potem oddala gazete i tak zachachmecila ze bylam 100 zl do tylu. Ale niech kur** jeszcze raz przyjdzie zwyzywam i won. Piep..rzony naród

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

anonimowiec ja patrze ze ty bardzo madry jestes, az zal dupe sciska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

hmmm
mnie tam nic za dupe nie sciska...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

jest na to metoda: przed wydaniem reszty nie wkladasz banknotu do kasy tylko kladziesz na oczach i wydajesz reszte.dopiero po wydaniu reszty klient ja zabiera i wkladasz banknot do kasy.
zaszedłem kiedyś wrzucic totolotka i akurat natknalem się na taką sytuację, akurat mijałem się z jakas babka w drzwiach podchodze do lady a sprzedawczyni dopiero sie skumala że ją babka oszukała.wybiegła ale nie miała już kogo szukać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

a ja wam powiem tak... jaka afera była po sloganach na zachodzie typu POLAKU NIE KRADNIJ... nie oceniajcie ich jako RUMUNEK tylko jako złodzieji...

"Kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

Toz bylo o tym w temacie CZECZENI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA RUMUNKI !!!!!!!!!

Anonimowiec 70% ponad rumunów to cygany popieprzone.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org